انجمن طرفداران Game Boy Advance

دستت درد نکنه آدرین :bighug:
من که بدبختم :(( آخرش بابامو نتونستم واسه خرید GBA راضی کنم :(( حتی کلونشم نمیزاره بخرم :((
من GBA SP میخوام :(( :(( :((
راه حلی چیزی ندارید؟ :d

دستت درد نکنه آدرین :bighug:
من که بدبختم :(( آخرش بابامو نتونستم واسه خرید GBA راضی کنم :(( حتی کلونشم نمیزاره بخرم :((
من GBA SP میخوام :(( :(( :((
راه حلی چیزی ندارید؟ :d

رو wii باشبیه ساز میتونید بازیا gba بازی کنی

رو موبایل اندروید و ios هم با شبیه ساز میتونید بازی کنی دسته بلوتوثی هم داشته باشی چه بهتر دیگه با تاچ نمیخواد کنی

تازه ویموت به موبایل اندرویدی میشه وصل کرد بازیا با ویموت حالت کنترل قدیمی بازی کرد

رو pc هم میشه با شبیه ساز بازی کرد

کارتجا gba بهds lite هم میخوره

از نمایندگی رسمی مارشال تو پشت شهرداری پرسیدم یه دستگاه داشت مدل me-677b که هم بازیا گیم بوی . هم گیم بوی ادونس و ......اجرا میکنه طرح psp بود با گارانتی 1 ساله

من سابقه خرید جنس از مارشال دارم راضیم مثلا سال 86 یه dvd پلیر usb خور مارشال خریدم هنوز که هنوزه مثل ساعت کار میکنه حتی یه بارم لنزشم تمیز نکردم mp3 پلیر مارشال 5 ساله دارم هنوز محشره با اینکه چند بار خورده زمین و ....... عمو خودم تعمیرگاه لوازم الکترونیکی داره پشت ویترنش لوازم مارشال برای فروش داره میگفت لوازم مارشال خرابی خیلی خیلی کم داره

دستگاه jxd مدل v1000 تو یوتوب تست کردنشو دیدم بازیا nes و snes بدون مشکل اجرا میکرد بدون تیک زدن

فلش کارت dstwo اورجینالش کمه تو ایران برای ds ه بازیا gba اجرا میکنه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Vahidmarzban
سلام! يه سوال داشتم : نميشه بازي هاي گيم بوي ادونس رو توي كارت r4 روي ds ريخت!!؟ راستي من كه ديوونه ي دي اس شدم! هر كي نداره بره بخره! من چند روزه خريدم. اينم عكسش :
araputat.jpg

جدا خيلي باحاله! بيشتر از گيم بوي ادونس حال ميده! اونم عشقه البته! :))

Sent from my iPhone using Tapatalk

سلام! يه سوال داشتم : نميشه بازي هاي گيم بوي ادونس رو توي كارت r4 روي ds ريخت!!؟ راستي من كه ديوونه ي دي اس شدم! هر كي نداره بره بخره! من چند روزه خريدم. اينم عكسش :
araputat.jpg

سلام

نه نمیشه

مبارکت باشه :x

آره خیلی حال میده 10 سال ds داشتم خیلی ازش لذت بردم

araputat.jpg

مبارک باشه :x

araputat.jpg

با شبیه ساز بازیا gb . gbc . sega . nes و ......... خیلی راحت و بدون مشکل رو ds میتونی بازی کنی

یه کارتی هست به اسم EZ Flash برای اجرای بازیهای GBA روی DS. از اینا اینجا پیدا نمیشه؟

- - -ویرایش - - -

این امولاتور gbaemu4ds هم هست برای اجرای GBA روی DS ، DSi و 3DS . کسی از این استفاده کرده؟ سایتش نوشته که روی R4i تست کرده و جواب داده

یه کارتی هست به اسم EZ Flash برای اجرای بازیهای GBA روی DS. از اینا اینجا پیدا نمیشه؟

- - -ویرایش - - -

این امولاتور gbaemu4ds هم هست برای اجرای GBA روی DS ، DSi و 3DS . کسی از این استفاده کرده؟ سایتش نوشته که روی R4i تست کرده و جواب داده

امولاتورش زیاد خوب نیست به نظرم هنوز و جای کار داره

اون کارت رو من که تاحالا حتی اسمشم نشنیده بودم اما فکر کنم شما برای اجرا gba روی ds باید ds اولی یا ds lite باشی

• Like
Reactions: che-jaleb
امولاتورش زیاد خوب نیست به نظرم هنوز و جای کار داره

اون کارت رو من که تاحالا حتی اسمشم نشنیده بودم اما فکر کنم شما برای اجرا gba روی ds باید ds اولی یا ds lite باشی

اون که بله. DS و DS Lite بهشون کارتریج میخوره. ولی این EZ یه چیزی شبیه کارتریج GBA هست که فکر کنم کارتریج رو شبیه سازی میکنه

اون EZ Flash که میگید چند مدل داره:
EZ Flash IV که فلش کارد هـ GBA هستش و مثل کارتریجای GBA هـ و فقط روی GBA, DS Phat و DS Lite کار میکنه.
EZ Flash ایی هم که واسه DSi هست فقط برای بازی های DS هست...

تنها فلش کاردی که بازیای GBA رو روی DSi میاره، DS TWO هستش. که emualator های GBA و SNES رو داره... emulator هاش با CPU ایی که توی خود فلش کارد کار گذاشته شده کار میکنه و تقریبا همه بازی ها رو بدون مشکل میاره!!! فقط باتری رو قورت میده :d یعنی از این فلش کارد فقط باید روی DSi XL و DS Lite استفاده کرد وگرنه باتریتون 3-2 ساعته تموم میشه!!! در ضمن خیلی هم گرونه :-s

- - -ویرایش - - -

araputat.jpg

مبارکت باشه :x

بازی های خفنشو خواستی بهم بگو تا لیست کنم بهت بدم ;)

--------------------------------

هنوزم GBA اتو نمیفروشی؟ :-" :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or