انجام بازی آنلاین با سیمکارت ایرانسل 4G LTE

Inanc

DaYanc
کاربر سایت
Mar 28, 2014
356
نام
Alp
من که اهمیت نمیدم تست کانکشن چیه و پینگ چنده و غیره ذلک
از وقتی 4g lte ایرانسل با مودم وایمکس z6000 رو گرفتم ...زندگیم شیرین شده
هر بازی که خواستم انلاین بدون صدم ثانیه ای لگ مثل اب روون بازی کردم ... دیگه چه اهمیتی داره پینگم چنده ؟ سر تیپ ۳ بودنشم نمیدونم موضوعش چیه ...ولی تا حالا که تو مچ میکینگ و پلیر فاند مشکلی نداشتم

و برای دانلود دیتا هم روی خود ps4 که افتضاحه دانلود کردن باش مثل برق و باد دانلود میکنه و اکثرا سرعت دانلودم رو تو کانکشن تست بین ۱۲ تا ۱۵ مگابیت میزنه.

یعنی دوران تلخ و کابوس وار نت مخابرات و شاتل و پارس انلاین و .... و ... به سر اومده.
خداییش حسرت به دل شده بودیم
دادا
این مودمت سیمکارت ایرانسل میخوره دیگه؟
بعد سیمکارت مخصوص میخواد یا سیمکارت خودتم میتونی بندازی روش؟
من زیرپوشش 4g پلاس ایرانسل هستم میخاستم یه مودم بگیرم
این مودمی که گفتی برای خود ایرانسله؟مودم بهتر از اینم هست؟

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
من td lte ایرانسل دارم . پینگش خیلی خوبه . تایم اوت و نوسان پینگ هم نداره . ولی متاسفانه nat type 3 میزنه . خیلی راها هم تست کردم جواب نداد . حیف شد واقعا.

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
من td lte ایرانسل دارم . پینگش خیلی خوبه . تایم اوت و نوسان پینگ هم نداره . ولی متاسفانه nat type 3 میزنه . خیلی راها هم تست کردم جواب نداد . حیف شد واقعا.

من با پشتیبانیش صحبت کردم میگه به دلایل امنیتی بستیم
من هم خیلی از راها رو امتحان کردم جواب نداد

• Like
Reactions: arash_sard

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
من با پشتیبانیش صحبت کردم میگه به دلایل امنیتی بستیم
من هم خیلی از راها رو امتحان کردم جواب نداد
بله . واقعا حیفم اومد چون خیلی هزینه کردم برای مودم ایرانسل . توی یکی از فروم های یکی از سایت ها همین بحث شد. اونجا گفتن که اگه بتونین آیپی ثابت به خودتون اختصاص بدین مشکل نت تایپ حل میشه ولی مثل اینکه اونا با پشتیبانی صحبت کردن و پشتیبانی گفته فقط به شرکت ها این خدمات آیپی ثابت ارائه میشه .

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
بله . واقعا حیفم اومد چون خیلی هزینه کردم برای مودم ایرانسل . توی یکی از فروم های یکی از سایت ها همین بحث شد. اونجا گفتن که اگه بتونین آیپی ثابت به خودتون اختصاص بدین مشکل نت تایپ حل میشه ولی مثل اینکه اونا با پشتیبانی صحبت کردن و پشتیبانی گفته فقط به شرکت ها این خدمات آیپی ثابت ارائه میشه .
به هر حال اگه راهی پیدا شد من هم در جریان بزارید
ممنون میشم
با تشکر

• Like
Reactions: arash_sard

Inanc

DaYanc
کاربر سایت
Mar 28, 2014
356
نام
Alp
دوستان یه مودم میخوام بگیرم که 4.5جی رو پوشش بده قشنگ(خودم زیر پوشش 4.5جی هستم)موندم از خود ایرانسل بگیرم یا از مودم های دیگه استفاده کنم؟؟لطفا راهنمایی کنید
با سپاس

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
من میخوام اینترنت TD LTE بگیرم و IP استاتیک بخرم . کسی هست که اینکار رو کرده باشه و جواب گرفته باشه؟
من شنیدم آیپی استاتیک بگیری نت تایپ دو بهت میده . اما گفتن مثل اینکه آیپی استاتیک رو فقط به شرکتا میدن . شما اطلاع دقیقتری داری ؟

moeinrez

کاربر سایت
Feb 17, 2016
14
من پیگیری کردم واسه ای پی استاتیک ، فقط به شرکت میدن . اقدام کردم با شرکت آشنایان ، ولی قبلش میخوام مطمین بشم که با ای پی استاتیک مشکل Nat Type حلل میشه !!!
اینجا کسی هست از ای پی استاتیک استفاده کرده باشه ؟؟

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
هر نوع اینترنتی میگیرد بگیرید اما آسیاتک نگیرید که آشغاله ! پشیمونم مثل چی که آسیاتک گرفتم ! عملا بازی آنلاین دیگه نمیتونم باهاش انجام بدم

the hooman

کاربر سایت
Jul 17, 2017
2
با سلام من میخواستم واسه بازی انلاین کانتر در سرور های ایرانی مودم ایرانسل بگیرم خواستم ببینم چه فرقی با adsl داره ؟
بعد من وقتی با هات اسپات گوشی به سیستم وصل میشم سرعت دانلودم تقریبا 1.4 m/b هست ولی پینگ بالاست و نمیشه انلاین بازی کرد ایا با مودم ایرانسل خیلی تغیر میکنه dly نداره ؟؟
با تشکر

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
با سلام من میخواستم واسه بازی انلاین کانتر در سرور های ایرانی مودم ایرانسل بگیرم خواستم ببینم چه فرقی با adsl داره ؟
بعد من وقتی با هات اسپات گوشی به سیستم وصل میشم سرعت دانلودم تقریبا 1.4 m/b هست ولی پینگ بالاست و نمیشه انلاین بازی کرد ایا با مودم ایرانسل خیلی تغیر میکنه dly نداره ؟؟
با تشکر
ن فرق زیادی نداره شما با همراه اول یا ایرانسل تست بزن هرکدوم بهتر بود شیر کن رو pc یا لپتاپت که بازی میکنی راهت بازی کن اگرم میخوای خرج کنی ببین منطقه شما td-lte تحت پوشش هست یا ن بعد اگه خواستی مودم بگیر !( ب صورت کلی نت گوشی بدرد بازی انلاین نمیخوره )

• Like
Reactions: the hooman

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر