انجام بازی آنلاین با سیمکارت ایرانسل 4G LTE

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
کلا ایران باید با همه چیز خدافظی کنی
الان انچازتد هم با همه نوع نتی مشکل داره!نمیدونم چرا!
دلیلش رو توی تاپیکش گفتم.آستانه پینگ رو روی 50 بستن.بیشتر از 50 پینگ باشه فقط ایرانی پیدا میکنه و تا قسمتی از برزیل

• Like
Reactions: all4u

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
من با نت LTE همراه اول همه بازیامو بازی میکنم نت تایپ 3 میشه اما پینگش و سرعت اپلود دانلودش خوبه مشکلی ندارم کلا

Sent from my iPhone using Tapatalk

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
نت ايرانسل براي من مشكل پارتي و فرندلي فيفا رو داره. با يه تعداد محدودي حتي اين مشكل رو هم ندارم اما اكثريت چرا. صدا تو پارتي نمياد.

• Like
Reactions: Farh@d

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
نت ايرانسل براي من مشكل پارتي و فرندلي فيفا رو داره. با يه تعداد محدودي حتي اين مشكل رو هم ندارم اما اكثريت چرا. صدا تو پارتي نمياد.

دقیقا منم همین مشکل رو با Nioh دارم. تو پارتی صدا نیست و مشکل Nat type میده!

• Like
Reactions: BatiGoal

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
فکر کنم این 5جی ایرانسل نت تایپ 2 باشه

بعید میدونم چون بستر کانکشن های موبایل همگی نت تایپ ۳ هستن... تکنولوژیش فعلا که اینطوریه مگه اینکه در اینده یه چیز جدید کلا اختراع شه
البته اگه از مودم ای که قابلیت port forwarding داشته باشه استفاده کنید میشه نت تایپ رو ۲ کرد

aminsayyadi

کاربر سایت
Apr 4, 2019
14
نام
امین صیادی تخته کار
سلام دوستان عزیز.یه سوالی دارم. من با 4G+ همراه اول با گوشی نت تایپ2 میگیرم. نمیدونم چجوریه که دو میگیرم. اما یه مشکل بزرگ دارم. تمامی لینک های بازی ها که میخوام دانلود بگیرم فیلتر میشن! یعنی تو PSN هم که میزنم سریعا مینویسه Cannot Download! . ... ولی با ایرانسل و ADSL لینکا فیلترنیستن و قابل دانلودن تو دستگاه. میشه راهنمایی کنید که مشکل چیه؟ با تشکر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر