انجام بازیها بصورت آنلاین !

-AREN-

کاربر سایت
Sep 25, 2009
58
آقا شرمنده. اگر دقت کنید می بینید که من تازه واردم. یعنی هنوز خیلی وارد نیستم :biggrin1:
از راهنمایی هم ممنون ولی این psnabler برا من کار نمی کنه. یعنی وقتی میرم تو برنامه روی هر گزینه ای که x میزنم هیچ اتفاقی نمی افته!!!گفتم شاید کاری میکنه من نمی فهمم دیدم که نه بازم نمیشه آنلاین بازی کرد!!!
اگر میشه کمک کنید

دوست عزیز شما یه پوشه با نام seplugins در root(شاخه اصلی) pspتون درست کنید..احتمالا شما این پوشه رو ندارید..بعد از ایجاد پوشه برنامه رو اجرا کنید و هر سه پچ رو نصب کنید(کناره هر پچ finish نوشته شده باشه)..و بعد حالشو ببر!!!!!!

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
من PSP خودم که درسته و اکانت دارم اما میخواستم با PSP پسر خالم برم یکم آنلاین بزنم میخواستم آنلاین درست کنم میگوفت دیگه اکانت نمیده ! چیکار باس بکونم ؟ :biggrin1:

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
دوستان توی gen از PSN پشتیبانی نمی شه و شما باید از PSNF*ker استفاده کنی (اسمش بی ادبی هست! نمی تونم کامل بنویسم)
البته شما نیاز به یا آدرس حقیقی داری برای ساخت اکانت!(توی فروم های خارجی بگرد آدرس پیدا می کنی!)
برای برنامه هم توی گوگل جای اون ستاره U بزار سرچ کن پیدا می کنی من خودم استفاده کردم اکانت هم درست کردم

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد
دوستان توی gen از PSN پشتیبانی نمی شه و شما باید از PSNF*ker استفاده کنی (اسمش بی ادبی هست! نمی تونم کامل بنویسم)
البته شما نیاز به یا آدرس حقیقی داری برای ساخت اکانت!(توی فروم های خارجی بگرد آدرس پیدا می کنی!)
برای برنامه هم توی گوگل جای اون ستاره U بزار سرچ کن پیدا می کنی من خودم استفاده کردم اکانت هم درست کردم
من با همون روشی که خودتون توی سایت گذاشتین با پلاگین psnlover انجام دادم و تونستم اکانت بسازم ولی وقتی sign in میکنم بازم میگه باید آپدیت کنی!!!!
حالا این پلاگین psn***ker با psnlover فرق داره؟؟؟ و اگه اینطوریه آموزشش رو بگید که چکار باید بکنم؟؟؟:x

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
من با همون روشی که خودتون توی سایت گذاشتین با پلاگین psnlover انجام دادم و تونستم اکانت بسازم ولی وقتی sign in میکنم بازم میگه باید آپدیت کنی!!!!
حالا این پلاگین psn***ker با psnlover فرق داره؟؟؟ و اگه اینطوریه آموزشش رو بگید که چکار باید بکنم؟؟؟:x
اونم یه پلاگین هست فقط کافی اینجا کلیک کنید!توضیحات +فایل دانلود! هست توش(روش نصب مشکلی بود بگید مثل همون قبلی هست بندازید توی فولدر سی پلاگین)

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد
اونم یه پلاگین هست فقط کافی اینجا کلیک کنید!توضیحات +فایل دانلود! هست توش(روش نصب مشکلی بود بگید مثل همون قبلی هست بندازید توی فولدر سی پلاگین)
این فولدر suplugins رو تو کجای مموری باید درست کنم؟؟؟
و اینکه وقتی میرم توی ریکاوری توی قسمت پلاگین این psn***er نیستش!!!

kamil_ps3

کاربر سایت
Apr 11, 2008
405
نام
کامی
دوستان میخواستم یه wifi بخرم. فقط برای پی اس پی دستگاهم 3000 gen c full هستش ایا میتونم بازی های جدید رو انلاین بازی کنم؟ ممنون.

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
دوستان میخواستم یه wifi بخرم. فقط برای پی اس پی دستگاهم 3000 gen c full هستش ایا میتونم بازی های جدید رو انلاین بازی کنم؟ ممنون.
بازی های جدید که باید تو PSN ساین شید رو نمی تویند اجرا کنید!

amin1

کاربر سایت
Aug 7, 2009
432
نام
امین
آقا من access point دارم ولی با psp 3000 نمیتونم به اینترنت وصل شم.
بعضی وقتا وقتی search میزنم, اکسس پوینت رو پیدا میکنه ولی تو هر 7-8 دفعه امتحان کردن 1 بار!!
کمک کنید.......!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر