انتشار BF3همگام با انتشار عنوان بعدیCOD!

amirmahmood

کاربر سایت
بر اساس یک منبع معتبر بتلفیلد3 و عنوان بعدی CODدر عرض چند روز همگام با یکدیگر عرضه خواهند شد.عنوان بعدی CODبر اساس اخبار رسمی نوامبر عرضه می شود.

bf3-abc.jpg

EAتلاش می کند تا جای ممکن BF3نزدیک به زمان انتشار MW3عرضه کند.

هر چند EAممکن است این مسئله را رد کند با این وجود سناریو که منبع حدس زده این هستش که BF3چند روز قبل از عنوان جدید CODعرضه خواهد شد.

با اینکه EAبه سوی ACTIحمله برده و اون تحت فشار گذاشته اما با وجود بتلفیلد3 نمی خواد قبول کنه که پادشاه FPSسری بازی CODهستش!

شرکت(EA) به نظر می رسه سخت تلاش میکنه که CODکه بازی پول ساز ACTIشده را به زیر بکشه!

طبق اخباری که این روزا منتشر شده ACTIهم بیکار ننشسته و قصد داره عنوان بعدی CODرا با نقشه های بزرگتر و محیط تخریب پذیرتر بسازه!

http://www.vg247.com/2011/05/12/report-ea-planning-to-release-bf3-close-to-next-cod-title/

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: taherism and Farh@d
MultiPlayer بازی کردی ؟!

Set-piece ها و سکانس های کارگردانی شده تو این سطح کجا بود قبلش ؟
بستگی داره دیدگاهت از نوآوری چی باشه.
شاید شما سکانس ها،مدل اسلحه،گیم پلی بیش از حد شلوغ واست نوآوری باشه ولی قطعا همه همه اینطوری نیستن.از سال 2003 که اولین cod ساخته شد تا الان که سال 2011 هست یه تکرار محض بوده حالا چندتا صحنه سینمایی و چندتا حالت کشته شدن معمولی بهش اضافه شده باشه (که خیلی بهترشو تو بازیهای دیگه هست.البته نسبت به قسمت های قبلی که خیلی خشک و یکنواخت کشته میشدن) چیز دیگه ای نبوده حداقل من ندیدم! شاید تنها پیشرفتش از جنگ جهانی دوم پریدن به مدرن چیزی حدود 60 سال! شاید تنها نکته ای که بشه روش بحث کرد همین باشه.
نه بابا،نواوری کجا بود!:d

بستگی داره دیدگاهت از نوآوری چی باشه.
شاید شما سکانس ها،مدل اسلحه،گیم پلی بیش از حد شلوغ واست نوآوری باشه ولی قطعا همه همه اینطوری نیستن.از سال 2003 که اولین cod ساخته شد تا الان که سال 2011 هست یه تکرار محض بوده حالا چندتا صحنه سینمایی و چندتا حالت کشته شدن معمولی بهش اضافه شده باشه (که خیلی بهترشو تو بازیهای دیگه هست.البته نسبت به قسمت های قبلی که خیلی خشک و یکنواخت کشته میشدن) چیز دیگه ای نبوده حداقل من ندیدم! شاید تنها پیشرفتش از جنگ جهانی دوم پریدن به مدرن چیزی حدود 60 سال! شاید تنها نکته ای که بشه روش بحث کرد همین باشه.
نه بابا،نواوری کجا بود!:d
بتلفید یا هر بازی دیگه ای تو این سبک چه نو آوری داشته ؟
این 2 تا جتفشون fps هستن شما توقت از یه fps چیه . تا این سبک بوده هست شما باید دشمن ها رو بکشی و بری مرحله بعد . توقع داری چیکار کنه > یهو اسلحه ها رو بندازه کنار بگه بچه ها دور همیم بیاید یکم قر بدیم بخندیم ؟ :d

بتلفید یا هر بازی دیگه ای تو این سبک چه نو آوری داشته ؟
این 2 تا جتفشون fps هستن شما توقت از یه fps چیه . تا این سبک بوده هست شما باید دشمن ها رو بکشی و بری مرحله بعد . توقع داری چیکار کنه > یهو اسلحه ها رو بندازه کنار بگه بچه ها دور همیم بیاید یکم قر بدیم بخندیم ؟ :d

:))=))

................................................
خدایی دلم از ته میسوزه یه بچه تازه به دوران رسیده بیاد نقدای علکی کنه و بیاد آتیش بیار معرکه شه ....mw2 یا mw1 جمع امتیازتشون در سایتهای مختلف بخونید بعد متوجه میشید بازی در چه حد بدرد نخوره بیاین جمع امتیازات bf بخونید هر جفتشون خوبه علکی علکی بحث می کنید .. اینجا شده کودکستان این بازی ها همشون خوبند اگر به نظرت مزخرف و بچه گونه میاد مال خودت نگه دار به ما چه .:)) هر کی یه سلیقه داره بر اساس اصول و منطق نظر بدید و برای حرفتون دلیل محکم بیارید . اگر مذخرف بودند این همه فروش نداشتند این بازی ها .:|

خیلی جالبه ! بعضی ها فکر میکنن هر چی امتیازات بالا بگیره یعنی اینکه اون بازی سرشار از نواوری بوده! شما از نواوری های cod تو این چند سال اخیر بگید.تا یه چیزی میشه بحث مقایسه رو پیش نکشید بتلفید هم هنوز منتشر نشده ولی مطمعنا زمان انتشارش اونقدر زیادتر از cod هست که بتونن یه تغییر تحول اساسی و "تنوع" توی نسخه هاشون داشته باشن.من که خودم شخصا هر سال نوامبر که یه نسخه ازش میبینم حالم بد میشه.
اینقدر بد میشه که حاضر نیستم سر یه عنوانی که هنوز ساختارش تو 7 سال پیش مونده بحث کنم ...
اونایی که کلا با مفهوم نواوری مشکل دارن.رجوع شوند به Rockstar Games !
شما باید دشمن ها رو بکشی و بری مرحله بعد . توقع داری چیکار کنه
آفرین ! بعد اسمشو میزارید نوآوری !!:))

Last edited by a moderator:
خیلی جالبه ! بعضی ها فکر میکنن هر چی امتیازات بالا بگیره یعنی اینکه اون بازی سرشار از نواوری بوده! شما از نواوری های cod تو این چند سال اخیر بگید.تا یه چیزی میشه بحث مقایسه رو پیش نکشید بتلفید هم هنوز منتشر نشده ولی مطمعنا زمان انتشارش اونقدر زیادتر از cod هست که بتونن یه تغییر تحول اساسی و "تنوع" توی نسخه هاشون داشته باشن.من که خودم شخصا هر سال نوامبر که یه نسخه ازش میبینم حالم بد میشه.
اینقدر بد میشه که حاضر نیستم سر یه عنوانی که هنوز ساختارش تو 7 سال پیش مونده بحث کنم ...

نوآوری به نظر شما یعنی چی ؟؟؟؟:|

دوستان این بتلفیلد 3 چه جور بازی ایه ؟
من یادمه چند سال پیش بتلفیلد (یه شماره چند رقمی داشت) رو گرفتم ، قسمت سینگلش معلوم نیست چه جوری بود. خیلی سخت بود. باید یه نقشه رو انتخاب می کردیم بازی می کردیم. مثل کال آو دیوتی نبود اما مثلا بد کمپانی خوب بود.
این چه جوریه ؟

دوستان این بتلفیلد 3 چه جور بازی ایه ؟
من یادمه چند سال پیش بتلفیلد (یه شماره چند رقمی داشت) رو گرفتم ، قسمت سینگلش معلوم نیست چه جوری بود. خیلی سخت بود. باید یه نقشه رو انتخاب می کردیم بازی می کردیم. مثل کال آو دیوتی نبود اما مثلا بد کمپانی خوب بود.
این چه جوریه ؟

اين يكى داستان هم داره مثل bc 2

آفرین ! بعد اسمشو میزارید نوآوری !!:))

من گفتم به این نوآوری ؟ :| همه چی رو به نفع خودتون برداشت می کنید .

شما میگی CoD بعد از چند نسخه یه تکرار بود و هیچ نوآوری نداشت . حالا من سوالم از شما اینه توقع داری تو یه بازی fps نوآوری چی باشه ؟ CoD رو که شما میگی تکراریه هیچی , بازی های دیگه تو همین سبک چه نوآوری داشتن ؟

از یه بازی تو سبک fps اونم جنگ های مدرن انتظار نوآوری اصلا قابل قبول نیست !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or