انتشار BF3همگام با انتشار عنوان بعدیCOD!

amirmahmood

کاربر سایت
بر اساس یک منبع معتبر بتلفیلد3 و عنوان بعدی CODدر عرض چند روز همگام با یکدیگر عرضه خواهند شد.عنوان بعدی CODبر اساس اخبار رسمی نوامبر عرضه می شود.

bf3-abc.jpg

EAتلاش می کند تا جای ممکن BF3نزدیک به زمان انتشار MW3عرضه کند.

هر چند EAممکن است این مسئله را رد کند با این وجود سناریو که منبع حدس زده این هستش که BF3چند روز قبل از عنوان جدید CODعرضه خواهد شد.

با اینکه EAبه سوی ACTIحمله برده و اون تحت فشار گذاشته اما با وجود بتلفیلد3 نمی خواد قبول کنه که پادشاه FPSسری بازی CODهستش!

شرکت(EA) به نظر می رسه سخت تلاش میکنه که CODکه بازی پول ساز ACTIشده را به زیر بکشه!

طبق اخباری که این روزا منتشر شده ACTIهم بیکار ننشسته و قصد داره عنوان بعدی CODرا با نقشه های بزرگتر و محیط تخریب پذیرتر بسازه!

http://www.vg247.com/2011/05/12/report-ea-planning-to-release-bf3-close-to-next-cod-title/

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: taherism and Farh@d
قبلش کسی یاد نداشتFPS برای بعد از جنگ جهانی بسازه!
تو تاپیک قبلی هم تاریخ عرضه بازی ها رو گذاشتم که حداقل 6 مورد در مورد جنگ مدرن بازی ساخته شده بود.
بعضی از دوستان سنشون قد نمیده به اون زمان.

دیگه تند نرید ! خداییش MW یه بازی نوآور بود ، 3-4 ساله بازار تحت تاثیر MW ِ !
درسته از اکتی متنفرم و COD داره تکراری میشه ولی کسی هست که منتظر پروژه ی بعدی West و Zampella نباشه ؟

خواهشا فن های COD نیان تاپیک رو خراب نکنند.

همه می دونند COD بچه بازی هست.

BF3 به خاک می کشتش

:|:eek::baby:

دیگه تند نرید ! خداییش MW یه بازی نوآور بود ، 3-4 ساله بازار تحت تاثیر MW ِ !
درسته از اکتی متنفرم و COD داره تکراری میشه ولی کسی هست که منتظر پروژه ی بعدی West و Zampella نباشه ؟

:|

بابا جنگ دعوا علکی و مسخره بازی آخرش جفتشم بازی می کنید . :| این همه احساسی و کورکورانه طرفداری نکنید از این دو بازی آخرش معلوم میشه کدومشون بهترینند .=))

خواهشا فن های COD نیان تاپیک رو خراب نکنند.

همه می دونند COD بچه بازی هست.

BF3 به خاک می کشتش

اين حرف شما اصلا فن بازي نبود ديگه نه؟
فروش بازي‌ها به ما چه ربطي داره؟ شركتها‌ پول رو به جيب ميزنن... حرصشو ما بخوريم؟
اميدوارم جفتشون خوب از آب دران...
به bf3 خيلي اميدوارم و قطعا بازي خوبي ميشه... mw3 هم ظاهرا spec ops coop داره و به همين خاطر مطمئنم كه عاشقش ميشم!

اینطوری کلا BF3 له میشه میره کنار.حالا هرچیم بخواد از لحاظ فنی پربار باشه،خریته به نظرم این حرکت
Set-piece ها و سکانس های کارگردانی شده تو این سطح کجا بود قبلش ؟
ببین تو خود کشی هم کنی ملت کوته فکر فرهنگ بحث ندارند، تو نمیتونی اونیو که خودشو به خواب زده بیدار کنی، بیخیالش، اینا راست میگن، ماست سیاهه

آخرین ویرایش:
خداییش MW یه بازی نوآور بود
من که متوجه همچین چیزی نشدم! شایدم قدرت درکم پایینه.شاید اینکه فکر میکردم هنوز دارم cod2 بازی میکنم اما،از نوع مدرنش،اشتباه میکردم بعد از گذشت 4 سال!

من که متوجه همچین چیزی نشدم! شایدم قدرت درکم پایینه.شاید اینکه فکر میکردم هنوز دارم cod2 بازی میکنم اما،از نوع مدرنش،اشتباه میکردم بعد از گذشت 4 سال!

MultiPlayer بازی کردی ؟!

Set-piece ها و سکانس های کارگردانی شده تو این سطح کجا بود قبلش ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or