انتشار دمو برای MAFIA II !

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
Mafia-II-3.jpg

آقای ben feder از T2 گفته اند: هنگامی که MAFIA II در آگوست ريليز ميشود اين ژانر را با بازسازی دهه 40 و 50 ميلادی به شکلی کاملاً واقعی از نو دوباره خواهد نوشت و نسخهه کامل شده بازی در E3 قابل انجام دادن است!

ايشان همچنين تأييد کردند که در آگوست دمو اين بازی عرضه خواهد شد!
اين دمو برای PS3,360 و در نهايت PC عرضه ميشود

• Like
Reactions: Aʍir Rәzʌ

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بسیارهم زیبا :D
راستی یه سوال هست که فکرمو مشغول کرده و واقعیت خودم نمیدونم میخوام بپرسم. ندانستن عیب نیست نپرسیدن عیب است :D

حالا که فیزیک این بازی به وسیله فیزیکس nVidia داره ساخته میشه آیا تاثیری توی کیفیت فیزیک روی کنسول 360 خواهد داشت یانه؟ چون چیپست گرافیکی PS3 انویدیاست که خوب فیزیک هم انویدیاست اما 360 ATI ـه. --- تونستم منظور رو برسونم؟

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
Mafia-II-3.jpg

آقای ben feder از T2 گفته اند: هنگامی که MAFIA II در آگوست ريليز ميشود اين ژانر را با بازسازی دهه 40 و 50 ميلادی به شکلی کاملاً واقعی از نو دوباره خواهد نوشت و نسخهه کامل شده بازی در E3 قابل انجام دادن است!

ايشان همچنين تأييد کردند که در آگوست دمو اين بازی عرضه خواهد شد!
اين دمو برای PS3,360 و در نهايت PC عرضه ميشود

نسخه کامل شده e3 همین امسال؟؟؟!!!:confused:
اگوست که میشه دو ماهه دیگه میخواد نسخه ی دموش بیاد؟؟؟!!خوب کاملشو که تو e3 میخوان نشون یدن!!!!

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
حالا که فیزیک این بازی به وسیله فیزیکس nVidia داره ساخته میشه آیا تاثیری توی کیفیت فیزیک روی کنسول 360 خواهد داشت یانه؟ چون چیپست گرافیکی PS3 انویدیاست که خوب فیزیک هم انویدیاست اما 360 ATI ـه. --- تونستم منظور رو برسونم؟
من فکر میکنم اون کیفیت مطلوبی رو که روی PC و PS3 میتونیم شاهد باشیم توی نسخه 360 بدست نیاد(به دلیل همین Physx) البته این فقط یه فرضیست به نظر من از اونجا که لید پلتفرم PC هست بالاترین کیفیت بازی رو توی نسخه PC میتونیم شاهد باشیم و به ترتیب:
PC>PS3>Xbox360

اگوست که میشه دو ماهه دیگه میخواد نسخه ی دموش بیاد؟؟؟
درسته که نسخه کامل توی E3 میاد ولی خب همه که نمیتونن تجربش کنن برای همین یه نسخه دمو مثل بازی های دیگه قبل از انتشار بازی بیرون میدن!

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
من دقیقا متوجه نشدم یعنی تو خود ماه اگوست که بازی(24) ریلیز میشه قبلش نسخه ی دمو از بازی میاد؟
باید یه حالی به PC خودمون بدیم برای این شاهکار.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
فکر میکنم روی کنسول ها اصلا چنین قبلیتی وجود نداره نه روی PS3 و نه روی 360
فیزیک انویدیا از سری 8 به بعد وارد شد که اون موقع کنسول ها رلیز شده بودن
ولی فیزیک معمول وجود خواهد داشت
حتی PC بازها هم برای اجرای این فیزیک نیاز به یه کارت قوی دارن که بازم بهتره یه کارت دوم داشته باشی فقط برای فیزیک که اون طوری خیلی بهتر جواب میده
بدون شک بهترین استفاده از فیزیک انویدیا در همین بازی هست.دوستانی که تریلر فیزیک رو ندیدن پیشنهاد می کنم حتما ببنن.یه شاهکار به تمام معنی است

GOOD DEMON

کاربر سایت
Mar 2, 2008
233
نام
مهدی
Nvidia Physx در واقع همون Ageia Physx هست که بعد از خرید شرکت Ageia توسط انویدیا در سال 2008 تغییر نام پیدا کرد و این رو هم بدونید که اکثر بازی های که با UE3 ساخته می شند از این موتور استفاده می کنند مثل GeOW 2 1 پس قبلا دیدید که چه Performance خوبی رو روی 360 داشته.

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
تا اونجایی که من میدونم این فناوری روی هر دو کنسول برای این بازی ساپورت میشه ولی برای نسخه pc یه هوا با نسخه کنسولی که هیچ ، با هر بازی دیگه ای فاصله داره!!!

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
نسخه کامل شده e3 همین امسال؟؟؟!!!:confused:
اگوست که میشه دو ماهه دیگه میخواد نسخه ی دموش بیاد؟؟؟!!خوب کاملشو که تو e3 میخوان نشون یدن!!!!
نه اینکه بازی رو تمام و کمال نشون بدن ، منظور اینه که بازی ِ نهایی رو میخوان نشون بدن ، یعنی تا اون موقع ساخت بازی تموم شده و دمویی که نشون میدن از روی نسخه ی نهایی هست .

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
فیزیک در تمام نسخه ها وجود خواهد داشت اما فیزیک و گرافیک نسخه pc خیلی بهتر از نسخه کنسولی هاست!
---------
اول اینکه بازی از ماژول clothing استفاده میکنه که باعث واقعی به نظر رسیدن لباس کاراکتر ها میشه -جوری که با وزیدن باد یا دویدن و... لباسها خیلی زیبا تکون میخورن و خیلی چشم نوازه

-------
این اولین باززی هستش که از تکنولوژی جدید انویدیا یعنی
APEX استفاده میکنه که باعث هر چه بهتر شدن فیزیک بازی میشه
به طوری که فقط به انفجار ها محدود نشده بلکه به چندین متر اونورتر انفجار هم اجسام تکون میخورن و این واقعا عالی هست .درسته که شما شاید این جنین فیزیکی رو در جای دیگه هم مشاهده کرده باشین ولی مطمئنن از نوع
APEX نبوده!
----
مورد دوم
particle system هست که باعث میشه هنگام تخریب پذیری اجسام به طور یک نواخت خراب نشن و بافتهای جدا شده از اجسام کاملا متفاوت باشه

-----

و خیلی از ویژگی های دیگه برای نسخه pc در نظر گرفته شده که باعث بهبود این نسخه میشه
--------

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
با این فیزیکی که من تو تریلر دیدم دیگه واقعا باید یه دستی به pc بکشیم :biggrin1:
مطمئنا فیزیکی که رو pc هست روی کنسول نمیشه تجربه کرد ;)

qwerty23

کاربر سایت
Nov 21, 2009
280
بسیارهم زیبا :D
راستی یه سوال هست که فکرمو مشغول کرده و واقعیت خودم نمیدونم میخوام بپرسم. ندانستن عیب نیست نپرسیدن عیب است :D

فیزیک فقط یه اسمه مهم اینه که برنامه برای GPU خوب نوشته شه. مطمین نیستم ولی فکر کنم اون زمان که Nvidia فیزیک داشت ATI هم چیزی به نام Havok داشت که رو سری های ***5 برداشتن.
دیگه زمان این کنسولا گذشته. فقط کمپانی ها منتظرن یه بازی بیاد که از 100 درصد قدرت کنسول استفاده کنه بعد نسل بعد رو معرفی کنن. اصلا با این فناوری SLI اگه کنسولا به سمت نو آوری مثل کنترل و قفل بازی و ... نرن کنسول نسل بعدی هم زیاد عمر نمی کنه.

سلام.
1.دوستان یعنی فیزیکش رو کنسولxbox360 قابل قبول هست؟(به اندازه ی bad company2هم باشه راضیم)
2.درباره ی فریم بازی کسی نمیدونه؟(چند فریمه؟آخه این امکاناتی که من دیدم گرخیدم!!!)
3.سیستم مورد نیاز برای pcش چطور؟(برای اجرا در بالاترین تنظیمات گرافیکی)
4.و اینکه دموش(برای xbox360)مثل بازیهای gt5وforza motor sport4روی dvdهست؟یا باید فقط از لایو دانلود بشه؟

1. Nvidia توی سایت خودش تبلیغ کرده که این بازی برای PC فیزیک مخصوص خودش رو داره و با کنسول قابل مقایسه نیست.
2.والا من نمی تونم آینده رو پیش بینی کنم ولی موتور بازی از DX11 و Pack اضافه شده مخصوص Nvidia به موتور خود کمپانی اضافه شده. مثلا اگه به دیوار تیر بزنی گچاشو می بینی که می ریزه زمین و خرد میشه.
3.والا من نمی تونم آینده رو پیش بینی کنم. فکر کنم حداقل گرافیک 8800 رو بخواد. (گرافیک برابر کنسولا)
4. دموش اگه بیاد رو DVD 5 هم راحت رایت می شه.

آخرین ویرایش:

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
سلام.
1.دوستان یعنی فیزیکش رو کنسولxbox360 قابل قبول هست؟(به اندازه ی bad company2هم باشه راضیم)
2.درباره ی فریم بازی کسی نمیدونه؟(چند فریمه؟آخه این امکاناتی که من دیدم گرخیدم!!!)
3.سیستم مورد نیاز برای pcش چطور؟(برای اجرا در بالاترین تنظیمات گرافیکی)
4.و اینکه دموش(برای xbox360)مثل بازیهای gt5وforza motor sport4روی dvdهست؟یا باید فقط از لایو دانلود بشه؟

qwerty23

کاربر سایت
Nov 21, 2009
280
ولی نظر شخصیم اینه که کنسولا به مافیا ضربه زدن. آخه رو DVD 8 GB میشه بازی نسل بعد ریخت؟ تو همین نسلم مشکل داشت.(مثلا MW2 رو تابلو بود از بازی زدن)
نقشه بازی همینجوری که دیدم 1/3 Gta بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر