انتخاب کاور Bioshock Infinite

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
کن لوین در سایت Irrational Games از طرفداران بازی درخواست کرده تا طرح روی کاور بازی Biosock Infinite را انتخاب کنند.

IG_logo_480x351.jpg

در پستی که کن لوین، طراح بازی در سایت ارشنال گیمز قرار داده، اعلام کرده که کاور بازی دو رو خواهد بود. او همچنین از طرفدارن بازی خواسته تا به طرح مورد علاقه ی شان رای دهند.
شما میتوانید یکی از شش طرح منتخب را انتخاب کنید. او هچنین عنوان کرده که کاور های و طرح های بیشتری در سایت برای دانلود قرار داده خواهند شد. همین طور شما می توانید با ارسال نظرات در انجمن Bioshock Infinite می توانید باز خورد خود را به گوش طراحان بازی برسانید.
قبل از این هم از طرفداران برای انتخاب شخصیت محبوب شان برای نمایش در یکی از تریلر های بازی نظر خواهی شده بود.
با این اوصاف باید دید آینده چه چیز دیگری را طرفداران برای بازی انتخاب میکنند.
شما میتوانید در منبع، رای خود را ارسال کنید.

منبع: A Message from Ken Levine

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
یا شماها خیلی خفنید یا من تعریف درستی از زیبایی ندارم اما از هیچ کدوم خوشم نیومد "دقیقا یک در میون بین بد و خوب سوییچ میشه یعنی 5-3-1 بد هستن واقعا خوب طراحی نشدن . 6-4-2 خوب هستن اما هیکدوم فوق العاده نیستن، اگه قراره یکی از اینا باشه امیدوارم 4 باشه چون یکم از بقیشون بهتره که من رو یاد رسیستنس 3 میندازه نمیدونم چرا"
3 خعلی خوب بود:x

سومی که بیشتر به درد بازیایی مثل بتل و کاد میخوره تا این بد سلیقه :d

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
من با هم خونی کاور با محتوی بازی چیکار دارم:D
3 خوشگل ولی اون ها نیستن:D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
یا شماها خیلی خفنید یا من تعریف درستی از زیبایی ندارم اما از هیچ کدوم خوشم نیومد "دقیقا یک در میون بین بد و خوب سوییچ میشه یعنی 5-3-1 بد هستن واقعا خوب طراحی نشدن . 6-4-2 خوب هستن اما هیکدوم فوق العاده نیستن، اگه قراره یکی از اینا باشه امیدوارم 4 باشه چون یکم از بقیشون بهتره که من رو یاد رسیستنس 3 میندازه نمیدونم چرا"

منم همین نظر رو دارم. همشون چرتن :D اگه یه گزینه هیچ کدام میذاشت از همش بیشتر رای میاورد. 6 تا عکس بد گذاشتن بیچاره ملت بد از بدتر رو انتخاب می کنن :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
سلیقه ها متفاوته دیگه ! :D
4 و 6 یه جوری هستن که آدم رو یاد تبلیغ های قدیمی میندازن. یه حالت کلاسیک و هنری تری نسبت به بقیه طرح ها دارن و به جو بازی هم بیشتر میخورن به نظرم. 2 هم تا حدودی همین طور هست و طرح جالبی داره. بقیه طرح ها رو توی همه بازی ها میشه دید ! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر