انتخاب کاور Bioshock Infinite

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
کن لوین در سایت Irrational Games از طرفداران بازی درخواست کرده تا طرح روی کاور بازی Biosock Infinite را انتخاب کنند.

IG_logo_480x351.jpg

در پستی که کن لوین، طراح بازی در سایت ارشنال گیمز قرار داده، اعلام کرده که کاور بازی دو رو خواهد بود. او همچنین از طرفدارن بازی خواسته تا به طرح مورد علاقه ی شان رای دهند.
شما میتوانید یکی از شش طرح منتخب را انتخاب کنید. او هچنین عنوان کرده که کاور های و طرح های بیشتری در سایت برای دانلود قرار داده خواهند شد. همین طور شما می توانید با ارسال نظرات در انجمن Bioshock Infinite می توانید باز خورد خود را به گوش طراحان بازی برسانید.
قبل از این هم از طرفداران برای انتخاب شخصیت محبوب شان برای نمایش در یکی از تریلر های بازی نظر خواهی شده بود.
با این اوصاف باید دید آینده چه چیز دیگری را طرفداران برای بازی انتخاب میکنند.
شما میتوانید در منبع، رای خود را ارسال کنید.

منبع: A Message from Ken Levine

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
کاور شماره 2 - 4 و 6 عالی هستن و به جو و فضای کلاسیک بازی می خورن ...
بقیه کاورها نهایت کلیشه ان .. فقط فونت و قاب بایوشاک توشون قشنگه وگرنه امروزا توی همه بازی ها نقش اول بازی رو میبینیم که به صورت خسته ای تفنگ گرفته دستش که به نظرم دیگه جالب نیست ...
من خودم بین 4 و 6 شدیدا گیر کرده بودم ولی به 6 رای دادم اونم به خاطر حضور الیزابت عزیز ولی رنگبندی و طرح شماره 4 هم عالی بود ...
از لحاظ خلاقیت شماره 2 هم فوق العاده بود ولی همه پسند نیست!
فعلا که همون شماره 4 با اختلاف اوله ...

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
والله یا شما از دنیا عقب افتادین یا من..

الان باکس 4 این هست ..آخه این چیه بیشتر شبیه پشت کبریت های خارجی میده تا باکس آرت بازی..!

31741292703094508407.jpg

FailoLOL

کاربر سایت
Dec 14, 2012
1
باکس ارتی که خودشون در نظر گرفته بودن اینقدر چرت و ابگوشتی بود که تاثیر خودش رو گذاشت.
باکس ارت با رای مردم چون ما خودمون دیگه وآ موندیم توش =)).

بازی باید خودش خوب باشه نه اینکه دویست نفر باکس ارت براش درست کنن سیصد نفر بازی رو بسازن بعد یه بازی دنلودی بیست دلاری بزنه با قهوه ای تزیینش کنه ;;)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
والله یا شما از دنیا عقب افتادین یا من..

الان باکس 4 این هست ..آخه این چیه بیشتر شبیه پشت کبریت های خارجی میده تا باکس آرت بازی..!

31741292703094508407.jpg
واالله فعلاً که دنیا همین چیزی که گذاشتی رو به عنوان بهترین گزینه انتخاب کرده ! :D یعنی تعداد رأی هایی که به این گزینه دادن ، بیشتر از مجموع گزینه های 1 و 2 و 3 و 5 هست.
چون واقعاً هم از بقیه بیشتر به جو بازی میخوره و حس کلاسیک بازی رو به خوبی منتقل میکنه. وگرنه یه کاراکتر که جلوی دوربین ژست گرفته و چپ چپ نگاه میکنه و داره میگه من خیلی خفن و cool هستم ، روی جلد همه بازی ها دیده میشه و یه چیز کاملاً کلیشه ای هست !
این گزینه ها هم برای کاور داخلی بازی هستن. (بازی reversible cover داره) یعنی ماها که توی ایران کپی می گیریم ، همون کاور معمولی که Booker DeWitt روش داره میگه به خفن بودن من نگاه کنین رو دریافت می کنیم ! :D

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
واالله فعلاً که دنیا همین چیزی که گذاشتی رو به عنوان بهترین گزینه انتخاب کرده ! :D یعنی تعداد رأی هایی که به این گزینه دادن ، بیشتر از مجموع گزینه های 1 و 2 و 3 و 5 هست.
چون واقعاً هم از بقیه بیشتر به جو بازی میخوره و حس کلاسیک بازی رو به خوبی منتقل میکنه. وگرنه یه کاراکتر که جلوی دوربین ژست گرفته و چپ چپ نگاه میکنه و داره میگه من خیلی خفن و cool هستم ، روی جلد همه بازی ها دیده میشه و یه چیز کاملاً کلیشه ای هست !
این گزینه ها هم برای کاور داخلی بازی هستن. (بازی reversible cover داره) یعنی ماها که توی ایران کپی می گیریم ، همون کاور معمولی که Booker DeWitt روش داره میگه به خفن بودن من نگاه کنین رو دریافت می کنیم ! :D

هر 6 تا کاور چرتی بیش نیستن میدادیم بنر چاپ کنی سر کوچه بهتر طراحی میکرد..
این بنر هر حسی رو به آدم میده به جزء حس گیم.. من الان یک سری کتاب قدیمی (30 سال پیش) دارم بعضی هاشون این طرحی هستن..
در کل هیچ وقت خوشم از بایشوک نیومده کاورش هم تو حلق خودشون..:d

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
به نظر من کاور ها زیاد طراحی جالبی ندارن.6 و 4 به نظرم از بقیه بهترن ولی 4 که اصلاً حس یه بازی رو منتقل نمیکنه.6 رو انتخاب کردم چون تا حدودی یادآور شماره اوله:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر