انتخاب پرطرفدار ترین تیم FIFA 14

پر طرفدار ترین تیم FIFA 14 ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    144

Reza Castel

کاربر سایت
Aug 19, 2012
432
سلام به همه

میخوایم طی یه نظر سنجی ببینیم کدوم تیم بهترین و پرطرفدار ترین تیم بازی FIFA 14 هستش ..!!

سعی کنید تیمی رو انتخاب کنید که باهاش بهتر میتونید بازی کنید (نه تیمی رو که تو واقعیت دوست دارید )

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
به نظرم کاملترین تیمش بایرنه

بخوای حساب کنی که بهترین و خوش دست ترین تیمش رئال مادرید هست :|

بارسا اورالش بالا هست ولی بازیکن هاش اصلا سرعت ندارند و تو گیم پلی فیفا هم که سرعت بازیکن حرف اول رو میزنه .

اسپانیا هم دقیقا مثل بارسا . شاید بشه گفت بعد از رئال بایرن تیم مناسبی باشه .

سیتی هم اسکواد خوبی داره ولی شیمی بین بازیکن هاش اصلا خوب نیست .

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A

بارسا اورالش بالا هست ولی بازیکن هاش اصلا سرعت ندارند و تو گیم پلی فیفا هم که سرعت بازیکن حرف اول رو میزنه .

من دورتموند برمیداررم راحت میتونم جلوی بارسا و رئال بازی کنم! رئال که یه بیل و رونالدو رو مارک کنی تمومه! بارسا هم تیکی تاکاش رو اعصابه که حواستو جمع کنی بازم میشه جلوش کار کرد!
ولی بایرن همه ی بازیکناش خوب و قوین! اصلا نمیشه جلوش دووم اورد! :|

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172

من خودم بارسا رو اوایل برمیداشتم اما دفاعش مشکل داشت جا میموند همش
با من سیتی هم خوب بازی میکردم اما ازبازهم تکمیل نبود
تا به این نتیجه رسیدم که بایرن رو بردارم خیلی خوبه من کلا با تک مهاجم بازی میکنم مانزوکیچ رو میزارم نوک حمله تقریبا تمام ضربات هوایی رو گل میکنه کلا به بایرن عادت کردم با ابنکه بارسا فن هستم
:d

امیـر

کاربر سایت
Jul 29, 2012
1,001
سلام به همه

میخوایم طی یه نظر سنجی ببینیم کدوم تیم بهترین و پرطرفدار ترین تیم بازی FIFA 14 هستش ..!!

سعی کنید تیمی رو انتخاب کنید که باهاش بهتر میتونید بازی کنید (نه تیمی رو که تو واقعیت دوست دارید )

:bighug: منچستر سیتی :x
http://forum.bazicenter.com/poll2267
هم توی فیفا 14 هم توی واقعیت! فقط منچستر سیتی :d:x
200px-Manchester_City.svg.png

تیم قهرمان 1904 جام FA :d

1884

قهرمان (۳ بار):۱۹۳۷–۱۹۳۶، ۱۹۶۸–۱۹۶۷، ۲۰۱۲-۲۰۱۱

نایب قهرمان(۴بار):۱۹۰۴–۱۹۰۳، ۱۹۲۱–۱۹۲۰ ،۱۹۷۷–۱۹۷۶ ، ۲۰۱۳-۲۰۱۲

قهرمان جام حذفی: 5 بار

جام در جام اروپا : 5بار

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
بارسا خدایی از نظر اُورال بازیکناش بالا هستن اما نمیشه بازی کرد باهاشون! توی زمین چمن با بازی کامپیوتری خیلی فرق میکنه:D!
مثلا هافبکای ما (شابی، اینستا، سسک و بوسکتس) به هیچ دردی نمی خورن. نه شوت زنن، نه سرعت دارن، ...
برای کسی که 7/24 فیفا تمرین کرده باشه با بارســـا شاید خوب باشه، اما برای آدمای معمولی که سطح بازیشون هم معمولیه، سخته بازی باهاش.
البته من در هر شرایط بارسا بر میدارم تا حالا هم با تیم دیگه ای بازی نکردم... یه مشت پاسکاری الکی می کنم تا درصد مالکیت توپم بره بالا و نذارم حریف حمله کنه؛ اگر حریف گلابی باشه یه توپ میره تودروازش بالاخره، اگر هم باختم تهش یکی دو تا میخورم دیگه!:D
معمولا هم بازیام بیش از 2 گل ندارن!!!!!!

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
بارسا خدایی از نظر اُورال بازیکناش بالا هستن اما نمیشه بازی کرد باهاشون! توی زمین چمن با بازی کامپیوتری خیلی فرق میکنه:D!
مثلا هافبکای ما (شابی، اینستا، سسک و بوسکتس) به هیچ دردی نمی خورن. نه شوت زنن، نه سرعت دارن، ...
برای کسی که 7/24 فیفا تمرین کرده باشه با بارســـا شاید خوب باشه، اما برای آدمای معمولی که سطح بازیشون هم معمولیه، سخته بازی باهاش.
البته من در هر شرایط بارسا بر میدارم تا حالا هم با تیم دیگه ای بازی نکردم... یه مشت پاسکاری الکی می کنم تا درصد مالکیت توپم بره بالا و نذارم حریف حمله کنه؛ اگر حریف گلابی باشه یه توپ میره تودروازش بالاخره، اگر هم باختم تهش یکی دو تا میخورم دیگه!:D
بی ماجرا اینه که با اینکه مسی بهترین بازیکن FIFA هست ولی اصلا تو بازی بهترین نیست !

خیلی راحت میشه ازش توپ بگیری و اصلا هم نمیتونه از یه دفاع تنومند رد بشه و فقط عدد هاش بالا هستن ! البته اگه بتونی توپ رو برسونی بهش تو محوطه جریمه فینیشنگی که داره عملا مهار نشدنی هست .

در مقابل رونالدو رو میشه بگی باگ هست ! فقط کافیه یکی بلد باشه رونالدو از پاس های عمقی راه بندازه که کارت تمومه عملا ! رونالو واقعا سخته کنترلش تو FIFA !

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman

کاملا صحیح :d
ولی اون سسک و اینا بدرد نمیخورن کاملا مخالفم ، من زیاد بارسا بر نمی دارم ولی اگه بردارم با همین 3 تا نابود می کنم حریفو :d

- - -ویرایش - - -

بی ماجرا اینه که با اینکه مسی بهترین بازیکن FIFA هست ولی اصلا تو بازی بهترین نیست !

خیلی راحت میشه ازش توپ بگیری و اصلا هم نمیتونه از یه دفاع تنومند رد بشه و فقط عدد هاش بالا هستن ! البته اگه بتونی توپ رو برسونی بهش تو محوطه جریمه فینیشنگی که داره عملا مهار نشدنی هست .

در مقابل رونالدو رو میشه بگی باگ هست ! فقط کافیه یکی بلد باشه رونالدو از پاس های عمقی راه بندازه که کارت تمومه عملا ! رونالو واقعا سخته کنترلش تو FIFA !
یکم تلاش کن رد میشه :d خیلی هم راحت رد میشه :d

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
کاملا صحیح :d
ولی اون سسک و اینا بدرد نمیخورن کاملا مخالفم ، من زیاد بارسا بر نمی دارم ولی اگه بردارم با همین 3 تا نابود می کنم حریفو :d

- - -ویرایش - - -

یکم تلاش کن رد میشه :d خیلی هم راحت رد میشه :d
آرمان من بجای صبحونه و ناهار و شام ، FIFA میخورم و وقتی میگم مشکل دارن یعنی مشکل دارن :d

بارسا کلا بازیکن سرعتی نداره و نداشت سرعت در FIFA یعنی باخت های کلفت و بد !

بوسکتس که تو واقعیت خوراکش گرفتن توپ حریف و قطع پاس هست عملا تو FIFA با سیب زمینی فرقی نداره! چرا ؟ چون سرعت نداره که بخواد مثلا توپ از رونالدو فوق سرعتی بگیره ! در حالی که تو واقعیت اینجوری نیست !

hamid.

کاربر سایت
Sep 30, 2009
179
نام
Hamidreza
من که از 2000 طرفدار یونتوسم کلا کم تیم عوض میکنم تو بدترین دوران بونتوس رو بر میداشتم حالا که جز بهترین تیمهای بازیه پیشنهاد میکنم استفاده کنین پیرلو هم خداییش مثل واقعیتش ساختن فقط باید بلد باشی از قابلیت هاش استفاده کنی فقط پوگبا رو باید بهتر میساختن بهترین بازیکن زیر 21 سال جهان امارش از تیاگو الکانترا و شگیری پایین تره حالا پاییتر از گوتزه بودن رو بحق میدونم ولی اون دو تا نصف پوگبا هم نیستن.خدایا از کوین دیبروین که رو نیمکت چلسی حال میکنه هم پایین تر باشه اورال واقعا؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر