انتخاب بهترین موس گیمینگ!

انتخاب بهترین موس گیمینگ!

• 1. لاجیتک G700

رای‌ها: 20 16.7%
  • 2. لاجیتک G9X

رای‌ها: 14 11.7%
  • 3. ریزر OUROBOROS

رای‌ها: 32 26.7%
  • 4. ریزر TAIPAN

رای‌ها: 15 12.5%
  • 5. ریزر IMPERATOR

رای‌ها: 8 6.7%
  • 6. ریزر OROCHI

رای‌ها: 2 1.7%
  • 7. ریزر DEATHADDER

رای‌ها: 23 19.2%
  • 8. ریزر COPPERHEAD

رای‌ها: 6 5.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    120

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
یه سوال برای من پیش اومده و اون اینه که این موسهای چند صد هزار تومنی چقدر با موس های معمولی و 15-20 تومنی فرق دارند ؟ البته نه اینکه اینقدر ساده بخوام مقایسه کنم ها ، منظورم اینه که تو بازیهای FPS چقدر باعث میشه دقت بازیکن بیشتر بشه .
ممنون
نه، ملت الکی این همه پول میدن به این چیزا :D
خیلی تاثیر داره و توضیح هم نمیشه داد تا وقتی خودت تست نکنی. تفاوتش در حد مقایسه کردن راه رفتن یک آدم نا بینا با یک آدمی که چشم سالم داره می مونه.
توی بازی FPS دقت shooting و aim کردن بالا می ره و توی یه سری بازی مثل cod4 مثلا fast shot زدن بدون یک موس خوب تقریبا غیر ممکن ـه.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,946
نام
حسین
یه سوال برای من پیش اومده و اون اینه که این موسهای چند صد هزار تومنی چقدر با موس های معمولی و 15-20 تومنی فرق دارند ؟ البته نه اینکه اینقدر ساده بخوام مقایسه کنم ها ، منظورم اینه که تو بازیهای FPS چقدر باعث میشه دقت بازیکن بیشتر بشه .
ممنون
سلام
عزیز فرق داره ولی انچنان که فکرشو بکنی نه !کلی گفتم با توجه به قیمت و کارای که تو فکرت هست
الان خودم Razer Ouroboros دارم تو خوب بودنش شکی نیست در کنارش هم چند ماه پیش لاجیتک بی سیم گرفتم حدودا 70 تومانی خریدیم
از هر 2 تاش راضیم

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,937
نام
آرتین
بیخودی خرج زیاد نکنین یه X7 کارتونو راه میندازه.وقتی Aim جالبی ندارین Mouse 1 میلیونی هم بگیرید فایده نداره
حالا واسه MMO اینا قضیه فرق داره ولی تو FPS همون X747 کار همرو راه میندازه خرابم شد حداقل سوختگیش خیلی کمتره

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
ببینید مطمئنن باشید موس های مخصوص گیم خیلی عمل کرد بهتری دارند یکی از اونا dpi هست که روی موس های حرفه ای به صورت دستی در هنگام بازی میشه تغییر داد مثلا تو BF3 زمانی که شما سوار وسیله ی نقالیه میشی نیاز داری DPI را بیشتر کنی وقتی تو حالت معمولی هسی باید کمتر کنی
از امکانات جانبی هم که بین برند و مدل های مختلف چیز های متفاوتی هست مثل عرق گیر دست -تنظیم وزن موس- دکمه های مخصوص MMO و..... که بستگی به سبک بازیی که انجام میدید باید تو انتخابتون دقت کنید

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
توی bf3 که بازی میکنم وقتی سوار تانک میشم dpi رو تا 5000 بالا میبرم و لوله تانک رو به سرعت چرخوندن یه کُلت توی دستم میچرخونم! :D ولی در حالت عادی و با موس عادت یارو رفته 360 درجه دور تانکتو با c4 تزئین کرده و شما هم اندرخم یک کوچه ای! :D :D
فرق بزرگ دیگه قدرت aim کردن هست و خوش دست بودن هست! اینکه بتونی سریع لوله تفنگ رو بچرخونی و سریع روی یه نقطه نگه داری و هدشات بزنی!

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,946
نام
حسین
توی bf3 که بازی میکنم وقتی سوار تانک میشم dpi رو تا 5000 بالا میبرم و لوله تانک رو به سرعت چرخوندن یه کُلت توی دستم میچرخونم! :biggrin1: ولی در حالت عادی و با موس عادت یارو رفته 360 درجه دور تانکتو با c4 تزئین کرده و شما هم اندرخم یک کوچه ای! :biggrin1: :biggrin1:
فرق بزرگ دیگه قدرت aim کردن هست و خوش دست بودن هست! اینکه بتونی سریع لوله تفنگ رو بچرخونی و سریع روی یه نقطه نگه داری و هدشات بزنی!
مسعود جان تمام این حرف ها درست ولی ایت می صرفه ادم بیاد 500 تومان پول بابت ی موس بده برای این جور کار ها من که به شدت پشیمان هستم :|

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
مسعود جان تمام این حرف ها درست ولی ایت می صرفه ادم بیاد 500 تومان پول بابت ی موس بده برای این جور کار ها من که به شدت پشیمان هستم :|

توی ایران نه! واقعا 500 تومن نمیصرفه! اما اونور آب دستمزد 1 روز کار هست و میصرفه!
خودم که دوباره امروز g9x خریدم حالا بماند که خیلی جاها قیمت 250 دادن اما به زور یه بابایی 200 بهمون داد! این قیمت مناسبه برای موس حرفه ای! البته پارسال قیمت همین موس 85 تومن بود! :| :|

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
بیخودی خرج زیاد نکنین یه X7 کارتونو راه میندازه.وقتی Aim جالبی ندارین Mouse 1 میلیونی هم بگیرید فایده نداره
حالا واسه MMO اینا قضیه فرق داره ولی تو FPS همون X747 کار همرو راه میندازه خرابم شد حداقل سوختگیش خیلی کمتره
بعـــــــله، هیچ فرقی ندارن :D فقط بعد از چند مدت استفاده به خاطر ارگونومیک نبودن موس دچار هزار درد و مرض در ناحیه دست و مچ می شید و اون موقعس که میگید ای کاش اولش 100 تومن بیشتر پول داده بودم.
خیلی راحت هم می تونید تست کنید این مورد رو. بعد از استفاده 1 ساله از موس های a4tech برید یه لاجیتک یا ریزر دستتون بگیرید یا حتی این موس های 15-20 تومنی که ارگونومیک هستند تا ماه ها نمی تونید موس رو درست توی دستتون بگیرید و خیلی زود خسته میشید به خاطر اینکه دستتون به حالت نادرست و مضر عادت کرده. (فرقی هم نداره که موس جدید palm باشه یا finger)
اگر خیلی زیاد پشت PC بازی می کنید سلامتی خودتون رو به خاطر 100-150 تومن به خطر نندازید ، ارزش نداره.

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,937
نام
آرتین
بعـــــــله، هیچ فرقی ندارن :D فقط بعد از چند مدت استفاده به خاطر ارگونومیک نبودن موس دچار هزار درد و مرض در ناحیه دست و مچ می شید و اون موقعس که میگید ای کاش اولش 100 تومن بیشتر پول داده بودم.
خیلی راحت هم می تونید تست کنید این مورد رو. بعد از استفاده 1 ساله از موس های a4tech برید یه لاجیتک یا ریزر دستتون بگیرید یا حتی این موس های 15-20 تومنی که ارگونومیک هستند تا ماه ها نمی تونید موس رو درست توی دستتون بگیرید و خیلی زود خسته میشید به خاطر اینکه دستتون به حالت نادرست و مضر عادت کرده. (فرقی هم نداره که موس جدید palm باشه یا finger)
اگر خیلی زیاد پشت PC بازی می کنید سلامتی خودتون رو به خاطر 100-150 تومن به خطر نندازید ، ارزش نداره.
اینم حرفیه
آخه الان فرضاً g9 شده 200 تا 250 تومن :( باز قبلاً 90 100 تومن بود خیلی خوب بود با قیمتای جدید کی واسه موس اینقدر میده !

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
اینم حرفیه
آخه الان فرضاً g9 شده 200 تا 250 تومن :( باز قبلاً 90 100 تومن بود خیلی خوب بود با قیمتای جدید کی واسه موس اینقدر میده !
شما فعلا با این بودجه ای که داری با یدونه کوپر هد بگیر یا یدونه x7
البته برند ttsports هم خیلی خوبه و به جورایی محصولاتش از نظر جزئیات با ریزر و لاجیتک فرق داره من خودم موسش و کیبردش را دارم الیبته موسش را فروختم فک کنم بتونی با یه 130-140 بگیری البته بد تو ایران گیر میاد
اینم لینکش
http://www.ttesports.com/products/product.aspx?p=2&g=ftr

آخرین ویرایش:

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
سلام
یک سوال:
من موس که میگیرم این دکمه کلیکش نابود میشه.چون بازی ای که میکنم توش باید تند تند کلیک کرد.
حالا این موس های گرون قیمت هم دکمشون خراب میشه؟

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
سلام
یک سوال:
من موس که میگیرم این دکمه کلیکش نابود میشه.چون بازی ای که میکنم توش باید تند تند کلیک کرد.
دوام یه موس با کیفیت در بدترین حالات استفاده حداقل 2 سال هست !

Lord Phenom

کاربر سایت
Oct 16, 2012
262
نام
سعید
یک سوال این OUROBOROS چجوری خونده میشه ؟ :d من همش اشتباه میکنم تو خوندنش 8-|
NAGA EPIC قرار نمیگیره تو لیست ؟ یا فروش کمی داشته ؟

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,245
نام
امیرحسین
سلام
یک سوال:

من حدود 7-8 سال پیش یه ماوس MX518 خریدم و هنوزم داره مثل ساعت کار می کنه و منو خسته کرده که خراب نمی شه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر