انتخاب بهترین موس گیمینگ!

انتخاب بهترین موس گیمینگ!

• 1. لاجیتک G700

رای‌ها: 20 16.7%
  • 2. لاجیتک G9X

رای‌ها: 14 11.7%
  • 3. ریزر OUROBOROS

رای‌ها: 32 26.7%
  • 4. ریزر TAIPAN

رای‌ها: 15 12.5%
  • 5. ریزر IMPERATOR

رای‌ها: 8 6.7%
  • 6. ریزر OROCHI

رای‌ها: 2 1.7%
  • 7. ریزر DEATHADDER

رای‌ها: 23 19.2%
  • 8. ریزر COPPERHEAD

رای‌ها: 6 5.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    120

PS4 FAN

کاربر سایت
Sep 18, 2013
209
نام
Amin
سلام تو سایت رایزر عضو شدم اما وارد سایت نمیشه هم چنین تو برنامه RAZER SYNAPSE نمیره و به ایمیلم چیزی نفرستاد اونایی که ساختن اکونت چقدر طول کشید ایمیل بیاد یا تایید بشه لطفا راهنمایی کنید?!! مرسی
این پیام میده وقتی تو سایتش میخوام برم :Sorry, but the account you entered is incorrect

اوکی شد :|

آخرین ویرایش:

PS4 FAN

کاربر سایت
Sep 18, 2013
209
نام
Amin
دقیقا! کلا Synapse 2 ایده مسخره‌ای داره؛ اینکه تنظیمات روی فضای ابری ذخیره بشه و برای انجام یه سری تغییرات مجبور شی به حساب‌کاربریت لاگین شی. البته این رو هم بگم که مدتیه محصولات ریزر از لحاظ سخت‌افزاری هم تو بعضی مدل‌ها افت داشتن؛ ضمن اینکه نسخه‌های های‌کپی‌شون تو بازار کم نیست.

پ.ن: گمونم کمی زیاد نوشتم! :-?:d
خیر افتضاح نیست خیلی هم خوبه فقط دفعه اول لاگین میشی دیگه میتونی رو مود آفلاین بزاری و استفاده کنی اگه دوست داشتی دوباره رو مود آنلاین بزارید که ذخیره کنه رو سرور ریزر که اگه رو سیستم دیگه بخوتی با آخرین تنظیم که رو سیستم قبلی داشتی رو رو سیستم جدید پیاده کی و استفاده :d

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
با سلام خدمت دوستان.من یه موس از برند A4tech دارم مدل V2M تقریبا قدیمیه......راستش همونطور که همه اطلاع دارن موسهای گیمینگ بعد از نصب نرم افزارش تازه اول کار هست و باید به یه تنظیمات خاصی برسیم....واقعیت اینه که شاید خیلی از دوستان باشن مثل من که با اصطلاحات و زبان انگلیسی چندان آشنا نباشن و در نهایت با اینکه واسه خرید موس هزینه هم کردن ولی نمیتونن از امکاناتش اونطور که باید استفاده کنن..... نرم افزار این موسها همونطور که میدونین دارای تنظیمات زیادی هست ...اگر یکی از دوستان بتونن یه زحمت بکشن یه راهنمایی یا ترجمه ای از اصطلاحات یا اگه بتونن راهنمای استفاده از اون رو معرفی کنن خیلی خوب بود.....من خودم مثلا در مورد موس خودم یه سرچ کردم و در نهایت تونستم یه ویدئو با زبان چینی پیدا کنم که نهایتا هم به دردم نخورد...

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
با سلام خدمت دوستان.من یه موس از برند A4tech دارم مدل V2M تقریبا قدیمیه......راستش همونطور که همه اطلاع دارن موسهای گیمینگ بعد از نصب نرم افزارش تازه اول کار هست و باید به یه تنظیمات خاصی برسیم....واقعیت اینه که شاید خیلی از دوستان باشن مثل من که با اصطلاحات و زبان انگلیسی چندان آشنا نباشن و در نهایت با اینکه واسه خرید موس هزینه هم کردن ولی نمیتونن از امکاناتش اونطور که باید استفاده کنن..... نرم افزار این موسها همونطور که میدونین دارای تنظیمات زیادی هست ...اگر یکی از دوستان بتونن یه زحمت بکشن یه راهنمایی یا ترجمه ای از اصطلاحات یا اگه بتونن راهنمای استفاده از اون رو معرفی کنن خیلی خوب بود.....من خودم مثلا در مورد موس خودم یه سرچ کردم و در نهایت تونستم یه ویدئو با زبان چینی پیدا کنم که نهایتا هم به دردم نخورد...
عجیبه میگردی فقط سایت های فارسی میاره واسه این موس.

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
مسلما بهترین موس برای Mmo لاجیتک g600 هستش حتی در مقایسه با حریفهای خودش مثل naga خیلی بهتره . کافیه به مقایسه های سایتها که داخل یوتوب گذاشتن نگاه کنید.
اولین دلیلی که g600 را بهتر از رقبا میکنه تعداد 20 عدد دکمه تعبیه شده روی هستش حتی کنار راست کلیک یک کلیک اضافه داره که واقعا روی هر موسی نیازش احساس میشه. مخصوصا وقتی با g600 به مدته چند ماه کار کرده باشی می فهمی که سه کلید روی موس خیلی خیلی بهتر از دو کلید میباشد.
دومین دلیل که در مقایسه با naga عنوان شده تفکیک بسیار عالیه 12 کلید کناره موس هستش که در naga به این شکل نیست. هر ردیف از این دوازده کلید با داشتن شیبه مخصوص با بقیه ردیفها قابل تشخیص هستند... بالاخره خیلی سخت میشه ر قرار باشه در آن واحد این دوازده کلید را از هم تشخیص بدیم.
سومین دلیل نرم افزاره بسیار عالی با توجه به محیط کابری بسیار ساده و انعطاف پذیر...
چهارمین دلیل که البته مشخصا این برتری حساب کمیشه ولی به هر حال ارزش گفتن را داره اینکه این موس 8200 dpi هستش و همونطور که گفتم هیچ زمان به ااین میزان dpi نیاز نخواهیم داشت
در کل من سه سال هستش که از این موس استفاده میکنم و واقعا راضی بودم ازش
هر چند به لحاظ شکل موس خیلی زیبا نیست و همچنین برای دستهایی با سایز بزرگتر ساخته شده.
logitech_g600_mmo_gaming_mouse-2.jpeg

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
مسلما بهترین موس برای Mmo لاجیتک g600 هستش حتی در مقایسه با حریفهای خودش مثل naga خیلی بهتره . کافیه به مقایسه های سایتها که داخل یوتوب گذاشتن نگاه کنید.
اولین دلیلی که g600 را بهتر از رقبا میکنه تعداد 20 عدد دکمه تعبیه شده روی هستش حتی کنار راست کلیک یک کلیک اضافه داره که واقعا روی هر موسی نیازش احساس میشه. مخصوصا وقتی با g600 به مدته چند ماه کار کرده باشی می فهمی که سه کلید روی موس خیلی خیلی بهتر از دو کلید میباشد.
دومین دلیل که در مقایسه با naga عنوان شده تفکیک بسیار عالیه 12 کلید کناره موس هستش که در naga به این شکل نیست. هر ردیف از این دوازده کلید با داشتن شیبه مخصوص با بقیه ردیفها قابل تشخیص هستند... بالاخره خیلی سخت میشه ر قرار باشه در آن واحد این دوازده کلید را از هم تشخیص بدیم.
سومین دلیل نرم افزاره بسیار عالی با توجه به محیط کابری بسیار ساده و انعطاف پذیر...
چهارمین دلیل که البته مشخصا این برتری حساب کمیشه ولی به هر حال ارزش گفتن را داره اینکه این موس 8200 dpi هستش و همونطور که گفتم هیچ زمان به ااین میزان dpi نیاز نخواهیم داشت
پنجمین دلیل قیمت ارزانترش نسبت naga هستش
در کل من سه سال هستش که از این موس استفاده میکنم و واقعا راضی بودم ازش
هر چند به لحاظ شکل موس خیلی زیبا نیست و همچنین برای دستهایی با سایز بزرگتر ساخته شده.
logitech_g600_mmo_gaming_mouse-2.jpeg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر