امکان بازسازی Resident Evil 2 در صورت حمایت هواداران

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
61633688679392553921.jpg

Survival Horror سال 1998 کپکام، Resident Evil 2، روزی ممکن است روح تازه ای به آن دمیده شود. با این‌که Yoshiaki Hirabayashi تایید کرده که در حال حاضر کپکام بر روی ریمیک این عنوان کار نمی‌کند، اما درهای امید در آینده ممکن است باز شود.

Yoshiaki در این مورد گفت: "بگذارید همین الان همه چیز رو روی میز بذارم. هیچگونه شایعه‌ای در این مورد وجود خارجی ندارد و ما در حال حاضر بر روی ریمیک این عنوان کار نمی‌کنیم."
وی ادامه داد: "اما اگر هواداران مصرانه خواهان آن باشند و این‌که حمایت و پشتیبانی کامل آن‌ها را داشته باشیم، در این صورت است که کپکام این موضوع را در نظر خواهد گرفت."

ششمین قسمت از سری بازی RE قرار است در تاریخ 2 اکتبر برای PS3 و X360 عرضه شود. همچنین جزییات بیشتر در خصوص نسخه‌ی PCی بازی که ساخت آن به تازگی شروع شده است در آینده‌ی نزدیک منتشر خواهد شد. البته بنا بر اظهارات Yoshiaki تمرکز کپکام فعلا بر روی نسخه‌های کنسولی است و تا زمان لانچ آن‌ها خبری از نسخه‌ی PC نخواهد شد.

[GS]

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
فکر کن یک Remake در حد نسخه GC برای RE2 بزنن ! تصورشم لذت بخشه !

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
به بازسازی ترسناک ترین نسخه رزیدنت اویل سلام می کنیم :D!
یعنی فکرش هم که بخواد RE2 ریمیک شه آدم رو می بره عرش.

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
اگر میخوای به صورت 4و5و6 ریمیکش کنی میخوام صد سال سیاه ریمیک نکنی که گند بزنی به خاطراتمون اگرم میخوای به صورت ریمیک گیم کیوب بزنی زیر سنگم شده بازی رو اورجینال میخرم .

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
اویل 1 یا 3 چی ؟

ریمیک 1 رو گیم کیوب شاهکار مطلق بود ! از خود بازی اصلی هم قشنگ تر بود ! خدا کنه اونو پورتی چیزی کنن برای کنسولهای این نسل یا حداقل pc .

BlackRainbow

کاربر سایت
Oct 14, 2011
12
جای بسی تعجب .خوبه حداقل یکی از این منگولیسمای کاپ کول به فکر طرفدارای قدیمی و رئال فنای این سری افتاد و حالا بصورت مزاح هم که شده یه چیزی گفت دلشون یکم خوش شه . هر چند میدونم همین یه کارم انجام نخواهند داد.

Die Capcom die

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
بهترین کار ممکن یه ریمیک در حد ریمیک نسخه ی اول هست. به شرطی که هیـــــــــــــــــــــــــچ تاثیری از نسخه ی 4 و 5 و 6 نگیره و به همون شکل کلاسیک ریمیک بشه. هیچ حرکت تخیلی و غیر مترقبه ای هم انجام ندن تو این ریمیک.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
بکنید این کارو شاید کمی از این تنفرمون نسبت به اون اسم شرکت پول پرستتون کم شد !

p.s : هنوزم که هنوزه وقتی Remake رو روی کیوب بازی می کنم اندازه بازی های این نسل لذت می برم !

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
اگر میخوای به صورت 4و5و6 ریمیکش کنی میخوام صد سال سیاه ریمیک نکنی که گند بزنی به خاطراتمون اگرم میخوای به صورت ریمیک گیم کیوب بزنی زیر سنگم شده بازی رو اورجینال میخرم .

بهترین کار ممکن یه ریمیک در حد ریمیک نسخه ی اول هست. به شرطی که هیـــــــــــــــــــــــــچ تاثیری از نسخه ی 4 و 5 و 6 نگیره و به همون شکل کلاسیک ریمیک بشه. هیچ حرکت تخیلی و غیر مترقبه ای هم انجام ندن تو این ریمیک.
از کی تا حالا 4 شده آشغال ؟!

صحبت هام کلی هستی... بد برداشت نشه یه موقع

یادم میاد بعد نسخه 3 همه آه و ناله میکردن بابا این چیه! همش تکراری شده, هیچ نوآوری تو بازی وجود نداره و...

بعد که رزیدنت اویل 4 اومد همه به به چه چه کردند و راضی بودند. هیچکی معترض نبود! سیر نمرات از سایت ها و مجلات اومد با نمرات بسیار بالا... همه راضی بودند...

بعد که نسخه 5 اومد به طور اتوماتیک 4 شد آشغال! میکامی شد عامل اصلی گند زدن به سری RE... (در اینجا خالق این عنوان عامل اصلی گند زدن رزیدنت اویل شد!) حالا همون هایی که نسخه 4 رو نشسته بودند تا آخر بازی کرده بودند, لذت هم برده بودند یه دفعه تغییر عقیده دادند که در نوع خودش جالبه! اما از این جالب تر اینجاست که تو تاپیک های امروزی مثل CoD و AC همون ها آه ناله میکنند میگند بازی به شدت تکراری شده و... حالا اگه یه تغییری توش ایجاد بدند دقیقا همون وضعیت RE رو پیدا میکنه!

حداقل تو این چند ساله به خود من ثابت شده این سازنده ها بازی هاشون رو هر طور بسازند باز هم یه عده خاص ناراضی هستند که چرا فلان جور نساختی!

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
@ یاکوزا: میخوای دوربینشم مثل رزیدنت اویل 2 کلاسیک باشه؟
هیچ حرکت تخیلی و غیر مترقبه ای هم انجام ندن تو این ریمیک.
wut؟

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad

wut؟
دوربین رزیدنت اویل ریمیک یا 2 مشکلی داشت؟

4 اشغال نبود ولی اصالتش رو از دست داده بود یعنی رزیدنت اویل نبود! فقط یه بازی هیجان انگیز بود بخاطر اینکه خیلیها اولین بارشون بود همچین سبک بازی با اون زاویه دوربین رو میدیدن .

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
RE 4 رو هم میکوبید نامـردا ؟ چرا آخه ؟ =((

RE 4 واسه من جز Top 5ـه تاریخه ، حالا میخواد مثه RE 1...3 بوده باشه ، میخواد متفاوت باشه.

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
تو رو خدا، خواهش میکنم پست های دیگران رو همونجوری که نوشتن تو ذهنتون معنی کنید. آخه شما چجوری از پست من برداشت کردی که من به 4 گفتم آشغال؟
این که میگم شبیه 4 و 5 و 6 نباشه دلیلش اینه که اون بازی و اون طراحی مرحله و دشمن ها و پازل ها دقیقا همون گیم پلی کلاسیک رو میطلبه، مگر اینکه بزنن از ریشه بازی رو دگرگون کنن که دیگه نه نوستالوژی ای باقی میمونه نه هیچی.
مثل این میمونه که من بگم با توپ تنیس فوتبال بازی نکنید بعد شما بگی حالا تنیس هم ورزش چیپی شد؟

wut؟
دقیقا. کلا دوست دارم صحنه به صحنه، مو به مو رزیدنت اویل 2 باشه، فقط با گرافیک این نسل. وگرنه اگه قراره بیان داستان رزیدنت اویل 2 رو بذارن تو گیم پلی 4 و 5 و 6 و کلا از ریشه بازی رو تغییر بدن ترجیح میدم برم یه بار داستانش رو تو ویکی پدیا بخونم تا اینکه این ریمیک رو بازی کنم.

منظور از حرکت تخیلی و غیر مترقبه هم ریمیک MGS1 بود. در جریانش که هستی؟ :D
این یعنی این که تو ریشه رزیدنت اویل رو در دوربین اون می دونی، درسته؟
خیر :D من حتی برعکس خیلی ها که میگن 4 رزیدنت اویل نبود اویل 4 رو یه رزیدنت اویل عالی میدونم. اینکه کپکام عرضه نداشت از کاری که میکامی کرد درست استفاده کنه بحثش جداست. اما 4 کلا از پایه همه چیزش ساخته شده بود برا اون گیم پلی ولی 2 همه چیزش برا گیم پلی و دوربین کلاسیک طراحی شده بود.

آخرین ویرایش:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
منظور از حرکت تخیلی و غیر مترقبه هم ریمیک MGS1 بود. در جریانش که هستی؟ :biggrin1:
آره.
===
دقیقا. کلا دوست دارم صحنه به صحنه، مو به مو رزیدنت اویل 2 باشه، فقط با گرافیک این نسل. وگرنه اگه قراره بیان داستان رزیدنت اویل 2 رو بذارن تو گیم پلی 4 و 5 و 6 و کلا از ریشه بازی رو تغییر بدن ترجیح میدم برم یه بار داستانش رو تو ویکی پدیا بخونم تا اینکه این ریمیک رو بازی کنم.
این یعنی این که تو ریشه رزیدنت اویل رو در دوربین اون می دونی، درسته؟

GFX

کاربر سایت
Jun 24, 2011
204
اين كپكام واقعا چقدر پر روئه زورش مياد بگه كفگير سوژه هامون خورده ته ديگ مي خوايم رو آثار استاد ميكامي اسكي بريم
تازه سر هوادارا منت هم ميذاره:-w
آدم واقعا چي بگه)x)x:-w:-w #-o

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر