اموزش++Free 1-Week Xbox Live Gold Trials++

mohammad-javad

کاربر سایت
Jul 7, 2014
64
سلام ببخشید اینجا سوال مومیپرسم : من اکانت گلد گرفتم الان از طریق کنسول میشه کدشو وارد کرد ؟ یا باید برم تو سایت ایکس باکس ثبت نام کنم ؟ بعد کد وارد کنم میشه راهنمایم کنید مبتدیم

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
سلام ببخشید اینجا سوال مومیپرسم : من اکانت گلد گرفتم الان از طریق کنسول میشه کدشو وارد کرد ؟ یا باید برم تو سایت ایکس باکس ثبت نام کنم ؟ بعد کد وارد کنم میشه راهنمایم کنید مبتدیم
آره دکمه وسط دسته ایکس باکس رو بزن اولین منو از سمت چپ گزینه Redeem Code رو بزن و کد مورد نظر رو وارد کن و بعد Done رو بزن و بعد حالشو ببرررر:d

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
عالی بود ممنون . . .

فقط یه سوالی داشتم ؛ تاریخ این کد ها از زمان صدور شروع به کم شدن میکنه ، یا زمانی که توی دستگاه redeem کردیم زمانش شروع به کم شدن میشه ؟ اینو برای این پرسیدم که میخوام بدونم آیا میشه مثلا امروز 5 تا کد بگیرم ، اما استفادشون نکنم و هر زمانی که 7 روزم تموم شد کد بعدی که آماده گرفتم رو استفده کنم ، یا اینکه مثل میوه هست باید تازه تازه مصرف کرد ؟ D:
زمانی که کد رو redome می کنی ازش کم میشه در غیر این صورت کم نمی شه

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

sin cara

کاربر سایت
Sep 23, 2011
411
من همه چي رو درست زدم نميدونم چرا اين صفحه اومد ميشه يكي يه راه حل بگه!
bjzg82w7tu8yjqdhiwuc.jpg

منم مشکل ایشونو دارم

fmirdamadi

کاربر سایت
Dec 20, 2010
235
نام
فرزاد
منم مشکل ایشونو دارم

اولین کده؟
شما اول کوکی و کش هاتونو پاک کنید
بعد یه ادرس دیگه رو انتخاب کنید
چک کنید که قبلا با اون ایمیل کد نگرفته باشید

عالی بود ممنون . . .

فقط یه سوالی داشتم ؛ تاریخ این کد ها از زمان صدور شروع به کم شدن میکنه ، یا زمانی که توی دستگاه redeem کردیم زمانش شروع به کم شدن میشه ؟ اینو برای این پرسیدم که میخوام بدونم آیا میشه مثلا امروز 5 تا کد بگیرم ، اما استفادشون نکنم و هر زمانی که 7 روزم تموم شد کد بعدی که آماده گرفتم رو استفده کنم ، یا اینکه مثل میوه هست باید تازه تازه مصرف کرد ؟ D:

کدا رو بگیز هر وقت خواستی مصرف کن فقط تا اخر این ماه میلادی بیشتر کد نمیده و تا اخر برج ۱۰ میلادی هم فقط کد ها جواب میدن و دیگه اکسپایرد میشن

اگه بار اولته که باید جوین ایکس باکس لایو رو بزنی تا پروفایلت رو توس سرور اپلود کنند و مشخصات لایوتو بزنی بعد که بهت پیشنهاد خرید گلد داد بزنی ردیم کد و خودت کدو بزنی
و البته برای دفه های بعد همون که دوست عزیز گفتم رو باید بری
البته بعد جوین شدن هم کد نزدی و اونجوری رفتی که راهنمایی کردن اشکالی نداره

Last edited by a moderator:

artinzare

کاربر سایت
Apr 11, 2014
9
سلام اقا فرزاد گل اقا با زحمتای ما دست گلت درد نکنه خیلی حال دادی

فقط یه سوال داشتم اونم اینه که من با 4 تا ایمیل 4 تا گلد رایگان گرفتم بعد تمام کوکی هارو پاک کردم

کی باز میتونم گلد رایگان بگیرم هر روز میشه یا نه هفته ای هست میشه توضیح بدی تا چه سقفی در روز میشه گلد گرفت یا تو 1 روز با 1 ایمیل چند تا گلد میشه گرفت

ممنون میشم توضیح بدی خیلی مردی میخوامت

fmirdamadi

کاربر سایت
Dec 20, 2010
235
نام
فرزاد
سلام اقا فرزاد گل اقا با زحمتای ما دست گلت درد نکنه خیلی حال دادی

فقط یه سوال داشتم اونم اینه که من با 4 تا ایمیل 4 تا گلد رایگان گرفتم بعد تمام کوکی هارو پاک کردم

کی باز میتونم گلد رایگان بگیرم هر روز میشه یا نه هفته ای هست میشه توضیح بدی تا چه سقفی در روز میشه گلد گرفت یا تو 1 روز با 1 ایمیل چند تا گلد میشه گرفت

ممنون میشم توضیح بدی خیلی مردی میخوامت

به جا نمیارم داداش
شما؟
پخ بده
شما تا هر چندتا توانایی داری میتونی بگیری فقط تا اخر این برج میلادی که میشه حدود ۲ هفته دیگه وقت داری کد بگیری
تا اخر برج ۱۰ میلادی هم وقت داری مصرفشون کنی

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
باو این اکیتلز رو بد بخت کردید خب. هر کی زیاد گرفته بیاد به کسایی که گلد ندارن گلد بده.
من خودم اینکارو کردم که می گم :D

fmirdamadi

کاربر سایت
Dec 20, 2010
235
نام
فرزاد
كسي بتونوه برا من يه كد بگيره خيلي مرده!
نميتونم ايميل جديد بسازم

قبلیا رو پاک کن دوست عزیز نیازیشون نداری فقط یادت باشه قبلیا چی بوده دوباره بعد پاک کردن اد نکنی بعد ارور میده میگه قبلا گرفتی کد

sheperd3

کاربر سایت
Mar 6, 2012
50
نام
reza
اقا دمت گرم من هرکاری کردم نشد بد جوری تو کفم لایو بازی کنم با بچه ها قربون مرامت اگه میتونی برای ما هم بگیر خدایی دعات میکنم مشتی هسی

fmirdamadi

کاربر سایت
Dec 20, 2010
235
نام
فرزاد
اقا دمت گرم من هرکاری کردم نشد بد جوری تو کفم لایو بازی کنم با بچه ها قربون مرامت اگه میتونی برای ما هم بگیر خدایی دعات میکنم مشتی هسی

مشکل کجاس
شما مطرحم نکردید معلومه حال ندارید بگیرید وگرنه اموزش واضح و راحته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر