اموزش دریافت بازی هایps now بهمراه پلاس ۱۴ روزه

MHD.ir

کاربر سایت
Feb 11, 2017
654
نام
محمد
کسی تونسته با کردیت کارت فیک اکانت بسازه من هرچی می زنم قبول نمی کنه
پس این سایتا چطور اکانت می سازن

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
100% از پیپال یا کردیت کارت استفاده کنید بن مشیید! هرکیم بگه نه دروغ میگه ! ارززششو نداره

Sent from my iPhone using Tapatalk
تا همین 2 هفته پیش با ساخت پی پال بدون مشکل استفاده میکردم ولی خب الان دیگه نمیشه و کردیت کارت میخواد که ندارم
روش جدید هم نظرم اصلا ارزش ریسک نداره

• Like
Reactions: all4u

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
سلام
با کردیت کارت مجازی میشه گرفت مشکلی نداره؟
چندتا اکانت میشه درست کرد؟
یکی از بچه ها گفته بود که با هر کارت تا سه اکانت میشه فعال کرد ولی اگه کارت از اکانتها پاک بشه میشه روی بقیه اکانتها فعال بشه،اگه کسی امتحان کرده راهنمایی کنه ممنون

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
با کردیت کارتاس دزدی یا فیک همه جا نوشتن بتونید هم کنسول بن خواهد شد ! ارززشو نداره

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
سلام
با کردیت کارت مجازی میشه گرفت مشکلی نداره؟
چندتا اکانت میشه درست کرد؟
یکی از بچه ها گفته بود که با هر کارت تا سه اکانت میشه فعال کرد ولی اگه کارت از اکانتها پاک بشه میشه روی بقیه اکانتها فعال بشه،اگه کسی امتحان کرده راهنمایی کنه ممنون

احتمالا کنسولت بن شه ! کردیت کارتا انگار با این های راندوم درست میشه

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
با کردیت کارتاس دزدی یا فیک همه جا نوشتن بتونید هم کنسول بن خواهد شد ! ارززشو نداره

دقیقا هموون کریدیت کارت فیکه الان چندتا فرندام دارن روو کنسول هر کدووم ۵ ،۶ تا اکانت چند روزه دارن استتفاده میکنن خودم اکانت هکی دارم روو کنسول افلاینم نمیتونم تست کنم اونا در حال تست هستن خبر میدن بهم تا تست نهایی میخواست تاپیک رو بروز کنم درکل شما خریدی نیمکنی با کردیت کسی که طرف بره شکایت کنه که کنسول بن شه پلاس ۱۴ فری میگیری با بازیهای ۷ روزه فری ps now بدرد پلاسم نخوره که دستگاه که شما برا بازی انلاین ازش استفاده میکنی ۱۰۰٪بدرد بازیهایps now میخوره شما بازی میگیری کنسول رو افلاین میکنی بازی تموم شد افلاین اکانتی که ساختی روو دلیت میکنی باز کنسول با خیال راحت انلاین میکنی. کلا بی خیال شدم با این حرف یه وقت یه اموزش میزاری یکی کنسوولش یه چیزی میشه فردا فحش و لعنتش برا ماست داستانو بی خیال شم بهتره.تشکر از همه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: all4u and VENOMEM

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
دقیقا هموون کریدیت کارت فیکه الان چندتا فرندام دارن روو کنسول هر کدووم ۵ ،۶ تا اکانت چند روزه دارن استتفاده میکنن خودم اکانت هکی دارم روو کنسول افلاینم نمیتونم تست کنم اونا در حال تست هستن خبر میدن بهم تا تست نهایی میخواست تاپیک رو بروز کنم درکل شما خریدی نیمکنی که کنسول بن شه پلاس ۱۴ فری میگیری با بازیهای ۷ روزه فری ps now کلا بی خیال شدم با این حرف یه وقت یه اموزش میزاری یکی کنسوولش یه چیزی میشه فردا فحش و لعنتش برا ماست داستانو بی خیال شم بهتره.تشکر از همه

دقیقا تو این گرونی به ریسکش نمی ارزه

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
احتمالا کنسولت بن شه ! کردیت کارتا انگار با این های راندوم درست میشه

سلام
منظورم کردیت کارت یا ویزا کارت مجازی قانونیه همونا که تو سایتهای گیفت کارت میفروشن و معمولا 5 دلار به بالان

• Like

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
سلام
منظورم کردیت کارت یا ویزا کارت مجازی قانونیه همونا که تو سایتهای گیفت کارت میفروشن و معمولا 5 دلار به بالان

نه ! همچین امکانی نیست ؟ ! برای تریال از کردیت فیک استفاده میکنن ! ۵ دلاری اعتباری هست و psn قبول نمیکنه و بیلینگ ادرس میخواد
هرکسی بگه با کردیت کارت اعتباری پیش پرداخت تریال میزنم الکی گفته

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
نه ! همچین امکانی نیست ؟ ! برای تریال از کردیت فیک استفاده میکنن ! ۵ دلاری اعتباری هست و psn قبول نمیکنه و بیلینگ ادرس میخواد
هرکسی بگه با کردیت کارت اعتباری پیش پرداخت تریال میزنم الکی گفته

وقتی با کارت فیک تریال فعال میکنن فکر نکنم دیگه برای کارت اعتباری یا قاونی که پول توش باشه مشکلی ایجاد بشه
من کلا منظورم استفاده از کارت اعتباری واقعی بجای فیک کارته که مشکلی پیش نیاد

• Like

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
وقتی با کارت فیک تریال فعال میکنن فکر نکنم دیگه برای کارت اعتباری یا قاونی که پول توش باشه مشکلی ایجاد بشه
من کلا منظورم استفاده از کارت اعتباری واقعی بجای فیک کارته که مشکلی پیش نیاد

ببینید الان به نظرتون اینا چطوری جردیت کارت واقعی prepaid میسازن و میفروشن ؟ میخرن ؟ دارن ؟ چرا برای اون هم ایجاد میشه! اینا بیشتر با بینهای راندوم ساخته میشه ! حالا بعضی شرکتام که میفروشن خوب شاید دسترسی دارن به خارج کشور و خریداری میکنن!اما من هر کشوری که رفتم‌ کردیت کارت ۱ دلاری ۵ دلاری حداقل تو فروشگاه و اینا‌ندیدم !
مشکل کنسوله ! امکان نداره سونی از این کارا به این اسونی بگذره!یهو دیدی طرف شامسی ۱ تا ۱۰۰۰۰ تا هم استفاده کرد بالاخره یک جا کنسول باید بن شه !دلیلشم مربوط به قوانین مالیه!یک‌جا قبلا در‌این مورد خوندم.اما خوب به نظرم ارزش ریسکشم نداره

• Like
Reactions: Behnams923

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
ببینید الان به نظرتون اینا چطوری جردیت کارت واقعی prepaid میسازن و میفروشن ؟ میخرن ؟ دارن ؟ چرا برای اون هم ایجاد میشه! اینا بیشتر با بینهای راندوم ساخته میشه ! حالا بعضی شرکتام که میفروشن خوب شاید دسترسی دارن به خارج کشور و خریداری میکنن!اما من هر کشوری که رفتم‌ کردیت کارت ۱ دلاری ۵ دلاری حداقل تو فروشگاه و اینا‌ندیدم !
مشکل کنسوله ! امکان نداره سونی از این کارا به این اسونی بگذره!یهو دیدی طرف شامسی ۱ تا ۱۰۰۰۰ تا هم استفاده کرد بالاخره یک جا کنسول باید بن شه !دلیلشم مربوط به قوانین مالیه!یک‌جا قبلا در‌این مورد خوندم.اما خوب به نظرم ارزش ریسکشم نداره

شما کاملا درست میگی ولی خب بعضی سایتها هستن که کردیت کارت فیزیکی و مجازی به نام تحویل میدن با آدرس و تمام مشخصات که قابل شارژ هستن من منظورم این دسته کارتا ها هستن کارتهای واقعی مثل کارتهای بانکی خودمون

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر