اموزش دریافت بازی هایps now بهمراه پلاس ۱۴ روزه

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
بچه ها بعد ساختن چند اکانت پی اس ان بالاخره تونستم با یکیش سایین کنم ولی ظاهرا دوستان درست میگن دیگه موقع سینک کردن اطلاعات کریدت کارت میخواد من یه ۵/۶ داشتم استفاده میکردم همین هفته پیش هم اکانت ساختم مشکلی نبود بازی رایبون سیکس رو هم دانلود کردم بازی میکردم هنوزم داره کار میکنه ولی متاسفانه این هفته اینجوری شد حالا باز سرچ میکنم شاید بشه کاری کرد.

• Like
Reactions: all4u

M..AR..A

کاربر سایت
Dec 4, 2009
551
نام
REZA HECTOR
دیگه ۱ملیون بار اکانت ساختم اصلا نیاز نداره شما از اول قند شکن بزنی فقط اخرش که می خوای پی پال بزنی لازم قند شکن داره اصلا چه با قند شکن چی بی قند شکن بالا نمیره ولی اگه می دونید سینک نمیشه حتما تغییر داده دیگه چندد نفرتست کردید دیگه بعدا باز تست میکنم خودم چون تا هفته پیش که اکانت ساختم مشکلی نبود
من مشکل رو بهتون گفتم از کجاست دیگه هم با این روش نمیشه ساخت من این چند روزی چندتا اکانت PSN ساختم هیچ مشکلی نداره . ولی این آخری که ساختم با قند شکن آخرش کانفیرم نمیشد قطع کردم اوکی شد .

بچه ها بعد ساختن چند اکانت پی اس ان بالاخره تونستم با یکیش سایین کنم ولی ظاهرا دوستان درست میگن دیگه موقع سینک کردن اطلاعات کریدت کارت میخواد من یه ۵/۶ داشتم استفاده میکردم همین هفته پیش هم اکانت ساختم مشکلی نبود بازی رایبون سیکس رو هم دانلود کردم بازی میکردم هنوزم داره کار میکنه ولی متاسفانه این هفته اینجوری شد حالا باز سرچ میکنم شاید بشه کاری کرد.
آره مثل اینکه تازه بستن این روش رو .

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
من مشکل رو بهتون گفتم از کجاست دیگه هم با این روش نمیشه ساخت من این چند روزی چندتا اکانت PSN ساختم هیچ مشکلی نداره . ولی این آخری که ساختم با قند شکن آخرش کانفیرم نمیشد قطع کردم اوکی شد .

اخه فقط مشکل این نیست توو پست اولم گفتم الان چند وقته اکانتی که از قبل ساختی میخوای با پی سی سایین کنی میگه قبلا تایید ۲مرحله فعال کردی درحالی که اصلافعال نکردی وقتی خود میخوای فعال کنی هم به شماره موبایلی که دادی کد نمیفرستده به ایمیلی که باهاش اکانت ساختی کد میفرسته ولی کد رو که میزنی قبول نمیکنه اروو تایم اوت میده اینم از ps now که تا هفته پیش کار میکرد حالا از کار افتاد بنظرم یا psnمثل همیشه ر.ی .د.ه یا داره با گ هاشو فیکس میکنه از حالا برا نسل بعد که داستان اکانت هکی نخوره برا نسل بعد.

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
سلام
من چند روز پیش که این روش رو زدم و از اکانت sign out کردم دیگه مثل قبل 14 روز نشد و شده 7 روز،برا شما هم اینطوری شده؟

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
758
دوست عزیز توجه کنید موقعی که وری فای کردی پسورد رو زدی اومد صفحه کریدیت کارت دیگه رد نداره مهم نیست شما اخر لینک رو پا کن سرچ بزن لوگ این میکنه داخل اکانت اوون بالا سمت راست رو ایکون سیتینگ بزن میبینی که اکانت ساخته شده الان خودم یکی ساختم.میتونی اوون بالا هم یه ضبدر کوچیک داده که رد میده خودش اون اطلاعات کارت رو واستپ بدی شماره موبایل که اونم رد کن بره ولی روش اول که گفتم اول لینک رو پاک راحت میره داخل اکانت
rolifen848@aprimail.com
dD246@h9
نه من همون اول کی میخوای پی پال بسازی تاز شروع میکنی ایمیل دادن و پسورد و شماره تلفن. بعد که میزنی بره صفحه بعد میگه یه کد 6 رقمی فرستادم روی شماره تلفن اون کد باید بزنی که تایید بکنه.خوب نمیشه

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
نه من همون اول کی میخوای پی پال بسازی تاز شروع میکنی ایمیل دادن و پسورد و شماره تلفن. بعد که میزنی بره صفحه بعد میگه یه کد 6 رقمی فرستادم روی شماره تلفن اون کد باید بزنی که تایید بکنه.خوب نمیشه
دوست عزیز شما کلا اشتباه داری میزنی یه بار ویدو رو درست نگاه یا عکسایی که فرستادم رو ببین ولی درکل اگه پی پال رو هم درست بسازی دیگه psn نمیزاره اونجا اطلاعات کریدیت می خواد من خودم ۵/۶ ماه استفاده کردم از psnow وپلاس ۱۴ روزه اخرین اکانتم هفته پیش ۲ ساختم فعال شد گویا همین ۱/۲ روزه اینجور شده فعلا دست نگه دار شاید روش جدید بیاد این روش دیگه مرحله اخرش کار نمیکنه .اگه روش اومد تاپیکو بروزش میکنیم.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,179
دوستان تقزیبا ۱ هفتس بسته شده و نوقع اد کردن حتما باید کردیت کارت وارد کنید و بیخیال بشید همدیگرو نزنید کشورهای finland و... خیلی کشورای دیگه هم اوکی شده
من خودم از کارت اعتباری استفاده میکردم این روش رو هم دیدم
این خیلی بهتره و ... ولی کار نمیکنه اگه راهی پیدا کردید همینجا بگید

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
سلام
من چند روز پیش که این روش رو زدم و از اکانت sign out کردم دیگه مثل قبل 14 روز نشد و شده 7 روز،برا شما هم اینطوری شده؟
قبلا اکانت رو میزدی افلاین میکردی تا ۱۳/۱۲ کار میکردن ولی این اخری دیگه سر ۷ روز کار نمیکرد.

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
با سلام
ps now مگه میشه بازی کرد
من نتونستم
دوست عزیز منظور اوون بازیهایی که استیم باید بازی کن نیست اوون بازیها با این نت ذغالی مملکت جواب نمیده منظور یسری بازی بود که میتونستی دانلود کنی ازps now بازی کنی.

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
سلام
توی روش جدید که اومده (البته جدید هم نیست قبلا استفاده میشده ولی فعلا تنها راهه) از اطلاعات کارت فیک استفاده میکنن،این روش خطرناک نیست و باعث بن نمیشه؟

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,179
سلام
توی روش جدید که اومده (البته جدید هم نیست قبلا استفاده میشده ولی فعلا تنها راهه) از اطلاعات کارت فیک استفاده میکنن،این روش خطرناک نیست و باعث بن نمیشه؟

100% از پیپال یا کردیت کارت استفاده کنید بن مشیید! هرکیم بگه نه دروغ میگه ! ارززششو نداره

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر