اموزش استفاده از Cheat Codes در بازیهای PS4 از طریق برنامه PS4 Cheater

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان کسی با این برنامه PS4 Source CT که تازه اومده کار کرده؟ چون فقط کافیه بهش IP کنسولو بدی تا بشه کدا را وارد کرد.

ولی بالا اومدن برنامش خودش داستانا داره. اول این که بدون هیلتر شکن بالا نمیاد و وقتی برنامه را اجرا میکنم فقط 6 تا بازی نمایش داده میشه و هر چقدرم میخوام صفحه را بدم پایین تا بازی های دیگه را ببینم هیچ اتفاقی نمیفته ( چون نصف تصویر بازی های دیگه را میبینم) و کلا برای آزمایشی رو یکی از همین 6 تا بازی هم میزنم پیغام خطا میده.

اگه یه جوانمردی تونسته باهاش کار کنه آموزششو بزاره ممنون میشم.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
دوستان کسی با این برنامه PS4 Source CT که تازه اومده کار کرده؟ چون فقط کافیه بهش IP کنسولو بدی تا بشه کدا را وارد کرد.

ولی بالا اومدن برنامش خودش داستانا داره. اول این که بدون هیلتر شکن بالا نمیاد و وقتی برنامه را اجرا میکنم فقط 6 تا بازی نمایش داده میشه و هر چقدرم میخوام صفحه را بدم پایین تا بازی های دیگه را ببینم هیچ اتفاقی نمیفته ( چون نصف تصویر بازی های دیگه را میبینم) و کلا برای آزمایشی رو یکی از همین 6 تا بازی هم میزنم پیغام خطا میده.

اگه یه جوانمردی تونسته باهاش کار کنه آموزششو بزاره ممنون میشم.
اموزش برنامه در کانال زیر گفتم و البته اینم گفتم برنامه اشکال و باگ زیاد داره و اگه با PS4 Trainer by TylerMods راحت هستید نیازی به این نیست.
trainers for jailbreakps4

• Like
Reactions: THE BEST BOY

hamid nsx

کاربر سایت
May 8, 2014
4
سلام دوستان عزیز...
یه سوالی داشتم از خدمتتون...
کنسول من کپی خور شده(5.05) و وقتی دستگاه رو روشن میکنم اول باید برم وارد مرورگر نت بشم و از بین گزینه های موجود روی vtx hen کلیک کنم و وقتی که لود میشه دیگه قفل بازیها باز و میتونم بازی کنم...حالا اینکه من هرکاری کردم نتونستم از این برنامه و آموزش استفاده کنم...اصلا میشه رو کنسول هکی از این روش استفاده کرد؟
اون برنامه al azif که اصلا کار نکرد،در ضمن گزینه های موجود در مرورگر نت بنده از این قرارن:
Appto usb-DB backup-enabel vr-history blocker-vtx ftp-vtx dumper-mira+hen-vtx hen-kernel dumper-mirafw orbis
میخواستم یه راهنمایی بفرمایید...
و اگه امکانش هست یک save editor خوب برای بازیهایی مثل nfs paybak معرفی و جهت دانلود قرار بدید چون من هرچی گشتم هیچی پیدا نکردم...(همین یه بازی هم اکی شه کافیه برام)
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید و اگه چیزی دارید با هم به اشتراک بزاریم...

arya2121

کاربر سایت
Oct 25, 2014
310
سلام
شما کافیه xp و Hacksilver رو کدهاش رو اعمال کنید و قفل کنید دیگه هر ایتمی هم خواستید و تمام قابلیتهای کریتوس و پسرش رو میتونید بخرید از قسمت مغازه(منظورم یه نفر مثل اونی که حیونش گیر کرده روی پل کمکش میکنید بعد میتونید ازش خرید کنید با xp و silver)
خودم چهارتا کد جون و ریج و همین دوتا که گفتم بصورت اماده تو فایل مثال گذاشتم و خطهای کدش هم اینه

+data|335|2FBDAA0|4 bytes|985462|0|Hacksilver|10831BDAA0
+data|335|2FBD8E0|4 bytes|85426|0|XP|10831BD8E0
+data|364|5473C8|float|0|200|Health|1146B473C8
+data|363|547428|float|180|0|Rage|1146B47428
تنها کدهایی که برای من کار کرد همین چهارتا بود
بازی رو از سایت p30day دانلود کردم و نمیدونم هم ID بازی چیه
کدهایی دیگه ای برای این نسخه (god of war 4 duplex) کسی داره؟

سلام دوستان عزیز...
یه سوالی داشتم از خدمتتون...
کنسول من کپی خور شده(5.05) و وقتی دستگاه رو روشن میکنم اول باید برم وارد مرورگر نت بشم و از بین گزینه های موجود روی vtx hen کلیک کنم و وقتی که لود میشه دیگه قفل بازیها باز و میتونم بازی کنم...حالا اینکه من هرکاری کردم نتونستم از این برنامه و آموزش استفاده کنم...اصلا میشه رو کنسول هکی از این روش استفاده کرد؟
اون برنامه al azif که اصلا کار نکرد،در ضمن گزینه های موجود در مرورگر نت بنده از این قرارن:
Appto usb-DB backup-enabel vr-history blocker-vtx ftp-vtx dumper-mira+hen-vtx hen-kernel dumper-mirafw orbis
میخواستم یه راهنمایی بفرمایید...
و اگه امکانش هست یک save editor خوب برای بازیهایی مثل nfs paybak معرفی و جهت دانلود قرار بدید چون من هرچی گشتم هیچی پیدا نکردم...(همین یه بازی هم اکی شه کافیه برام)
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید و اگه چیزی دارید با هم به اشتراک بزاریم...
توضیحات رو کامل بخونید.
حتما باید از کامپیوتری استفاده کنید که با PS4 به یک شبکه متصل هستند.(به وسیله alazif)

Last edited by a moderator:

hamid nsx

کاربر سایت
May 8, 2014
4
توضیحات رو کامل بخونید.
حتما باید از کامپیوتری استفاده کنید که با PS4 به یک شبکه متصل هستند.(به وسیله alazif)

خب من اینارو شبکه میکنم،ولی هر ورژنی از این برنامه رو دانلود میکنم رو ویندوز 8.1 من ارور میده که یه فایل با پسوند dll موجود نیست...آنتی و فایروالم خاموشه...

الان دوتا مسئله
1- لینک یه جایی که آموزش کار با al azif وداشته باشه بدین لطفا...
2-بعد از فعال کردن این نرم افزار،من برم رو کنسول کدوم یکی از گزینه هارو فعال کنم؟اول فعال کنم تا قفل بازیها باز شه و بعد با al azif کار کنم؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
خب من اینارو شبکه میکنم،ولی هر ورژنی از این برنامه رو دانلود میکنم رو ویندوز 8.1 من ارور میده که یه فایل با پسوند dll موجود نیست...آنتی و فایروالم خاموشه...

الان دوتا مسئله
1- لینک یه جایی که آموزش کار با al azif وداشته باشه بدین لطفا...
2-بعد از فعال کردن این نرم افزار،من برم رو کنسول کدوم یکی از گزینه هارو فعال کنم؟اول فعال کنم تا قفل بازیها باز شه و بعد با al azif کار کنم؟

سلام
شما اموزش al azif رو تو تابیک اموزش هک پست اول(بصورت PDF هست) بخونی زده راه انداز پیتون رو نصب کنید و اگه باز ارور dll داشتید راه انداز ماکروسافت نت فریم ورک 4.7(همون اخرین ورژن کافیه) و Microsoft Visual C++ Runtime هم کامل همه ورژنها رو نصب کنید(یه توضیح هم درباره نصب al azif بدم شما میتونی بصورت وای فای هم کامپیوتر هم ps4 به مودم وصل بشید و ورژنهای قدیم کابل لن لازم بود و الان نیازی نیست)

Microsoft .NET Framework 4.7.2 - 1.1 تمام ورژن های دات نت فریم ورک

Microsoft Visual C++ 2017 / 2015 Update 3 / 2012 / 2008 / 2005 + AIO

کانال زیر هم کامل بخونید هیچ مشکلی دیگه ندارید.

hamid nsx

کاربر سایت
May 8, 2014
4
سلام
شما اموزش al azif رو تو تابیک اموزش هک پست اول(بصورت PDF هست) بخونی زده راه انداز پیتون رو نصب کنید و اگه باز ارور dll داشتید راه انداز ماکروسافت نت فریم ورک 4.7(همون اخرین ورژن کافیه) و Microsoft Visual C++ Runtime هم کامل همه ورژنها رو نصب کنید(یه توضیح هم درباره نصب al azif بدم شما میتونی بصورت وای فای هم کامپیوتر هم ps4 به مودم وصل بشید و ورژنهای قدیم کابل لن لازم بود و الان نیازی نیست)

Microsoft .NET Framework 4.7.2 - 1.1 تمام ورژن های دات نت فریم ورک

Microsoft Visual C++ 2017 / 2015 Update 3 / 2012 / 2008 / 2005 + AIO

کانال زیر هم کامل بخونید هیچ مشکلی دیگه ندارید.

سلام مجدد دوست عزیز...
اول اینکه خیلی از اینکه وقت میزارید و پاسخگو هستید ممنونم...
فقط چندتا نکته که لطفا واضح بفرمایید بنده متوجه نمیشم...
بنده عرض کردم کنسول بنده هک شده می باشد و این گزینه ها در دسترس هستند :
حالا وقتی کنسول و پی سی رو شبکه میکنم ، باید کدوم گزینه رو از مرورگرم فعال و پی لود رو ارسال کنم ؟؟؟
من الان برای باز کردن قفل بازی ها گزینه vtx hen رو فعال میکنم...
واقعا کلافه شدم اینقدر سر و کله زدم باهاش و نمیشه...
هرجوری فکرشو بکنید سیستم و کنسول رو شبکه کردم،با لن با وای فای،اصلا پی لوده نمیره که نمیره! :(
اون برنامه هایی هم که فرمودین گرفتم و کاملا نصب کردم،بازم همون ارور dll و میده و alazif رو سیستمم کار نمیکنه(سیستم کاملا گیمینگ و حرفه ای می باشد)
حتی اون راهی رو که در کانال توضیح داده بودین برای استفاده برای کسانی که alazif رو سیستمشون کار نمیکنه هم جواب نمیده و پی لود نمیره،حالا نمیدونم ایراد از ورژن هک دستگاه منه و این روشها رو کنسولهای هکی جواب نمیده ، واقعا نمیدونم دیگه،کلافم کرده.. :(((((((((((
دوم اینکه واقعا راه ساده تری برای دستکاری پول این بازی یا بازیهای دیگه وجود نداره ؟
شما برنامه save editor سراغ ندارین که زحمتشو بکشین لینک بدین ما دانلود کنیم ؟یا فایل cheat با فرمت pkg که بشه راحت نصبش کرد؟؟؟
ظاهرا پی ای اس4 فقط یه سیو ادیتور معتبر داره که اونم 60$ پولشه و با توجه به قیمت ارز و اوضاع اقتصادی و خیلی چیزای دیگه اصلا ارزش خرید نداره !
از سایت های دیگه منجمله یوتویوب هم هرچی آموزش و فایل بود گرفتم، اکثرا ویروس و مال ویر بودن و ابزار هک سیستم...
حتی با برنامه های html editor و bin editor فایل های سیو بازی و که همه کد نویسی باینری بودن و چک کردم ، چیزی قابل پیدا کردن و تغییر نبود...

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
سلام مجدد دوست عزیز...
اول اینکه خیلی از اینکه وقت میزارید و پاسخگو هستید ممنونم...
فقط چندتا نکته که لطفا واضح بفرمایید بنده متوجه نمیشم...
بنده عرض کردم کنسول بنده هک شده می باشد و این گزینه ها در دسترس هستند :
حالا وقتی کنسول و پی سی رو شبکه میکنم ، باید کدوم گزینه رو از مرورگرم فعال و پی لود رو ارسال کنم ؟؟؟
من الان برای باز کردن قفل بازی ها گزینه vtx hen رو فعال میکنم...
واقعا کلافه شدم اینقدر سر و کله زدم باهاش و نمیشه...
هرجوری فکرشو بکنید سیستم و کنسول رو شبکه کردم،با لن با وای فای،اصلا پی لوده نمیره که نمیره! :(
اون برنامه هایی هم که فرمودین گرفتم و کاملا نصب کردم،بازم همون ارور dll و میده و alazif رو سیستمم کار نمیکنه(سیستم کاملا گیمینگ و حرفه ای می باشد)
حتی اون راهی رو که در کانال توضیح داده بودین برای استفاده برای کسانی که alazif رو سیستمشون کار نمیکنه هم جواب نمیده و پی لود نمیره،حالا نمیدونم ایراد از ورژن هک دستگاه منه و این روشها رو کنسولهای هکی جواب نمیده ، واقعا نمیدونم دیگه،کلافم کرده.. :(((((((((((
دوم اینکه واقعا راه ساده تری برای دستکاری پول این بازی یا بازیهای دیگه وجود نداره ؟
شما برنامه save editor سراغ ندارین که زحمتشو بکشین لینک بدین ما دانلود کنیم ؟یا فایل cheat با فرمت pkg که بشه راحت نصبش کرد؟؟؟
ظاهرا پی ای اس4 فقط یه سیو ادیتور معتبر داره که اونم 60$ پولشه و با توجه به قیمت ارز و اوضاع اقتصادی و خیلی چیزای دیگه اصلا ارزش خرید نداره !
از سایت های دیگه منجمله یوتویوب هم هرچی آموزش و فایل بود گرفتم، اکثرا ویروس و مال ویر بودن و ابزار هک سیستم...
حتی با برنامه های html editor و bin editor فایل های سیو بازی و که همه کد نویسی باینری بودن و چک کردم ، چیزی قابل پیدا کردن و تغییر نبود...

سلام داداش

رفیق باید با صبر و حوصله پیش بری و اموزش چیت تو کانال زیر دقیق توضیح دادم که از برنامه PS4 Trainer by TylerMods استفاده کن و برنامه هایی که خودم گذاشتم هم دان کن نه اونایی که قبلا دان کردی
برنامه al azif هم یه مشت dll برای اجرا میخواد مثل خیلی از برنامه های دیگه با زبان برنامه نویسهای مختلف نوشته شدن و شما قطعا اون برنامه هایی که من گفتم نصب نکردی و اول گفتم تابیک اموزش هک رو بخون و اونجا گفته برای راه اندازی al azif باید اول پیتون لینک زیر رو نصب کنید
https://www.python.org/ftp/python/2.7.14/python-2.7.14.msi
و بعد اگه کارتون باز راه نیفتاد برید نت فریم ورک و اون بعدیش رو نصب کنید و اصلا میشه دستی dll ها رو دانلود و در مسیر C:\Windows\System32 ریخت تا کار بده و برنامه رو که اجرا میکنی ارور dll اسم کامل dll رو تو اینترنت سرچ و دانلود و در مسیری که گفتم میریزید و چندین بار باید برنامه رو باز و dll هایی که احتمالا میخواد رو دستی دانلود میکنید و اصلا هم اینکار لازم نیست همون پیتون رو نصب کنید کافیه و من دارم همه راه ها رو بهت نشون میدم که شدنیه اینکار.

بعد کانال اموزش رو بخونی من گفتم اگه به هر نحوی نتونستید از al استفاده کنید یه ادرسی گذاشتم تو مرورگر میزنید با اونم میشه و فقط کافیه شما با صبر و حوصله اموزشهای همون کانال رو کامل بخونی

اینم بگم فعلا هیچ سیو ادیتور و غیره نیومده و اون برنامه پولی هم که میگی خودم اون اولا هر چی گشتم نتونستم نسخه هکیش رو پیدا کنم پس راهی به غیر از این روشها فعلا نیست و البته در اینده قراره روشهای ساده تری هم بیاد با اومدن میرای جدید که از خود کنسول چیتها اجرا بشن بدون برنامه جانبی که باید فقط صبر کرد.موفق باشید

Hamid RPD

کاربر سایت
Nov 2, 2017
13
سلام واسه من هر دو نرم افزار Cheat Codes به خوبی کار میکنن فقط یه سوال داشتم اینکه برای فعال بودن کدها در بازی PC باید روشن بمونه راهی نیست کدها رو بزنی بعد فعال شدن PC رو خاموش کنی چون بعد قطع شدن ارتباط کدها غیر فعال میشن
مرسی بازی سنتر

998877

کاربر سایت
Feb 17, 2018
18
سلام دوستان
من تونستم بلادبرن رو هک کنم و اینصیغت شد 999999
ولی بازیبهای دارک سولز 2 و 3 اصلا عمل نمیکنه
ایا چیت کدهای دارک سولز 2 و 3 عوض شده که عمل نمیکنه؟

998877

کاربر سایت
Feb 17, 2018
18
این فایل رو از سایت پی اس ایکس هکس دانلود کردم ولی پسوردش رو ندارم و وینرار هست
کسی پسوردش رو میدونه اعلام کنه لطفا

DS2 PS4 Trainer V0.1.1 By Shiningami.rar

998877

کاربر سایت
Feb 17, 2018
18
kNaLqKHwTXw[/MEDIA]

بروزرسانی

PS4 Trainer by TylerMods

کسانی که براشون برنامه بالا و زدن کدها بصورت دستی سخته از برنامه اماده PS4 Trainer by TylerMods زیر استفاده کنن و وصل شدن این برنامه به ps4 دقیقا شبیه همون برنامه بالایی هست یعنی کافیه همون مراحل که در بالا گفتم برید و به برنامه زیر هم وصل بشید و اگه احیانا برنامه وصل نشد یا دستگاه خاموش کرد طبیعی هست چندبار امتحان کنید تا نوشته سبز وصل شدن رو بهتون بده و تنها دو نکته رو بگم برای اجرای هن اول از ps4 پیلود MIRA+HEN رو اجرا کنید بعد در pc توسط برنامه پی لود بفرستید و از منوهای بالایی برنامه هم فریمور دستگاتون انتخاب کنید که برای مثال اگه فریمور دستگاتون 5.05 هست همون رو انتخاب کنید.(این برنامه خودش اتوماتیک اپدیت داره و اگه ترینر بازی جدیدی اومده باشه خودش اپدیت میکنه و برنامه کاملا تست شده و کار میکنه)

بروزرسانی

در ورژن جدید کافیه شما همون hen خالی v1.7 رو بفرستید و بعد پی لود orginal رو بفرستید و دیگه بجای سبز شدن هم در pc و هم در ps4 پیام موفق لود شدن برنامه میاد و hen v1.7 حسنی که داره بازیهای شما در هارد اکسترنال هم اجرا میشه و دیگه نیازی نیست برای این برنامه از میرا+هن استفاده کنید و برای استفاده از hen v1.7 از برنامه al azif زیر استفاده کنید که خودم این هن رو اضاف کردم.

Al Azif hen v1.7

PS4 Exploit Host

لینک دانلود ترینر از picofile

PS4 Trainer by TylerMods

سایت مرجع ترینر

PS4 Trainer

PS4_Trainer_Tool_Payload_for_Project_Mira_CFW_HEN_by_TylerMods.jpg

PS4_Trainer_Tool_Payload_for_Project_Mira_CFW_HEN_by_TylerMods_2.jpg
[/QUOTE]

متاسفانه در این برنامه کدهای همه بازیها نیست مثل درایو کلاب و دارک سولز 2 و کال اف دیئتی وارفار 2
برای بازیهایی که نداره چکار باید بکنیم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر