اموزش استفاده از Cheat Codes در بازیهای PS4 از طریق برنامه PS4 Cheater

alpachinooooo

عضو جدید
Feb 5, 2022
1
سلام خسته نباشید اگه ممکنه بگید برای تمام بازی ها قابل اجراست؟ یعنی من بخوام برای nfs heat استفاده کنم هم میشه؟
مثلا کلی پول و xp بزنم برای خودم
بعد خب اینکه بعدا آفلاین بشم این تغییرات نمیپره؟
یا مثلا کنسول بن نمیشه؟
ممنون میشم جواب بدید 🤍

Dream PS

کاربر سایت
Jul 15, 2021
14
سلام من برنامه golden hen cheat manager رو نصب کردم لیست بازی‌ها اومده میخام دلست پارت دو رو بازی کنم تو آموزش گذاشته در حال بازی دکمه شیر رو بزن تا برنامه چیت منیجر باز بشه ولی اصلا عکس العملی نداره

amir888

کاربر سایت
Jul 23, 2015
54
نام
امير
سلام من برنامه golden hen cheat manager رو نصب کردم لیست بازی‌ها اومده میخام دلست پارت دو رو بازی کنم تو آموزش گذاشته در حال بازی دکمه شیر رو بزن تا برنامه چیت منیجر باز بشه ولی اصلا عکس العملی نداره
اول باید کپی خور کنی و بعد نصب کنی و بعدش بری داخل نرم افزار و یک پیغام میده که ساکسیسفول شده. بعد برو داخل بازی و سیو رو لود کن و اونجا دکمه شیر رو بزن تا چیت ها نمایش داده بشه و تیک ها رو بزن و تمام.

amir888

کاربر سایت
Jul 23, 2015
54
نام
امير
سلام . چرا بازی اساسین کرید والهالا چیت هاش اجرا نمیشن تو بازی. با چند تا نرم افزار هم زدم و cheat on میزنه ولی کار نمیکنه؟!!!

Dream PS

کاربر سایت
Jul 15, 2021
14
اول باید کپی خور کنی و بعد نصب کنی و بعدش بری داخل نرم افزار و یک پیغام میده که ساکسیسفول شده. بعد برو داخل بازی و سیو رو لود کن و اونجا دکمه شیر رو بزن تا چیت ها نمایش داده بشه و تیک ها رو بزن و تمام.
ممکن بازی ابدیت نشده برای همون کار نمیکنه چون همه این کارا رو کردم

farbod79

کاربر سایت
Mar 13, 2022
14
اگر با دکمه share عمل نکرد با PS بیا تو صفحه اصلی روی لست ۲ option رو بزن اون منو از سمت راست صفحه باز میشه یکی از گزینه ها ستاره داره مربوط به چیته(از goldhen 2.2.2 استفاده کن)( با goldhen cheat manager چیتارو اپدیت کن) نت و bin loader و ftp server اگر فعاله خاموش کن

farbod79

کاربر سایت
Mar 13, 2022
14
سلام . چرا بازی اساسین کرید والهالا چیت هاش اجرا نمیشن تو بازی. با چند تا نرم افزار هم زدم و cheat on میزنه ولی کار نمیکنه؟!!!
بعضی چیت ها در بعضی بازی ها یک چیت پایه دارن که اول اون باید فعال بشه مثلا تو ردد۲ چیت پایه godmode/honor رو فعال میکنی بعد میری چیتای مربوط به honor و godmode رو استفاده میکنی (البته من اصلا والهالا رو بازی نکردم حدس بود)

farbod79

کاربر سایت
Mar 13, 2022
14
سلام خسته نباشید اگه ممکنه بگید برای تمام بازی ها قابل اجراست؟ یعنی من بخوام برای nfs heat استفاده کنم هم میشه؟
مثلا کلی پول و xp بزنم برای خودم
بعد خب اینکه بعدا آفلاین بشم این تغییرات نمیپره؟
یا مثلا کنسول بن نمیشه؟
ممنون میشم جواب بدید 🤍
چیت پول و xp اگر بازی رو سیو کنی میمونه ولی چیزایی مثل گلوله و جون بینهایت موارد مشابه بعد بستن بازی میپره - کنسول کپیخوره چیت زدن باید اخرین نگرانیت باشه😂(البته من نشنیدم با کپیخور کسی بن بشه )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر