امنیت بهتر PSN جلوی دزدی هکرها را گرفت

m.rad

کاربر سایت
Jul 18, 2009
118
نام
Arisato
20110427sony1.jpg

ظاهرا سونی امروز یک حمله ی هک وسیع رو به PSN تشخیص داده و متوقف کرد و از یوزرها خواست تا مراقب اطلاعات ورود خودشون باشند!

در پستی در پلی استیشن بلاگ Philip Reitinger گفت که سونی تلاشهایی رو برای چک کردن حجم زیادی از ID و پسورد ها رو در PSN تشخیص داد که تنها یک دهم درصد از کاربران به اون دچار شدند.تعداد این اکانتها تقریبا 93,000 عدد بوده که تلاش برای صحیح شناختن ID و پسورد در اونها موفق بوده و سونی اونها رو به طور موقت قفل کرده.

خوشبختانه تنها تعداد کمی از این اکانتها پس از قفل شدن فعالیت بیشتری داشتند.Reitinger اضافه کرد اطلاعات کارت اعتباری کاربران به خطر نیفتاده و قول داد اگر خرید غیر قانونی توسط اکانت کاربری تایید بشه مبلغ اون رو به حساب کاربر برمیگردانند.

Reitinger گفت ما باور داریم اطلاعاتی که در حال تست بر روی PSN بودند از database سایر شرکتها بوده تا اینکه ازPSN,SOE و یا سایر شبکه های اینترنتی سونی.
او به مخاطبان این اطمینان رو داد که بیشتر تلاشها برای تطبیق اطلاعات ورود ناموفق بوده و به افزایش خطر حملات اینترنتی و اهمیت داشتن پسوردهای قوی و username/passwordهای مستقل و غیر مشابه با سایر سایتها و سرویسهای انلاین اشاره کرد و کاربران رو تشویق کرد که رمز عبور منحصر بفرد و غیر قابل حدس زدن داشته باشند و همیشه مراقب فعالیتهای غیر عادی در اکانتهای خود باشند.

منبع

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
20110427sony1.jpg

ظاهرا سونی امروز یک حمله ی هک وسیع رو به PSN تشخیص داده و متوقف کرد و از یوزرها خواست تا مراقب اطلاعات ورود خودشون باشند!

در پستی در پلی استیشن بلاگ Philip Reitinger گفت که سونی تلاشهایی رو برای چک کردن حجم زیادی از ID و پسورد ها رو در PSN تشخیص داد که تنها یک دهم درصد از کاربران به اون دچار شدند.تعداد این اکانتها تقریبا 93,000 عدد بوده که تلاش برای صحیح شناختن ID و پسورد در اونها موفق بوده و سونی اونها رو به طور موقت قفل کرده.

خوشبختانه تنها تعداد کمی از این اکانتها پس از قفل شدن فعالیت بیشتری داشتند.Reitinger اضافه کرد اطلاعات کارت اعتباری کاربران به خطر نیفتاده و قول داد اگر خرید غیر قانونی توسط اکانت کاربری تایید بشه مبلغ اون رو به حساب کاربر برمیگردانند.

Reitinger گفت ما باور داریم اطلاعاتی که در حال تست بر روی PSN بودند از database سایر شرکتها بوده تا اینکه ازPSN,SOE و یا سایر شبکه های اینترنتی سونی.
او به مخاطبان این اطمینان رو داد که بیشتر تلاشها برای تطبیق اطلاعات ورود ناموفق بوده و به افزایش خطر حملات اینترنتی و اهمیت داشتن پسوردهای قوی و username/passwordهای مستقل و غیر مشابه با سایر سایتها و سرویسهای انلاین اشاره کرد و کاربران رو تشویق کرد که رمز عبور منحصر بفرد و غیر قابل حدس زدن داشته باشند و همیشه مراقب فعالیتهای غیر عادی در اکانتهای خود باشند.

منبع
امنیت!!! طوری که مطرح کردی خواننده گیج و مبهوت میشه .
حالا کجاش گفته که امنیت بیشتر PSN جلوی اینکارو گرفته ..؟

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من نمیدونم این هکرهای لعنتی چی میخوان از جونه سونی ول کنید بره دیگه موفق بشو نیستید دیگه :d
یه بار بدون یاا... سرشون رو انداختن پایین اومدن تو فک کردن خبریه :D دیگه هیچ کاری نمی تونن بکنن وحید :D

• Like
Reactions: u.T.a and taker-sos

m.rad

کاربر سایت
Jul 18, 2009
118
نام
Arisato
امنیت!!! طوری که مطرح کردی خواننده گیج و مبهوت میشه .
حالا کجاش گفته که امنیت بیشتر PSN جلوی اینکارو گرفته ..؟

اتفاقا مسئله دقیقا همینه.
در حالی که اطلاعات از یه شبکه ی دیگه بوده و خود PSN هم قبلا هک شده اما سونی تونسته این مسئله رو تشخیص بده و جلوش رو بگیره و این کاملا نشون میده که امنیت شبکه ی PSN بسیار بالا رفته, بنابراین عنوان بسیار متناسب هست و روشن و واضح.

حالا اگه میخوای فن بازی دربیاری یه چیز دیگست:|

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
شما به بزرگی خودت ببخش
psn اصلا داغون
اینم امضاته :
"اگر کنسول سونی ندارید لااقل آزاده باشید"
اولا من با شما بحثی نکردم و بحثی هم ندارم ..دوما مگه من گفتم PSN داغونه ..
جهت اطلاع سونی 60000 اکانت PS رو مسدود کرده ...60000 تا اکانت بروی هوا که البته باید بعلاوه 30000 تا یا بیشتر فکر کنم اکانت های بخش های دیگر کنیم که فقط در طی سه روز انجام شده و 10 درصد کل اکانتها رو شامل میشده .
در ضمن تمامی این افراد از خدمات تفریحی و سرگرمی سونی استفاده میکرده اند و سونی و مدیراش تشخیص دادند همه اینها مشکوکند و کارهای غیر طبیعی دارن انجام میدن پس همه رو قفل کرد .

آخرین ویرایش:

m.rad

کاربر سایت
Jul 18, 2009
118
نام
Arisato
اولا من با شما بحثی نکردم و بحثی هم ندارم ..دوما مگه من گفتم PSN داغونه ..
جهت اطلاع سونی 60000 اکانت PS رو مسدود کرده ...60000 تا اکانت بروی هوا که البته باید بعلاوه 30000 تا یا بیشتر فکر کنم اکانت های بخش های دیگر کنیم که فقط در طی سه روز انجام شده و 10 درصد کل اکانتها رو شامل میشده .
در ضمن تمامی این افراد از خدمات تفریحی و سرگرمی سونی استفاده میکرده اند و سونی و مدیراش تشخیص دادند همه اینها مشکوکند و کارهای غیر طبیعی دارن انجام میدن پس همه رو قفل کرد .
حالا شما خیلی حرص نخور:d
اکانت اونها تنها برای امنیت بیشترشون قفل شده و به خودشون هم اطلاع داده میشه تا اطلاعاتشون رو عوض کنن بعدش به راحتی میتونن از اکانتشون استفاده کنن دیگه فوقش میرن یه اکانت دیگه میسازن دیگه,کسی بی PSN نمیمونه که:d

• Like
Reactions: Sorrows

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
جدیدا هر کی از مامانش قهر میکنه میره یک دور PSN رو هک میکنه..! PSN هم که ماشالله در حد یک وبلاگ درجه 3 هم امنیت نداره..

• Like
Reactions: Dysphoria

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
جدیدا هر کی از مامانش قهر میکنه میره یک دور PSN رو هک میکنه..! PSN هم که ماشالله در حد یک وبلاگ درجه 3 هم امنیت نداره..
تکبیر! معرفی میکنم سوپر لول انجمن =)) اصلا خوندی ببینی قضیه چیه یا باز اومدی بشی سوزه ی ملت؟

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,515
نام
میلاد
360 تیا باز بزن برقص راه انداختن:))
بابا خبری نیست تیتر خبر رو یه بار دیگه بخونین!!!
وبلاگ درجه 3:))فکر کنم ایکس باکس لایو وبلاگ درجه یکه باشه:d

The Spectre

کاربر سایت
Jun 18, 2010
413
نام
کامیاب
تکبیر! معرفی میکنم سوپر لول انجمن =)) اصلا خوندی ببینی قضیه چیه یا باز اومدی بشی سوزه ی ملت؟

سوپر لول؟؟؟ سوپر لول؟؟؟ کلمه از این بچگونه تر نداشتی؟

360 تیا باز بزن برقص راه انداختن:))
بابا خبری نیست تیتر خبر رو یه بار دیگه بخونین!!!
وبلاگ درجه 3:))فکر کنم ایکس باکس لایو وبلاگ درجه یکه باشه:d

هر وقت XBL مثل PSN یه ماه کار نکرد بعد بیا نظر بده8-|

لوووول تو بیا هک کن :))

جواب ندم سنگین ترم:|

• Like
Reactions: HAMED SEV

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
@terova
با سبک پست های شما اشنا هستیم .منتظر بودم تو تاپیک هم خودی نشون بدی

@rapster
بی تعقل سخن گفتن توهین به شخصیت خود شماس.

با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر