امتیاز سایت ها و مجلات به Bayonetta

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
سلام

bayonetta121.jpg

امروز Kotaku یک شایعه را منتشر کرد که طی ان مجله معروف Famitsu به بازی Bayonetta امتیاز کامل (40از 40) را داده است .

این یادتان باشد که فقط 11 بازی در طول تاریخ انتشار Famitsu از این مجله امتیاز کامل گرفته اند . و ایا Bayonetta میتواند دوازدهمین بازی باشد ؟

این بازی ها را در زیر مشاهده میکنید :

1. The Legend of Zelda: Ocarina of Time (1998)
  2. Soulcalibur (1999)
  3. Vagrant Story (2000)
  4. The Legend of Zelda: The Wind Waker (2003)
  5. Nintendogs (2005)
  6. Final Fantasy XII (2006)
  7. Super Smash Bros. Brawl (2008)
  8. Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots (2008)
  9. 428 (2008)
  10. Dragon Quest IX (2009)
  11. Monster Hunter Tri (2009)
منبع

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
دوستان قرار نیست به خاطر یک بازی که خوب هست یک بازی دیگه رو بکوبیدهاااااا!
به DMC حرف بزنید انگار به من فحش دادی :biggrin1:
یعنی واقعیت دروغ؟ اگر کامیا DMC رو ادامه میداد شاهکار میشد ولی نداد.
جدا شما DMC4 رو چیش برات جذاب بود؟ تکنیک های دانته که کلا مال نسخه سوم بود، توی بازی کلی مشکل داستانی داشت. 7 مرحله با یک شخصیت میرفتی بعد 7 مرحله با یک شخصیت دیگه بر میگشتی محیط هاش بعد از مرحله 8 حالت رو بهم میزد. توی همین بیونتا چندتا مرحله یک شکل گیر میاری؟
خود من برای DMC3 سر و دست میشکوندم و DMC4 رو کل درجه هاش رو رفتم ولی دیه دلیل نمیشه واقعیت رو انکار کنم.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
بازی رو گرفتم- نشستم در ارامش کامل- رفتم- واقعا الان فهمیدم چرا فامیتسو به بازی نمره کامل داد!
لیاقتش همینه-
واقعا از DMC 4 , NGII بیشتر بمن حال داد- ساند ترک های بازی به ادم شور حسینی میده-خیلی نازه بازی-
همه چیش جای تعریف داره-دقیقا مثل GOW میمونه که به حالت fast تبدیل شده باشه-
لذت میره ادم- -اگه تنوع دشمناش رو (با این که متنوع هست)متنوع تر میکردند-خیلی بهتر تر میشد-

اول هر قسمت بازی بایه باس فایت خفن شرو میشه:love:

اتفاقا شباهت زیادی به gow نداره , و خیلی شبیه dmc هستش ولی با میلیون ها کمبو (lol)
تقریبا نداره(از لحاظ هیجان گفتم) ولی دور کمبوهاش واقعا بالاست
دم کامیا گرم-

آخرین ویرایش:

1994

کاربر سایت
Sep 10, 2008
617
نام
1994
بازی رو گرفتم- نشستم در ارامش کامل- رفتم- واقعا الان فهمیدم چرا فامیتسو به بازی نمره کامل داد!
لیاقتش همینه-
واقعا از DMC 4 , NGII بیشتر بمن حال داد- ساند ترک های بازی به ادم شور حسینی میده-خیلی نازه بازی-
همه چیش جای تعریف داره-دقیقا مثل GOW میمونه که به حالت fast تبدیل شده باشه-
لذت میره ادم- -اگه تنوع دشمناش رو (با این که متنوع هست)متنوع تر میکردند-خیلی بهتر تر میشد-

اول هر قسمت بازی بایه باس فایت خفن شرو میشه:love:
اتفاقا شباهت زیادی به gow نداره , و خیلی شبیه dmc هستش ولی با میلیون ها کمبو (lol)
یعنی واقعیت دروغ؟ اگر کامیا DMC رو ادامه میداد شاهکار میشد ولی نداد.
جدا شما DMC4 رو چیش برات جذاب بود؟ تکنیک های دانته که کلا مال نسخه سوم بود، توی بازی کلی مشکل داستانی داشت. 7 مرحله با یک شخصیت میرفتی بعد 7 مرحله با یک شخصیت دیگه بر میگشتی محیط هاش بعد از مرحله 8 حالت رو بهم میزد. توی همین بیونتا چندتا مرحله یک شکل گیر میاری؟
خود من برای DMC3 سر و دست میشکوندم و DMC4 رو کل درجه هاش رو رفتم ولی دیه دلیل نمیشه واقعیت رو انکار کنم.
اگه این طوری باشه که پس god of war II هم مسخرست دیگه !چون بسیاری از ضربه هاش مثل همون یکش بود ! نباید فقط به نیمه ی خالی بازی ها نگاه کرد;)
شما مطمئني كه اين جمله رو توي مجله ي كليك خوندي ؟
من تا ائنجايي كه يادم مياد هنوز اين بازي رو نقد نكرده ... اگه ميدوني براي كداوم شمارست بگو تا ماهم بريم بخونيم .
شما اگر یه خورده با دقت بیشتری جمله این دوستمون رو بخونید متوجه میشید :
امروز مجله وزین کلیک:biggrin1:توی بازیهای هفتش نوشته که این بازی یک سرو گردن از DMC و GOW !!!!!! بالاتره!!!!لول

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
درست گفته یک سرو گردن بالاتر هست

بله اگه شما تعیید نکنی کی بکنه .:laughing:

همین مونده این بود دیگه تا دیروز DMC با GOW مقایسه میشود از امروز اینم اضافه شده .:smile:

من خودم به نوبه خودم از هر دو بازی خوشم میاد و به نظر من واقعا DM4 خوب کار شده بود .

اگه این نویسنده کلیک طاها رسولي هستش که بدرد فقط خودش میخوره این جور نوشتن .:sick:

همون بهتر که بعد 1 سال چرت خوندن نوشته هاش دیگه مطالبش رو دنبال نکردیم . کلی با داداشم راجب مطالب و جک هاش خندیدم.:laughing:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
بله اگه شما تعیید نکنی کی بکنه .:laughing:

همین مونده این بود دیگه تا دیروز DMC با GOW مقایسه میشود از امروز اینم اضافه شده .:smile:

من خودم به نوبه خودم از هر دو بازی خوشم میاد و به نظر من واقعا DM4 خوب کار شده بود .

اگه این نویسنده کلیک طاها رسولي هستش که بدرد فقط خودش میخوره این جور نوشتن .:sick:

همون بهتر که بعد 1 سال چرت خوندن نوشته هاش دیگه مطالبش رو دنبال نکردیم . کلی با داداشم راجب مطالب و جک هاش خندیدم.:laughing:
نمیدونم این بازی رو بازی کردید یا نه ولی اگر بازی کرده باشید میبینید که سبک و استیل بازی کاملا شبیه DMC هستش ! من خودم DMC4 رو خیلی خیلی دوست داشتم ولی خب به نسبت DMC3 هیچی نیستش ! کلا میشد گفت 12 تا مرحله داره ! Bayonetta از همه نظر از DMC4 سرتر هستش !
این 2 خط آخر هم هرکاری میکنم ربطش رو به اسم تاپیک نمیبینم ! ولی خب اگر مشکلتون اینه که ایشون گفتن که شبیه DMC و GOW هست باید بهتون بگم که کاملا درست گفتند !

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
نمیدونم این بازی رو بازی کردید یا نه ولی اگر بازی کرده باشید میبینید که سبک و استیل بازی کاملا شبیه DMC هستش ! من خودم DMC4 رو خیلی خیلی دوست داشتم ولی خب به نسبت DMC3 هیچی نیستش ! کلا میشد گفت 12 تا مرحله داره ! Bayonetta از همه نظر از DMC4 سرتر هستش !
این 2 خط آخر هم هرکاری میکنم ربطش رو به اسم تاپیک نمیبینم ! ولی خب اگر مشکلتون اینه که ایشون گفتن که شبیه DMC و GOW هست باید بهتون بگم که کاملا درست گفتند !

عزیز بازی کردم میگم درسته سبک این دو یکی هستش باز هم درسته DMC4 نسبط به MDC3 یه جورای میشه گفت افت داشته اما بازم DMC هستش .

منم میگم از DMC4 بهتر هستش شکی نیست چون خود کارگردان اصلی DMC ساخته این بازی رو :love:

منم با اینش مشکلی ندارم من بازی کردم حالش رو بردم هر کدوم بهتر باشه ما بازی بعدی اون یکی رو میبینیم بهتر میشه پس خوشا به حال ما بازی کن ها .;):smile:

اخه این آقا امدی میگه دو بازی رو از نسل حاظر و یک بازی رو از نسل قبل مقایسه میکنه واقعا به نظرت حرف درستی میاد ؟:confused:

این چرت گفتن این شخص رو نشون میده . وقتی GOW3 امد بعد با این دو بازی مقایسه میشه که هر 3 تو یک نسل هستن و از یک دوره تکنولوژی و امکانات پیشرفته برای پیشرفت بازی هاشون استفاده میکنن .

کلا من با نظر های این شخص مشکل دارم و به نظرم نظراتش 2 % هم درست نیست مشکل های فراوانی داره نظرهاش فقط کافیه کلیک که مقاله چند سال پیش در مورد MGS های این آقا رو بخونی ببینی چقدر چرت و پرت گفته داشته داستان MGS رو مینوشته اما هر چرت و پرتی که اصلا ربطی به داستان نداره رو و برداشت های شخصی خودش رو نوشته.

من وقتی در مورد یک بازی نظر 100% میدم که بازی رو بازی کرده باشم و داستانش رو هم فهمیده باشم . نه یک شخصی مثل این آقا که موقع مقاله نوشتن برداشت های شخصی خودش رو تو مقاله میده و کلا داستان بازی ها رو هر جور که عشقش میکشه به خورد ملت میده .:sick:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
عزیز بازی کردم میگم درسته سبک این دو یکی هستش باز هم درسته DMC4 نسبط به MDC3 یه جورای میشه گفت افت داشته اما بازم DMC هستش .

منم میگم از DMC4 بهتر هستش شکی نیست چون خود کارگردان اصلی DMC ساخته این بازی رو :love:

منم با اینش مشکلی ندارم من بازی کردم حالش رو بردم هر کدوم بهتر باشه ما بازی بعدی اون یکی رو میبینیم بهتر میشه پس خوشا به حال ما بازی کن ها .;):smile:

اخه این آقا امدی میگه دو بازی رو از نسل حاظر و یک بازی رو از نسل قبل مقایسه میکنه واقعا به نظرت حرف درستی میاد ؟:confused:

این چرت گفتن این شخص رو نشون میده . وقتی GOW3 امد بعد با این دو بازی مقایسه میشه که هر 3 تو یک نسل هستن و از یک دوره تکنولوژی و امکانات پیشرفته برای پیشرفت بازی هاشون استفاده میکنن .

کلا من با نظر های این شخص مشکل دارم و به نظرم نظراتش 2 % هم درست نیست مشکل های فراوانی داره نظرهاش فقط کافیه کلیک که مقاله چند سال پیش در مورد MGS های این آقا رو بخونی ببینی چقدر چرت و پرت گفته داشته داستان MGS رو مینوشته اما هر چرت و پرتی که اصلا ربطی به داستان نداره رو و برداشت های شخصی خودش رو نوشته.

من وقتی در مورد یک بازی نظر 100% میدم که بازی رو بازی کرده باشم و داستانش رو هم فهمیده باشم . نه یک شخصی مثل این آقا که موقع مقاله نوشتن برداشت های شخصی خودش رو تو مقاله میده و کلا داستان بازی ها رو هر جور که عشقش میکشه به خورد ملت میده .:sick:
خب این شد ! من اون نقد رو نخوندم ! ولی اگر گفته باشه که این بازی مثلا از DMC2 یا GOW1 بهتره پس حرف شما درسته ! ولی به نظرم اگر گفته باشه که مثلا این بازی از سری DMC یا GOW بهتره به نظرم درست گفته ! به قول خودتون DMC ، DMC هستش ! ولی خب اگر بخوایم کلی حساب کنیم Bayonetta خیلی بهتر از DMC بوده !

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
خیلی بهتر از DMC بوده ولی آیا از GOW هم بهتر بوده؟؟؟واجب شد برم دموش رو دانلود کنم ببینم کدوم بهتره!
ممطمئنم بازی خوبی هست ولی خوب حداقل باید خودم بازی کنم تا ببینم کدوم بهتره!!! (شما هم تا دموی GOW رو بازی نکردید جو گیر نشید و الکی تایید نکنید اول بازی بعد نظر :d )
اصلا از این SE7EN12532 سؤال دارم!تا حالا کدوم نسخه های GOW و DMC رو بازی کردی که انقدر با اطمینان تایید میکنی؟

Se7en12532

کاربر سایت
Apr 7, 2009
101
نام
محمد رضا
خیلی بهتر از DMC بوده ولی آیا از GOW هم بهتر بوده؟؟؟واجب شد برم دموش رو دانلود کنم ببینم کدوم بهتره!
ممطمئنم بازی خوبی هست ولی خوب حداقل باید خودم بازی کنم تا ببینم کدوم بهتره!!! (شما هم تا دموی GOW رو بازی نکردید جو گیر نشید و الکی تایید نکنید اول بازی بعد نظر :d )
اصلا از این SE7EN12532 سؤال دارم!تا حالا کدوم نسخه های GOW و DMC رو بازی کردی که انقدر با اطمینان تایید میکنی؟

من نسخه های DMC1.2.3.4 و GOW 1.2 را بازی کردم و به نظرم از سری DMC و GOW بهتر بود مشکل دارید برید با خودتان حل کنید چون این نظره من هست و تغییرش هم نمی دهم OK

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
به نظرم Bayonetta رو با GOW مقایسه نکنیم بهتره چون خیلی به اون صورت به هم شباهت ندارند.
GOW یه بازی فوق خشن:biggrin1: برگرفته از داستانهای اساطیری است.
ولی Bayonetta یه بازی ژاپنی پسندتر:biggrin1: با کمبوها و غول های عجیب غریب است. هر دو بازی تو سبک خودشون عالین. حالا یکی که میگه GOW بهتره احتمالا از خشونت و خون و این جور داستانها بیشتر خوشش میاد. یکی هم که میگه Bayonetta بهتره سلیقش به ژاپنی ها نزدیکتره و عاشق چیزهای خیالی و تخیلی (از نوع ژاپنی:biggrin1:) است.

من خودم GOW رو ترجیح میدم ولی از اونور هم Bayonetta واقعا بازی بی نقصیه.

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
منم با بابک موافقم!در ضمن چطور یک بازیه!کامل رو با یک دمو مقایسه کردن خیلی جالبه!
تا دیروز DI بود الان شد Bayonetta!!!!
در بهترین حالت Bayonetta میتونه با DMC مقایسه بشه نه بیشتر!هر چند آینده همه چیزو مشخص میکنه!

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
برای یک میلیومین بار :
سازنده DMC با BTT یکی هست چیزی که کپکام به نام DMC 2, DMC 3, DMC4 به خوردتون داد عنوان های مزخرفی بود که همگی از لحاظ گرافیک پیش رفت داشتن وگرنه همون DMC بودن.

به نظرم Bayonetta رو با GOW مقایسه نکنیم بهتره چون خیلی به اون صورت به هم شباهت ندارند.
GOW یه بازی فوق خشن:biggrin1: برگرفته از داستانهای اساطیری است.
ولی Bayonetta یه بازی ژاپنی پسندتر:biggrin1: با کمبوها و غول های عجیب غریب است. هر دو بازی تو سبک خودشون عالین. حالا یکی که میگه GOW بهتره احتمالا از خشونت و خون و این جور داستانها بیشتر خوشش میاد. یکی هم که میگه Bayonetta بهتره سلیقش به ژاپنی ها نزدیکتره و عاشق چیزهای خیالی و تخیلی (از نوع ژاپنی:biggrin1:) است.

من خودم GOW رو ترجیح میدم ولی از اونور هم Bayonetta واقعا بازی بی نقصیه.
البته هردو از لحاظ تخیلی که تخیلی هستند دیگه زئوس به اون بزرگی رو اگر تونستی تو واقعیت پیدا کنی :d.
ولی کلا من این دو بازی رو اینجوری تقسیم میکنم :
Bayonetta یک بازی اکشن سریع با گیم پلی نرم داره.
GOW یک بازی اکشن با گیم پلی سخت.

منظورم از سخت یا نرم یعنی بد یا خوب بودن نیست یعنی اون سرعت، فانتزی بودن که گیم پلی GOW خیلی واقع گرایانه است در حالی که گیم پلی B خیلی فانتزیه. اگر قرار بر مقایسه باشه فکر میکنم باید با DMC مقایسه بشه.

منم با بابک موافقم!در ضمن چطور یک بازیه!کامل رو با یک دمو مقایسه کردن خیلی جالبه!
تا دیروز DI بود الان شد Bayonetta!!!!
در بهترین حالت Bayonetta میتونه با DMC مقایسه بشه نه بیشتر!هر چند آینده همه چیزو مشخص میکنه!
ریجن J بازی چند صد ماه پیش عرضه شد و بنده الان یک ماهی میشه بازی رو تموم کردم.

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
ریجن J بازی چند صد ماه پیش عرضه شد و بنده الان یک ماهی میشه بازی رو تموم کردم.
پرفسور :D خوب منم همینو میگم بازی کامل Bayonetta رو چطور با دموی GOW III مقایسه میکنید!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر