امتیاز سایت ها و مجلات به Bayonetta

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
سلام

bayonetta121.jpg

امروز Kotaku یک شایعه را منتشر کرد که طی ان مجله معروف Famitsu به بازی Bayonetta امتیاز کامل (40از 40) را داده است .

این یادتان باشد که فقط 11 بازی در طول تاریخ انتشار Famitsu از این مجله امتیاز کامل گرفته اند . و ایا Bayonetta میتواند دوازدهمین بازی باشد ؟

این بازی ها را در زیر مشاهده میکنید :

1. The Legend of Zelda: Ocarina of Time (1998)
  2. Soulcalibur (1999)
  3. Vagrant Story (2000)
  4. The Legend of Zelda: The Wind Waker (2003)
  5. Nintendogs (2005)
  6. Final Fantasy XII (2006)
  7. Super Smash Bros. Brawl (2008)
  8. Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots (2008)
  9. 428 (2008)
  10. Dragon Quest IX (2009)
  11. Monster Hunter Tri (2009)
منبع

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
25r30wi.gif
کنترل بازی همچین روون بوده روی ps3 که 38 گرفته از 40. اینجاست که بعضی پستها ارزش خوندنشون چندصد برابر میشه.
پس نسخه 360 عنوان Bayonetta دوازه یا سیزده مین بازی است که از فامیتسو امتیاز کامل گرفته
47b20s0.gif
.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
مورد اول که اشتباه از خود فامیتسو بود چون دیروز توی سایتش امتیاز 40 ماله هر دو پلتفرم بود!:biggrin1:

اما خوشبختانه اسکن مجله رو اینترنت امده، خودت بشین با Translator گوگل ترجمه کن ببین در مورد بازی چی گفته!

ان منتقدیی که به نسخه PS3 زیر 10 دادن فقط به همون ضعف گرافیکی اشاره داشتن...

فقط اسم میکامی یا کامیا کافیه

میکامی هم تو ساخت بازی نقش داشته؟

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
نمیدونم مستقیم نقش داشته یا نه!
تو بخش اول منظورم به طور کلی platinumgames بود. تو بخش دوم هم منظورم به طور کلی بود :D
هادی جون همه شون در یک مکان ( Platinum Game Studio ) هستن دیگه!. ممکن نیست یک گوشه نشسته باشه و برُبر اونها رو نگاه کنه :D. حتما یه کمکی چیزی کرده.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
نمیدونم مستقیم نقش داشته یا نه!
تو بخش اول منظورم به طور کلی platinumgames بود. تو بخش دوم هم منظورم به طور کلی بود :D
من فقط سوال پرسیدم! چون خودم هم نمیدونم!:biggrin1:

آخه گفته شده که میکامی خودش داره روی یک بازی جدا کار میکنه که هنوز هیچی ازش مشخص نیست...

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
هادی جون همه شون در یک مکان ( Platinum Game Studio ) هستن دیگه!. ممکن نیست یک گوشه نشسته باشه و برُبر اونها رو نگاه کنه :D. حتما یه کمکی چیزی کرده.
آره قطعا اینطوری نبوده
بخاطر همین من لفظ مستقیم رو آوردم
من فقط سوال پرسیدم! چون خودم هم نمیدونم!:biggrin1:

آخه گفته شده که میکامی خودش داره روی یک بازی جدا کار میکنه که هنوز هیچی ازش مشخص نیست...
0
دقیق که معلوم نیست اما نکته جالبی که داره اینه که این حضراتی که اسامی شون فهرست شد هر کدوم تو یه چیزی شاخن.
مثلا همین حضرت میکامی به سمت سناریو گرایش داره و جناب کامیا سمت کارگردانیه!

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
انصافاً دیگه خیلی عجیب بود اگه جفت نسخه امتیاز مشابه میگرفتن،برای امتیاز مثلاً 9 یا 8/5 میشه از بعضی کاستی های یه نسخه چشم پوشی کرد ولی برای امتیاز کامل باید هیچ تفاوتی بین دو نسخه نباشه...
به هر حال من خیلی منتظر Bayonetta بودم ریجن دستگام هم J ه:biggrin1:
یعنی همین نزدیکی ها تجربه ش میکنم...
بسیار خوشحال شدم از امتیاز کامل.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
متاسفانه چون ریلیز جهانی نیست، امتیاز بقیه سایتها رفته برای 2010 :D.
ولی میشه گفت سالی که نکوست از بهارش پیداست :love:.
یه بنده خدائی که این عنوان رو در E3 و TGS امسال تست کرده بود و اولین نفر دموی قابل بازی رو تست کرده بود ( طرف مخبر ژاپنی ست ) درمورد بازی گفته بود: Game of 100% Pure, Unadulterated all-out Action که منم گفتم اره جون عمه ات داری بازار گرمی میکنی ولی با این امتیاز دیگه پرده های ابهام کنار رفتن.

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,034
نام
نیما
اختلاف دارن ، در حدی هم هست که امتیاز تفاوت داشته باشه ، من یه Video دیدم ، اختلاف گرافیکی زیاد بود .
البته از اون طرف هم نباید این اختلاف رو نسبت داد به همه بازیها یا بازیهایی که اسم برده شد ...

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
میکامی هم تو ساخت بازی نقش داشته؟
والا تا جایی که من میدونم این میکامی و اینابا از وقتی که با کپکام سر تعطیل شدن استودیو Clover قهر کردن :biggrin1: خودشون رفتن یه شرکت بازی سازی راه بندازن دیدن کارشون نشد رفتن به این استودیو Platinum Games جوین شدن!!! دیگه بیشتر از این نمیدونم!!! :biggrin1:

Clover Studios همون استودیویی هست که God Hand و Viewful Joe مهمتر از همهOkami رو ساخت تا کپکام پابلیش کنه!!!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اولین نفر دموی قابل بازی رو تست کرده بود ( طرف مخبر ژاپنی ست )

سمت دیگه ای نداشته؟؟ :D

میگم شاید جاسوس بوده اونم از کارکنان کمیونیتی SE :thinking:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر