امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PS3

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,775
نام
محمد امین
مکس پین 3 : امتیاز من 9.5 از 10

نظر من : در کل بازی عالی بود گرافیک بالا گیم پیلی عالی مولتی پلیر زیبا فقط کمی داستان مشکل داشت که اونم در مقایسه با نسخه های قبلی یکم کم میاورد

در کل عالی بود

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
درود خدمت همه رفقای قدیمی :D بعد از چند ماه دوری مطلق دوباره برگشتم :D
اقا ما خیلی وقته دست کلا به بازی نزیدم ! یه راهنمایی کنین ببینیم الان چه بازی ای برای تعطیلات عید خوبه بگیرم ؟
Htman
AC III
Far Cry 3

ممنون از همه پیش پیش

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,035
نام
اسماعیل
درود خدمت همه رفقای قدیمی :D بعد از چند ماه دوری مطلق دوباره برگشتم :D
اقا ما خیلی وقته دست کلا به بازی نزیدم ! یه راهنمایی کنین ببینیم الان چه بازی ای برای تعطیلات عید خوبه بگیرم ؟
Htman
AC III
Far Cry 3

ممنون از همه پیش پیش

خدای جنگ اسنشن-کرایسیس 3 -DMC

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,539
نام
ایلیا
درود خدمت همه رفقای قدیمی :biggrin1: بعد از چند ماه دوری مطلق دوباره برگشتم :biggrin1:
Htman
AC III
Far Cry 3

ممنون از همه پیش پیش
Farcry 3
Tomb Raider
Hitman Absolution

پوریا جان این 3 تا بازی رو ختما بگیر ... یکی از یکی بهتر
البته DMC هم بچه ها خیلی تعریف کردن ازش ولی من بازیش نکردم

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
TOMB RAIDER

9.5/10
=-=-=-==-=-==-

چی بود این ؟ :d فقط من حال کردم یا واقعاً بازیش حرف نداره ؟ :d

همه چی عالی تر از اون چیزی بود که انتظار داشتم , اگه کلی نگاه کنیم واقعاً بخش داستانی بدون ایراده , شخصیت لارا رو فوق العاده ساختن , یه ماجراجوی تمام عیار :d طراحی مراحل فوق العاده , من بازی رو با
همه ی Optional Tomb ها و کلی گشت و گذار توی 18 ساعت تموم کردم (87%) , یه ذره احساس خستگی و تکراری بودن بهم دست نداد :x توی این 2 سال بعد از آنچارتد 3 و Journey هیچ بازی اندازه Tomb Raider بهم نچسبیده , واقعاً بدون اغراق میره توی 10 بازی برتر نسل برای من :d

داستان و کاراکتر های فرعی هم عالی بودن , شکار و Upgrade کردن اسلحه و قابلیت های لارا :d مبارزات و . . .

نکات منفی : مولتی پلیر خیلی ضعیف , یه سری تروفی های Missable مثل تروفی برنز ChatterBox که اگه فراموش کنین باید بازی رو از اول برین ( مثل من :d ) , یه سری صحنه ها برام آشنا بود و بعدش یادم اومد مشابه ـش رو توی آنچارتد دیدم :d نکته منفی دیگه ای به ذهنم نمیاد , فقط ویژگی های مثبت و صحنه ها و محیط های عالی که هیچوقت از ذهنم پاک نمیشه :d:x

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
[h=3]Metal Gear Rising: Revengeance : 85[/h]باس فایت های جالبش مخصوصا اخری نقش اصلی رو در جذابیتش داشت برام.ترکیب جالبی بود از اکشن ژاپنی و مخفی کاری نسبی.زیاد مشکلی با دوربینش نداشتم و به نظرم اومد منظور پلتینیوم و کوجیما پروداکشن
در گیم پلی بازی با همین دوربین شل و ول بهتر بیان می شه.بخش بصری فدای فریم شده بود ولی مدیریت شده بود در موردش ولی ترجیح می دم اینو همین طوری که الان هست داشته باشم تا اینکه خوشگل تر بشه و
بشه 30 فریم.بهش نمی خوره و 30 فریم براش جوابگو نیست.

TOMB RAIDER : 85

بعد از UNCHARTED فکر نمی کردم از یه اکشن-ادونچ اینقدر لذت ببرم.دوباره زنده کردن این نام رو بعد از عناوین قبلی که چندان شایسته نبودن شده بودن بازی ریاضی!البته هنوز برام ارزش تکرار UNCHARTED رو و اون حال و هوای
لا ابالی وار Natan رو نداره.

DmC devil may cry : 80

امسال عملکرد بهتری رو دارم از کپکام می بینم بعد سال گذشته فاجعه بارش.بازی زیبایی بود به عنوان یه نسخه فرعی.گرافیک زیبایی داشت اما از قابلیت باس هاش استفاده نشده بود و برخلاف MGR
باس فایت های ابکی داشت که واقعا حیف.ترکیبی بود از مشخصه های غربی و کمی هم ژاپنی( بیشتر ژاپنیه توی مبارزه اخر البته.DLC جالبی هم داره )

CRYSIS 3 : 75

پیشرفت خوبی داشت نسبت به نسخه 2 و بزرگترینش برگشتن بازی به حالت سندباکس هست.روایت داستانس به نسبت بهتر شده بود و گیم پلی هم جذاب تر اما اصرار غیر منطقی جوات به انجام یه
کار غیر ممکن تکنیکی روی سخت افزارهایی که بهشون تسلط نداره باعث شد بازی Sub-HD از اب دربیاد و فریمی که عموما روون نبودنش برام مشهود بود و باعث سر درد میشد در من.
خوبه که داره جلو می ره اما همچنان در برابر سلطان سندباکس HALO به اون درجه از خاطره انگیز بودن و شخصیت های کاریزماتیک نرسیده.

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,775
نام
محمد امین
گرن توریسمو 5 نمره من از 10 : 9

بازی بسیار عالی یکی از بهترین ریسینگ های نسل ولی چند تا مشکل داره :

1- گرافیک پایین به طوری که بعضی وقتا درخت ها را دو بعدی میبینید

2- فیزیک پایین ماشین ها جوری که به در دیوار میخورید ماشین کمترین اسیب رو میبینه ( من کلا خیلی گیرم به فیزیک ماشین )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر