امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,897
135
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead
Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=816311&postcount=44

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=828839&postcount=68

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=835380&postcount=102

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=842456&postcount=135

آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
1,883
1,261
نام
بنیامین
Gears Of War 4 2016

118270

داستان : 25 سال بعد سه گانه اول روایت می کند . همه چیز بعد از اون انفجار و نابودی لوکاست ها در آرامش نسبی هست اما دیری نمی گذرد که لوکاست ها دوباره حمله می کنند و مادر کیت دیاز (یکی از اعضای گروه مارکوس فنیکس) را می ربایند . حال کیت به همراه گروه مارکوس و پسرش به دنبال مادر خود روانه سفری می شوند .

آغاز سه گانه دوم سری محبوب گیرز را در این شماره با جوان سازی گروه مارکوس شاهد هستیم . از حیث داستان پردازی به پای سه گانه اول نمی رسد اما بدک نیست . گرافیک بازی بعد این همه سال پیش رفت بالایی کرده و نور پردازی و رنگ بندی متنوع و عمق صحنه ها عالی کار شده . نقطه قوت بازی که در شماره 5 هم شاهد بودیم صداگذاری با کیفیت و واضح و صدا پیشه های خوب بازی هست .

اوایل بازی کمی یکنواخت و کسل کننده هست اما با پیشروی در داستان اوضاع بهتر می شود . طراحی لوکاست ها به لطف پیشرفت گرافیکی عالی کار شده . تنوع بالای دشمنان و سلاح ها را شاهد هستیم . سیستم سریع و نرم گیم پلی و کاورگیری عالی هست که اساس و امضا این سری بر مبنای کاورگیری می باشد .

بهینه سازی بازی هم عالی کار شده و با کمترین افت فریم و گیر کردن تصویر حتی در سکانس های شلوغ درگیری رو به رو هستیم .

خشونت بازی که جز المان های این بازی هست هم در بالاترین سطح کیفی خود قرار دارد مخصوصا سکانس های Execute که عالی هستند . بازی دارای 5 اکت اصلی و خطی هست و حدود 10 ساعت گیم پلی دارد .

اواخر بازی اون ربات های بزرگ منو یاد بازی Titanfall و فیلم Pacific Rim انداخت که جالب بود مخصوصا فیزیک خرابی ساختمان ها .

در کل سری جدید گیرز با کمی و کاستی هایی که دارد خوب و زیبا هستش .

گیم پلی : 8 از 10
موسیقی و صدا گذاری : 10 از 10
گرافیک هنری و طراحی محیط : 8 از 10
گرافیک فنی : 9 از 10
نورپردازی و طراحی سایه ها :7 از 10
داستان : 6 از 10

نمره کل : 8 از 10

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
1,883
1,261
نام
بنیامین
Hitman 2 2018

118406

داستان : در مورد مامور 47 (هیتمن خودمون) و ماموریت های او در نقاط مختلف جهان و همچنین فلش بک هایی به زندگی تاریک گذشته او می باشد ...

اولین شماره از این سری را تجربه کردم . سری محبوب و قدیمی ژانر مخفی کاری که به نوعی پدر این ژانر هم می باشد و دو فیلم سینمایی هم بر اساس این بازی ساخته شده است .
بازی از ریتم خوبی برخوردار هست . تنوع محیط ها عالی . رنگ بندی و تنوع آن خیلی خوبه . گرافیک هنری هم خوب ولی گرافیک فنی و طراحی چهره ها ضعیفه و در حد و اندازه های نام این بازی نیست مخصوصا اینکه بازی محصول سال 2018 هست و انتظارات بیشتری می رود .
افت فریم و باگ خیلی کم مشاهده شد . (من نسخه فشرده کورپک رفتم) . خوبی بازی اینه که اپیزود اپیزود نیست و کل بازی بر خلاف شماره قبل یکجا اومد . بازی بیس مخفی کاری دارد و باید با نکاتی که اون زنه اول هر ماموریت در مورد اهداف می گوید و تغییر لباس و چهره به هدف نزدیک شد و با جلب کمترین توجهات هدف را کشته و از محل دور شد اما می شه اکشن وار هم وارد عمل شد و ماموریت را به انجام رسانید اما از مزه بازی کاسته می شود چون اکشن محور نیست .
بازی نیاز به صبر و توجه و کمی خلاقیت دارد . (اگر زبانتون خوب باشد بیشتر مزه می ده)
حدود 7 8 ساعت گیم پلی دارد .
به دوستداران ژانر مخفی کاری توصیه می شه .

گیم پلی : 7 از 10
موسیقی و صدا گذاری : 8 از 10
گرافیک هنری و طراحی محیط : 8 از 10

گرافیک فنی : 7 از 10
داستان : 7 از 10

نمره کل : 7 از 10

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
735
190
نام
مصطفی
GEARS 5
نسبت به شماره چهارم ميشه گفت از همه نظر بهتر شده، اما هنوز به پاي نسخه هاي قديمي نميرسه. اگر همين پيشرفتي كه نسبت به چهار داشته تو نسخه بعدي هم داشته باشه ميشه گفت كه شماره بعدي يه چيزي تو حد و اندازه هاي سه گانه اصلي ميشه. بهينه سازي بازي خيلي خوب بود ، صدا گزاري حرف نداشت، گيم پلي مثل هميشه لذت بخش بود. گرافيك در كل خوب بود اما يكنواخت نيست، بغضي جاها فك براندازه و بعضي جاها حس قديمي بودن ميده.
در كل خيلي خوب بود و به نظر من تجربه اين بازي واجبه
امتياز 8.8

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
1,883
1,261
نام
بنیامین
Sekiro Shadows Die Twice

120536120538

داستان : بازی در دوران سن گوکو روایت می شود جایی که یک شینوبی جوان (معروف به گرگ که بعدا به گرگ یک دست معروف می شود) در راه محافظت از ارباب خود شکست خورده و باید از آبرو و حیثیتش دفاع کند .

بازی تحسین شده دیگری از هیدتاکا میازاکی (سازنده Dark Souls و Bloodborne ) که توانسته بازی جدیدی در حال و هوای تاریخی ژاپن بسازد که مورد تحسین منتقدان هم قرار گرفت .

فضا و اتمسفر بازی بسیار زیبا هست مخصوصا خانه های سنتی ژاپنی و شاهد تغییر فصل در بازی با رنگ بندی عالی و چشم نواز هستیم . موسیقی بازی حقیقتا عالی کار شده از ریتم تند آن در هنگام مبارزات تا صدای برخورد شمشیرها همه عالی هستند .
مبارزات بازی بسیار سخت هست و اساس آن سرعت عمل در دفاع و ضد حمله می باشد (زمانی که نوشته ای قرمز رنگ ظاهر می شود یعنی دشمن می خواهد ضربه مهلکی به شما بزند و شما باید در کسری از ثانیه جا خالی دهید) . در طی مبارزات اگر کشته شوید (که حتما می شوید) می توانید دوباره زنده شده و به ادامه کار بپردازید اما تکرار این عمل تاثیر بدی بر روی جهان بازی خواهد گذاشت .
گرافیک هنری بازی و توجه به جزییات عالی هست اما گرافیک فنی و طراحی چهره ها به نسل هشت نمی خوره و متوسط هست .
از چیزهای آزار دهنده بازی یکی اینکه هیچ نقشه خاصی در اختیار ندارید تا محل مورد نظر را نشان دهد و بیشتر اوقات سردرگم می شوید (واقعا آزاردهنده هست) و یکی دیگه اینکه زمانی که از Fast Travel استفاده می کنید و به محل های قبل که پاکسازی کرده اید برمی گردید می بینید که دشمنان دوباره حضور دارند و به استقبال شما می آیند . تنوع دشمنان فوق العاده عالی هستش و هیچ گاه احساس خستگی و یکنواختی نمی کنید.
به طور کلی اگر حوصله دارید این بازی ارزش امتحان کردن را دارد مخصوصا که امضا میازاکی بزرگ در پایین آن حک شده است .

گرافیک هنری و طراحی محیط : 9 از 10
نورپردازی و طراحی سایه ها :8 از 10
داستان : 8 از 10

نمره کل : 8.5 از 10

Attachments

آخرین ویرایش:

Arp

کاربر سایت
Apr 5, 2019
80
31
نام
علیرضا
Rage2 یه بازی فوق العاده تو سبک بازی های دووم و ولفنشتاین هست که البته داستان خاصی نداره اما گیم پلی دیوانه وارش هر کسی که به بازی های اول شخص علاقه داره پیشنهاد میشه بازی اوپن ورلد هست و رانندگی با ماشینش هم خیلی حال میده و به نمره های بازی که خیلی زیاد نیست توجه نکنید و از rage1 بازی خیلی بهتره و بازی بسیار بهینه است و ترکیبی از جاست کاز بوردرلند مد مکس و حتی واچ داگز ۲ از نظر رنگی بودن بازی هست من که خیلی دوست داشتم حتما تجربه کنید نمره کل ۸.۵/۱۰

آخرین ویرایش:

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
283
440
نام
مصطفی
Call of Duty: Modern Warfare

9/10

نسل نُهمی ترین بازی نسل هشت!!
شاید بگید اغراق میکنه، اما اگه بازی رو روی حالت 4K 60FPS تجربه کنید قطعاً همینو میگید
بازی سراسر نکته مثبته و خیلی کم نکته منفی به چشم میاد
بخش کمپین بسیار عالی با هیجان بالا و داستان غنی
گرافیک فنی، انیمیشن چهره ها و کات سین ها اونقدری خوب کار شدن که شاید تو بازی دیگه نشه مثلش رو پیدا کرد
صداگذاری عالی، مخصوصاً صدای اسلحه ها و وسایل نقلیه
بخش مولتی پلیر تاکتیال شده و بیشتر شبیه یک نبرد واقعیه تا بازی کامپیوتری
بالانس کاملاً برقراره تو مچ ها و فقط اسکیل و نت خوب میتونه شما رو به یک بازیکن حرفه ای تبدیل کنه

نکته منفی بازی یکی انحصاری بودن بخش Spec Ops ـه و دیگری بد لود شدن چندتا از کات سین ها

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,597
4,222
Rage2 یه بازی فوق العاده تو سبک بازی های دووم و ولفنشتاین هست که البته داستان خاصی نداره اما گیم پلی دیوانه وارش هر کسی که به بازی های اول شخص علاقه داره پیشنهاد میشه بازی اوپن ورلد هست و رانندگی با ماشینش هم خیلی حال میده و به نمره های بازی که خیلی زیاد نیست توجه نکنید و از rage1 بازی خیلی بهتره و بازی بسیار بهینه است و ترکیبی از جاست کاز بوردرلند مد مکس و حتی واچ داگز ۲ از نظر رنگی بودن بازی هست من که خیلی دوست داشتم حتما تجربه کنید نمره کل ۸.۵/۱۰
با احترام به نظر شما، ولی واقعا بازی امتیازاتش به نظرم زیاد هم بود، من به بازی نمره ای بیشتر از 5 نمیدم. اکشن و شوتینگ بازی واقعا عالیه و نظیر نداره، ولی بازی قشنگ یه عقبگرد نسبت به نسخه سال 2011 بود، جوری که دل آدم تنگ میشه برای اون فضاسازی هاش و اون AI و اون تنوع مبارزات. بازی شدیدا مسیرشو گم کرده متاسفانه ، من نمیدونم هرجور فکر میکنم بهتر از این نمیشد اون ip به این خوبی رو اینجوری نسخشو پیچید که اینا اینکارو کردن. اینقدر ماموریت و کارهای تکراری باید انجام بدی که دیگه حال آدم به هم میخوره. بازی اپن وورلد شده ولی یه محیط بی در و پیکر و خالی از هر جذابیتی ساختن که کمترین میل رو برای اکتشاف داخلش داری. گرافیک بازی خیلی خوبه ولی ابدا اون فضای هنری و اون رنگ بندی ها و زیبایی بصری نسخه قبلی رو نداره. جو مرموز و خفن نسخه قبلی با رنگبندی های تاریک و آخر الزمانیش هم جاشو به رنگ های شاد و جو شوخ و خنده دار داده. موزیک های بازی هم با اینکه بد نیست ولی اون موزیک های تاثیر گذار نسخه قبل رو نداشت.
جدا من بعد از تموم کردن بازی حس کردم این نسخه شماره اول بازی و نسخه 2011 شماره دوم بازی باید باشه، اصلا سطح بازیسازیشون قابل مقایسه نیست.
البته نظر شما هم متینه و سلایق خب فرق داره ولی کلیت و حقیقت چیزیه که عرض کردم و بازم میگم که اگر من به بازی نمره میخواستم بدم محال بود چیزی بیشتر از 5 بهش بدم.

Arp

کاربر سایت
Apr 5, 2019
80
31
نام
علیرضا
با احترام به نظر شما، ولی واقعا بازی امتیازاتش به نظرم زیاد هم بود، من به بازی نمره ای بیشتر از 5 نمیدم. اکشن و شوتینگ بازی واقعا عالیه و نظیر نداره، ولی بازی قشنگ یه عقبگرد نسبت به نسخه سال 2011 بود، جوری که دل آدم تنگ مبرای اون فضاسازی هاش و اون AI و اون تنوع مبارزات. بازی شدیدا مسیرشو گم کرده متاسفانه ، من نمیدونم هرجور فکر میکنم بهتر از این نمیشد اون ip به این خوبی رو اینجوری نسخشو پیچید که اینا اینکارو کردن. اینقدر ماموریت و کارهای تکراری باید انجام بدی که دیگه حال آدم به هم میخوره. بازی اپن وورلد شده ولی یه محیط بی در و پیکر و خالی از هر جذابیتی ساختن که کمترین میل رو برای اکتشاف داخلش داری. گرافیک بازی خیلی خوبه ولی ابدا اون فضای هنری و اون رنگ بندی ها و زیبایی بصری نسخه قبلی رو نداره. جو مرموز و خفن نسخه قبلی با رنگبندی های تاریک و آخر الزمانیش هم جاشو به رنگ های شاد و جو شوخ و خنده دار داده. موزیک های بازی هم با اینکه بد نیست ولی اون موزیک های تاثیر گذار نسخه قبل رو نداشت.
جدا من بعد از تموم کردن بازی حس کردم این نسخه شماره اول بازی و نسخه 2011 شماره دوم بازی باید باشه، اصلا سطح بازیسازیشون قابل مقایسه نیست.
البته نظر شما هم متینه و سلایق خب فرق داره ولی کلیت و حقیقت چیزیه که عرض کردم و بازم میگم که اگر من به بازی نمره میخواستم بدم محال بود چیزی بیشتر از 5 بهش بدم.
بله به نظر من مشکل اصلی بازی تکراری شدن مراحله ولی خوب با گان پلی خوبش یکم از این مشکل رو حل میکنه در کل فکر کنم فضای شاد هم خیلی بازی زیباتر کرده و همچین شوتری سریعی کمیابه و یکم بازی سلیقه ای هست ممنون از نظرتون

• Like
Reactions: uriel and kamyy

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
735
190
نام
مصطفی
legend of zelda : breath of the wild (cemu
نميدونم اينجا بايد امتياز بدم يا نه، اما چون به هر حال روي كامپيوتر بازي كردم همينجا ميگم.
شاهكار، از همه نظر بي نقص، فوق العاده لذت بخش و سرگرم كننده.
اين بازي نشون ميده كه بدون نياز به سخت افزار قوي و كات سين هاي سينمايي و ... ميشه بهترين تجربه رو براي گيمر ها ساخت. گرافيك زيبا و دلنشين، محيط بسيار وسيع اما كاملا زنده و پويا، موسيقي آرام بخش و گيم پلي اعتياد آور.
بدون اينكه متوجه بشيد و كمترين احساس خستگي بهتون دست بده يهو به خودتون ميايد و ميبينيد كه ساعت هاست مشغول بازي هستين.
فقط انتظار پايان بهتري ازش داشتم، بقيه بخش هاي بازي عالي بود
امتياز : ٩.٩

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
1,883
1,261
نام
بنیامین
Resident Evil Zero HD Remaster

121467

داستان : درباره اوایل داستان رزیدنت قبل از وقایع راکون سیتی هست ...

کارکترهای بازی ربکا و بیلی هستند که بازی به صورت تعاملی و سوئیچ کردن بین این دو پیش می رود (مانند بازی رزیدنت Revelation ) . یک بازی نوستالژیک که در سال 2016 ریمستر شد و خاطرات زنده کرد .
محیط بازی و گرافیک هنری آن هنوز هم عالی و پر جزییات هستش . گرافیک فنی بد نیست (اون زمان که عالی بوده)
داستان بیشتر بر حل پازل و پیدا کردن اشیا مختلف هست و اکشن کمی دارد . موسیقی بازی مخصوصا اتاق سیو جالبه .
کنترل بازی نچسب (مثل بازی Man of medan ) و زاویه دوربین ثابت هست و وقتی پلان عوض می شود دوربین تغییر می کند (یعنی اگر دشمنی از آخر اتاق به سمت شما بیاید نمی بینید فقط شاید صدای او را بشنوید )

در کل یک نوستالژی هست . بازی حدود 8 ساعت گیم پلی دارد و تنوع دشمنان هم خوبه .

گیم پلی : 7 از 10
موسیقی و صدا گذاری : 8 از 10
گرافیک فنی : 6 از 10
داستان : 7 از 10

نمره کل : 7 از 10

• Like
Reactions: ce7en44

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
4,452
2,194
Call of Cthulhu

122506
البته بازی از بس خواب آور بود نتونستم تمومش کنم و نصف و نیمه دلت زدم رفت

بازی هیچ اکشن و ترسی نداره و همش راه رفتن و کاراگاه بازی مسخره اس
امتیاز کلی من بهش 4​

• Like
Reactions: kamyy and 19Rodar

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,285
670
نام
محمد
Sekiro Shadows Die Twice

View attachment 120536View attachment 120538

داستان : بازی در دوران سن گوکو روایت می شود جایی که یک شینوبی جوان (معروف به گرگ که بعدا به گرگ یک دست معروف می شود) در راه محافظت از ارباب خود شکست خورده و باید از آبرو و حیثیتش دفاع کند .

بازی تحسین شده دیگری از هیدتاکا میازاکی (سازنده Dark Souls و Bloodborne ) که توانسته بازی جدیدی در حال و هوای تاریخی ژاپن بسازد که مورد تحسین منتقدان هم قرار گرفت .

فضا و اتمسفر بازی بسیار زیبا هست مخصوصا خانه های سنتی ژاپنی و شاهد تغییر فصل در بازی با رنگ بندی عالی و چشم نواز هستیم . موسیقی بازی حقیقتا عالی کار شده از ریتم تند آن در هنگام مبارزات تا صدای برخورد شمشیرها همه عالی هستند .
مبارزات بازی بسیار سخت هست و اساس آن سرعت عمل در دفاع و ضد حمله می باشد (زمانی که نوشته ای قرمز رنگ ظاهر می شود یعنی دشمن می خواهد ضربه مهلکی به شما بزند و شما باید در کسری از ثانیه جا خالی دهید) . در طی مبارزات اگر کشته شوید (که حتما می شوید) می توانید دوباره زنده شده و به ادامه کار بپردازید اما تکرار این عمل تاثیر بدی بر روی جهان بازی خواهد گذاشت .
گرافیک هنری بازی و توجه به جزییات عالی هست اما گرافیک فنی و طراحی چهره ها به نسل هشت نمی خوره و متوسط هست .
از چیزهای آزار دهنده بازی یکی اینکه هیچ نقشه خاصی در اختیار ندارید تا محل مورد نظر را نشان دهد و بیشتر اوقات سردرگم می شوید (واقعا آزاردهنده هست) و یکی دیگه اینکه زمانی که از Fast Travel استفاده می کنید و به محل های قبل که پاکسازی کرده اید برمی گردید می بینید که دشمنان دوباره حضور دارند و به استقبال شما می آیند . تنوع دشمنان فوق العاده عالی هستش و هیچ گاه احساس خستگی و یکنواختی نمی کنید.
به طور کلی اگر حوصله دارید این بازی ارزش امتحان کردن را دارد مخصوصا که امضا میازاکی بزرگ در پایین آن حک شده است .

نورپردازی و طراحی سایه ها :8 از 10
داستان : 8 از 10

نمره کل : 8.5 از 10
شما که تاریخچه کارهای میازاکی رو میاری توی نوشتت چطور میشه که چیزی در مورد resurrect شدن دشمن ها نمی دونی؟؟ پس احتمالا هیچ کدوم از بازی های قبلی این کارگردان رو بازی نکردی پس چجور می دونی که میازاکی بازیساز بزرگیه؟؟

• Sad
Reactions: kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
1,883
1,261
نام
بنیامین
شما که تاریخچه کارهای میازاکی رو میاری توی نوشتت چطور میشه که چیزی در مورد resurrect شدن دشمن ها نمی دونی؟؟ پس احتمالا هیچ کدوم از بازی های قبلی این کارگردان رو بازی نکردی پس چجور می دونی که میازاکی بازیساز بزرگیه؟؟
اولا (نخوردیم نون گندوم ولی دیدیم دست مردم (دوستام بازی های قبلی رفتن و خیلی تعریف می کردن)) دوما من کارهای قبلیش نرفتم ولی می دونم خیلی معروفه و مشهور هستش . (جزییات کارهاشو نمی دونستم) کلیات کارش خیلی درسته

• Like
Reactions: Wander

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,285
670
نام
محمد
اولا (نخوردیم نون گندوم ولی دیدیم دست مردم (دوستام بازی های قبلی رفتن و خیلی تعریف می کردن)) دوما من کارهای قبلیش نرفتم ولی می دونم خیلی معروفه و مشهور هستش . (جزییات کارهاشو نمی دونستم) کلیات کارش خیلی درسته
خب خدا رو شکر باز شما ماست مالیش نکردی و قبول می کنی
ولی به نظرم بهتره خودت چیزی رو تجربه کنی و به این باور برسی که فلانی آدم بزرگیه تا دوست و رفیقات بگن موفق باشید

• Like
Reactions: kamyy

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟