امتیاز اعضای بازیسنتر به عناوین Wii

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من امروز بالاخره RE0 رو تموم کردم
واقعا قشنگ بود با وجود اینکه کنترل بازی اوایل اذیت می کرد بعد بهتر شد و دستم راه افتاد( البته الانم می گم که کنترل بازی مشکل داره و آدم رو عذاب میده!:D) در کل حتما برید حتی اون کسایی که مثل من از این مدل کنترل متنفرن چون میدونم که بازی اینقدر خوب هست که این مشکلش رو فراموش کنن و ازش لذت ببرن
یه سوال هم داشتم در مورد اون کلیدی که آخر بازی می ده و قراره کمد رو باهاش باز کنیم اسلحه جدید میده درسته؟ چی هست؟ بعد ارزش دوباره رفتن رو داره یا اینکه اینکه با دور اول فرقی نداره؟ آخه بعضی از بازی ها دور دوم یه سری چیزای جدید هم داره

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
من امروز بالاخره RE0 رو تموم کردم
واقعا قشنگ بود با وجود اینکه کنترل بازی اوایل اذیت می کرد بعد بهتر شد و دستم راه افتاد( البته الانم می گم که کنترل بازی مشکل داره و آدم رو عذاب میده!:D) در کل حتما برید حتی اون کسایی که مثل من از این مدل کنترل متنفرن چون میدونم که بازی اینقدر خوب هست که این مشکلش رو فراموش کنن و ازش لذت ببرن
یه سوال هم داشتم در مورد اون کلیدی که آخر بازی می ده و قراره کمد رو باهاش باز کنیم اسلحه جدید میده درسته؟ چی هست؟ بعد ارزش دوباره رفتن رو داره یا اینکه اینکه با دور اول فرقی نداره؟ آخه بعضی از بازی ها دور دوم یه سری چیزای جدید هم داره
بنظر من جاش RE 1 gc رو برو

• Like
Reactions: che-jaleb

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
بالاخره Wind Waker هم تموم شد. مثل بقیه زلداها کولاک بود برخلاف اون دو تای دیگه (Ocarina of Time , Twilight Princes ) این شماره خبری از Time Shifting و دنیای دو لایه نبود ولی خوب اینقدر نقشه بازی بزرگه و محیط ها و کاراکتر ها زیاد بودن که باید کلی وقت گذاشت تمام نقشه رو برانداز کرد. ولی خوب فکر می کنم گیم پلی بازی به نسبت شماره های دیگه کمتر بود. شاید 50-60 ساعت که ازOcarina of Time که 40-50 ساعت بود بلندتر و از Twilight Princes صد ساعته کوتاه تر بود. . انتخاب بهترین بازی سری بین این سه شماره ای که تا حال رفتم سخته چون همشون رو دوست دارم و از همشون لذت بردم . Twilight Princes از لحاظ گیم پلی نسخه کامل شده Ocarina of Time به حساب میاد که تغییرات فوق العاده خوبی با کنترلر جدید وی روی گیم پلی بازی صورت گرفته .Ocarina of Time که برای سال 99 یه شاهکار به حساب میاد و همون جور که بازی برای 3DS منتشر شده الانم بعد از 12 سال قابل بازی کردن هست و یه بازی درجه یک حساب میشه.Wind Waker یه جورایی از همه ساده تر بود و Ocarina of Time از همه سخت تر. از نکات جید گیم پلی Wind Waker کنترل باد بود که یکی از جالب ترین ایده های سری هست و خیلی روی قسمت های مختلف بازی مثل گردش در محیط و رسیدن به نقاط غیر قابل دسترس تاثیر میزاره و قسمت کنترل ذهن که تنوع خوبی به گیم پلی بازی میده . گرافیک Wind Waker جذابیت بالایی داشت و فکر کنم اولین بازیی هم هست که از این مدل سل شید واسه طراحی گرافیک بازی استفاده شده .
Majora's Mask مونده که فعلا شروع نمی کنم تا Skyward Sword بیاد بعدش اونم میرم

Skyward Sword به نظر فوق العاده میاد. به شدت منتظر این شماره هستم.

• Like
Reactions: masoud101

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
زلدا طولانیه یکم رفتم خسته شدم

به من بگو مرحله اخر wind که داخل کشتیه چی کار باید بکنم اون نهنگه؟ می زنمش شوتش می کنه طرف خودم

منم اخرای re 0 هستم re 1 برای ds تموم کردم چقدر فرق دارن با هم؟

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
من که twilight princess رو خیلی وقته (از زمانی که wii خریدم 3 4 سال پیش) رفتم.
همه قلباش هم گرفتم به جز یه دونه که بالای یه کوه کنار یه برکه بود.
در کل 20 بود بازیش همه چیش

تازگی ها هم super mario galaxy 2 رو تموم کردم که world s اون مونده
اونم 20 بود ولی لینک و زلدا یه چیز دیگن

زلدا سری های دیگش هم بازی نکردم به جز اون شماره اولش که دوبعدی بود از بالا سر نشون میداد اونم رو pc بازی کردم
که خیلی سخت بود مخصوصا dungeon هاش.

arshiya26

کاربر سایت
May 2, 2010
1,108
نام
arshiya
من که twilight princess رو خیلی وقته (از زمانی که wii خریدم 3 4 سال پیش) رفتم.
همه قلباش هم گرفتم به جز یه دونه که بالای یه کوه کنار یه برکه بود.
در کل 20 بود بازیش همه چیش

تازگی ها هم super mario galaxy 2 رو تموم کردم که world s اون مونده
اونم 20 بود ولی لینک و زلدا یه چیز دیگن

زلدا سری های دیگش هم بازی نکردم به جز اون شماره اولش که دوبعدی بود از بالا سر نشون میداد اونم رو pc بازی کردم
که خیلی سخت بود مخصوصا dungeon هاش.

من که تو همون T P موندم

• Like

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
زلدا طولانیه یکم رفتم خسته شدم

به من بگو مرحله اخر wind که داخل کشتیه چی کار باید بکنم اون نهنگه؟ می زنمش شوتش می کنه طرف خودم

منم اخرای re 0 هستم re 1 برای ds تموم کردم چقدر فرق دارن با هم؟

نهنگ!؟ غول آخرش Ganon هست نهنگ کجا بود!؟:D
زریدنت اویل دی اس رو نرفتم ولی فکر می کنم تفاوت داشته باشن
اگه زلدا نرفتید حالا نسخه های نینتندو 64 به کنار چون گرافیکشون خیلی تاریخ مصرف گذشته هست و شاید خیلی ها نتونن تحمل کنن ولی حتما ویند ویکر رو برید. نمونش واقعا پیدا نمی شه

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
جان من بگو خمارشم همون کشتیه که به سمت نهنگه باید یه چوب پرت کنی؟

تمام اون چیزا رو گرفتم بعد سوار کشتی می شه بره یه جزیره ی دیگه جایی که طرف کله اسکته اخرش کامش می شه
به تاپیکم ربطی نداره شرمنده

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
جان من بگو خمارشم همون کشتیه که به سمت نهنگه باید یه چوب پرت کنی؟

تمام اون چیزا رو گرفتم بعد سوار کشتی می شه بره یه جزیره ی دیگه جایی که طرف کله اسکته اخرش کامش می شه
مطمئنی داری در مورد ویند ویکر صحبت می کنی؟!:D اصلا توی کل این بازی نهنگ نداریم!:D ویند ویکر اینه ها
اگه می تونی از صفحه تی وی یه عکس بنداز همین جا بده بهت توضیح بدم. همه بازی توی ذهنمه ولی این چیزی که شما می گی اصلا برام آشنا نیست. شاید یه مرحله فرعی باشه چون هنوز همه مراحل فرعی رو نرفتم

windwaker.jpg

riri

کاربر سایت
Sep 2, 2011
87
@ wander

پیشنهاد میکنم majora mask رو شروع کنی.

این بازی بهترین سیستم side quest رو در کل سری داره. ضمن اینکه سخت ترین زلدای 10 سال اخیرم هست.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر