امتیازهای بازی Rise of the Rōnin

پیش‌بینی امتیاز بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .

Rodan

کاربر سایت
May 26, 2022
314
فرق HELLDIVERS با رونین اینه که HELLDIVERS فرنچایز خوده سونی هست...ای پی برا سونی هست...قطعا خودش بالاسره کاره همچنین تلاش خوده اروهد بوده...
HELLDIVERS Trademark of SONY INTERACTIVE ENTERTAINMENT LLC - Registration Number 4756623 - Serial Number 86042209 :: Justia Trademarks

ولی مالک رونین خوده تکمو هست...و اصلا سونی نقشی تو این فرنچایز نداره...فقط بودجه اش رو داده
RISE OF THE RONIN Trademark Application of KOEI TECMO GAMES CO., LTD. - Serial Number 79358822 :: Justia Trademarks
فقط پول داده....!
وقتی پول داده یعنی نظارت هم داشته
اصلا اصل کاری همون پوله، بقیش اهمیتی ندارد.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,581
نام
Mehrdad
واقعا ناراحتم که بازی شکست خورده، Nioh که جای خود داره و به شدت دوسش داشتم و دارم، به شدت ازش حس خوبی میگرفتم (با اینکه همون موقع هم هیتر زیاد داشت و رو کلون بودنش تاکید میکردن، اما در عین حال به نظرم بازی شخصیت خاص خودش رو هم داشت از اول)

ولی خب فقط این سال ها نیست که طرفدارشونم، و از نینجا گیدن های نسل هفت بگیر، تا نسخه های اکس باکس (که البته اکس باکسی هاش رو درست حسابی بازی نکردم، ولی سیگماهارو ترکوندم مثلا هم رو 3 هم ویتا، چقدرم خفن هستند اون 2-4 تا نینجا گیدن، چه باس هایی...)

تا نسخه های نینتندو و میکرو، واقعا همیشه جز بازی و سازنده های گردن کلفت بودن برام، هیچ وقت یادم نمیره اولین باری که این ابر شاهکار رو بازی کردم، چه اتمسفری و چه موسیقی، هنوز حتی مدرسه هم نمیرفتم، احتمالا سال 75 اینا...

View attachment Ninja Gaiden 2 (NES) - Intro.mp4

اینقدری این نینجا گیدن 2 برای من خاطره انگیز و خفنه، که دقیقا یادمه اولین باری که بازی کردم خونه خودمون نبودم (خونه عمه ام بودم چون مامانم اینا مسافرت بودن، همون سال 75 یا 74 اینا احتمالا، یعنی 5-6 سالگی) و حتی یادمه اون شب پیتزا خوردیم :D یعنی رسما این بازی برای من تبدیل به نماد شده، اینقدر که از همون شب اول و بعد از اون برام خفن و هایپ کننده بود، مخصوصا اتمسفر و موسیقی از همین اینترو تا باقی... طراحی مراحلشم خیلی خفن بود، قشنگ یادمه که تو کف اینا رفته بودم... و مدت ها قفل بودم رو همین نیجا گیدن رو میکرو...

تا رسیدیم به وولانگ، که رو اکس باکس زدم همین 2023؛ و خداوکیلی بازی با کیفیتی نبود، از اتمسفر و رنگ امیزی و نورپردازی گاها واقعا زشت و زننده اش گرفته (مخصوصا اون مراحل روشن، که چشم رو میزدن) تا محیط و دنیای لُخت و پتی و ابکی و بی رمق بازی، تا گیم پلی ارکید مانند بی حساب کتاب مانند و به شکل ناجذابی اسونش؛ واقعا یک ضدحال بود برام، طوری که منی که حقیقتا خیلی کم پیش میاد بازی هارو "همیشگی" دراپ کنم و شده بعد حتی 5+ سال برمیگردم و تمومشون میکنم، اما ایشون یعنی وولانگ رو اخراش (احتمالا 20 30 درصد مونده بود تموم شه) برای همیشه دراپ و پاک کردم، با اینکه واقعا شاید 2 3 ساعت دیگه تموم میشد، اما به شدت از بازی زده شده بودم....

خلاصه، خیلی امید داشتم مثل الدن رینگ موفق بشه، حداقل میانگین متوسط +85، که متاسفانه نشد، با این حال واقعا دوسشون دارم و امیدوارم در اینده به موفقیتی که لایق سابقه اشون هست، برسند....

*قطعا بازی رو در اینده با قیمت مناسب میگیرم، چون میدونم برخلاف وولانگ، این مدلی هست که در نهایت ازش خوشم میاد...

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,546
نام
کورش
دو نکته:
مورد اول من هنوز نقدها رو ندیدم و نمیدونم مشکلات چی هستن ولی هر دو Nioh جزو بازیهای مورد علاقه ام هستن و وولانگ رو نیم ساعت هم نتونستم تحمل کنم. این پسرفت واقعا جای تاسفه. خیلی دوست داشتم رونین چیزی در حد Nioh میشد.

مورد دوم این لحن توهین امیز نسبت به فن افزار و اعضاش اصلا جالب نیست مخصوصا که بعضی از اعضای استودیو در اینجا عضوند. نیاز نیست برای بالا بردن شرکت مورد علاقه به یکی دیگه حمله کنید و اون رو پایین بیارید.

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا
دو نکته:
مورد اول من هنوز نقدها رو ندیدم و نمیدونم مشکلات چی هستن ولی هر دو Nioh جزو بازیهای مورد علاقه ام هستن و وولانگ رو نیم ساعت هم نتونستم تحمل کنم. این پسرفت واقعا جای تاسفه. خیلی دوست داشتم رونین چیزی در حد Nioh میشد.

مورد دوم این لحن توهین امیز نسبت به فن افزار و اعضاش اصلا جالب نیست مخصوصا که بعضی از اعضای استودیو در اینجا عضوند. نیاز نیست برای بالا بردن شرکت مورد علاقه به یکی دیگه حمله کنید و اون رو پایین بیارید.

اعضاى استوديو كه اينجا عضو هستن نميشه يه توضيحى بدن اسب بازى چرا اينجوريه؟ :D

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
صرفا پول دادن نبوده.
ناشر بازی سونیه (برخلاف FFVII). پس فاندینگ، تبلیغات و ... هم با سونی بوده. نظارت هم داشته روش احتمالا.

در واقع شرایطش مثل Helldivers 2 بوده، ولی اون بازی موفق بود نمیدونم چرا همه اینجا سونی و بانجی رو praise کردن، اما برای این بازی یهو به سونی ربطی نداره... :-?
اینم یکی از دهها ip سونی که برون سپاری کرده.
رونین ip مال سونیه
همونطور که بلادبورن هم ip سونیه
همونطور که دث استردینگ هم ip سونیه
هل دایورز هم ip سونیه.
یکی مثل بلادبورن شاهکار تاریخی میشه یکی مثل DS بیگ وینر میشه یکی مثل هلدایورز موفق ترین بازی گس تاریخ سونی میشه یکی هم مثل رونین متوسط و ضعیف از آب در میاد‌.
حالا نقش سونی چیه؟ اول کمک و نظارت در حد فنی میتونه باشه که به کوجیما انجین میده ،به تیم نینجا شاید فقط پول بده . برای بلادبورن یکجور برای هلدایورز هم یکجور دیگه کمک میده به تیم توسعه استلاربلید کمک فنی داده، ولی تو ساخت و شاکله اصلی بازی دخالت نداره.
همین که متای ۷۵ از ip برون سپاری شده شکست بحساب بیاد یعنی سونی کیفیت خودشو به اندازه کافی ثابت کرده‌ و توقعات ازش بالاست.
رونین هم با تمامی خوبی و بدیهاش میره تو مجموعه کاتالوگ ip های سونی. خدا را چه دیدید شاید یکروزی نسخه دومش را بده یک استودیو دیگه بسازه. دیزگان هم از نظر نمره ای ضعیف عمل کرد ولی انقدر محبوب شد که فنها خواستار نسخه دومش هستن.

ولی خبر خوب اینکه دوماه دیگه در شوکیس پلی استیشن اونایی که عاشق بازیهایی تاریخی با این ستینگ هستند با نمایش Ghost of tsushima 2 رو PS5 Pro هوش از سرشون میپره.

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,411
نام
aliakbar
اعضاى استوديو كه اينجا عضو هستن نميشه يه توضيحى بدن اسب بازى چرا اينجوريه؟ :D
فکر کنم این بازی اگه ۲ نسل پیش عرضه میشد جای پزشکی،دامپزشکی میخوندی.

انصافا عکس بکگراندت این اسبه نیست؟

• Like
Reactions: SΛDrA-HhH

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,600
نام
mohammad
رونین ip مال سونیه
هل دایورز هم ip سونیه.
یکی مثل بلادبورن شاهکار تاریخی میشه یکی مثل DS بیگ وینر میشه یکی مثل هلدایورز موفق ترین بازی گس تاریخ سونی میشه یکی هم مثل رونین متوسط و ضعیف از آب در میاد‌.
حالا نقش سونی چیه؟ اول کمک و نظارت در حد فنی میتونه باشه که به کوجیما انجین میده ،به تیم نینجا شاید فقط پول بده . برای بلادبورن یکجور برای هلدایورز هم یکجور دیگه کمک میده به تیم توسعه استلاربلید کمک فنی داده، ولی تو ساخت و شاکله اصلی بازی دخالت نداره.
همین که متای ۷۵ از ip برون سپاری شده شکست بحساب بیاد یعنی سونی کیفیت خودشو به اندازه کافی ثابت کرده‌ و توقعات ازش بالاست.
رونین هم با تمامی خوبی و بدیهاش میره تو مجموعه کاتالوگ ip های سونی. خدا را چه دیدید شاید یکروزی نسخه دومش را بده یک استودیو دیگه بسازه. دیزگان هم از نظر نمره ای ضعیف عمل کرد ولی انقدر محبوب شد که فنها خواستار نسخه دومش هستن.

ولی خبر خوب اینکه دوماه دیگه در شوکیس پلی استیشن اونایی که عاشق بازیهایی تاریخی با این ستینگ هستند با نمایش Ghost of tsushima 2 رو PS5 Pro هوش از سرشون میپره.
رولی جان رونین ip تکمو هست
و اصلا ربطی به سونی نداره

وگرنه اگه ip خودش بود، نظارت فنی روش انجام میداد:D

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا
رونین ip مال سونیه
هل دایورز هم ip سونیه.

متاسفانه مساله اينجاس احتمالا خوب بفروشه.
وولانگ هم خوب فروخت.
اينم اگه خوب بفروشه بعيده بخوان تكونى بدن به خودشون.

متاى days gone واقعا كاذب بود يجورايي بازى هم زمان مقابل tlou و شايد حتى rdr2 داشت ناخودگاه قرار ميگرفت وگرنه در حد خودش خوب بود. حداقل انيميشن موتورسوارى مناسبى داشت :D

فکر کنم این بازی اگه ۲ نسل پیش عرضه میشد جای پزشکی،دامپزشکی میخوندی.

انصافا عکس بکگراندت این اسبه نیست؟

ميخوام تتو كنم اسبشو

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,240
نام
یونس
من از همون نمایش های اول چندان امیدی بهش نداشتم، بعد از سوشیما واقعا چیکار می خواست کنه؟ الان هرکسی بره سراغش درجا با سوشیما مقایسه میشه حتی خود سوشیما 2 هم ساخته بشه من بازم نمی دونم می خواد چیکار کنه
اینا صرفا خواستن سوار موج ترند سامورایی بشن...

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
رولی جان رونین ip تکمو هست
و اصلا ربطی به سونی نداره

وگرنه اگه ip خودش بود، نظارت فنی روش انجام میداد:D
عجیبه ولی من قشنگ یادمه سر دث استردینگ هم این داستان رو داشتیم :D
بعد مشخص شد ip سونیه .
الان به حساب حرفت سایت koei tecmo بالا پایین کردم در کمال تعجب چرا اصلا یک کلمه راجب Ronin نیست؟ چون وولانگ و دوتا Nioh هست :D
اگه شرایط این بازی مثل فایناله ولی چرا اسم همه فاینال ها تو لیست محصولات سایت اسکوئر هست؟
یه بررسی هم خودت بکن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر