امتیازات Yakuza 5

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
250px-Ryu_Ga_Gotoku_5_Tentative_Cover_Art.jpg

Famitsu Yakuza 5 (PS3) – 10/10/10/10

آخرین ویرایش:

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
یه حسی بهم میگه ، این شماره عالی میشه !

نمرات هم خیلی مهم نیست ! واسه یه بازی مهم اینه که در عین تازگی و به روز بودن، به ریشه های سری پایبند باشه که به نظر من Yakuza تا الان اینجوری بوده ! از طرفی این شماره ،کلا یه دستی به سر و روش کشیده شده که میتونه نوید یه بازی عالی رو بده!!!

در مورد فامیتسو هم قبول دارم که به بازی های ژاپنی از سر تعصب نمره میده ولی بین این بازیا ،عناوین خوب و با کیفیتی هم پیدا میشه که یکیش همین Yakuza هست!!

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
شماره چهارمش رو من تا اواسطش رفتم و نگه داشتم تو یه تعطیلی تپل بگیرمش از احسان بشینم برمش باز :D فوق العادس یعنی هر کی بازیش نکنه خـــره :D بقدری دنیای بزرگ و عظیمی داره ؛ گرافیک عالی ؛ شخصیت پردازی و داستان طوفانی و گیم پلی درگیرکننده و اعتیاد آور .

1 ـه آقا 1 !

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
خودتون رو به در و دیوار بکوبید فامیتسو غیر معتبره و نمره های بدرد لای جرز دیوار میخوره !!
منتظر بقیه نمرات بازی میمونم با اینکه زیاد این سری رو دوست ندارم !!
لولووت...
شماره اول فامیتسو سال 1986 اومد بیرون. اون موقع شما هنوز نبودی تو این دنیا و پیش فرشتگان به خوبی و خوشی در بهشت بَرین زندگی می کردی.
سرسره بازی، لِی لِی، ...
همین مونده بود اعتبار فامیتسو زیر سوال بره. اون Edge ـی که واسش دولا راست میشن یه عده، 94 تازه تاسیس شد.

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
لولووت...
شماره اول فامیتسو سال 1986 اومد بیرون. اون موقع شما هنوز نبودی تو این دنیا و پیش فرشتگان به خوبی و خوشی در بهشت بَرین زندگی می کردی.
سرسره بازی، لِی لِی، ...
همین مونده بود اعتبار فامیتسو زیر سوال بره. اون Edge ـی که واسش دولا راست میشن یه عده، 94 تازه تاسیس شد.
معتبر که هست ولی نمره الکی زیاد میده.
مثلا به بازی anarchy reigns نمره 36 از 40 رو داد.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
لولووت...
سرسره بازی، لِی لِی، ...

EDGE آقای 8!؟!؟:-/:D
خداییش فامیتسو خو بعضی موقع ها نمره های عجیب غریب میده دیگه;):d
نگاه کنید یک مثال می زنم واله من یاکوزا تا الان بازی نکردم ولی در رابطه با نمره دادن مجلات و سایت ها از تجربه خودم میگم هر منتقدی معیار و انتظارات خودش رو از بازی داره مثلا انتظارات من از DS 3 یک بازی موفق و ترسناک تره و مثلا انتظاراتم رو برآورده کرده نمره به حق رو می گیره ولی مثلاRe 6 اون معیار هایی که باید را نداشت پس نمره پایین می گیره

آخه دقیقاً مثال نقضی که من برای این مجله میارم همین RE6 هست

آخرین ویرایش:

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
نگاه کنید یک مثال می زنم واله من یاکوزا تا الان بازی نکردم ولی در رابطه با نمره دادن مجلات و سایت ها از تجربه خودم میگم هر منتقدی معیار و انتظارات خودش رو از بازی داره مثلا انتظارات من از DS 3 یک بازی موفق و ترسناک تره و مثلا انتظاراتم رو برآورده کرده نمره به حق رو می گیره ولی مثلاRe 6 اون معیار هایی که باید را نداشت پس نمره پایین می گیره
آخه داش مهدی کمتر دیدم ای فامیستو امتیاز زیر 36 به بازی ها بده.
فکر کنم کف امتیازاتش از 36 شروع میشه.
توجه نکردی گفتم معیار ملاکه هر منتقدی از بازی دیدگاه خودش رو داره

آخرین ویرایش:

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
آخه داش مهدی کمتر دیدم ای فامیستو امتیاز زیر 36 به بازی ها بده.
فکر کنم کف امتیازاتش از 36 شروع میشه.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
من کاری ندارم فامیتسو نمره هاش باب میل شما هست یا نه، مهم اینه که اعتبار این مجله رو احدی نمی تونه زیر سوال ببره...

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
من کاری ندارم فامیتسو نمره هاش باب میل شما هست یا نه، مهم اینه که اعتبار این مجله رو احدی نمی تونه زیر سوال ببره...

من میبرم زیر سوال کسی حرفی داره ؟؟ اعتراضاتتون هم بندازین تو صندوق رای گیری انتخابات .

مجله ای که قربونش برم کل بازی های ژاپنی رو میده بالا 35 تکلیفش معلومه !! حالا میخواد سال تاسیش در دوره کواترنر باشه !! مجله ای که بنجله و الکی و دلخوشکی نمره میده باید بره زیر گل !!

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
فامیسو :هرچه بازی در شرکت ژاپنی گرا تر باشد امتیاز بیشتری میدیدم اگه دقت کرده باشین این مجله به re6نمره ۳۶داد به شاهکاربایونتا هم ۴۰داد ولی در کل منطقش از چهار بخش گیم پلی storylineگرافیک وموسیقی وصداگزاری نیست به منطقه ژاپن تکیه میکنه:dدرواقع هرچی ناسیونالیست تر بهتر کمترین نمره ایی که به یه عنوان ژاپنی بده ۳۷است :|

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
من میبرم زیر سوال کسی حرفی داره ؟؟ اعتراضاتتون هم بندازین تو صندوق رای گیری انتخابات .

مجله ای که قربونش برم کل بازی های ژاپنی رو میده بالا 35 تکلیفش معلومه !! حالا میخواد سال تاسیش در دوره کواترنر باشه !! مجله ای که بنجله و الکی و دلخوشکی نمره میده باید بره زیر گل !!
وحید فامیتسو یه مجله ی ژاپنیه و طبیعتا سلیقه ـش هم ژاپنیه. کاملا طبیعیه که به بازی های ژاپنی نمره های عالی میده. چون باب میلشونه.

این وسط فقط نمره ای که به RE6 داد رو من هیچ جوره نمیتونم هضم کنم. چون از هر نظر بخوای حساب کنی لایق اون نمره نبوده.

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
به جای بحث الکی و بی پایه و اساس ... برید یه کم بگردید با دلیل حرف بزنید ... اینم شرح امتیاز دهی و امتیازاتی که این مجله داده ...

Video games are graded in Famitsū by a panel of four video game reviewers. Each reviewer gives a score from zero to ten (ten being best). The scores of the four reviewers are then added up with a possible score of forty. From the twenty games awarded with the perfect score so far, three are for the Nintendo DS and five are for the Wii. The PlayStation 3 and the Xbox 360 have three games with perfect score, including two games which attained forty in both platforms, the others are all for different platforms with only one title each. Franchises with multiple perfect score winners include The Legend of Zelda with three titles, Metal Gear and Final Fantasy with two titles each.
Every game but one with a perfect score so far is from a Japanese company, eight of them being published/developed by Nintendo, four by Square Enix, two by Sega and two by Konami. The only completely foreign game to achieve a perfect score so far is The Elder Scrolls V: Skyrim by Bethesda Softworks. Other foreign games that have achieved near-perfect scores are L.A. Noire, Red Dead Redemption and Grand Theft Auto IV - all three of which came from Rockstar Games; Call of Duty: Modern Warfare 2, Call of Duty: Black Ops, and Call of Duty: Modern Warfare 3 - all from Activision; and Gears of War 3 from Epic Games. (Kingdom Hearts II is a joint effort between Square Enix and the U.S.-based Buena Vista Games.) Famitsū Wave DVD does not grade video games.

کلا 20 تا نمره کامل داشته این سایت(کمتر از ign و game informer) که اونهایی رو که خودم بازی کردم و این سایت نمره کامل داده ناموس بازی بوده .

انتظار نداشته باشید ... همون طور که غربی ها بازی هایی با تم و سبک شرقی رو تحویل نمیگیرن به جز معدودی ... و از اون طرف متاهای 97 و 98 رو برای بعضی بازی غربی رقم میزنن ... انتظار چی دارید.

لیست نمرات کامل این مجله ...

Twenty games have received perfect scores from Famitsu. They are listed in chronological order:

1. The Legend of Zelda: Ocarina of Time (1998, Nintendo, for Nintendo 64)[SUP][9][/SUP]
  2. Soulcalibur (1999, Namco, for Dreamcast)[SUP][10][/SUP]
  3. Vagrant Story (2000, Square Co., for PlayStation)[SUP][10][/SUP]
  4. The Legend of Zelda: The Wind Waker (2003, Nintendo, for Nintendo GameCube)[SUP][10][/SUP]
  5. Nintendogs (2005, Nintendo, for Nintendo DS)[SUP][10][/SUP]
  6. Final Fantasy XII (2006, Square Enix, for PlayStation 2)[SUP][10][/SUP]
  7. Super Smash Bros. Brawl (2008, Nintendo, for Wii)[SUP][11][/SUP]
  8. Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots (2008, Konami, for PlayStation 3)[SUP][12][/SUP]
  9. 428: Fūsa Sareta Shibuya de (2008, Sega, for Wii)[SUP][13][/SUP]
  10. Dragon Quest IX: Sentinels of the Starry Skies (2009, Square Enix, for Nintendo DS)[SUP][14][/SUP]
  11. Monster Hunter Tri (2009, Capcom, for Wii)[SUP][15][/SUP]
  12. Bayonetta (2009, Sega, for Xbox 360)[SUP][16][/SUP]
  13. New Super Mario Bros. Wii (2009, Nintendo, for Wii)[SUP][17][/SUP]
  14. Metal Gear Solid: Peace Walker (2010, Konami, for PlayStation Portable)[SUP][18][/SUP]
  15. Pokémon Black and White (2010, Nintendo, for Nintendo DS)[SUP][19][/SUP]
  16. The Legend of Zelda: Skyward Sword (2011, Nintendo, for Wii)[SUP][20][/SUP]
  17. The Elder Scrolls V: Skyrim (2011, Bethesda Softworks, for Xbox 360 & PlayStation 3) - the first non-Japanese game to receive a perfect score.[SUP][21][/SUP]
  18. Final Fantasy XIII-2 (2011, Square Enix, for Xbox 360 & PlayStation 3)[SUP][22][/SUP]
  19. Kid Icarus: Uprising (2012, Nintendo, for Nintendo 3DS)[SUP][23][/SUP]
  20. Yakuza 5 (2012, Sega, for PlayStation 3)[SUP][24][/SUP]
[SUP]
حالا کدوم یکی از این بازی ها از نظر دوستان بد و به درد نخوره
[/SUP]

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
وحید فامیتسو یه مجله ی ژاپنیه و طبیعتا سلیقه ـش هم ژاپنیه. کاملا طبیعیه که به بازی های ژاپنی نمره های عالی میده. چون باب میلشونه.

این وسط فقط نمره ای که به RE6 داد رو من هیچ جوره نمیتونم هضم کنم. چون از هر نظر بخوای حساب کنی لایق اون نمره نبوده.

خب عزیز من خودت که حرف من رو زدی بهنام !!

باور کن دیگه خیلی با تعصب به بازی های زاپنی نمره میده !! جوری که تعصب اش میزنه منطق و همه چیز رو نابود میکنه !! نمیدونم کدوم بازی ژاپنی بود که بسیار هم اشغال تشریف داشت و همه 3 و 4 میدادن ایشون اومد و داد 34 !! خو این واقعا الان یعنی چی !!

بازی های ژاپنی دوست داره این مجله ، قبول !! ولی خب دیگه عملا بعنوان منبع شناخت بازی های خوب از بد ژاپنی نباید بهش حساب کرد ! چون نمره هاش ورای تخیل هست !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر