امتیازات WWE 2K24

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
من منظورم نسخه کنسول بود پی سی نمیدونم حقیقتا
متوجه منظورتون شدم در واقع community creators بازی محسوب میشه . این نسخه ۲۰۲۴ آنلاینش کار می‌کنه رو کنسول ؟
نسخه کرکی هم میشه
من هر سال فعال میکنم همه کاراکترهای aew رو وارد میکنم
با کیبورد بازی می‌کنی رو سیستم یا با کنترلر ؟

• Like
Reactions: Jaw

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
561
نام
Dani
متوجه منظورتون شدم در واقع community creators بازی محسوب میشه . این نسخه ۲۰۲۴ آنلاینش کار می‌کنه رو کنسول
بله درسته ولی عین مدل واقعی و کار شده روش در حد راستر اصلی مثلا من سی ام پانکو توی نسخه قبلی نبود از راه گرفتم و عین مدل اصلیش بود حرکتاش فقط تم سانگ ورودش فرق داشت ولی حرکات همون بودن و قیافه همینطور و حتی گیرشممثل اون موقعش بود.

• Like
Reactions: king of north

saman_far

کاربر سایت
Dec 2, 2022
25
نام
سامان
سلام وقتتون بخیر .دوستانی که این بازی رو انلاینشو بازی می کنند . بی زحمت ایدی بزارن همو اد کنیم بازی کنیم یا یک گروهی درست کنید لطفا باهم در ارتباط باشیم و بازی کنیم . ممنون

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
561
نام
Dani
سلام وقتتون بخیر .دوستانی که این بازی رو انلاینشو بازی می کنند . بی زحمت ایدی بزارن همو اد کنیم بازی کنیم یا یک گروهی درست کنید لطفا باهم در ارتباط باشیم و بازی کنیم . ممنون
متاسفانه شایدم برای من اینطوره ولی سرورای 2k کشتی کج واقعا زباله هستن من برای نسخه قبلی با هر نتی و با گیر اپم توی مچ ها تمامی لگ بودم چه خودم هاست بودم چه رقیبام توی سرورای دستیم خودم سروری نردیکم زدم اونجا هم لگ بودم کلا خیلی ناراحت کنندس نمیشه انلاین قرص محکم پلی داد بازیو متاسفانه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر