امتیازات WWE 2K24

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
940
نام
Ahmad
دلیلش چیه دقیقا؟
مهراد توضیح داد.
واقعیتش من بدبین هستم به اینجور شکایت ها.مثلا برای نیمار هم پیش اومد این قضیه.ولی دادگاه به نفعش رای داد و اون زن محکوم شد.
جزئیات اعمالی هم که انجام دادن مشمئز کنندس.

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا
این بازی با توجه به اینکه یجورایی نسخه ویژه رسلمنیا هم هست اصلا بدون براک لزنر و وینس مک من خیل لطف خودشو از دست میده.
فک کن پایان دهنده شکست ناپذیری آندرتیکر تو رسلمنیا تو بازی نباشه!

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
561
نام
Dani
این بازی با توجه به اینکه یجورایی نسخه ویژه رسلمنیا هم هست اصلا بدون براک لزنر و وینس مک من خیل لطف خودشو از دست میده.
فک کن پایان دهنده شکست ناپذیری آندرتیکر تو رسلمنیا تو بازی نباشه!
ظاهرا هم خودش تو بازی هستش هم مک مان مک مان فیسش فیلتره و براک لزنر فقط مچش هستش و خودش غیر قابل دسترسه البته مهمم نیستش چون شما بعدا از طریق محتوای دانلودی توسط پلیرا میتونید دسترسی داشته باشید بهش.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
ظاهرا هم خودش تو بازی هستش هم مک مان مک مان فیسش فیلتره و براک لزنر فقط مچش هستش و خودش غیر قابل دسترسه البته مهمم نیستش چون شما بعدا از طریق محتوای دانلودی توسط پلیرا میتونید دسترسی داشته باشید بهش.
منظورت نسخه کرک شده یا هکیه ؟

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
واقعیتش من بدبین هستم به اینجور شکایت ها.مثلا برای نیمار هم پیش اومد این قضیه.ولی دادگاه به نفعش رای داد و اون زن محکوم شد.
فقط یه نفر از وینس شکایت نداره و بار هزارمشه. همیشه هم مدارک محکمی وجود داشته ولی با پول خفشون کرده. هر کی یکمم اخبار WWE رو دنبال کنه میدونه این آدم چه کثافتیه نمیدونم چرا از یه میلیاردر عوضی علاقه دارید دفاع کنید.

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
561
نام
Dani
منظورت نسخه کرک شده یا هکیه ؟
خیر بخش انلاین بازی اگر دیده باشین یه بخش دانلودیبل داره میتونین محتوایی که بقیه بازیکن درست کردن اعم از ورزشگاه و کشتی کج کارو و کمربند و غیره درست کردن شخصا میتونین دانلود کنین من خودم سی ام پانکو و لباس جدید کارکترا از این بخش دانلود کردم بعضا توی 2k23

• Like
Reactions: king of north

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
940
نام
Ahmad
فقط یه نفر از وینس شکایت نداره و بار هزارمشه. همیشه هم مدارک محکمی وجود داشته ولی با پول خفشون کرده. هر کی یکمم اخبار WWE رو دنبال کنه میدونه این آدم چه کثافتیه نمیدونم چرا از یه میلیاردر عوضی علاقه دارید دفاع کنید.
شما تو کامنت من دفاع از وینس دیدی؟؟یا دفاع از سکشوآل هرسمنت و سوء استفاده از قدرت و پول؟؟واضح نوشتم اعمالشون مشمئز کننده بوده.
در ضمن اونجا یه کشور آزاد و قانونمند هست..مثل اینجا نیست که هر کثافت کاری بکنن و چون وصل به قدرت هستن راحت باشن.از اون طرف واسه افراد شریف و پاک مثل آب خوردن پرونده درست کنن و تهمت بزنن.چون واسه حفظ ن ظ ا م واجبه.

اما دلیل اینکه گفتم بدبین هستم:
یکی از دلایلی که به مردهای صاحب قدرت و ثروت اجازه چنین کارهایی رو میده،عدم مقاومت در برابر این رفتارها و مصلحت اندیشی ها و گاهی منفعت طلبی هاس.شاید اگر زودتر شکایت میشد و مقاومت جدی تری صورت میگرفت کار به اینجا نمیکشید.بگذریم از موارد رسمی تهمت به قصد اخاذی که مثالش رو زدم.راجع به تجاوز صحبت نمیکنیم.
در مورد هاروی واینستین که قطعا کثافتکاری کرده و مجرمه،برخی مصاحبه ها و جزئیات وقایع از زبان قربانی های بالفعل و بالقوه واقعا ناراحت کننده و حتی عصبانی کننده هست.بعضی هاشون بهانه های عجیبی میارن بابت مراوده با این فرد.مثلا گرفتن نقش های خوب در فیلم ها و سریال ها.یکیشون واضح گفت(اگر درست یادم باشه بازیگر سریال General Hospital ) که چون نقش خوبی داشته و مشکل کاری نداشته به خواسته هاروی تن نداده!!!
اینکه یه تعدادی از بازیگران معروف مدت ها به این رفتارها تن دادن و آگاهانه پله های ترقی رو طی کردن،راه رو برای گستاخی و جسارت این فرد باز کرده.وقتی هم که تشت رسوایی بر زمین افتاده شروع گردن به افشاگری!
راجع به یه کارگر یا منشی بیچاره که محتاج نون شب بوده صحبت نمیکنیم.از کیت بلانچت و سلما هایک و سلبریتی های نامی حرف میزنیم.خواننده ای مثل لانا دل ری که خودم بعضی آهنگ هاشو دوست دارم رسما مصاحبه کرده و گفته برای پیشرفت در دنیای موسیقی از ابزار جنسی استفاده کرده!!

تو همین وطن عزیز شرایط جامعه رو ببین.اگر اون کسی که ماشین گرون داره به خودش اجازه میده گ.ه زیادی بخوره،دلیلش اینه که از این کار جواب گرفته.اگر در اداره و شرکت و به طور کلی محیط کار،چند نفر حاضر باشن جلوی اون رئیس فاسد وایسن،اونوقت کار سخت تر میشه براش برای سوء استفاده از سمت و موقعیت.من خودم یه جای مهم و پر پول کار میکردم.متاسفانه رفتارهایی رو از یکی دو تا خانم دیدم که تهوع آور بود.دختر 25 ساله با رییس متاهل ما که 60 سالش بود ......
من بارها با دختر ها راجع به این قضیه صحبت کردم.خیلی هاشون همین انتقاد من رو به همجنس هاشون دارن.
باز هم تاکید میکنم که حمایت قاونی و افشاگری و ... لازم هست.زن ها آسیب پذیرتر از مردها هستن.ولی حتی یه فمنیست هم باید نقد صحیح انجام بده و نقاط ضعف اجتماعی و رفتاری رو حتی اگر در مورد همجنس خودش باشه،شجاعانه بیان کنه.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
خیر بخش انلاین بازی اگر دیده باشین یه بخش دانلودیبل داره میتونین محتوایی که بقیه بازیکن درست کردن اعم از ورزشگاه و کشتی کج کارو و کمربند و غیره درست کردن شخصا میتونین دانلود کنین من خودم سی ام پانکو و لباس جدید کارکترا از این بخش دانلود کردم بعضا توی 2k23
نسخه کرکی هم میشه
من هر سال فعال میکنم همه کاراکترهای aew رو وارد میکنم

• Like
Reactions: king of north

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر