امتیازات Until Dawn

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
Hayden-Panettiere-Poster-Until-Dawn.jpeg

سازنده: Supermassive Games
ناشر: Sony Computer Entertainment
تاریخ عرضه: سه شنبه، ۳ شهریور ۱۳۹۴
پلتفرم: PlayStation 4

امتیازها:

IGN 7.5 / 10
GameSpot - 8
XGN 9.5 / 10
Jim Sterling - 9.5
Digitalspy - 2 / 5
Game Informer - 9
Kotaku - YES
Thesixthaxis - 8
Engadget - no score | The real horror of 'Until Dawn' is that Sony sent it to die
GameRant - 4/5
Canadian Online Gamers 9.1 / 10
The Jimquisition9.5
Games Beat90 / 100
God is a Geek8.5
Vandal Online [Spanish] – 8.2
Shacknews8
Post Arcade8
EGM8
VideoGamer 8
Gamespot 8
Eurogamer Italy [Italian] – 7
USgamer3.5 / 5
Destructoid7
Games Radar3.5 / 5
Polygon6.5

متا:

dvma_8-25-2015_18-39-25.jpg

آپدیت می شود....

آخرین ویرایش:

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
به خدا پستتو داشتم الان نقل میکردم بوکمارک داشتمش :d خیلی ناراحت شده بودم با اون انرژی منفی ای که تو تاپیکش راه انداختی علی ، بخشیدمت برو جوون :d شما جوونا همیشه عجولید اِهِهههههم :d
اگه پست ها رو بخونی میبینی که اکثریت هم امید زیادی به بازی نداشتن و از این نمرات تعجب کردن:d
مهم اینه که بازی از حیث معنوی موفق شده و امیدوارم که از جهت مادی هم با فروش خوبش راه رو برای دنباله هاش باز کنه!

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
اگه پست ها رو بخونی میبینی که اکثریت هم امید زیادی به بازی نداشتن و از این نمرات تعجب کردن:d
مهم اینه که بازی از حیث معنوی موفق شده و امیدوارم که از جهت مادی هم با فروش خوبش راه رو برای دنباله هاش باز کنه!
من از حرفت علی اینطور برداشت میکنم که تحت تاثیر پستای دیگران قرار گرفتی ، از ابتدا که آنونس بازی بیرون اومد با اینکه به قول تو موفقیتش دور از انتظار برا بقیه بود ، گفتم مورد انتظارترینه برای من . به هر حال از هر بازی دیگه ای موفقیتش مهمترو حیاتی تر بود . که حتی از انتظارات من ، هم خود بازی هم نقدهاش پاشو فراتر گذاشته .

داوود توییتم نمیکنه نامرد یه تبریکی بهشون بگه :d

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
اون کورسوی کمرنگی که برای موفقیت این بازی هحتمال میدادم به حقیقت پیوست! :d
بازی سرافرازم کرد و البته شرمنده بابت حدس گمانهای قبلی!
آفرین که اشتباهات خودتون رو می پذیرید به این میگن فرهنگ

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
بالا بری پایین بیای بازی انحصاری سونیه. با توجه به سبک و محتوای بازی کاملا نوسان بین نمرات انتظار میرفت اما در مجموع بازم نوش جون PS4 دارها.

Esmralda

کاربر سایت
Jul 11, 2015
123
نام
شانت
آقا منم اشتباهم رو میپذیرم :d فکر میکردم بین 60 تا 70 باشه امتیازاش ولی نزدیکه 80 ـه الان. هنوز شک دارم که خودم از بازی خوشم بیاد (توی این سبک بازی ها روی داستان یه خورده nitpick ام) ولی احتمالا ارزون که شد امتحانش میکنم.

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
به نظرم Telltale با ساخت سری TWD کاری کرد که منتقدها توقعشون ازین سبک خیلی خیلی بالاتر بره :D .

نمرات خوبی گرفته و اینکه انتخاب ها واقعاً تاثییر گذاره توی روند داستان عالیه .

sina 4

کاربر سایت
May 14, 2014
171
IGN Italia:88/100
این همه نمره بالای 8 ثبت شده ولی متا نمیاد رو 80
:|

تاجایی که یادمه متا نمیاد همه رو جمع کنه و تقسیم کنه (میانگین) بلکه هر سایتی ارزش خودشو داره
یعنی برای مثال ممکنه ارزش نمره IGN ده برابر این سایت باشه و اگه IGN برای مثال ۷ بده و این سایت ۸ متا نمیشه ۷.۵ بلکه میشه ۷.۱

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
IGN Italia:88/100
این همه نمره بالای 8 ثبت شده ولی متا نمیاد رو 80
:|

متاکریتیک فرمول خاص خودش رو داره و کسی هم از اون باخبر نیست. بنا به میزان محبوبیت، تخصص و امثال اون ارزش گذاری می کنه سایت ها رو و برحسب اون متا رو مشخص می کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر