امتیازات Until Dawn

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
Hayden-Panettiere-Poster-Until-Dawn.jpeg

سازنده: Supermassive Games
ناشر: Sony Computer Entertainment
تاریخ عرضه: سه شنبه، ۳ شهریور ۱۳۹۴
پلتفرم: PlayStation 4

امتیازها:

IGN 7.5 / 10
GameSpot - 8
XGN 9.5 / 10
Jim Sterling - 9.5
Digitalspy - 2 / 5
Game Informer - 9
Kotaku - YES
Thesixthaxis - 8
Engadget - no score | The real horror of 'Until Dawn' is that Sony sent it to die
GameRant - 4/5
Canadian Online Gamers 9.1 / 10
The Jimquisition9.5
Games Beat90 / 100
God is a Geek8.5
Vandal Online [Spanish] – 8.2
Shacknews8
Post Arcade8
EGM8
VideoGamer 8
Gamespot 8
Eurogamer Italy [Italian] – 7
USgamer3.5 / 5
Destructoid7
Games Radar3.5 / 5
Polygon6.5

متا:

dvma_8-25-2015_18-39-25.jpg

آپدیت می شود....

آخرین ویرایش:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
سرور بازیسنتر هم بدموقع پوکید !!
رو سفیدمون کرده بود از اول ، خیلی امید داشتم بهش ، جالبه انقده تو بازیسنتر جو منفی زیاد شده بود در مورد این سبکو بازی که خود عوامل داخلی هم فکت داغونی میدادن !! برین توبه کنین :d

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
به معنای واقعی کلمه امتیازات بازی فراتر از انتظارات بود، کاش سونی بیشتر از ایناها روی تبلیغات بازی کار میکرد، با این حال بازم تبریک میگم به سونی که روی ساخت چنین بازی اونم تو این سبک ریسک کرد و نتیجه کارشم داره میبینه.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
خوب سایت برگشت ( داشتیم خوشحالی میکردیم پوکید :| )

نمره GameInformer دیگه حجت را تمام کرد :D

TCNdr.jpg

پ.ن: فکر میکردم خراب کنه و تو این گیر و دار MGSV و Mad Max دیگه اینو نمیگیرم که نشد :D ماه بعد هم Soma میاد از سازنده های Amnesia (آخ که ما چقدر بازی نداریم :D )

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من به شخصه ازش انتظار بیشتری داشتم اما بازم امتیازها بد نیست متای 80 هم یعنی ارزش بازی کردن داره. می شه گفت اولین بازی انحصاری ps4 که اگه کنسول ps4 بخری بی بازی نمی مونی(به شرطی که بازی های دیگه رو روی pc رفته باشی) البته blood born هم هست اما چون سبکی هست که من بهش علاقه ندارم خیلی هم سخته(کلا طرفدارهای خاص داره)

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
من از همون اول که بازی رو دیدم پتانسیل بازی رو حس کردم .اولین نقدی که ازش خوندم برای poly gon بود و واقعا تصمیم دارم دیگه حداقل نقد های philip colar قخ نخونم .این انسان فقط بلده به بازی های خوب نمره کم بده به بازی ها متوسط نمره بالا.کاملا سلیقه ای عمل میکنه. به نظرم بهترین نمره رو IGN ,Game spot داد .منتظریم بیاد بخریم بزنیم در رگ

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
کاملا سرافرازمون کرد خدایی ، من که بین این همه بازی اول اینو میگیرم ، از ترس و هیجان خیلی تعریف کردن ، همینطور انتخاب های به شدت تاثیر گذار !! مخصوصا IGN که گفته ۲بار بازی رو تموم کردم بار دوم کلا همه چیز عوض شد !! چیزی که توی تمام تریلرها بهش اشاره میکردن و خوشحالم موفق شدن
یه بازی خووب دیگه در یک سبک متفاوت که تکرار مکررات نیست برای PS4
موفق باشیم

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
درسته متاش حالا خیلی بالا نشد ولی امتیازاش مشت محکمی بر دهان دشمنان سونی و هیتر کنندگان بازی خصوصا دیوید کیج بود :D

ناموسا دفعه بعد سر بازی دیوید کیج ترول نکنید :D

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
خوب خدا رو شکر حرفی نزدم که نتونم جمعش کنم :d در کل ارزش بازی و خرید رو داره نمراتش خیلی برای این سبک و بازی خوبه..!!!اونم تو این بازاره بد نمره دهی..!!یه گیم پلی دیدم ازش کلا مثل فیلم بود..!!!!!خیلی خوب بود..!!

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
اصلا انتظار این نقد ها رو نداشتم! فکر میکردم وضع بازی خیلی خراب تر از این حرفها بشه! الان اگه شیرین بازی 2 الی 3 تا سایت نبود متا بازی رو 80 میبود. راضیم از عملکردش.

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
اصلا انتظار این نقد ها رو نداشتم! فکر میکردم وضع بازی خیلی خراب تر از این حرفها بشه! الان اگه شیرین بازی 2 الی 3 تا سایت نبود متا بازی رو 80 میبود. راضیم از عملکردش.
جالبه digital spy به بازی نمره 4 داده بعد به beyond نمره 10 داده بود.

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
درست یادم نیست کدوم سایت بود ولی نوشته بود UD یک بازی هست که تمام بازی های دیوید کیج میخواستن مثل اون بشن ولی نشدن امیدوارم توی پروژه جدید دیوید کیج سازنده های این بازی هم نقش داشته باشن:x
سونی ممنونیم :x

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
Until Dawn is an incredibly strong exclusive, and given its history of delays, pushing the release date a few more months wouldn't have hurt; the game is perfect for Halloween frights. That Until Dawn isn't getting any corporate love is almost as scary as the game itself.

اکثریت به اتفاق قبول دارن که بازی در نوع خودش بسیار بیشتر از انتظارات عمل کرده و بیشتر از این ها باید بهش توجه میشده ..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر