امتیازات Uncharted: Legacy of Thieves Collection

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali

Uncharted: Legacy of Thieves Collection

images.jpeg.jpg

🔸️🔸️🔸️

Initial release date: Jan 28, 2022
Publisher: Sony Interactive Entertainment
Developer: Naughty Dog Iron Galaxy Studios
Platforms: PlayStation 5, Microsoft Windows

🔸️🔸️🔸️
Open
Screenshot_20220128-132628_Samsung Internet.jpg

Meta
Screenshot_20220128-132738_Samsung Internet.jpg

آخرین ویرایش:

Need-More-Speed

Gold User
Jul 1, 2007
4,369
نام
یونس
ببین واقعا متوجه منظورت نمیشم!!!

شما زمان PS4 پول دادی ۶۰ دلار بازی رو خریدی و بازی کردی.

الان هم به همون بازی خودت دسترسی داری و مشکلی نیست.

حالا یه پکیج دادن که یه سری پیشرفت‌ها داشته از جمله مهم‌ترینش لودینگ در لحظه و قابلیت‌های Dualsense و ... هست.

حالا شما بنظرت اینا ارزش ۱۰ دلار نداره، خب برو همون ورژن PS4 رو بازی کن و لذتش رو ببر.

مشکلت چیه دقیقا که حس میکنی در حقت ظلم شده یا سونی شما رو داره میدوشه؟!
نمی دونم چرا متوجه منظورم نمیشید، بحث پوله نیست، موضوع اینه منی که همیشه "مشتری" سونی بودم و سالهاست انحصاری هاشون گرونترین نسخه پیش خرید می کنم و حمایت می کنم از بازی و پلتفرمی که دوستش دارم چنین برخوردی از سمت سونی حس بدی بهم میده که تنها چیزی که سونی منو میبینه پوله :D وگرنه 10 دلار نه منو ندار می کنه نه سونی رو دارا
بحث احترام به مشتری هست که همیشه حمایتشون کرده

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,410
نام
ماکان
یه ضرب المثلی هست که میگه: شما رو به دِرو راه نمیدن، داسِ ت رو که ازت نمی گیرن!

حالا ما رو حساب می کنن یا حساب نمی کنن به کنار
والا همینکه ۶۰ فریم شده یه تکونه برای امثال من که کلی سال پیش اینا رو بازی کردم، الان دلم اون تیکه ای که توی LL با فیل ها وسط جنگل بودن رو خواست. خداییش سری آنچارتد خاطراتی برامون ساخته که اصلاً اوووووووووووووووف

پ.ن: این کالکشن رو من به چشم کالکشن ۱ و ۲ و۳ می بینمش، که چقدرم بهم چسبید... یادمه یه جراحی محدودی داشتم، چند روز خونه نشین بودم، خود جراح محترم رو فرستادم دیسکش رو برام بگیره که حوصلم سر نره تو خونه، همچی قشنگ ته هر ۳ تا رو با هم در آوردم، چند هفته بعدشم ۴ اومد که اونم پشت بند کالکشن رفتم، اصلاً یه چی میگم، یه چی میشنوی.

منم حس مشابه دارم. یعنی دوست داشتم دوباره UC4 رو برم، منتظر موندم ایشون بیاد. همین حسو نسبت به Witcher 3 هم دارم، دوست داشتم دوباره برم اما منتظرم ریمستره بیاد:D به هر صورت یه بخشی از فن ها همیشه از ریمسترها استقبال میکنن. اما مثلا یکی از دوستای من نسل قبل میخواست برای اولین بار UC بازی کنه، با کالکشن شروع کرد، چون دیگه نسخه های PS3 خیلی از مد افتاده بودن. خیلی هم حال کرد و بعد رفت سراغ UC4.

من شخصا متصورم همین فیلم سینمایی UC با اینکه از نظر من مزخرف محضه اما باز یه سری رو علاقه مند به سری میکنه و برای اونها همین ریمتسر بهترین گزینه برای ورود به دنیای بازی و بعد آماده شدن برای UC5 ـه:D

آخرین ویرایش:

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,903
نمی دونم چرا متوجه منظورم نمیشید، بحث پوله نیست، موضوع اینه منی که همیشه "مشتری" سونی بودم و سالهاست انحصاری هاشون گرونترین نسخه پیش خرید می کنم و حمایت می کنم از بازی و پلتفرمی که دوستش دارم چنین برخوردی از سمت سونی حس بدی بهم میده که تنها چیزی که سونی منو میبینه پوله :D وگرنه 10 دلار نه منو ندار می کنه نه سونی رو دارا
شاید 10 دلار شمارو نداره نکنه ولی قطعا سونیو دارا میکنه

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,290
نام
احمد
ND توی این زمینه کم کاری نکرده، عنوان بسیار دندون گیرتر TLOU2 رو براش پچ ۶۰ فریم داد. می تونست الانم همین کار رو انجام بده
ولی اینجا تغییرات ولی بیشتر از اون حده. تغییرات گرافیکی (هر چند محدود)، تغییر شگرف در سرعت لودینگ، کاهش چشمگیر حجم، اضافه شدن صدای سه بعدی و پشتیبانی از دوال سنس. حقیقتش ۱۰ دلار رقم خیلی خاصی نیست برای جمیع این موارد، بخصوص اینکه اگر شما فقط یکی از این ۲ نسخه رو داشته باشی، می تونی دومی رو همراه با تمام این تغییرات با همین مبلغ تجربه کنی.

ضمناً یک مورد بسیار مهم در بحث روانی قضیه هم هست این وسط
اونم بحث ارزش دارایی در مقابل هزینه کرده
خاصیت رفتار نوع بشر اینه که برای کالای رایگان آنچنان ارزشی قائل نیست. ولی اگه برای همون کالا یه هزینه ای، حالا محدود رو پرداخت کنه، بیشتر بهش توجه می کنه!
از قدیم هم می گفتن دیگه: اونی که خرج داره، ارج داره...
با نظر ماکان من خیلی موافقم، اینا کارشون بی هدف نیست. از ارائه ی همزمان فیلم و ریمستر بازی (از الان تا ۳ فوریه پیش خرید یا آپگرید کنید، بلیط مجانی هم میدن) هدفی بزرگتر از حتی کل قیمت ۵۰ دلاری رو دارن دنبال می کنن.

arshia the bes

کاربر سایت
Jun 24, 2013
315
ND توی این زمینه کم کاری نکرده، عنوان بسیار دندون گیرتر TLOU2 رو براش پچ ۶۰ فریم داد. می تونست الانم همین کار رو انجام بده
ولی اینجا تغییرات ولی بیشتر از اون حده. تغییرات گرافیکی (هر چند محدود)، تغییر شگرف در سرعت لودینگ، کاهش چشمگیر حجم، اضافه شدن صدای سه بعدی و پشتیبانی از دوال سنس. حقیقتش ۱۰ دلار رقم خیلی خاصی نیست برای جمیع این موارد، بخصوص اینکه اگر شما فقط یکی از این ۲ نسخه رو داشته باشی، می تونی دومی رو همراه با تمام این تغییرات با همین مبلغ تجربه کنی.

ضمناً یک مورد بسیار مهم در بحث روانی قضیه هم هست این وسط
اونم بحث ارزش دارایی در مقابل هزینه کرده
خاصیت رفتار نوع بشر اینه که برای کالای رایگان آنچنان ارزشی قائل نیست. ولی اگه برای همون کالا یه هزینه ای، حالا محدود رو پرداخت کنه، بیشتر بهش توجه می کنه!
از قدیم هم می گفتن دیگه: اونی که خرج داره، ارج داره...
با نظر ماکان من خیلی موافقم، اینا کارشون بی هدف نیست. از ارائه ی همزمان فیلم و ریمستر بازی (از الان تا ۳ فوریه پیش خرید یا آپگرید کنید، بلیط مجانی هم میدن) هدفی بزرگتر از حتی کل قیمت ۵۰ دلاری رو دارن دنبال می کنن.
۱۰ دلار اصن پول یه ناهارم نمیشه تو خارج از ایران ولی مسئله اینه سونی باید یکم شرایط فعلی هم ببینه.وقتی کنسول رقیب با ۱۵ دلار n تا بازی رو در اختیار مخاطب میذاره و همه بازی های انحصاری هم از رو اول میان روش و بازی های بتسدا و اکتیویژن هم قراره بیان روش از روز اول دیگه سکم این ۱۰ دلاره سنگینی می کنه.من و شما فن سونی هستیم و بازی هاشو تحت هر شرایطی ساپورت می کنیم ولی خیلی از گیمرا میشینن دو دو تا چهار تا می کنن و دیگه اون وقت ترازو ممکنه به سمت دیگه سنگینی کنه.سونی باید تو شرایط فعلی سیاست های این مدلیش رو یکم تعدیل کنه.

• Like
Reactions: 3DO

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,290
نام
احمد
۱۰ دلار اصن پول یه ناهارم نمیشه تو خارج از ایران ولی مسئله اینه سونی باید یکم شرایط فعلی هم ببینه.وقتی کنسول رقیب با ۱۵ دلار n تا بازی رو در اختیار مخاطب میذاره و همه بازی های انحصاری هم از رو اول میان روش و بازی های بتسدا و اکتیویژن هم قراره بیان روش از روز اول دیگه سکم این ۱۰ دلاره سنگینی می کنه.من و شما فن سونی هستیم و بازی هاشو تحت هر شرایطی ساپورت می کنیم ولی خیلی از گیمرا میشینن دو دو تا چهار تا می کنن و دیگه اون وقت ترازو ممکنه به سمت دیگه سنگینی کنه.سونی باید تو شرایط فعلی سیاست های این مدلیش رو یکم تعدیل کنه.
شما یه لطفی می کنی همین انحصاری هایی که میگی رو نام ببری لطفا؟

ضمنا
بالاتر هم اشاره شد، گیم پس یه سیستم اجاره ایه، سونی هم مشابه ش رو داره، که البته تا الان نیازی ندیده که توش بریز و بپاش زیاد داشته باشه. دلیل واضحش هم داشتن عنوانه، چیزی که به طور صریح مایکروسافت از نداشتنش رنج می بره

بارها این رو گفتم، من فن سونی نیستم
اگر هم روزی بخوام خودم رو بعنوان یک فن معرفی کنم، ترجیح میدم این زحمت رو روی دوش نینتندو بندازم!

پ.ن: هرجا میریم این داستان مایکروسافت و فلان وسط میاد. بی خیال شین تو رو خدا
ناتی داگ یه کالکشن ریمستر داده، ۵۰ دلار. اگه بازی قبلی رو دارین ۱۰ دلار. ساده و خلاصه.
فروش مستقیمه، هیچ ربطی هم به سرویس های کرایه ای و … نداره.

آخرین ویرایش:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,959
نام
malek
یکی رو گنح قارون نشسته و پول ولخرجی رو داره،قرار نیست عمل این بچه مایه دار رو علم کنید و تو سرِ بچه ی درسخون و سختکوش بزنید که تو چرا ولخرجی نمیکنی.طرف بهترین بازیها و با کیفیت ترین ها رو داره تحویل مشتریاش میده،نباید انتظار داشته باشیم که قید درآمد رو هم بزنه.دوستمون بالاتر درست گفتن که سونی چیزی رو تحمیل نمیکنه و اگه میگید این ۱۰ دلار پول زوره و در مقابلش چیز جدیدی به بازی اضافه نشده خب همون نسخه های ps4 رو بکوارد بزنید و حالش رو ببرید

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,162
نام
محمد علی
نکته ای که اکثرا دقت نمیکنن بهش فلسفه وجودی این ریمسترهاست. یعنی مخاطب اصلی این بازی کسایی که قبلا روی PS4 بازی کردن نیستن. هرچند بخشی کمی از اون ها هم قطعا میان سراغش و اگه دستکم آپدیت مجانی بود دیگه همه چی تکمیل میشد، اما روی هم رفته ریمستر قراره برای گیمرهای جدید باشه. کسایی که مثلا به خاطر فیلم یهو دلشون خواسته آنچارتد بازی کنن، یا به هر صورت تازه میخوان وارد عرصه بشن. در نتیجه میتونن یه بازی بگیرن که توش هر دو نسخه هست، و یه سری امیپروومنت هم داشته تا دیگه خیلی هم کهنه به نظر نرسه. چه بسا پیش غذایی باشه برای معرفی UC5 همزمان با اکران فیلمش:D
شاید در عالم فلسفه و عرفان این طور باشه که ریمسترها رو برای مخاطب‌های جدید می‌سازن تا اون‌ها هم وارد جهان IP مورد نظر بشن و این‌ها
اما در عمل اتفاقی که می‌افته اینه که کاربرهای جدید کنسول رو روشن می‌کنن و میرن فورتنایت بازی می‌کنن و اونایی که خار IP مذبور رو روی پلتفرم سابق چیده‌اند دوباره ریمستر رو می‌خرن.
در واقع مثلا ۹۷ درصد خریداران ریمستر، مجنون‌ها و مفتون‌های IP فوق الذکر هستن.

مثلاً من که روم به دیوار Simp مس افکت هستم، اگر در شرایط افلاس کنونی نبودم، حتماً با حالت «Shut up and give my money» می‌رفتم به درگاه EA و کالکشن معظم رو می‌خریدم.

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
‏برای شفاف سازی اینو بگم که یک سری (شما بخون اکثر) از نقد ها تنها به خاطر رایگان نبودن آپگرید بازی ایی که سال 2016 اومده نمره پایین دادن و این موضوعو توی نقد حتی بولد کردن که بازی همه چیز تمامه‌ ولی بلفرض 7 میدم به خاطر $

پ.ن: حالا بحث خوب یا بد بودن قضیه ی 10 دلار یا 100 دلار رو اگر کنار بزاریم، طبیعتا یه منتقد معمولا اون محتوای فیلم یا بازی رو نقد میکنه
نه قیمت بلیط تو سینما یا بازی توی استور رو
البته که نظر همه محترمه:D

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,260
نمرات این بازی رو باید با نسخه pc ش حساب کرد دقیقا مشابه gow که 93 شد

احتمالا به خاطر اینکه به فروش gow ضربه نزنه عقبش انداختن و باید تا 1 الی 2 ماه اینده رلیز بشه

• Like
Reactions: Taha75

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,410
نام
ماکان
شاید در عالم فلسفه و عرفان این طور باشه که ریمسترها رو برای مخاطب‌های جدید می‌سازن تا اون‌ها هم وارد جهان IP مورد نظر بشن و این‌ها
اما در عمل اتفاقی که می‌افته اینه که کاربرهای جدید کنسول رو روشن می‌کنن و میرن فورتنایت بازی می‌کنن و اونایی که خار IP مذبور رو روی پلتفرم سابق چیده‌اند دوباره ریمستر رو می‌خرن.
در واقع مثلا ۹۷ درصد خریداران ریمستر، مجنون‌ها و مفتون‌های IP فوق الذکر هستن.

مثلاً من که روم به دیوار Simp مس افکت هستم، اگر در شرایط افلاس کنونی نبودم، حتماً با حالت «Shut up and give my money» می‌رفتم به درگاه EA و کالکشن معظم رو می‌خریدم.

این رو هم قبول دارما. یعنی من خودم و یکی از دوستام تو شرکت تا کالکشن ME امد پریدیم خریدیم و رفتیمش، به شدت هم ذوقشو داشتیم، در صورتی که باقی که تریلوژی رو بازی نکرده بودن کماکان به هیچ ورشون نبود و هرچقدرم ما بازی رو گرفتیم دستمون و گفتیم آقا جاهل نباشید، بیایید با این بازی کنید افاقه ای نکرد و نیومدن با این بازی کنن. منظورم کالکشنه. ولی خوب اینور قضیه رو هم نگاه کن، 11 فوریه فیلم Uncharted میاد، یه سری میرن سینما میبینن فیلم رو، از اونجایی که من شخصا با دیدن فیلم و قیافه تام هالند کرینج میشم دوست دارم فرض کنم فن های اصلی بازی سمت فیلم نمیرن، ولی من حیث المجموع اکران فیلم یه انرژی مقطعی خوبی ایجاد میکنه، بخصوص اگه آشغال محض نباشه و دستکم برای فن های این مدل فیلم های اکشن پاپ کورنی سرگرم کننده باشه، بخشی از دوستان به سرشون میزنه برن UC بازی کنن ببینن این نیتن دریک ما تو بازی چیه. کالکشن اصلی که به نظر من بیش از حد دموده است، UC4 و TLL اما بهترن که حالا با ریمستر بهترم شدن، پس بد نیست 50 تا بدن و جفت نسخه هارو بگیرن. من بر مبنا این تحلیل میگم ریمستر برای نیوکامرهاست، اما نه باز کسایی که فورتنایت بازن و قرار نیست اونارو مجاب کنه بیان UC بزنن. بلکه بیشتر کسایی که هایپ فیلم میشنو هدف میگیره و خراکی برای اون هاست. در همون عالم فلسفه و عرفان فرض کن فیلم موفقی هم باشه و در حد خودش بترکونه، شک نکن فروش بازی رو به شدت بالا میبره و بعد سونی وسط این داستان ها میاد با یه تیزر پشم ریزون UC5 رو معرفی میکنه تا میخشو محکم و عمیق، فی الواقع تا دسته، جا کرده باشه.

پ.ن: بعد 5 6 سال تخلیه نشدید آیا؟:D وا بدید، هیچی نیست، فقط یه بازیه.

• Like
Reactions: m.a.t and Z-fan

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,429
نام
Majid
اینکه سونی 10 دلار میگیره واسه خودش منطقیه اما بنظرم دیگه از طرف پلیر خیلی جای دفاع نداره :D
لودینگ سریع، رزولوشن/فریم ریت بالاتر و تغییرات گرافیک قابلیتاییه که PS5 در اختیارت میزاره بخاطر سخت افزارش، تو هم قبلا پول کامل رو واسه این سخت افزار دادی پس در نتیجه این قابلیت ها هم باید همراهش بیاد.
برای مثال 5-6 سال پیش که سیستمت قدیمی بوده یک بازی رو روی استیم میخری و تمومش میکنی، الان که سیستمت آپگرید شده و یک SSD سریع انداختی روش میری بازی رو اجرا میکنی بعد فرض کن موقع اجرا یک صفحه اخطار زرد رنگ باز شه بگه "سخت افزار قوی مشاهده شد حالا 10 دلار بده که بتونی رزولوشنو از 1080 ببری بالاتر و فریم لاک هم برداشته شه" :-"

ادیت: البته اینکه یکیشونو داشته باشی با 10 دلار اون یکی رو هم بگیری خوبه خدایی :D

آخرین ویرایش:

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,012
بعد فرض کن موقع اجرا یک صفحه اخطار زرد رنگ باز شه بگه "سخت افزار قوی مشاهده شد حالا 10 دلار بده که بتونی رزولوشنو از 1080 ببری بالاتر و فریم لاک هم برداشته شه" :-"

البته می‌شه اینجوری توجیه کرد که اون بازی که از استیم خریدی همون بوده که حالا بخاطر سیستمت بهتر اجرا کردی
ولی این آپگرید ها دوباره کار جدید روشون شده تا بهتر بشن
البته من اصلن قصد ماله کشی ندارم، اونم به عنوان یه ایرانی بدبخت ، ولی خب صرفن دلایل توجیهی رو گفتم

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

• Like
Reactions: majidred2011

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,868
نام
حامد
اینکه سونی 10 دلار میگیره واسه خودش منطقیه اما بنظرم دیگه از طرف پلیر جای دفاع نداره :D
لودینگ سریع، رزولوشن/فریم ریت بالاتر و تغییرات گرافیک قابلیتاییه که PS5 در اختیارت میزاره بخاطر سخت افزارش، تو هم قبلا پول کامل رو واسه این سخت افزار دادی پس در نتیجه این قابلیت ها هم باید همراهش بیاد.
برای مثال 5-6 سال پیش که سیستمت قدیمی بوده یک بازی رو روی استیم میخری و تمومش میکنی، الان که سیستمت آپگرید شده و یک SSD قوی انداختی روش میری بازی رو اجرا میکنی و همه این قابلیتای بالا خود به خود داخل بازی هست بعد فرض کن موقع اجرا یک صفحه اخطار زرد رنگ باز شه بگه "سخت افزار قوی مشاهده شد حالا 10 دلار بده که بتونی رزولوشنو از 1080 ببری بالاتر و فریم لاک هم برداشته شه" :-"
خیلی از همون بازی های قدیمی رو روی pc با ssd نسل چهار هم تست میکنم بازم از نهایت 7 گیگ در ثانیه سرعت استفاده نمیکنن. نهایتا یه لودینگ 40 ثانیه میشه 20 ثانیه ولی اگر بخوایم به ssd حساب کنیم کل فایل بازی رو باید تو 3 ثانیه بخونه.
این بخاطر اینه که بازی سیستم و موتورش قدیمیه.
حتی بازی های جدیدتر مثل رد دد 2 رو هم ببینی فرق انچنانی تو لود بین ssd ساتا و نسل 3 و یا 4 نداره. با اینکه سرعت ssd ها زمین تا اسمون فرق داره. فقط فرق بین هارد و ssd زیاد هست.
برای این بازی شما هم در حالت بکوارد همون کاهش سرعت لود رو از 48 ثانیه به 32 ثانیه رو دارین.
این یه مبحث بود و بحث بعدی طراحی و ایمپلنت دوال سنس و تریگر هاست که بازم با حالت یه بکوارد عادی و یا ازاد کردن فریم ریت قرار نیست بدست بیارین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر