امتیازات The Last of Us Part I

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,536
بازی به لحاظ تکنیکی و هنری مدام سوپرایزت می کنه، این ریمیک برای اکثر کسانی مثل من که برا بار nـم این شاهکار رو تجربه می کنن باز هم غافلگیرکنندست، تغییرات ریزو درشت درهمه بخش ها بماند، انقدر پویاست محیط های بازی که دلت نمیاد از مناطق خارج بشی، من که مدام دستم روی L3 R3ـه! برای کسانی که تصورشون اینه تجربش در حال حاضر واجب نیست، می خوام بگم تا مدت ها تجربه ای بهتر از این ریمیک نصیبتون نخواهد شد. تا درودی دیگر بدرود

آخرین ویرایش:

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,454
بازی به لحاظ تکنیکی و هنری مدام سوپرایزت می کنه، این ریمیک برای اکثر کسانی مثل من که برا بار nـم این شاهکار رو تجربه می کنن باز هم غافلگیرکنندست، تغییرات ریزو درشت درهمه بخش ها بماند، انقدر پویاست محیط های بازی که دلت نمیاد از مناطق خارج بشی، من که مدام دستم روی L3 R3ـه! برای کسانی که تصورشون اینه تجربش در حال حاضر واجب نیست، می خوام بگم تا مدت ها تجربه ای بهتر از این ریمیک نصیبتون نخواهد شد. تا درودی دیگر بدرود
من آخرین بار ۲۰۱۴، تلو رو بازی کرده بودم.
همون موقع پنج شیش بار هم تمومش کرده بودم و وجب به وجب بازیو حفظ کرده بودم‌ و دیگه تا الان بازیش نکرده بودم.
الان که دارم ریبیلت را بازی میکنم محیطها خیلی برام جدید میزنه.
گاهی میگم اینجا کجاست چرا یادم نمیاد.
یعنی تغییرات آرت دایرکشن قشنگ تاثیر خودشو گذاشته.
شوتینگ هم خیلییی لذت بخشه.
با هدست 3d واقعا صداهایی رو میشونم که قبلا اصلا نشنیده بودم.

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,880
نام
malek
چطور میزارن همچین نمراته مسخره ای ثبت بشه.نه فقط این گیم خیلیا دیگه
همچین هم مسخره نیست.شاید برا سازنده ی بازی بدرد نخوره ولی منبع مطالعاتی مهمی برای روانشناس ها و روانکاوها میتونه باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر