امتیازات The Last of Us Part II

پیش بینی دقیق شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    369
  • نظرسنجی بسته شده است .

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,033
نام
نیما
146004

The Last of Us Part II

Release Date: 19 June 2020
Developer: Naughty Dog
Publisher: Sony Interactive Entertainment
Platforms: PS4, PS4 Pro

SmartSelect_20240127_112654_Samsung Internet.jpg
KeenGamer-----------------100
The Digital Fix-------------100
BaziCenter-----------------100
Gaming Age----------------100
The Sydney-----------------100
Digital Chumps------------100
Games.cz-------------------100
Screen Rant----------------100
GameOver.gr--------------100
Washington Post---------100
GRYOnline.pl---------------100
Digital Trends--------------100
Gamer.nl--------------------100
Comicbook.com----------100
Vgames---------------------100
Gamersky-------------------100
Power Unlimited----------100
Everyeye.it-----------------100
SpazioGames-------------100
Malditos Nerds------------100
Game Rant------------------100
Impulsegamer--------------100
Telegraph-------------------100
Guardian---------------------100
DarkStation-----------------100
Shacknews------------------100
Gameblog.fr-----------------100
VG247------------------------100
IGN-----------------------------100
Game Informer--------------100
Trusted Reviews------------100
VGC-----------------------------100
We Got This Covered------100
JeuxActu----------------------100
M3-------------------------------100
PlayStation LifeStyle-------100
PlayStation Universe-------100
Post Arcade------------------100
Push Square------------------100
TheSixthAxis-----------------100
GameSpew--------------------100
GamesRadar+----------------100
GamingTrend-----------------100
God is a Geek----------------100
Hardcore Gamer------------100
Attack of the Fanboy-------100
Carole Quintaine-------------100
COGconnected--------------100
Critical Hit--------------------100
Daily Star----------------------100
Digitally Downloaded------100
EGM----------------------------100
Eurogamer Italy-------------100
Areajugones-----------------100

Hobby Consolas-------------99
Game Over Online-----------98
XGN------------------------------98
Atomix--------------------------98
GamePro Germany----------97
Vandal---------------------------97
Multiplayer.it------------------97
Cheat Code Central----------96
Forbes--------------------------95
LevelUp-------------------------95
Worth Playing-----------------95
Gaming Nexus----------------95
3DJuegos----------------------95
Merlin'in Kazan---------------95
The Games Machine--------95
Jeuxvideo.com---------------95
Millenium-----------------------95
Easy Allies----------------------95
Wccftech------------------------95
Press Start Australia--------95
PSX-Sense.nl------------------95
GamesBeat---------------------95
IGN Italia------------------------95
4Players.de--------------------94
Meristation---------------------93
AusGamers--------------------92
Player 2--------------------------91
DualShockers-----------------90
Noisy Pixel---------------------90

Edge Magazine---------------90
USgamer------------------------90
VideoGamer--------------------90
Video Chums-------------------90
Metro GameCentral----------90
CGMagazine--------------------90
Gamer.no------------------------90

Destructoid----------------------85
Gamers Heroes----------------80
New York Daily News---------80
Digital Spy-----------------------80
New Game Network-----------80
Stevivor---------------------------80
GameSpot------------------------80

ZTGD------------------------------75
Riot Pixels------------------------72
TheGamer------------------------70
Game Revolution---------------70
GAMINGbible--------------------70
IGN Japan------------------------70
Cultured Vultures---------------65

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
صنعت گیم کاملا hybrid هست از نظر شما بازی در پست قبلی کاملا فنی بود الان شده 80% این رقم از کجا میاد من نمیدونم میزان خیلی زیادی از بخش های گرافیکی شامل digital art میشه همون صدا هم میزان زیادیش بخش هنری میشه دوبله شخصیت ها حتما با کد نویسی ایجاد شده دیگه شخصیت پردازی هم فنی مطلق فنی نیست حتی موشن کپچر هم hybrid هنر و بخش فنی هست فکر کنم بیشتر از این هم بحث فرسایشی هست این یک فکت هست صنعت گیم کاملا hybrid هست در هر صورت میخواین که گیر یوزر اسکور و نمره گیم اسپات باشین :D
ببین کلا این مدل کامنت گذاشتن که یه کلمه انگلیسی بنویسی در حالی که میتونی خیلی راحت معادل فارسیش رو بنویسی نشون دهنده خاص بودن کامنتتون نمیشه . اینو بارها گفتیم تو این انجمن !

صنعت گیم ترکیبی هست . اما همه ترکیبات درصد دارن .میزان درصدشم برات فارسی سلیس توضیح دادم و به تفکیک هم عنوان کردم . حالا شما دوست داری جاده خاکی رو ادامه بدی بده . من تو اولین کامنتم هم گفتم منتقد میتونه یه نمره رو برای سلیقش کنار بذاره . مثل این که داستانی که از لحاظ فنی عالی بوده رو دوست داشته یا نه ، یا گیم‌پلی که عالی بوده از لحاظ فنی رو دوست داشته یا نه ! ولی نمیتونه به یه اثر فنی پرفکت نمره ۶ و ۷ بده. به خاطر سلیقه . یوزر اسکور و گیم اسپاتم واسم مهم نیستن اصلا ، مهمترین معیار جهانیش که متا باشه عالیه . ۹۵ تمام !

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
فکر نکنم تغییرش بدن چون بازی به عنوان یه اثر داستان محور واقعا مشکلات بزرگی داره. یوزراسکور هم زیاد منطقی نیست ولی نشان از خشم بازیکنا نسبت به نمرات بیخود متنقدا داره. به نظر میاد داستان نمره متنقدها به فیلمایی مثل Moonlight داره تو صنعت گیم هم اتفاق میفته.
چند دور تموم کردین بازی رو دوست عزیز که انقدر به مشکلات داستان و مسائل پیرامونش واقف هستین؟

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
ببین کلا این مدل کامنت گذاشتن که یه کلمه انگلیسی بنویسی در حالی که میتونی خیلی راحت معادل فارسیش رو بنویسی نشون دهنده خاص بودن کامنتتون نمیشه . اینو بارها گفتیم تو این انجمن !

صنعت گیم ترکیبی هست . اما همه ترکیبات درصد دارن .میزان درصدشم برات فارسی سلیس توضیح دادم و به تفکیک هم عنوان کردم . حالا شما دوست داری جاده خاکی رو ادامه بدی بده . من تو اولین کامنتم هم گفتم منتقد میتونه یه نمره رو برای سلیقش کنار بذاره . مثل این که داستانی که از لحاظ فنی عالی بوده رو دوست داشته یا نه ، یا گیم‌پلی که عالی بوده از لحاظ فنی رو دوست داشته یا نه ! ولی نمیتونه به یه اثر فنی پرفکت نمره ۶ و ۷ بده. به خاطر سلیقه . یوزر اسکور و گیم اسپاتم واسم مهم نیستن اصلا ، مهمترین معیار جهانیش که متا باشه عالیه . ۹۵ تمام !
الان میخواستی با این حرف به من حمله شخصی کرده باشی که منو زیر سوال ببری که بحث رو افختار امیز برنده بشی ؟ :D من اینجوری راحت ترم کامنت بدم و حق مطلب به نظرم بهتر ادا میشه {20}والا من با بازی مشکلی نداشتم که بخوام جاد خاکی بزنم جاده خاکی میشه چرخه روز و شب و مقایسش با متا :D کاملا معلوم هست نقد گیم اسپات تینیج و یوزر اسکور تینیج مهم نیست :D متا : انا الحق :D

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
@vaan 2

مازیار اونجا که ازم پرسیدی از منتقد لول آپ دفاع کردم و منم گفتم نه. چون تو اون لحظه فکر کردم میگی لول آپ ولی الان بنظرم رسید منظورت SkillUp بوده. اونموقع متوجه نشدم شاید منظورت اونه. من یکی دو روزه مهمونی بودم و در جریان تاپیک نبودم نمیدونستم چخبرا شده. الان رفتم صفحات قبل رو دیدم

ببین من از SkillUp دفاع کردم ولی واقعا فقط روی نقدش. روی کارایی که الان میکنه نه هیچ دفاعی ازش ندارم بکنم. بشخصه بشدت ازش ناامید شدم اصلا همچین انتظاری ازش نداشتم. واقعا حرفش بچگانست. تو نقد خودتو کردی مرد باش پشتش وایسا. حتما الان زیر نقدت موندی که به یوزر اسکور متوسل شدی. شخصا نقد اولیش هم برای من رفت زیر سوال. مشخصا داره فقط به در و دیوار می کوبه خودشو ثابت کنه.

چه کارایی میکنه ؟

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
چند دور تموم کردین بازی رو دوست عزیز که انقدر به مشکلات داستان و مسائل پیرامونش واقف هستین؟
مسئله داستان با گیم پلی و کیفیت بصری بازی کاملا متفاوت هست و حتی از Walkthrough های یوتوب هم میشه مشکلاتشو فهمید مخصوصا وقتی که با یک بازی خطی و بدون هیچ انتخابی مواجه باشیم که تجربه هر کس از داستان بازی تفاوتی با شخص دیگری نداشته باشه.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
الان میخواستی با این حرف به من حمله شخصی کرده باشی که منو زیر سوال ببری که بحث رو افختار امیز برنده بشی ؟ :D من اینجوری راحت ترم کامنت بدم و حق مطلب به نظرم بهتر ادا میشه {20}والا من با بازی مشکلی نداشتم که بخوام جاد خاکی بزنم جاده خاکی میشه چرخه روز و شب و مقایسش با متا :D کاملا معلوم هست نقد گیم اسپات تینیج و یوزر اسکور تینیج مهم نیست :D متا : انا الحق :D
والا ادمی که به نمرات اعتقادی نداره و تو تاپیک نمرات حضور داره و کامنت میذاره چه نیازی به تخریب داره ؟ :D شما تفکراتت و حضورت در این تاپیک خودش تناقضه دیگه چه کاریه من بخوام با شما کار داشته باشم. :Dمن یه کامنت راجع به منتقد ها و نقد نوشتم و شما بهش ورود کردی . منم انداره توانم امیدوارم کمت کرده باشم‌که بدونی اثر فنی نقد داره و نمره و متاش مهمه . متاشم ۹۵ و مشکلی وجود نداره . شما ذهنیتت رو عوض کن:D

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
مسئله داستان با گیم پلی و کیفیت بصری بازی کاملا متفاوت هست و حتی از Walkthrough های یوتوب هم میشه مشکلاتشو فهمید مخصوصا وقتی که با یک بازی خطی و بدون هیچ انتخابی مواجه باشیم که تجربه هر کس از داستان بازی تفاوتی با شخص دیگری نداشته باشه.
بازم یوتیوب؟؟؟؟ :D:D
راضیم ازتون ادامه بدید به جاهای خوبی میرسید.
در ضمن لطف کنید کلا بازی خطی بازی نکنید چون تجربه همشون یک شکلن لابد هیلو و گیرز هر کدوم 27 تا اندینگ جدا دارن

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
خیلی ممنون، جواب رو گرفتیم. یوتیوب واقعا بهترین پلتفرم گیمینگ هست.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
والا ادمی که به نمرات اعتقادی نداره و تو تاپیک نمرات حضور داره و کامنت میذاره چه نیازی به تخریب داره ؟ :D شما تفکراتت و حضورت در این تاپیک خودش تناقضه دیگه چه کاریه من بخوام با شما کار داشته باشم. :Dمن یه کامنت راجع به منتقد ها و نقد نوشتم و شما بهش ورود کردی . منم انداره توانم امیدوارم کمت کرده باشم‌که بدونی اثر فنی نقد داره و نمره و متاش مهمه . متاشم ۹۵ و مشکلی وجود نداره . شما ذهنیتت رو عوض کن:D
چون من متا برام اهمیت نداره نباید بیام اینجا و از تو اجازه بگیرم ؟ :D همین ماجرا رو شخصی کردن نشون از عدم استدلال کافی هست:D شما از همونایی هستی که همه باید ذهنیتشون رو عوض کنن مثل تو فکر کنن اگرنه اشتباه میکننx_xبعد از منتقد تینیج ایراد میگیریم:D

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
بازم یوتیوب؟؟؟؟ :D:D
راضیم ازتون ادامه بدید به جاهای خوبی میرسید.
در ضمن لطف کنید کلا بازی خطی بازی نکنید چون تجربه همشون یک شکلن لابد هیلو و گیرز هر کدوم 27 تا اندینگ جدا دارن
خیلی ممنون، جواب رو گرفتیم. یوتیوب واقعا بهترین پلتفرم گیمینگ هست.
فک کنم واضح جواب دادم ولی باز نفهمیدید :D
منظور بعد داستانی بازی هست.

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
فک کنم واضح جواب دادم ولی باز نفهمیدید :D
منظور بعد داستانی بازی هست.
منم همون بعد داستانی گفتم.
شما به من نشون بده تو گیرز و هیلو و گاد او وار هزاران بازی خطی دیگه چندتا گزینه پیشروی مختلف تو داستان جلو دستت میزاره که حالا رسیدیم به لست شما شاکی میشی چرا انتخاب مختلف نداریم.

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
سناریـوی رایج در بازیسنتر

نفر اول:

بنظرم بازی هرچقدر هم در نورپردازی، گان پلی، مخفی کاری و مکانیزم‌های گیم پلی پیشرفت داشته، در بخش داستانی دارای مشکلات عدیده هست. از جمله این مسائل میشه به فاکتور های
1.
2.
3.
4.
5.
6.
اشاره کرد. من خودم جزو افرادی بودم که هفت سال انتظارم بخاطر این روایت ناشیانه و خشونت بی منطق بازی هیچ شد. بنظرم یوزراسکور کاملاً حقش هست و این نشون دهنده ی خشم جمعی مردم از روایت احمقانه ی داستان بوده. البته مورد شماره 3 رو خیلی خوشبینانه گفتم، وگرنه اگر به من بود میگفتم که مزخرف ترین نکته بازی همین مورد شماره سه بود.

نفر دوم:
- خب پس کامل بازی کردی.

نفر اول:
- نه هنوز. با دوستم شریکی خریدیم منتظرم هفته بعد بازی برسه دستم تجربه ش کنم.
---------

صرفاً خواستم یادآوری کنم چقدر نظر دوستانی که بازی رو کامل تجربه نکردن (تجربه داستان،گیم پلی، موسیقی و... بصورت کامل)، برامون بی ارزشه. بزرگ شید. من خودم پول PS4 رو ندارم ولی نشستم دارم از تماشای گیم پلی بازی توی یوتوب لذت میبرم. صنعت گیم یه هجامت نیاز داره. یه کم علمی ایراد بگیر، یه کم منطقی نقد کن. ما حاضریم نقد بی رحمانه بخونیم ولی برای هر جمله ای مدرک و سند و ارجاع در داخل بازی پیدا کنیم. دیسکورس و دیالوگ درست شکل بدید. حداقل برای خودتون ارزش قائل بشید. انگار تفنگ گذاشتن روی شقیقه ی طرف که بیا نظرت رو بگو وگرنه میکشیمت. چیزی که تو با قاطعیت میگی "ایراد"، زمانی برای ما "ایراد" به حساب میاد که مطمئن باشیم تجربه کردی بازی رو وگرنه اگر پیش ما باشی ممکنه "لپت" رو هم بکشیم بگی آخی بدش اومده ازین تیکه ی بازی.

آره کسی بازی رو کامل انجام داده باشه، بعد بیاد احساسات و نظر خودش رو بگه، همه ی ما چشممون کور، دندمون کج، نظرش قابل احترام. دمش هم گرم چون با نظرش باعث میشه ما از لنز جدیدی به قضیه نگاه کنیم و ممکنه متوجه چیزایی شده باشه که ما نفهمیدیمش.. قرار نیست همه از همه چیز خوششون بیاد ولی مشکل اینه طرف اصلن وارد منوی بازی نشده میاد میگه بازیه بدیه که از موج عقب نمونه.

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
منم همون بعد داستانی گفتم.
شما به من نشون بده تو گیرز و هیلو و گاد او وار هزاران بازی خطی دیگه چندتا گزینه پیشروی مختلف تو داستان جلو دستت میزاره که حالا رسیدیم به لست شما شاکی میشی چرا انتخاب مختلف نداریم.
عزیز من همون گرز و هیلو با اینکه بازی های داستان محوری نیستن اگه مشکلات متعدد نویسندگی داشته باشه رو شما میتونید با دیدن چندتا ویدیو بفهمید. (تجربه شخصی تفاوتی تو این مورد ایجاد نمیکنه چون داستان برای همه یکی هست.)

ولی خب نوشتن یه جواب بی ربط با مضمون "هخخخ یوتوب بهترین پلتفرمه گیمه" راحتتره و مطمئنا لایک خورشم بیشتره!

هیلو داستان محور نیست؟؟؟
اوکی.
داشتن یه Lore و داستان قوی یه بازیو داستان محور نمیکنه. تو بازیایی مثل هیلو داستان در خدمت گیم پلی هست در حالی که در Tlou این موضوع برعکسه. در نسخه اول بخش هایی از گیم پلی برای روایت داستان صرفا به پیاده‌روی پرداخته میشد.

آخرین ویرایش:

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
عزیز من همون گرز و هیلو با اینکه بازی های داستان محوری نیستن اگه مشکلات متعدد نویسندگی داشته باشه رو شما میتونید با دیدن چندتا ویدیو بفهمید. (تجربه شخصی تفاوتی تو این مورد ایجاد نمیکنه چون داستان برای همه یکی هست.)

ولی خب نوشتن یه جواب بی ربط با مضمون "هخخخ یوتوب بهترین پلتفرمه گیمه" راحتتره و مطمئنا لایک خورشم بیشتره!
هیلو داستان محور نیست؟؟؟
اوکی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر