امتیازات The Last of Us Part II

پیش بینی دقیق شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    369
  • نظرسنجی بسته شده است .

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,034
نام
نیما
146004

The Last of Us Part II

Release Date: 19 June 2020
Developer: Naughty Dog
Publisher: Sony Interactive Entertainment
Platforms: PS4, PS4 Pro

SmartSelect_20240127_112654_Samsung Internet.jpg
KeenGamer-----------------100
The Digital Fix-------------100
BaziCenter-----------------100
Gaming Age----------------100
The Sydney-----------------100
Digital Chumps------------100
Games.cz-------------------100
Screen Rant----------------100
GameOver.gr--------------100
Washington Post---------100
GRYOnline.pl---------------100
Digital Trends--------------100
Gamer.nl--------------------100
Comicbook.com----------100
Vgames---------------------100
Gamersky-------------------100
Power Unlimited----------100
Everyeye.it-----------------100
SpazioGames-------------100
Malditos Nerds------------100
Game Rant------------------100
Impulsegamer--------------100
Telegraph-------------------100
Guardian---------------------100
DarkStation-----------------100
Shacknews------------------100
Gameblog.fr-----------------100
VG247------------------------100
IGN-----------------------------100
Game Informer--------------100
Trusted Reviews------------100
VGC-----------------------------100
We Got This Covered------100
JeuxActu----------------------100
M3-------------------------------100
PlayStation LifeStyle-------100
PlayStation Universe-------100
Post Arcade------------------100
Push Square------------------100
TheSixthAxis-----------------100
GameSpew--------------------100
GamesRadar+----------------100
GamingTrend-----------------100
God is a Geek----------------100
Hardcore Gamer------------100
Attack of the Fanboy-------100
Carole Quintaine-------------100
COGconnected--------------100
Critical Hit--------------------100
Daily Star----------------------100
Digitally Downloaded------100
EGM----------------------------100
Eurogamer Italy-------------100
Areajugones-----------------100

Hobby Consolas-------------99
Game Over Online-----------98
XGN------------------------------98
Atomix--------------------------98
GamePro Germany----------97
Vandal---------------------------97
Multiplayer.it------------------97
Cheat Code Central----------96
Forbes--------------------------95
LevelUp-------------------------95
Worth Playing-----------------95
Gaming Nexus----------------95
3DJuegos----------------------95
Merlin'in Kazan---------------95
The Games Machine--------95
Jeuxvideo.com---------------95
Millenium-----------------------95
Easy Allies----------------------95
Wccftech------------------------95
Press Start Australia--------95
PSX-Sense.nl------------------95
GamesBeat---------------------95
IGN Italia------------------------95
4Players.de--------------------94
Meristation---------------------93
AusGamers--------------------92
Player 2--------------------------91
DualShockers-----------------90
Noisy Pixel---------------------90

Edge Magazine---------------90
USgamer------------------------90
VideoGamer--------------------90
Video Chums-------------------90
Metro GameCentral----------90
CGMagazine--------------------90
Gamer.no------------------------90

Destructoid----------------------85
Gamers Heroes----------------80
New York Daily News---------80
Digital Spy-----------------------80
New Game Network-----------80
Stevivor---------------------------80
GameSpot------------------------80

ZTGD------------------------------75
Riot Pixels------------------------72
TheGamer------------------------70
Game Revolution---------------70
GAMINGbible--------------------70
IGN Japan------------------------70
Cultured Vultures---------------65

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
20200620_034642.jpg

من متوجه نشدم چی گفت. البته نیازی هم نیس زبونشونو ادم بفهمه. قطعا گفته: گرافیک عالی- گیم پلی تعطیل- داستان فاجعه- خاک تو سر ناتی داگ و اینکه به نمرات ۹۴ منتقد مشهور جهان توجه نکنین اونا چرت میگن و ما درست میگیم :D

پ.ن: وقتی میرم اینستا به قدری حرصم میگیره که حد نداره. طرف پست گذاشته نوشته شکستی دیگر برای ناتی داگ اینبار نمره ی ۳! شعور کلیکر ها از اینا بیشتره :D ما که داریم لذت میبریم از بازی. اما واقعا ادم وقتی این حجم از انسان رو میبینه که در مقابل فهمیدن مقاومت میکنن و اینطوری خرابکاری میکنن, نمیدونه سر به کدوم بیابون بذاره.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
@vaan 2

مازیار اونجا که ازم پرسیدی از منتقد لول آپ دفاع کردم و منم گفتم نه. چون تو اون لحظه فکر کردم میگی لول آپ ولی الان بنظرم رسید منظورت SkillUp بوده. اونموقع متوجه نشدم شاید منظورت اونه. من یکی دو روزه مهمونی بودم و در جریان تاپیک نبودم نمیدونستم چخبرا شده. الان رفتم صفحات قبل رو دیدم

ببین من از SkillUp دفاع کردم ولی واقعا فقط روی نقدش. روی کارایی که الان میکنه نه هیچ دفاعی ازش ندارم بکنم. بشخصه بشدت ازش ناامید شدم اصلا همچین انتظاری ازش نداشتم. واقعا حرفش بچگانست. تو نقد خودتو کردی مرد باش پشتش وایسا. حتما الان زیر نقدت موندی که به یوزر اسکور متوسل شدی. شخصا نقد اولیش هم برای من رفت زیر سوال. مشخصا داره فقط به در و دیوار می کوبه خودشو ثابت کنه.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,034
نام
نیما
ببین تهش بازی متاش 95 یا 96 ـه که احتمالا قد خر بفروشه، با وضع فعلی بهترین بازی سال هم میشه که از قضا بهش نقدهای جدی وارد شده و بی ایراد نیست. چیزیه که هست. فرق بین ترول و نقد منصفانه خیلی مشخصه. نه این، نه اون نقد Skill Up ترول یا هیت نیستن. اگه اینو نشه تشخیص داد دیگه میریم تو مرض "همه هیتر بازی اند غیر ما" که خطرناکه به نظرم :D
دیگه RDR 2 و Zelda: BotW و God of War هم از این مدل نقدها خوردن... اینا اکثرشون هم ثبت نمیشه خوبی شون اینه. یه گوشه ای از اینترنت هستن و خیلی صادقانه تر در مورد بازی های وحشتناک خوبی حرف میزنن که ایراد دارن! همین!
چند تا نقد بیارم که نه تنها هیچ ایراد داستانی نمیگرن از بازی بلکه کلی تعریف کردن از داستان ؟ آدمهای موجه، منتقدهای اسم و رسم دار...
حالا چون یه تعداد محدودی از منتقدها هم خوششون نیومده از داستان بازی پس ملاک میشن اینا که شما محکم میگی بازی ایراد داره؟
یوزراسکور هم که از دم بریز دور، یعنی اینجوری حمله کردن به یوزر اسکور اصلا پشیزی ارزش نداره که بخوای در موردش صحبت کنی و تحلیلش کنی.

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
پ.ن: وقتی میرم اینستا به قدری حرصم میگیره که حد نداره. طرف پست گذاشته نوشته شکستی دیگر برای ناتی داگ اینبار نمره ی ۳! شعور کلیکر ها از اینا بیشتره :D ما که داریم لذت میبریم از بازی. اما واقعا ادم وقتی این حجم از انسان رو میبینه که در مقابل فهمیدن مقاومت میکنن و اینطوری خرابکاری میکنن, نمیدونه سر به کدوم بیابون بذاره.

همینا میرن رای میدن رئیس جمهورم انتخاب میکنن :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
@vaan 2

مازیار اونجا که ازم پرسیدی از منتقد لول آپ دفاع کردم و منم گفتم نه. چون تو اون لحظه فکر کردم میگی لول آپ ولی الان بنظرم رسید منظورت SkillUp بوده. اونموقع متوجه نشدم شاید منظورت اونه. من یکی دو روزه مهمونی بودم و در جریان تاپیک نبودم نمیدونستم چخبرا شده. الان رفتم صفحات قبل رو دیدم

ببین من از SkillUp دفاع کردم ولی واقعا فقط روی نقدش. روی کارایی که الان میکنه نه هیچ دفاعی ازش ندارم بکنم. بشخصه بشدت ازش ناامید شدم اصلا همچین انتظاری ازش نداشتم. واقعا حرفش بچگانست. تو نقد خودتو کردی مرد باش پشتش وایسا. حتما الان زیر نقدت موندی که به یوزر اسکور متوسل شدی. شخصا نقد اولیش هم برای من رفت زیر سوال. مشخصا داره فقط به در و دیوار می کوبه خودشو ثابت کنه.

به نظر من این زامبی اتکی که به یوزر اسکور شده، در نهایت تاثیر مثبت بزاره...

به قول معروف عدو شود سبب خیر

به دو دلیل
یکی اینکه بیشتر از یوزر ها دارن منتقدا رو مسخره میکنن و critic review ها رو بی ارزش نشون میدن... یکی دیگه هم فعلا نمیگم بزاریم چند تا نقد بیاد ببینم چقدر تصورم درست از آب در میاد

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
به نظر من این زامبی اتکی که به یوزر اسکور شده، در نهایت تاثیر مثبت بزاره...

به قول معروف عدو شود سبب خیر

به دو دلیل
یکی اینکه بیشتر از یوزر ها دارن منتقدا رو مسخره میکنن و critic review ها رو بی ارزش نشون میدن... یکی دیگه هم فعلا نمیگم بزاریم چند تا نقد بیاد ببینم چقدر تصورم درست از آب در میاد
بنظر من هیچ تاثیری نداره. همه میدونن که یوزر اسکور از پایه بی پایه است. خود این دوستان هم که الان دارن مثل ریسمان الهی بهش چنگ میزنن هم اینو میدونن. اگر بهشون بگی مثلا یوزر اسکور درایوکلاب بالاست. میان میگن نه متا پایین بوده. اونجا بی ارزشه الان یهو ارزش پیدا کرده. اینایی که دارن بازی رو میکوبن و الان خودشونو عشاق سینه چاک نسخه اول معرفی میکنن. به روح خود اون حضرت دستشونم بهش نخورده. از همون هم ایراد میگرفتن

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,006
نام
آریا
تعداد امتیازهای ثبت‌شده TLoU2 توسط کاربران در عرض کمتر از یک روز از مجموع تعداد امتیازهای ۴ نسخه کنسولی GTAV در عرض ۶،۷ سال جلو زد! :))
دقت کنین، تعداد امتیازهای ۴ نسخه از بازی‌ای که دومین اثر پرفروش تاریخ هست و سال‌ها از اومدنش می‌گذره، روی هم ۴۰۰۰ تا کمتر از بازی‌ای هست که تازه یک روز از اومدنش گذشته!
و البته باز هم شکی نیست که همه امتیازها رو خریداران واقعی TLoU2 و افرادی دادن که به عشق نسخه قبلی رفتن همون روز اول بازی رو تهیه کردن و الآن عصبانی شدن و کاملاً منطقی به بازی ۰ و ۱ دادن! :D
ویرایش: خب الآن نسخه پی‌سی GTAV رو هم می‌تونیم توی آمار بیاریم! با این سرعتی که داره پیش میره، احتمالاً آخرش کل بازی‌های بزرگ یک دهه اخیر رو روی همدیگه بذاریم هم به پای این نرسه! :D

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,034
نام
نیما
تعداد امتیازهای ثبت‌شده TLoU2 توسط کاربران در عرض کمتر از یک روز از مجموع تعداد امتیازهای ۴ نسخه کنسولی GTAV در عرض ۶،۷ سال جلو زد! :))
دقت کنین، تعداد امتیازهای ۴ نسخه از بازی‌ای که دومین اثر پرفروش تاریخ هست و سال‌ها از اومدنش می‌گذره، روی هم ۴۰۰۰ تا کمتر از بازی‌ای هست که تازه یک روز از اومدنش گذشته!
و البته باز هم شکی نیست که همه امتیازها رو خریداران واقعی TLoU2 و افرادی دادن که به عشق نسخه قبلی رفتن همون روز اول بازی رو تهیه کردن و الآن عصبانی شدن و کاملاً منطقی به بازی ۰ و ۱ دادن! :D
اینقدر این آمار عجیب و بزرگه که انگار کاملا سازمان دهی شده ست ! یعنی یه چیزی تو مایه های حمله ی سایبری و این حرفا :D

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
قطعا کلمه «شاهکار» تنها چیزیه که میشه به بازی اختصاص داد.
کلا رو هر موردی دست بذاری، شماره دوم پیشرو صنعت محسوب میشه در اون مورد.
از صدا گرفته تا بخش بصری، داستان و گیم پلی.
به نظرم نوشتن نقد این بازی در کنار نقد gow یکی از چالش های هر منتقدی محسوب میشه که بخواد اونو نقد کنه، چون به جز تعریف و تمجید چیز دیگه ای باقی نمی مونه که آدم بخواد راجع به اون صحبت کنه.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
اینقدر این آمار عجیب و بزرگه که انگار کاملا سازمان دهی شده ست ! یعنی یه چیزی تو مایه های حمله ی سایبری و این حرفا :D

کمتر از یک در صد کسانی که بازی رو خریدن تا الان تمومش کردن. آمار رسمی پلی استیشن اینو میگه. اگر این مقدار کسایی که بازی رو تو متا ریویو کردن همشون بازی رو تمام کرده باشن. فروشش باید حداقل 18 میلیون نسخه باشه اونم تو 24 ساعت. این تازه بشرطیه که تک تک اونایی که تموم کردن تو متا ریویو کرده باشن :D

دیگه خود بخوانید این حدیث مجمل

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,006
نام
آریا
خب موضوع اینه که دقیقاً همین‌طوره! :D یعنی اگه اخبار و اتفاقات رو از قبل دنبال کرده باشی، یه گروه‌هایی برای هفته‌ها دارن علیه بازی فعالیت می‌کنن. ربطی به فن‌بازی و این جور چیزها هم نداره که بگیم طرفدارهای فلان کنسول هستن و از این صحبت‌ها، بلکه قضیه فراتر از این چیزاست و یه حالتی مثل نبرد حق علیه باطل برای این گروه‌ها داره.
قبلاً هم از این کارها کردن، مثل فیلم Captain Marvel. فیلمی هست که کیفیتش تفاوت زیادی با اکثر فیلم‌های مارول نداره و از بعضی‌هاشون بهتره و از بعضی‌ها بدتر، ولی توی همون محدوده استاندارد مارول هست. امتیاز کاربرها به این فیلم، عدد درخشان ۳.۵ هست!‌ :D یعنی فکر کنین مثلاً امتیاز کاربرها به Dark Phoenix پنجه ولی Captain Marvel این‌طوری! علتش هم به همین حواشی و ماجراهای فیلم برمی‌گرده، نه کیفیت اثر.
البته بعید نیست متاکریتیک یه بخش عظیمی از امتیازهای صفر رو پاک کنه و قبلاً هم برای ۲،۳ تا بازی مثل Death Stranding و Fire Emblem: Three Houses این کار رو کرده. ولی خب این گروه‌ها هم خستگی‌ناپذیر هستن و دوباره برمی‌گردن امتیاز میدن. :D کلاً باید به عنوان یه سوژه طنز بهشون نگاه کرد و بس. هرچقدر هم بخوایم به امتیازهای کاربرهای متاکریتیک با جدیت و دلیل و برهان نگاه کنیم، فقط میزان اون طنز غلیظ‌تر میشه!

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
خب موضوع اینه که دقیقاً همین‌طوره! :D یعنی اگه اخبار و اتفاقات رو از قبل دنبال کرده باشی، یه گروه‌هایی برای هفته‌ها دارن علیه بازی فعالیت می‌کنن. ربطی به فن‌بازی و این جور چیزها هم نداره که بگیم طرفدارهای فلان کنسول هستن و از این صحبت‌ها، بلکه قضیه فراتر از این چیزاست و یه حالتی مثل نبرد حق علیه باطل برای این گروه‌ها داره.
قبلاً هم از این کارها کردن، مثل فیلم Captain Marvel. فیلمی هست که کیفیتش تفاوت زیادی با اکثر فیلم‌های مارول نداره و از بعضی‌هاشون بهتره و از بعضی‌ها بدتر، ولی توی همون محدوده استاندارد مارول هست. امتیاز کاربرها به این فیلم، عدد درخشان ۳.۵ هست!‌ :D یعنی فکر کنین مثلاً امتیاز کاربرها به Dark Phoenix پنجه ولی Captain Marvel این‌طوری! علتش هم به همین حواشی و ماجراهای فیلم برمی‌گرده، نه کیفیت اثر.
البته بعید نیست متاکریتیک یه بخش عظیمی از امتیازهای صفر رو پاک کنه و قبلاً هم برای ۲،۳ تا بازی مثل Death Stranding و Fire Emblem: Three Houses این کار رو کرده. ولی خب این گروه‌ها هم خستگی‌ناپذیر هستن و دوباره برمی‌گردن امتیاز میدن. :D کلاً باید به عنوان یه سوژه طنز بهشون نگاه کرد و بس. هرچقدر هم بخوایم به امتیازهای کاربرهای متاکریتیک با جدیت و دلیل و برهان نگاه کنیم، فقط میزان اون طنز غلیظ‌تر میشه!
جدا متا اگر میخواد بخش یوزر اسکورش وزنی داشته باشه و بتونه به عنوان یه شاخص مطرح شه باید فکری به حالش بکنه. وگرنه من اصلا فلسفه وجودیش رو نمیتونم درک کنم. یکی تو گف میگفت این تنها جاییه که صدای یه سری گیمر شنیده میشه. والا فکر میکنم هر صدایی هم ارزش شنیدن نداره :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,006
نام
آریا
جدا متا اگر میخواد بخش یوزر اسکورش وزنی داشته باشه و بتونه به عنوان یه شاخص مطرح شه باید فکری به حالش بکنه. وگرنه من اصلا فلسفه وجودیش رو نمیتونم درک کنم. یکی تو گف میگفت این تنها جاییه که صدای یه سری گیمر شنیده میشه. والا فکر میکنم هر صدایی هم ارزش شنیدن نداره :D
به نظرم میشه راحت یه تنظیماتی قرار داد که فقط افرادی که به بازی دسترسی دارن بتونن امتیاز بدن. مثلاً یه گزینه برای وارد کردن آیدی باشه و من اگه بخوام به فلان بازی رأی بدم، باید اون بازی رو توی آیدی خودم داشته باشم.
یه سیستمی مثل این سایت‌های اچیومنت و تروفی که به بازی‌های ملت وصل میشن و می‌فهمن چی بازی کردی و چقدر تروفی گرفتی و...
ولی خب به نظر می‌رسه عزیزان یا حال و حوصله‌ش رو ندارن، یا بدشون نمیاد از این جنجال‌ها! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر