امتیازات The Last of Us Part I

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
بنظر من +90 میشه بازی از هر لحاظ شاهکاره این قیمت گذاری بازی تاثیر خودشو میذاره ولی نه در این حد که متا رو بهم بریزه.
در ضمن واسه ما که ظرفیتی میخریم واسمون بیست دلار درمیاد گیر دادن به قیمت منطقی نیست.

• Like
Reactions: malek911

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,279
نام
علیرضا
منکه میگم برخلاف انتظارات منتقدان نمره بالایی بدن و حتی خیلی هاشون به جز یه تعداد که دنبال جنجال و اینان اقرار کنن که قیمت ۷۰ دالاری کاملا منطقیه و ارزشش رو داره

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
پ.ن: البته ما که یه ظرفیتی میگیریم مرور خاطرات میکنیم:D
شد شبیه داستان اون بنده خدا که باباش پاسبون سر محل بود که... :D
البته من خودم کماکان معتقدم بازی +90 میشه و دوست دارم متصور باشم ND و تیم مارکت سونی حواسشون هست چی دارن میسازن و به همین سادگی و سر دوشیدن پلیرها نمیان گند بزنن به پرستیژ بازی، و امیدوارم دو سه روز بعد و با امدن نمرات بازی متوجه نشم تصوراتم چقدر اشتباه و فی الواقع تباه بوده:D
یعنی یَک عقده گشایی هایی بکنن یکسری از عوامل معلوم الحال (reviewer های خارجی مد نظره) که تا کنون رخ نداده باشه. (از اعماق قلبم امیدوارم اشتباه کنم و امتیاز ریمیکش از خود نسخه ای وانیلا هم بیشتر بشه حتی، از بس همه چیز این نسخه، بخصوص داستانش بینظیره)

اما حدسم از نمره همون ۸۶ ایناست، البته که اینها چیزی از ارزش این بازی کم نمی کنن
ولی چیزی که من رو به جد ناراحت کرده، بازار مکاره ریمیک و ریمستر هاست که قبلاً هم بارها گفتم، بنظرم داره جلوی شکوفه زدن ایده های جدید رو صرفاً بدلیل طمع بیشتر و بیشتر میگیره.

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
چرا گزینه 80 به پایین در نظرسنجی قرار داده نشده؟! شاید کسی چنین امتیازی رو میخواست پیش بینی کنه. یعنی چی محدوده 86 تا 93 انتخاب شده!
اول اینکه اجباری برای شرکت در نظرسنجی وجود نداره که الان ژست طلبکاری برداشتین
ساده اس، میتونین شرکت نکنید
ثانیا همون -86 محدوده ی 0 الی 85 رو پوشش میده
شاید یه نفر نظرش 50 باشه، واس اون نفر باید 18 متر نظرسنجی رو طولانی تر کنیم؟
جای دوری نمیره اگر یه مقدار قبل از دادن کامنت فکر کنید

Z_KH

کاربر سایت
Aug 5, 2022
45
اول اینکه اجباری برای شرکت در نظرسنجی وجود نداره که الان ژست طلبکاری برداشتین
ساده اس، میتونین شرکت نکنید
ثانیا همون -86 محدوده ی 0 الی 85 رو پوشش میده
شاید یه نفر نظرش 50 باشه، واس اون نفر باید 18 متر نظرسنجی رو طولانی تر کنیم؟
جای دوری نمیره اگر یه مقدار قبل از دادن کامنت فکر کنید
بیا من کارِت رو ساده تر کنم. دو گزینه بزار به این شکل:
95+
95-

مثبتش تا 100 رو پوشش میده و منفیش تا 0 رو در بر میگیره. به مقام والای ناتی داگ هم خدشه ای وارد نمیشه.

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
کمی با‌ربط و اندکی بی‌ربط
تا وقتی که منتقدین و گیمرها عنصر قیمت رو تو ارزش‌گذاری یک محصول در نظر می‌گیرن این صنعت به هنر تبدیل نمیشه.
پس بی خودی نگیم صنعت گیم هنره وقتی هنوز خودمون هم پس ذهنمون قیمت اون اثر رو یکی از المان‌های ارزش گذاری می دونیم.
تا پست بعدی تو سال ۲۰۲۳ خدا یار و نگهدارتون.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
بیا من کارِت رو ساده تر کنم. دو گزینه بزار به این شکل:
95+
95-

مثبتش تا 100 رو پوشش میده و منفیش تا 0 رو در بر میگیره. به مقام والای ناتی داگ هم خدشه ای وارد نمیشه.
شما اگر دنبال ته خیار نبودی، وقتی گزینه ی مد نظرت در نظرسنجی رو پیدا نمیکردی، به صورت کامنت نظرتو اعلام میکردی
قرار نیست برای رضایت حضرت عالی از 0 تا 100 در نظرسنجی گزینه قرار بدن
ولی مشخصا به دنبال متشنج کردن جو تاپیک هستین

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
کمی با‌ربط و اندکی بی‌ربط
تا وقتی که منتقدین و گیمرها عنصر قیمت رو تو ارزش‌گذاری یک محصول در نظر می‌گیرن این صنعت به هنر تبدیل نمیشه.
پس بی خودی نگیم صنعت گیم هنره وقتی هنوز خودمون هم پس ذهنمون قیمت اون اثر رو یکی از المان‌های ارزش گذاری می دونیم.
تا پست بعدی تو سال ۲۰۲۳ خدا یار و نگهدارتون.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
آرایشگر من 💩 تو موهام میگفت آرایشگری هنره 150 ت
بله آرایشگری هنره ولی نه هر آرایشگری نه هر حجم موی
فیلم هم هنره نه هر فیلمی
نقاشی هم هنره ولی نه به هر قیمتی و و هر نقاشی
به نظرم باید فاکتور قیمت دخیل باشه روی امتیاز بازی
راکستار بیاد gta 100 دلار کنه بحثی توش نیست چون زحمت کشیده ولی یکی مثله ea بیاد برای نسخه استاندارد کپی پیس شده fifa 100 دلار بگیره زور داره
این بازی هم به نظرم قیمت منطقیش 30-40$
بازی جدیدی خلق نشده همونه با همون خط داستان و محیط

• Like
Reactions: z2s sas

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
واسم جای سواله که چرا همین اعتراض ها به قیمت ریمیک Demon's Souls نشد :-?
جالبه نمیدونستم
شاید چون لست بازی عام پسندتر و معروف تریه برای عموم مردم
کلا نمیدونم سونی چشه
قیمت بازی رو بالا برده
قیمت کنسولو بالا برده
الان هم سری 12 ps5 جریانش معلوم نیست چبه از وزنش زدن از قطعات توش زدن که قیمت کاهش پیدا کنه

• Like
Reactions: AYAKA

Parmidgamergirl

کاربر سایت
Mar 6, 2022
154
چقدر نظرات منفی میدین. اگه کسی ندونه بیاد ببینه فکر میکنه فن های اکس باکس ریختن دارن نظر میدن :) :|
به نظر من متای بازی باید بالا بشه چرا چون همون بازی رو ساختن. بازی دیگه ای نیست که
حالا شاید خیلی‌هاشون به انمیشن های حرکتی قدیمی و گرافیک نه چندان نسل نهمی ایراد الکی بگیرن. ولی خوب هر چقدر بیشتر به متا توجه کنید بیشتر فکرتون به هم میریزه اگه فن بازی باشید. به نظرم زیاد سخت نگیرید. منفی فکر نکنید. متاش خوب میشه

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
واسم جای سواله که چرا همین اعتراض ها به قیمت ریمیک Demon's Souls نشد :-?
داداش علتش تفاوت ۲ نسخه اس
شما ds اورجینال رو با ریمیک مقایسه کن (توی یوتیوب هم هست) کاملا از صفر کوبیدن ساختن
فاصله زمانی بین ۲ نسخه هم خیلی زیادتره

با پارت یک که هم ریمستر شده هم به قولی "ریمیک" مقایسه نکن

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
چقدر نظرات منفی میدین. اگه کسی ندونه بیاد ببینه فکر میکنه فن های اکس باکس ریختن دارن نظر میدن :|
به نظر من متای بازی باید بالا بشه چرا چون همون بازی رو ساختن. بازی دیگه ای نیست که
حالا شاید خیلی‌هاشون به انمیشن های حرکتی قدیمی و گرافیک نه چندان نسل نهمی ایراد الکی بگیرن. ولی خوب هر چقدر بیشتر به متا توجه کنید بیشتر فکرتون به هم میریزه اگه فن بازی باشید. به نظرم زیاد سخت نگیرید. متاش بالا میشه
برای این ریمیک حقیقا بحث متا مطرح نیست متا و جوایزش رو همون موقع ریلیز اوریجینال گرفته تموم
انتقاد ملت هم به کیفیت بازی نیست :D داریم در مورد یکی از ماندگارترین و بهترین آثار صنعت گیم حرف می‌زنیم! حداقل من ندیدم کسی ایرادی به خود بازی بگیره
انتقاد سر دوشیده شدن آیپی و فن هاس :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر