امتیازات STARFIELD

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• +98

رای‌ها: 10 2.8%
  • 95-98

رای‌ها: 42 11.6%
  • 92-94

رای‌ها: 124 34.3%
  • 90-91

رای‌ها: 90 24.9%
  • 87-89

رای‌ها: 71 19.7%
  • 84-86

رای‌ها: 19 5.3%
  • 83-

رای‌ها: 5 1.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    361
  • نظرسنجی بسته شده است .

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,736
1692284586133.jpeg

release date: September 6, 2023
Engine: Creation Engine 2
Platforms: Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows
Developer: Bethesda Game Studios
Genres: Action role-playing game

تاریخ و ساعت برداشته شدن امبارگوی نقد بازی

پنجشنبه ۳۱ آگوست (۹ شهریور)
ساعت ۷:۳۰ عصر به وقت ایران

metacritic

Screenshot (2032).png
Screenshot (2031).png

opencritic

Screenshot (1908).png

Attachments

• 1693510278170.jpeg
    1693510278170.jpeg
    1.8 MB · مشاهده: 950
  • F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    798.3 KB · مشاهده: 409
آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
اگه فکر کردی فقط تکرار همیشگی 12 ترافلاپس هست که توش تر زده مایکروسافت! بدون نه یه چندتا چیز دیگه هم هست امشب یاد بچه ها میدم + SSD فیک ایکس باکس، اینارو هم به روی شما بیارن هر از گاهی که حافظه تون مثل ماهی شده:

به نظر میاد بزرگترین Scam نسل چیزی بنام SSD در کنسول Series S|X هستش.
تو استارفیلد تو هر سولاخی میخوای بری لودینگ داره و به زیبایی امرشن بازیو نابود کرده. پس این SSD اکسباکس دقیقا نقشش چیه تو این بازی؟

برعکس اگه یه بازی انحصاری پلی استیشن این نسل بود و لودینگ اذیت کننده داشت حتما نام ببر. تمام بازیها لودینگ های زیر سه چهار ثانیه دارن و حتی توی لول دیزاین بازی و توی پرفورمنس بازی هم تاثیر دارند.

نسخه PC رچت خیلی چیزارو نشون داد. با وجود اینکه بازی از GPU Decompression برای اولین بار توی PC Gaming پشتیبانی میکرد ولی در نهایت بازم حتی با وجود نصب سریع ترین SSD های بازار روی PC، باز هم SSD پلی استیشن سریعتر بود ‌و فریم ریت با ثبات تری نسخه فایو داشت.

ولی حالا میخوام تمام دروغها و اسکم های سخت افزاری ماکروسافت تو این نسل رو بهتون معرفی کنم:

"تک تک این فیچرها یا اصلا استفاده نشدن یا اگر هم استفاده شدند کیفیت بازیو بدتر کردند مثل VRS"

برای کسایی که در جریان نیستن فیچرهای سخت افزاری زیر، سه چهار سال تمامِ که داره توسط مایکروسافت پروموت میشه، بدون اینکه ذره ای تو کیفیت بازیهای انحصاریش تاثیری گذاشته باشه

🟢 12TFlops Monster

🟢 DirectML

🟢 DirectStorage

🟢 Hardware Accelerated DirectX Raytracing (DXR)

🟢 Hardware Decompression

🟢 Mesh Shading

🟢 Sampler Feedback Streaming (SFS)

🟢 Variable Rate Shading (VRS)

🟢 Xbox Velocity Architecture

سه سال از نسل گذشت حتی یک بازی از مایکروسافت Ray Tracing نداره. یک بازی کیفیت گرافیکی مناسب روز رو نداره (منهای FH5)
هیلو اینفینیت، ردفال و استارفیلد گرافیک کاملا نسل قبلی و حتی بدتری رو دارن.
فورزا جدید هم بدجور بوش بلند شده، چون تو تریلر ها که گرافیک داغون بنظر می رسه، مخصوصا در مقایسه با GT7!

پس دیگه اینارو هم به لیست اضافه میکنم که فکر نکنید 12 ترافلافل تنها دروغ اسپسنر بود، این لیست بالاهم هنوز به دست هیچ دولوپری از جمله فرست پارتی های خود ایکس باکس، رمزگشایی نشده :))

یادش بخیر که مارو با Full RDNA2 کچل کرده بودین که مال سونی 1.5 و فیکه... یک برتری تو فیچر های ایکس باکس نیست که نیست. کویر است کویر!

View attachment 307821
View attachment fmxevclkghofoclivdtvboawuqjwdumitutijchtvieeoigqqhnpmdiygcezovfu.mp4

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,544
عجب وضعیتی از نوع "همیشگیش" شد :D دقیقا روزی که قرار بود ثمره گنده گویی ها "Game2.0" مشخص بشه و بالاخره 7.5چوق یک"+98" هم نه، 90+ برای فن هاش به ارمغان بیاره تا بتونن پس از دو نسل چند کلمه برای گفتن جلوی سونی فن ها داشته باشن، متا سقوط آزاد می کنه و حتی رحمم نمی کنه! از لیگ به گفته ایکس باکس فن ها، عناوین"درجه 2" هم خارج می شه :D

از اونور بازی ای میاد که نه ادعایی داشت، نه گنده گویی کرد، نه می خواست که با این چرندیات 2 یا 3 خیکشو باد کنن:D در لیگ بازی های "درجه 1" با متایی که استارفیل در رویاهاش در حال شخم زدنش بود:D 10ـها رو درو کرد
وضعیت چطور شد؟ خیلی خیط شد! شاهکاری (BG3) که قرار بود همزمان برای ایکس باکس بیاد، "هم اکنون" دسترسی فن های این پلتفرم بهش قفله:D و اون ها صرفا یک بازی "درجه چندمی" رو با هزینه 7.5چوق پس از مدت ها کوری خوندن باید بازی کنن که البته در این تاپیک برخی گفتن بیخیال شدن! اینور سونی هم بدون اینکه کار خاصی بکنه یک انحصاری زمانی داره:D که فن های پلی استیشن "هم اکنون" از این نعمت بزرگ بهره مندن و لذتشومی برن. اوضاع خیطتر از این حرفاست :D 1 ماهو اندی دیگه هم به قول ایکس باکس فن ها "عنکبوتی" که نسخه اولش "فاجعه بود" استارفیل رو در تارهاش گرفتار کردو.... :)) قراره ریلیز بشه و حالشو ببریم.
استارفیل نیومد که صرفا Game 2.0 لقب بگیره، می خواست به سونی فن ها این پیغامو بده شمایی که برای متای 87 داری ناز میاری، اینور ایکس باکس فن ها با متای به قول خودشون "درجه چندمی" مدت زیادی بر طبل شادانه می کوبیدن و حلوا حلواش می کردن :D
Screenshot_۲۰۲۳۰۹۰۶-۰۸۰۷۳۹.jpg
Screenshot_۲۰۲۳۰۹۰۶-۰۸۰۶۳۵.jpg

آخرین ویرایش:

richard92

کاربر سایت
Mar 7, 2010
508

Starfield Likely Already Has 2 Million+ Players Thanks to Early Access Premium Sales Starfield Premium Edition costs $100​

744F4EF8-EFBA-4879-970E-93C35C5E546E.jpeg

قبل رلیز رسمی ۲ میلیون فروخته ( ۱ میلیون اکس باکس ۱ میلیون استیم ) ک هزینه کل ۲۰۰ میلیون بازیو درآورده ،
این اولین و آخرین بحث من تو این تاپیک استار فیلد هست. انتظارهای نمرات بازی بیشتر از این بود ب دلایل زیادی ولی از ی ( نیو ای پی ) کاملا انتظار این نمرات میرفت اون هم با ی همچین Ip با این بلندپروازی. اینم از رو تجربه چند ده ساله گیمری و نقدهای بازی فهمیدم ( البته در حد سواد گیمی و… کم خودم اینو گفتم که ادعام نشه ) خوب کسایی که اینجا دارن از نگرانی غم نمرات و مشکلات بازی پیرهن پاره می‌کنن مشخصه کیا هستن و برای چی وگرنه نه دلسوز این صنعت هستن نه منتقد گیم یا هر چیز دیگه ای از تنفر عقد گشایی و نفرت رو ب این تاپیک آوردن… امیدوارم فکر تمرکز آینده‌شون و بزارن رو هرچیز دیگه ای غیر از این… عذر خواهی بایت طولانی شدن. و لطفا ریپلای نشود، آرزوی موفقیت برای همه…

A.M.K

کاربر سایت
Mar 16, 2008
2,334
نام
arash
عجب وضعیتی از نوع "همیشگیش" شد :D دقیقا روزی که قرار بود ثمره گنده گویی ها "Game2.0" مشخص بشه و بالاخره 7.5چوق یک"+98" هم نه، 90+ برای فن هاش به ارمغان بیاره تا بتونن پس از دو نسل چند کلمه برای گفتن جلوی سونی فن ها داشته باشن، متا سقوط آزاد می کنه و حتی رحمم نمی کنه! از لیگ به گفته ایکس باکس فن ها، عناوین"درجه 2" هم خارج می شه :D

از اونور بازی ای میاد که نه ادعایی داشت، نه گنده گویی کرد، نه می خواست که با این چرندیات 2 یا 3 خیکشو باد کنن:D در لیگ بازی های "درجه 1" با متایی که استارفیل در رویاهاش در حال شخم زدنش بود:D 10ـها رو درو کرد
وضعیت چطور شد؟ خیلی خیط شد! شاهکاری (BG3) که قرار بود همزمان برای ایکس باکس بیاد، "هم اکنون" دسترسی فن های این پلتفرم بهش قفله:D و اون ها صرفا یک بازی "درجه چندمی" رو با هزینه 7.5چوق پس از مدت ها کوری خوندن باید بازی کنن که البته در این تاپیک برخی گفتن بیخیال شدن! اینور سونی هم بدون اینکه کار خاصی بکنه یک انحصاری زمانی داره:D که فن های پلی استیشن "هم اکنون" از این نعمت بزرگ بهره مندن و لذتشومی برن. اوضاع خیطتر از این حرفاست :D 1 ماهو اندی دیگه هم به قول ایکس باکس فن ها "عنکبوتی" که نسخه اولش "فاجعه بود" استارفیل رو در تارهاش گرفتار کردو.... :)) قراره ریلیز بشه و حالشو ببریم.
استارفیل نیومد که صرفا Game 2.0 لقب بگیره، می خواست به سونی فن ها این پیغامو بده شمایی که برای متای 87 داری ناز میاری، اینور ایکس باکس فن ها با متای به قول خودشون "درجه چندمی" مدت زیادی بر طبل شادانه می کوبیدن و حلوا حلواش می کردن :D
View attachment 307858
View attachment 307859

الان bg3 چه ربطی به این تاپیک داره؟
بعد مگه bg3 انحصاری ps هست من خبر ندارم؟

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,544
الان bg3 چه ربطی به این تاپیک داره؟
بعد مگه bg3 انحصاری ps هست من خبر ندارم؟
اگه صرفا از روی نام کاربری سریع فوری .نقلابی! کوت نکنی و کامنت رو هم بخونی از خیلی چیزا خبردار میشی :D

پ ن: پای بلادبورن و تمام بازی های "درجه 1" رو به تاپیک باز کردن! حالا زورشون اومده که چرا نام BG3 رو آوردم :)) البته حق می دم! تناقض گوییشون حرف نداره :D

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
داریم کل کل میکنم ولی با من لحن استاندارد خودم
من تایپک را در لیست سیاه گذاشته بودم چون حوصله ی خواندن این جنگ را نداشتم ولی کن دوستانتان مرا فراخواندند تا بجنگم منم از جنگیدن بدم نمیاید تازه تریگر شدم
استارفیلد پیش از عرضه هم برای من برنده ی گوتی نبود همین جا بارها گفتم ان هم به خاطر احترامی که به کار سترگ لاریان می زارم پس این را می زاریم کنار

شما انگار در یک دنیای موازی زندگی میکنید این بازی نسخه ی 100 دلاری اش فقط در استیم248000 نفر پلیر همزمان داشته تازه که هم نسخه ی گیم پسش هم موجود بود وضعیت تیره را از کجا اوردید وضعیت تیره را اسکوئر داره که در به در دنبال پول میگردد و تمامی پروژه هایش با شکست تجاری از نظر خودشان روبرو شده متاسفانه.

این که این بازی قربانی کنسول وار شد حقیقتا ناراحت کننده هست نه برای خوم بلکه برای کسانی که 8 سال نشستند به جای اینکه ادامه یک فرنچایز را بسازند به دنبال ساخت یک ای پی جدید و روبرو شدن با چالش های جدید بودند این برای من قابل احترام هست
امیدوارم دستکم بازخورد پلیرها خوب باشد تا انرژی بگیرند برای بازی بعدی که تا اینجا فوق العاده بوده

وضیعت XBOX نه تنها بد نیست بلکه بسیار خوب هست
فقط اگر اینا بتواند تا چهار سال اینده ناشرانی که خریدند در یک چارت سازمانی جدید قرار بدهد دقیقا مانند این وضعیت در شطرنج میماند که سیاه در گشایش سیسیلی توانسته باشد D5 کند به نظرم این حرکت برای XBOX حیاتی هست

حالا جدا از این دستکم تا پایان سال 2026 بیش از 15 بازی فرست پارتی سینگل پلیر داستانی برای برای این پلتفرم خواهد امد و این فوق العاده هست اگر تمام این بازی کیفیتی در حد استارفیلد داشته باشند من راضی هستم خیلی هم راضی هستم فکر کنم تمامی طرفداران XBOX هم راضی باشند

من اصلا و ابدا برایم مهم نیست عده ای بیکار چی به تاد هاوارد چی میگن همین جور ادما در تیم مقابل هم به کوجیما پریدند ولی خوشحالم با ساخت DS2 یک تودهنی محکم به منتقدان و هیتران زد

حالا این جنگ اینجا تمام نمیشه تازه شروع شده
حالا یه ارفاقی بکن چندتاشون رو هم در حد رد فال در نظر بگیر😂

دیگه خفن ترین استودیو هایی که مایکرو خریده امسال بازی هاشون رو عرضه کردن تو همین سطح ۸۵,۸۶ ظاهر شدن. ..

بزار منم براتون یه پیش بینی کنم به زودی شاهد کنسل شدن بازی هایی که کمال گرا نیستن 🤣😂 و تعطیلی استودیو های تازه خریداری شده خواهیم بود که انتظارات حسنک راستگو رو براورده نکردن

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,279
نام
علیرضا
حالا یه ارفاقی بکن چندتاشون رو هم در حد رد فال در نظر بگیر😂

دیگه خفن ترین استودیو هایی که مایکرو خریده امسال بازی هاشون رو عرضه کردن تو همین سطح ۸۵,۸۶ ظاهر شدن. ..

بزار منم براتون یه پیش بینی کنم به زودی شاهد کنسل شدن بازی هایی که کمال گرا نیستن 🤣😂 و تعطیلی استودیو های تازه خریداری شده خواهیم بود که انتظارات حسنک راستگو رو براورده نکردن
اَخی....فکر میکنی مایکروسافت هم مثل سونی که متا چند تا بازی خوب نشد ولشون کنه استودیوشون رو تعطیل کنه که بعدها داغ دلش رو فن ها بمونه. میگید نه؟ همین الان تشریغ ببرید تاپیک پلی استیشن5 همه فیلشون یاد درایوکلاب و اوردر کرده.
اَخی...فکر میکنی بازی کردن و لذت بردن از بازی نگاه به اون عدد تو اون مربعه است و هیچ ایده ای از سرگرم کنندگی بازی نداری. بازی خوب باشه مخاطب خودش پیدا میکنه چه متا 80 چه 90. فنوز فرق بین در سطح هایپ ظاهر نشدن و بد بودن رو نمیدونی.
هنوز فکر میکنی بازی وظیفشه متای بالا بگیره یا گوتی ببره و سرگرم کردن مخاطب رو کلا انداختی سطل آشغال.
درسته هیچکی از نمره بالا و جایزه گرفتن بدش نمیاد. اما انتظار اول همه از یه بازی سرگرم کنندگی و لذت بخش بودنه.
و در نهایت... بقول بچه ها مافیه بیا یه ترول بک هم به شما بدیم. تعطیلی استودیو های گس ساز تازه خریداری شده که انتظارات حضرت والای جیم کبیر (سلامٌ گیمرز علیه) رو برآورده نکردن که بیشتره باباجان.

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,279
نام
علیرضا
و یه چی هم خارج حرف قبلیم.
بتسدا فن بازی رو دوست داره...
اکس باکس فت بازی رو دوست داره...
پی سی فن بازی رو دوست داره....
پلی استیشن فنای عزیز شما که بازی رو قرار نیست برید بازی کنید جوش چی رو میزنید این وسط؟
میدونی چی شده؟ شده قضیه فاینال فانتری 16. دقیقا همون مورد اینجا میبینیم که فاینال 16 توسط اکس باکس فن ها تمسخر میشد و سر پلی استیشن فن ها کوبیده میشد اما خود پلی استیشن فنها که بازی رو خودشون تجربه میکردن و از رو چندتا حرف و کلیپ نظر نمیدادن... میدونستن دارن چه چیز نابی بازی میکنن. اینجا هم همینه. منتها اکس باکس فن و پلی استیشن فن جاشون عوض شده. بازی هم از FF16 شده SF

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
ولی حالا که ایجا میدون جنگ شده و در هر جنگ هرکسی برای هدفش می جنگه بزارید دشمن نهایی خودمو نشون بدم .اولش بگم اصلا این استارفیلد آشغال خوبه شد حالا دیگه :D. هدف من در این حرف منظورم کل صنعت سرگرمیه همه می دونیم که hogwarts legacy و Final Fantasy XVI از بازی های عالی تک نفره بودن
در این نسل ومنتقد هایی بودن که تاجایی که می تونستن این عناوینو تخریب کردن به همین دلایل منتقد های سینما که خودمون می دونیم چیه البته نقد بازی ها هنوز مثل سینما نابود نشده و هنوز راه زیادی داره اینو بگم هنوز نقد سینما هم که از اول که این وضعش نبود
حالا به بحث به درس گرفتن شده امیدوارم این شخص درس خوبی گرفته باشه چون زمان ffxvi خیلی رفت رو مخم ولی نشد جوابشو بدم چون دیر رسیدم و رشته بحث تموم شده بود. البته دوستش هم همین طور. تور خدا پاکش نکنید

من اینجا از @Red Ѵ و دوستش @OceanSky سوالی پرسیدیم البته اولش به سبک خودشون سر منبر رفتیم ومثل خودشون که بقیه رو قضاوت کردن قضاوتشون کردم البته دلایلی هم دادیم که درسته عکس بودن ولی خیلی حرف ها توش بود.
و البته جوابی هم ندادن حالا یا خود بزرگ بینیه یا جوابی نداشتن البته من می گم که جوابی نداشتن چون جوابی نمی شد به اون داد غیر از این که اشتباهشونو بپذیرن.
خودتون هم میدونید دقیقا سویه فکریتون چیه و چرا هر تاپیکی تو بازیسنتر میری همش حرف این مسائله! با دوتا ایموجی خنده و کول بازی هم نمیتونید قائمش کنید
جیمبو یادتونه گفت let the games do the talking من از اون جملشو خیلی خوشم اومد
من الان می گم let the art do the talking فقط جای دو کلمه ووک و دولتو عوض کنید میبنید همینه که الانه

البته وقتی که این فیلم اومد اینو یه عده کنسلش کردن و گفتن مفهوم تروریستی داره و البته که عین سگ ترسیدن ازش
ولی صدای این فیلم فراتر از مرز های آمریکا رفت و در هنگ کنگ و ویتنام نقاب این شخص بر چهره تمامی آزادی خواهانی بود که به خیابان آمدن.مثل این فیلم حرفای این جنبش بیداری رو باور نکنید اینا نه دنبال صلحن و نه چیز دیگه الانم چماق دستشون نیست مگه نه کم نمی گذاشتن ولی تا جایی که بتونن
مخالفانشون هم سرکوب می کنن مثل همین کنسل کردن .
شاید من دیگه تو این انجمن بعدا نباشم و شاید فردا هم مردم من که آینده رو نمی دونم ولی نذارید این جماعت این گونه قضاوت کنه شما رو دیروز hogwarts امروز ffxiv فردا هم ممکنه یکی از عناوین نیتندو یا ps یا xbox اینا هیچ اصولی ندارن توی نقد های سینما که همه دیدنشون دیگه بار ها.
وقتی اسم خودشون رو جنبش بیداری میذارن یعنی شمایی که مقابلشون می ایستی در بهترن حالت یک انسان فریب خورده هستی که به خواب رفتی یا یک شیطانی که مردمو به خواب می بره.این خود بزرگ بینی این جماعت از همین می یاد فکر میکنن خیر مطلقن و هیچ اشتباهی در حرف هاشون نیست
اینو هم بگم شما نمی تونید هیچی رو عوض کنید قبلا از شما کمونیست ها خواستن خودخواهی انسان ها رو از بین ببرن که دیدیم چی شد. اگه همه بازی ها و فیلم ها رو رو سیاه و یا .... کنید هیچی عوض نمی شه و نژادپرستی و غیره از بین نمی ره کما این که مثل الان شورشو دیگه در آوردید وضع بدتر شده .مثل همین سوئیس که اگه نگیم مرفه ترین یکی از مرفه ترین هاست الان یعنی دزدی نداره توش. خارج از بحث شوخی و کل کل برید اون پست منو چه نیتندو فن چه ps و چه xbox هستید یا طرفدار فیلم و سریال بوکمارک کنید که اگه کسی خواست دوباره چنین کاری بکنه مثل من جواب خوبی بهشون بدید من که گفتم آینده رو نمی دونم.
البته آثار نتفلیکس و دیزنی پلاسم دنبال کنید که عکس های بیش تری پیدا می کنید در آینده.

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
از مدیریت تقاضا درام تاپیک vs رو برگردونه .چون وقتی اونجا بسته باشه میدان جنگ به جاهای دیگه مثل اینجا میکشه :D . Colosseum رو دوباره باز کنید اونجا خون همو بریزن.
والا ما هم دو سال همینو میگفتیم گوش شنوایی نبود... جالب این بود که یه عده اونجا با هم بحث و دعوا و شوخی میکردن، بعد یه عده دیگه که اصلا تو اون تاپیک نمیومدن از وجودش ناراحت بودن 😑

اَخی....فکر میکنی مایکروسافت هم مثل سونی که متا چند تا بازی خوب نشد ولشون کنه استودیوشون رو تعطیل کنه که بعدها داغ دلش رو فن ها بمونه. میگید نه؟ همین الان تشریغ ببرید تاپیک پلی استیشن5 همه فیلشون یاد درایوکلاب و اوردر کرده.
اَخی...فکر میکنی بازی کردن و لذت بردن از بازی نگاه به اون عدد تو اون مربعه است و هیچ ایده ای از سرگرم کنندگی بازی نداری. بازی خوب باشه مخاطب خودش پیدا میکنه چه متا 80 چه 90. فنوز فرق بین در سطح هایپ ظاهر نشدن و بد بودن رو نمیدونی.
هنوز فکر میکنی بازی وظیفشه متای بالا بگیره یا گوتی ببره و سرگرم کردن مخاطب رو کلا انداختی سطل آشغال.
درسته هیچکی از نمره بالا و جایزه گرفتن بدش نمیاد. اما انتظار اول همه از یه بازی سرگرم کنندگی و لذت بخش بودنه.
و در نهایت... بقول بچه ها مافیه بیا یه ترول بک هم به شما بدیم. تعطیلی استودیو های گس ساز تازه خریداری شده که انتظارات حضرت والای جیم کبیر (سلامٌ گیمرز علیه) رو برآورده نکردن که بیشتره باباجان.
درایو کلاب رو همون موقع که هی تاخیر میزدن من میگفتم باید کنسلش کنن بره و سونی هم زمان کافی بهشون داد ولی بازم نتونستن یه بازی کامل و بدون ایراد عرضه کنن ...
اما این تصور نسل ۴ و ۵ ی که بازی فقط باید سرگرم کننده باشه خیلی مسخره است، از نظر من بازی ها اگه میتونن باید چیزی فراتر از سرگرم کنندگی عرضه کنن،

این که استودیو های گس جیمبو دارن تعطیل میشن و پروژش شکست میخوره که خبر خوشه نه بد... اخه چه شناختی از فن های سونی دارید که روی این موضوع دست گذاشتی، تنها کسی که تو این فروم از این سیاست های گس مضخرف جیمبو استقبال میکرد کوروش کبیر بود

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر