امتیاز های STARFIELD

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• +98

رای‌ها: 10 2.8%
  • 95-98

رای‌ها: 42 11.6%
  • 92-94

رای‌ها: 124 34.3%
  • 90-91

رای‌ها: 90 24.9%
  • 87-89

رای‌ها: 71 19.7%
  • 84-86

رای‌ها: 19 5.3%
  • 83-

رای‌ها: 5 1.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    361
  • نظرسنجی بسته شده است .

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,833
1692284586133.jpeg

release date: September 6, 2023
Engine: Creation Engine 2
Platforms: Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows
Developer: Bethesda Game Studios
Genres: Action role-playing game

تاریخ و ساعت برداشته شدن امبارگوی نقد بازی

پنجشنبه ۳۱ آگوست (۹ شهریور)
ساعت ۷:۳۰ عصر به وقت ایران

metacritic

Screenshot (2032).png
Screenshot (2031).png

opencritic

Screenshot (1908).png

Attachments

• 1693510278170.jpeg
    1693510278170.jpeg
    1.8 MB · مشاهده: 952
  • F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    798.3 KB · مشاهده: 411
آخرین ویرایش:

earendilist

کاربر سایت
Feb 12, 2023
820
در تاپیک خرید اکتیویژن صحبتی شد
جناب MrElectricWizard
گفتند کالت نامیدن کامینوتی رقیب چیزی در راستای انگ زدن هست:
رفیق این "کالت" نامیدن کامیونیتی رقیب، راهی هست که در ادامه با "انگ" زدن از طرف مقابل ادامه پیدا میکنه و به نظرم جو رو به شدت تخریب میکنه، کالت در مفهوم جدیش، پدیده به شدت خطرناک و زشتی هست برای نسبت دادن بهش در یک بحث سرگرمی و فان و عشق و حال محور، به شدت اشتباه و اضافی هست
حقیقتا ان موقع یک متن بلند بالایی نوشتم ولی خب پیش از ارسال پاک شد بعدش به خاطر اینکه چالش نشه نوشتم ولی ارسال نکردم
امروز جناب MrElectricWizard در جایگاه دفاع از بازی های ایکس باکس قرار گرفته حقیقتا باعث تعجب هست و پشمی برام نموده اینقدر باعث شگفتی است
خواستم به ایشان یاداوری کنم کالت دقیقا همین است کاری میکند که بسیاری در سمت مقابل قرار بگیرند در کامینوتی ایکس باکس هم داریم ان سبک مغزانی که رفتند به BG3 نمره کم دادند و به ردفال نمره ی بالا تا به خیال خودشان به رقیب اسیب بزنند
عکس هایش هم در تایپ نمرات BG3 هم گذاشتم

نمونه ی عیانی این وضعیت شما در سیاست ایالات متحد کاملا به چشم میخورد

کسانی که سال ها جمهوری خواه بودند ولی به علت ترامپیست ها به سمت دموکرات ها رفتند
کسانی که سال ها دموکرات بودند ولی به علت ووک ها به سمت جمهوری خواه ها رفتند

به هر حال من از وقتی که وارد این فروم شدم مهمترین معضل را در اینجا نه کنسول وار بلکه وجود کالت ها دیدم

هر کامینیوتی که در ان نژاد پرستی و کوئیرفوبی بدون تذکر اعضا مانند نقل و نبات گفته شود برای من نشانه ی جدی برای وجود رفتار کالتی هست
اینم یک شاهد جدی:
"یعنی این لابی که پشت این پروپاگاندای Woke و LGBT و این نخاله هاست یعنی انقدر زورش زیاده و پول خرج میکنه که همه بلا استثنا باید شخصیت های لز یا سیاه یا زشت داشته باشن ؟ به جز 4 تا بازی ژاپنی همگی از دم همینن . یک دونه شخصیت زن سالم توشون نیست . یا میمون و عنتر فیس هستن یا لزِ شکلاتی ."

earendilist

کاربر سایت
Feb 12, 2023
820
هر چقدر دلت خواست لودگی کن ولی تاثیری نخواهی داشت میدونم خرید های اخیر فشار شدید اورده بوده و اینکه رییس پلی استیشن تسلیم شد و ان شرایط خفت بار را برای قرارداد قبول کرد سخت است
شکست های پی در پی، تحمل 12 تا گس تعویق یا کنسل شدن بازی ناتی داگ و کلی خبر بد برای هر کسی قابل تحمل نیست
انتشار این بازی نشان داد که خرید ها چقدر میتواند موثر باشد اینم اخرین حربه ی سونی بود از سال دیگر با حداقل چهار انحصاری منتظر باشید
حالا اینجوری میخوای به خودت تسکین بدی اشکالی نداره ولی کن اینقدر تابلو نشان نده

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,630
هر چقدر دلت خواست لودگی کن ولی تاثیری نخواهی داشت میدونم خرید های اخیر فشار شدید اورده بوده و اینکه رییس پلی استیشن تسلیم شد و ان شرایط خفت بار را برای قرارداد قبول کرد سخت است
شکست های پی در پی، تحمل 12 تا گس تعویق یا کنسل شدن بازی ناتی داگ و کلی خبر بد برای هر کسی قابل تحمل نیست
انتشار این بازی نشان داد که خرید ها چقدر میتواند موثر باشد اینم اخرین حربه ی سونی بود از سال دیگر با حداقل چهار انحصاری منتظر باشید
Phil.jpeg

earendilist

کاربر سایت
Feb 12, 2023
820
این جمله "حسنک راستگو" در یک زمان خاص برای یک سری اهداف خاص بوده که خوشبختانه هم کار کرد

مثل ان جمله ی جیم رایان که گفت بدون COD نمیتوانیم بازی بسازیم با این حرفش عملا بخشید ولی 💩 مالید به در و دیوار ناتی داگ و سانتا مونیکا

این جملات زیاد مهم نیست اینا برای اهداف خاصی بود که فقط مشکل اینجاست این 💩 جناب جیم رایان عملا بی نتیجه ماند

earendilist

کاربر سایت
Feb 12, 2023
820
متا بازی تا این لحظه : ۸۶
نمیزارم این سم از یادتون بره
هیچ وقت از یادمون نمیره منتقدان به این بازی رنده کردند
من پیش از انتشار این نقد ها نوشته بودم که خوشبختانه نقد بازی مانند نقد فیلم نشده هنوز یک نمره ی بی مصرف

خرج کردن این بلیط توسط سونی برای ضربه زدن به این بازی میتواند روی اعتبار متا تاثیر بگذارد و دیگه در اینده و هر موقعی نمیتوانید بگید وای متای بازی های سونی بالاست وقتی ارزشی ان نمره نخواهد داشت اعتباری هم نخواهد داشت

قمار جالبی بود منتظرم ببینم دامنه ی این کنسول وار کجاها را خواهد سوزاند بازی حالا جذاب شده

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,952
نام
malek
هیچ وقت از یادمون نمیره منتقدان به این بازی رنده کردند
من پیش از انتشار این نقد ها نوشته بودم که خوشبختانه نقد بازی مانند نقد فیلم نشده هنوز یک نمره ی بی مصرف

خرج کردن این بلیط توسط سونی برای ضربه زدن به این بازی میتواند روی اعتبار متا تاثیر بگذارد و دیگه در اینده و هر موقعی نمیتوانید بگید وای متای بازی های سونی بالاست وقتی ارزشی ان نمره نخواهد داشت اعتباری هم نخواهد داشت

قمار جالبی بود منتظرم ببینم دامنه ی این کنسول وار کجاها را خواهد سوزاند بازی حالا جذاب شده
آیا شما استارفیلد را بازی کردیده اید؟
اگر نکرده اید پس یا غیبگو میباشید و یا قمار کار

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,737
نام
امیر
برگام حاجی.. از 2013 اسکرین شات رو کردی، واقعا dig کردی انجمن رو تا به این نتیجه رسیدی و برای اینکه خستگی تنت در بره فعلا اینو بزن

View attachment 307831
سال 2013 من خدا رو هم میپرستیدم و عوض شدم! بعد هم بارها تو انجمن گفتم یه تایمی حتی به خاطر دفاع از ایکس باکس 2 هفته بن بودم!

به هر حال از مسیر اشتباهات باید درس گرفت و چشم بسته فن چیزی نشد، مخصوصا کنسول که بخشی از سرگرمی زندگی آدمو تامین میکنه. فن کنسولی باید شد که value per price ش بالا باشه. ایکس باکسم همینه، ماهی 17 دلار میدی، سالی 204 دلار... به همین اندازه پولت بهت بازی تعارف میکنن که میشه:

همین هیلو و ردفال و استارفیلد

جرعتم نداری اعتراض کنی بگی چرا متا بالای 90 نداریم، گوتی نداریم، بازی بی باگ نداریم، شبیه تلو نداریم، شبیه گاو چیزی نیست، هایپ الکی همش داریم و و و

خلاصه که خسته نباشی دلاور، خدا قوت پهلوان. بازم از این کارا بکن، خوشحال میشم😉
بابا تو اصن حُرّ! زومه نخواستم که ازت;)

خسته نباشید رو به کالت بگو بی معرفت! چهل صفحه تاپیک امتیازات رو اسپم کردید هنوزم خستگی ناپذیر به صورت غیر بهداشتی از میم مشترک استفاده میکنید. وقتشه برید.

MobbMicc

کاربر سایت
May 24, 2014
303
فک کنم دفعه شصتمه که یا شما یا دوستانتون به خصوص عزیزی که باعث شدن شخصا از هرچی سوپرانوس و 2pac زده بشم، از الفاظی نظیر لودگی، دلقک بازی، هر هر خندیدن و الفاظی که مشخصا لحن توهین آمیز و بیشتر جنبه فحش دارن استفاده کردید. نمیدونم شاید من بلد نیستم لحنو تشخیص بدم ولی واقعا اگر این تاپیک جنبه ای به غیر از کل کل دلره برای شما، و واقعا بر این باورید که در حال حاضر اکس باکس وضعیت قابل دفاع که چه عرض کنم، قابل تحملی رو در قیاس با پلتفرم رقیب که اتفاقا همه فناش از وضعیت فعلیش یکم خشمگینن، داره، به نظرم یه تاپیک مستقل اگر ایجاد بشه حداقل عدله هایی بیارید که به استارفیلد ربطی نداشته باشه. چون واقعا استارفیلد تو رقابت با بازیای همین سال هم وضعیت تیره ای داره. شما تمام تلاشتونو کردید که خونسردی خودتونو حفظ کنید ولی در نهایت نشد. حقیقتش اینکه یه نفر بیاد بگه نه سونی نه مایکروسافت تا به حال هیچ عنوانی در حد استارفیلد نساختن، بیشتر توهین به مستر چیف دوره 360 و خودیاست. بیخیال دیگه خدایی. دیگه لفظ Todd's sweet lies زیر کامنتای ویدیوهای مشکلات استارفیلد پای ثابته. متا هم که دوستان اینجا مثال میارن که IGN به فلان بازی 8 داده به استار 7. اینطوری اگه حساب کنیم همین edge به AC valhalla داد 8. در مقابل به همه اینا FFVII Remake و HFW وFF XVI و GOW:R داده 7. بیخیال لطمه ای که نمرات پرت به متای بازیای ps زده قابل قیاس با این قضایای استارفیلد نیست. تو بازه بین 60 تا 70 زیاد چون به چشم نمیاد شاید تا حالا براتون ملموس نبوده.

earendilist

کاربر سایت
Feb 12, 2023
820
فک کنم دفعه شصتمه که یا شما یا دوستانتون به خصوص عزیزی که باعث شدن شخصا از هرچی سوپرانوس و 2pac زده بشم، از الفاظی نظیر لودگی، دلقک بازی، هر هر خندیدن و الفاظی که مشخصا لحن توهین آمیز و بیشتر جنبه فحش دارن استفاده کردید. نمیدونم شاید من بلد نیستم لحنو تشخیص بدم ولی واقعا اگر این تاپیک جنبه ای به غیر از کل کل دلره برای شما، و واقعا بر این باورید که در حال حاضر اکس باکس وضعیت قابل دفاع که چه عرض کنم، قابل تحملی رو در قیاس با پلتفرم رقیب که اتفاقا همه فناش از وضعیت فعلیش یکم خشمگینن، داره، به نظرم یه تاپیک مستقل اگر ایجاد بشه حداقل عدله هایی بیارید که به استارفیلد ربطی نداشته باشه. چون واقعا استارفیلد تو رقابت با بازیای همین سال هم وضعیت تیره ای داره. شما تمام تلاشتونو کردید که خونسردی خودتونو حفظ کنید ولی در نهایت نشد. حقیقتش اینکه یه نفر بیاد بگه نه سونی نه مایکروسافت تا به حال هیچ عنوانی در حد استارفیلد نساختن، بیشتر توهین به مستر چیف دوره 360 و خودیاست. بیخیال دیگه خدایی. دیگه لفظ Todd's sweet lies زیر کامنتای ویدیوهای مشکلات استارفیلد پای ثابته. متا هم که دوستان اینجا مثال میارن که IGN به فلان بازی 8 داده به استار 7. اینطوری اگه حساب کنیم همین edge به AC valhalla داد 8. در مقابل به همه اینا FFVII Remake و HFW وFF XVI و GOW:R داده 7. بیخیال لطمه ای که نمرات پرت به متای بازیای ps زده قابل قیاس با این قضایای استارفیلد نیست. تو بازه بین 60 تا 70 زیاد چون به چشم نمیاد شاید تا حالا براتون ملموس نبوده.
داریم کل کل میکنم ولی با من لحن استاندارد خودم
من تایپک را در لیست سیاه گذاشته بودم چون حوصله ی خواندن این جنگ را نداشتم ولی کن دوستانتان مرا فراخواندند تا بجنگم منم از جنگیدن بدم نمیاید تازه تریگر شدم
استارفیلد پیش از عرضه هم برای من برنده ی گوتی نبود همین جا بارها گفتم ان هم به خاطر احترامی که به کار سترگ لاریان می زارم پس این را می زاریم کنار

شما انگار در یک دنیای موازی زندگی میکنید این بازی نسخه ی 100 دلاری اش فقط در استیم248000 نفر پلیر همزمان داشته تازه که هم نسخه ی گیم پسش هم موجود بود وضعیت تیره را از کجا اوردید وضعیت تیره را اسکوئر داره که در به در دنبال پول میگردد و تمامی پروژه هایش با شکست تجاری از نظر خودشان روبرو شده متاسفانه.

این که این بازی قربانی کنسول وار شد حقیقتا ناراحت کننده هست نه برای خوم بلکه برای کسانی که 8 سال نشستند به جای اینکه ادامه یک فرنچایز را بسازند به دنبال ساخت یک ای پی جدید و روبرو شدن با چالش های جدید بودند این برای من قابل احترام هست
امیدوارم دستکم بازخورد پلیرها خوب باشد تا انرژی بگیرند برای بازی بعدی که تا اینجا فوق العاده بوده

وضیعت XBOX نه تنها بد نیست بلکه بسیار خوب هست
فقط اگر اینا بتواند تا چهار سال اینده ناشرانی که خریدند در یک چارت سازمانی جدید قرار بدهد دقیقا مانند این وضعیت در شطرنج میماند که سیاه در گشایش سیسیلی توانسته باشد D5 کند به نظرم این حرکت برای XBOX حیاتی هست

حالا جدا از این دستکم تا پایان سال 2026 بیش از 15 بازی فرست پارتی سینگل پلیر داستانی برای برای این پلتفرم خواهد امد و این فوق العاده هست اگر تمام این بازی کیفیتی در حد استارفیلد داشته باشند من راضی هستم خیلی هم راضی هستم فکر کنم تمامی طرفداران XBOX هم راضی باشند

من اصلا و ابدا برایم مهم نیست عده ای بیکار چی به تاد هاوارد چی میگن همین جور ادما در تیم مقابل هم به کوجیما پریدند ولی خوشحالم با ساخت DS2 یک تودهنی محکم به منتقدان و هیتران زد

حالا این جنگ اینجا تمام نمیشه تازه شروع شده

MobbMicc

کاربر سایت
May 24, 2014
303
داریم کل کل میکنم ولی با من لحن استاندارد خودم
من تایپک را در لیست سیاه گذاشته بودم چون حوصله ی خواندن این جنگ را نداشتم ولی کن دوستانتان مرا فراخواندند تا بجنگم منم از جنگیدن بدم نمیاید تازه تریگر شدم
استارفیلد پیش از عرضه هم برای من برنده ی گوتی نبود همین جا بارها گفتم ان هم به خاطر احترامی که به کار سترگ لاریان می زارم پس این را می زاریم کنار

شما انگار در یک دنیای موازی زندگی میکنید این بازی نسخه ی 100 دلاری اش فقط در استیم248000 نفر پلیر همزمان داشته تازه که هم نسخه ی گیم پسش هم موجود بود وضعیت تیره را از کجا اوردید وضعیت تیره را اسکوئر داره که در به در دنبال پول میگردد و تمامی پروژه هایش با شکست تجاری از نظر خودشان روبرو شده متاسفانه.

این که این بازی قربانی کنسول وار شد حقیقتا ناراحت کننده هست نه برای خوم بلکه برای کسانی که 8 سال نشستند به جای اینکه ادامه یک فرنچایز را بسازند به دنبال ساخت یک ای پی جدید و روبرو شدن با چالش های جدید بودند این برای من قابل احترام هست
امیدوارم دستکم بازخورد پلیرها خوب باشد تا انرژی بگیرند برای بازی بعدی که تا اینجا فوق العاده بوده

وضیعت XBOX نه تنها بد نیست بلکه بسیار خوب هست
فقط اگر اینا بتواند تا چهار سال اینده ناشرانی که خریدند در یک چارت سازمانی جدید قرار بدهد دقیقا مانند این وضعیت در شطرنج میماند که سیاه در گشایش سیسیلی توانسته باشد D5 کند به نظرم این حرکت برای XBOX حیاتی هست

حالا جدا از این دستکم تا پایان سال 2026 بیش از 15 بازی فرست پارتی سینگل پلیر داستانی برای برای این پلتفرم خواهد امد و این فوق العاده هست اگر تمام این بازی کیفیتی در حد استارفیلد داشته باشند من راضی هستم خیلی هم راضی هستم فکر کنم تمامی طرفداران XBOX هم راضی باشند

من اصلا و ابدا برایم مهم نیست عده ای بیکار چی به تاد هاوارد چی میگن همین جور ادما در تیم مقابل هم به کوجیما پریدند ولی خوشحالم با ساخت DS2 یک تودهنی محکم به منتقدان و هیتران زد

حالا این جنگ اینجا تمام نمیشه تازه شروع شده
ببینید دوست عزیز من زیاد حوصله بحث سر چیزی که بدیهیه ندارم. مثل بحث با فلت ارثر جماعت. برای من واضح، مبرهن و قطعیه که استارفیلد چه ضدحالی زده به مخاطباش. اصلا هم توان اینو ندارم در برابر عزیزانی مثل شما که از ۲۰۱۴ به این ور با شعار جنگ جنگ تا پیروزی ادامه دادید و با قدرت هم ادامه میدید. راستش من صبر ایوب ندارم سونی اگه نصف گندی که مایکرو تو این ۱۰ سال بالا آورده رو میزد، شک نکنید همین فنای خودش نقره داغش میکردن. این طرف قانع و راضی نیستن. دوست خوبم همین چند وقت پیش بازی ای که متاش ۹۴ شده و از آیکونای پلی استیشنه رو باهم داشتیم سر اینکه این چه وضعشه گند زدن می‌کوبیدیم. دنیای ما و شما متفاوته. در مورد تیره بودن وضعیت هم به لحاظ کیفی منظورم بود. وگرنه احتمالا همین MW3 بیشتر از اینا پلیر همزمان داشته باشه. راستش days gone که از عناوین محبوب پلی استیشن رو استیمه عملا بین فنا رو پلتفرم اصلی، زیاد تحویل گرفته نمیشه. یکی از دوستان چند پست قبل صحبت از متای بالای ۹۰ از ابتدای نسل ۹ و نبود هیچ عنوانی از بازیای مایکرو رو مطرح کرد که عزیزی جواب دادن فورتزا هورایزن سلام میرسونه. دیگه کتمان نکنید تابلوئه خیلی دلتون ۹۰ به بالا میخواد و فعلا جز همین هورایزن سنگری ندارید. حالا استارفیلد و بتزدایی که شما انقد ابراز ارادت میکنید بهش شخصا با الدر اسکرولزاش زندگی کردم. مطمئن باشید اونقدری که من از افول بتزدا ناراحتم شما نیستید. متا رو هم ۹۲-۹۴ پیش بینی کرده بودم. آنچنان خوشحال نیستم از وضعیت فعلی بتزدا. خلاصه بحث کل کل جدا ولی ابراز نفرت کردن خیلی بده. در مورد اون عده‌ای که بیکار… خطابشون کردید، این عده همون هایی هستند که منتظر بودند استارفیلد چیزی که تبلیغ میشد باشه. تاد هاوارد سر همین F4 هم حسابی بارش کردن. اینا نه اکس باکس فنن نه پلی استیشن فن. اینا بازی در حد بتزدا میخواستن. حالا از نظر شما هر کسی که انتقاد داره به وضعیت استارفیلد، بیکار، لوده و ایناست… بحثی نیست. قبلا میگفتیم ایشالا ایونت بعدی. الان باید بگیم ایشالا خرید بعدی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر