امتیاز های STARFIELD

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• +98

رای‌ها: 10 2.8%
  • 95-98

رای‌ها: 42 11.6%
  • 92-94

رای‌ها: 124 34.3%
  • 90-91

رای‌ها: 90 24.9%
  • 87-89

رای‌ها: 71 19.7%
  • 84-86

رای‌ها: 19 5.3%
  • 83-

رای‌ها: 5 1.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    361
  • نظرسنجی بسته شده است .

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,802
1692284586133.jpeg

release date: September 6, 2023
Engine: Creation Engine 2
Platforms: Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows
Developer: Bethesda Game Studios
Genres: Action role-playing game

تاریخ و ساعت برداشته شدن امبارگوی نقد بازی

پنجشنبه ۳۱ آگوست (۹ شهریور)
ساعت ۷:۳۰ عصر به وقت ایران

metacritic

Screenshot (2032).png
Screenshot (2031).png

opencritic

Screenshot (1908).png

Attachments

• 1693510278170.jpeg
    1693510278170.jpeg
    1.8 MB · مشاهده: 952
  • F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    798.3 KB · مشاهده: 411
آخرین ویرایش:

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
رفیق! برای اولین بار یادت رفت اول جمله ت بنویسی رفیق! صد تا لینک و سایت و بررسی و ویدیو هست که باگ هارو داره نشون میده! اسکرین شات ها رو نگاه کن خب! ندادم هوش مصنوعی بسازه که! بازی به این بزرگی با این انجین زباله معلومه که باگ داره! یکی هم نداره صد تا داره. حالا ایشالا بازی میکنی تو تاپیکش مینویسی اونجا مشخص میشه

---

SSD کنسول خالی نمی خواد بکنید، یه HDD بزنید تنگش با این لودینگ ها حیفه پول نیست بدین به SSD برای جا شدن این بازی توش کلی هم آپدیت میگیره خیر سرش مایکروسافت آپدیت هاش هم دهنتو صاف میکنه همش از اول؟ خود تکنولوژی solid-state drive پشماش ریخته از این همه لودینگ، میگه پس فرق من با Hard Disk Drive چیه؟؟؟
خیر اولین بار نیست!البته شما قبلاً گفتید خوشت نمی آید از این کلمه بنده هم نخواستم بحث شخصی بشود و ناراحتی پیش بیایید.در مورد مسائل تکنیکی هم بنده اکثر نقدها رو خوانده ام و مطمئن باشید از طرف خودم حرف نمی زنم.
از قدیم گفتن چی ؟ کار هر کس نیست خرمن کوفتن
رفیق دقیقا درست است،بنده الان چک کردم از ابتدای این نسل سونی ۲ بازی انحصاری با متای بالای ۹۰ دارد و مایکروسافت هم ۲ بازی.اگر اشتباه می کنم لطفا تصحیح کنید.جالب این هست با این همه بحث صرف امتیاز متا،هر دو کمپانی از این نظر وضعیت مشابهی دارند.البته مشخصا سونی انحصاری با کیفیت بیشتری منتشر کرده و جای بحث و کل کل ندارد و صرفا منظورم بازی هایی است که در سایت متا برچسب Must Play خورده اند،یعنی به تعداد مساوی برای هر دو کمپانی.

earendilist

کاربر سایت
Feb 12, 2023
820
7 سال وقت داشتن + پول نامحدود ( بتزدا/مایکروسافت ) تیم بی تجربه ای هم نبودن . فقط سیاره ساختن و مپ گله گشاد .
تازه با SSD لودینگاش اینه وضعش . شوتینگش رو هم که از یکی دیگه کمک گرفته بودن .
بازم میگم گنده گ و ز ی های فیل اسپنسر هم مزید بر علت شد

اگر زنیمکس پول نامحدود داشت که خودش را به مایکروسافت نمی فروخت که
بازی 6 سال دست ان ناشران بوده و میخواستند پیش از 2022 منتشرش کنن و اگر مایکروسافت نبود متای این بازی از زرد هم عبور میکرد
اینکه شوتیگتش را از کسی دیگری کمک گرفتن که نقطه قوت کار مایکروسافت هست اون ابلهانی که در زنیمکس بودند شعور کافی نداشتند که این تیم های مختلف را در 6 سال ابتدایی توسعه برای کمک به بتزدا بفرستند

اتفاقا این بازی نشان داد که استقلال کاری زنیمکس فاجعه خواهد بود (همین طوری که ردفال نشان داد) و این ساختارهای موازی ایجاد کردن نتایج هولناکی دارد هم اکیتویژن هم بتزدای ناشر باید منحل شوند و تمام زیر نظر یک تیم کار کنند تا نظارت رویشان دقیق تر باشد و تیم های مختفی بتوانند روی بازی ها کار کنند

• Like
Reactions: pouria.sh

moeinclip

کاربر سایت
Aug 31, 2009
300
بازی دقیقا همون چیزی هست که ازش انتظار میرفت
اگه انتظار داشتین که با یه موتور گرافیکی فسیل چیز بهتری ارائه بدن اشتباه کردین
اینا هم احتمالا برای پروژه بعدیشون برن سراغ ue5

اما خب اگه با بازی های بتسدا حال کردین از اینم لذت میبرین حتما
بازی های قبلیشون هم از لحاظ تکنیکی عقب بودن نسبت به دورشون
یه لحظه تصور کنین این بازی ue ساخته میشد
اون فضای سیاره ها چقدر میتونست زیباتر باشه

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,621
بازی دقیقا همون چیزی هست که ازش انتظار میرفت
اگه انتظار داشتین که با یه موتور گرافیکی فسیل چیز بهتری ارائه بدن اشتباه کردین
اینا هم احتمالا برای پروژه بعدیشون برن سراغ ue5

اما خب اگه با بازی های بتسدا حال کردین از اینم لذت میبرین حتما
بازی های قبلیشون هم از لحاظ تکنیکی عقب بودن نسبت به دورشون
یه لحظه تصور کنین این بازی ue ساخته میشد
اون فضای سیاره ها چقدر میتونست زیباتر باشه
یه لحظه هم تصور کن اینا از Oblivion و Morrowind و حتی Skyrim رسیدن به این وضع

Ni-oH

کاربر سایت
Dec 11, 2017
355
خیر اولین بار نیست!البته شما قبلاً گفتید خوشت نمی آید از این کلمه بنده هم نخواستم بحث شخصی بشود و ناراحتی پیش بیایید.در مورد مسائل تکنیکی هم بنده اکثر نقدها رو خوانده ام و مطمئن باشید از طرف خودم حرف نمی زنم.

رفیق دقیقا درست است،بنده الان چک کردم از ابتدای این نسل سونی ۲ بازی انحصاری با متای بالای ۹۰ دارد و مایکروسافت هم ۲ بازی.اگر اشتباه می کنم لطفا تصحیح کنید.جالب این هست با این همه بحث صرف امتیاز متا،هر دو کمپانی از این نظر وضعیت مشابهی دارند.البته مشخصا سونی انحصاری با کیفیت بیشتری منتشر کرده و جای بحث و کل کل ندارد و صرفا منظورم بازی هایی است که در سایت متا برچسب Must Play خورده اند،یعنی به تعداد مساوی برای هر دو کمپانی.
از ابتدای نسل رو خوب اومدی .
منم چک کردم دیدم تعداد قهرمانیهای من سیتی از ابتدای این دهه از رئال و بارسا بیشتره

• Like
Reactions: Tidus

aminhosseini2218

کاربر سایت
Nov 20, 2020
22
حقیقتا بعد از یکم دوری از فضای جنجالی بحث های گیم باید بگم از این صحبت هایی که تو این تاپیک میشه خوشم اومده :D
نظر خودمو اگه بخوام بگم باید گفت که برای این بازی که بزرگه قطعا متا بالای 85 خیلی خوبه و مطمئنم عاشقان فضا رو تا مدت ها سرگرم میکنه و یه عالمه ویدیو و کلیپ ازش خواهیم دید مدت هاا!!
ولی اون حرف دوستمون رو که میگفت برای این جور بازی های بزرگ نباس انتظار نمره عالی داشته باشیم رو قبول ندارم!
ویچر با اون عظمت و با اون حجم از هایپی که یک ماه قبل از انتشارش داشت رو یادتونه؟
بازی اومد چی شد؟ ترکوند.. هم تو متا هم تو فروش و هم خیلی هارو بعد مدت ها عاشق این سبک بازی های نقش آفرینی کرد.
خلاصه که این نمره ها کاملا قابل قبول هست برای طرفدارهای بازی و مطمئنم لذتشو میبرن ولی برای اینکه با سونی فن ها کل کل کنن این بازی چند قدم باید عقب واسته..

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
متای 87 فوق العادست الکی ترول نکنید ما دقیقا همینو انتظار داشتیم و همونم شد اگر پایین بیاد 85 هم بشه باز عالیه گوتی چیه اصن

نظرسنجی تاپیک :
View attachment 306694
حالا آرزو بر جوانان عیب نیست. سخت نگیر برادر

• Like
Reactions: The End Of Ps

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,197
نام
∂αнмα
جالبی منتقد IGN میدونید کجاست ؟ سر F4 اومد به بازی 9.5 داد اون موقع چون جو خیلی بدی علیه بتزدا شکل گرفته بود همه شاکی شدن که رو چه حسابی 9.5 دادی دمار از روزگارش در اوردن حالا 8 سال بعد دقیقا بر عکسش اتفاق افتاد LOL

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,634
بزارید یه پیش بینی همینطوری هم بکنیم... متای الدر اسکرولز بعدی و فیبل ۴ هم نهایت در همین حدودا میشه:D مگر اینکه تغییراتی در ساختار بخش اکس باکس بوجود بیاد
فیبل ۴ رو قبول ندارم تریلر واقعا خوب بود تیم قدری هم داره براش کار میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر