امتیازات STARFIELD

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• +98

رای‌ها: 10 2.8%
  • 95-98

رای‌ها: 42 11.6%
  • 92-94

رای‌ها: 124 34.3%
  • 90-91

رای‌ها: 90 24.9%
  • 87-89

رای‌ها: 71 19.7%
  • 84-86

رای‌ها: 19 5.3%
  • 83-

رای‌ها: 5 1.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    361
  • نظرسنجی بسته شده است .

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,735
1692284586133.jpeg

release date: September 6, 2023
Engine: Creation Engine 2
Platforms: Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows
Developer: Bethesda Game Studios
Genres: Action role-playing game

تاریخ و ساعت برداشته شدن امبارگوی نقد بازی

پنجشنبه ۳۱ آگوست (۹ شهریور)
ساعت ۷:۳۰ عصر به وقت ایران

metacritic

Screenshot (2032).png
Screenshot (2031).png

opencritic

Screenshot (1908).png

Attachments

• 1693510278170.jpeg
    1693510278170.jpeg
    1.8 MB · مشاهده: 950
  • F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    798.3 KB · مشاهده: 409
آخرین ویرایش:

hamidghiasi

کاربر سایت
Sep 11, 2015
229
نمیدونم بحثهای قبلی رو پیگیری کردی یا نه.
ولی تو همین دو جمله خلاصه میکنم که اگه با دید یک بازی فضایی که ویژگیهای سفرهای بین سیاره ای و... رو شبیه سازی کنه میخوای بیای سمت بازی کلا بیخیال شو که با سر میکوبدت زمین.
اما اگه به یک بازی RPG از نوع بتسدایی که تم فضا هم درش وجود داره برات جذابه ، خب نونت تو روغنه.
این لفظ بتسدایی چیه طرفدارهای استارفیلد گیر دادن بهش تا حرف ضعف های بازی میشه میگن بتسداییه بازی پس اوکیه بازی یا خوبه یا بد فارغ از اینکه کدوم شرکت اون بازی رو ساخته یا عقبه بازی چیه (مس افکت اندرومدا) اگر هم پلیر های شاکی از استارفیلد میان ضعف هاش رو میگن چون خود بتسدا توقع ها رو برد بالا وگرنه میگفت ما همون فال آوت 10 سال پیش رو میخوایم تو فضا پیاده کنیم طرفدار سبک شرکت ما نیستید نیاید طرف بازی بر عکس اومد گفت ما از red dead 2 هم الهام گرفتیم (آره جون عمه شون)
نمونه بارز شرکتی که خودش رو به روز کرده و از این بهونه ها نمیاره کپکام

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,362
نام
مــاکــان
این لفظ بتسدایی چیه طرفدارهای استارفیلد گیر دادن بهش تا حرف ضعف های بازی میشه میگن بتسداییه بازی پس اوکیه بازی یا خوبه یا بد فارغ از اینکه کدوم شرکت اون بازی رو ساخته یا عقبه بازی چیه (مس افکت اندرومدا) اگر هم پلیر های شاکی از استارفیلد میان ضعف هاش رو میگن چون خود بتسدا توقع ها رو برد بالا وگرنه میگفت ما همون فال آوت 10 سال پیش رو میخوایم تو فضا پیاده کنیم طرفدار سبک شرکت ما نیستید نیاید طرف بازی بر عکس اومد گفت ما از red dead 2 هم الهام گرفتیم (آره جون عمه شون)
نمونه بارز شرکتی که خودش رو به روز کرده و از این بهونه ها نمیاره کپکام
فکر کنم درست نخوندی.
من RPG بتسدایی رو نقطه قوت بازی ذکر کردم ، یعنی RPG با عمقی که بازیهای بتسدا دارن.
نه برای مثال اون حد از رول پلینگ که مثلا یک بازی مثل CP2077 یا از اون معمولی تر اکشن RPGهای سبکتر دارن.

این کجاش توجیه ضعفهای بازیه ؟
که اتفاقا تو تاپیکش بارها در مورد ضعفهاش حرف زدیم.

اینجا اگه پست دوستمون رو بخونی که نقل قول کردم فقط داشتیم در مورد سفرهای فضایی و... صحبت میکنیم.
اما مثل اینکه شما دلت از جای دیگه پره ها:D

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
خب این هم از پر انتظارترین نقد سال:D وضعیت بازی ور به طور خلاصه میتونید در همین ویدئو ببینید

بعد از دیدن این ویدیو اولین چیزی که به ذهن ادم میرسه اینه که قطعا نمره این بازی باید زرد باشه.در حد همون ۷ گیم اسپات و ign ، اما ۸۳س!

♥aditore♥

کاربر سایت
Feb 13, 2012
428
نام
مسعود
10/10 Movie Games and Tech

Starfield is a wonderful, triumphant success in gaming. It’s literally everything I’ve wanted from an RPG. Everything a Bethesda game should be. Everything a sci-fi fanatic needs from a game set amongst the stars. With a beautiful soundtrack, fun, engaging gameplay, an Oscar-worthy story, and stunning visuals… Starfield deserves to be the game of the year.

واسه Xbox ثبت شد

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,583
نام
Mehrdad
استارفیلد بدبخت رو خدا زده :D

شما دیگه حداقل یکم مرام داشته باشید :D

خدایی بدتر از این نمیشد بشه :D من واقعا انتظار حداقل F4 با ساختار نسل جدید داشتم و حالم گرفته شد، بدمم نمیومد موفقیت اسکایریم تکرار شه...

ولی اگه از بهترین و اینا بگذریم و واقعیت بازی رو بپذیریم، تو سبک خودش (نقش افرینی فضایی با المان های شبیه سازی و ساخت و ساز؟ ) واقعا بازی خوبیه، یعنی اگه بپذیریم که با یک بازی خاص طرفیم که نباید انتظار بهترین بودن ازش داشت، میشه گفت واقعا بازی خوبیه...

یک سیاره بودم، اتمسفر خفنی داشت، یک خورشید باحال که نورپردازیش رو سطح سیاره عالی بود هم از دور دیده میشد، درخت های خشک و اتمسفر تاریک جادوگری مانند، بعد از اینکه کاملا پاکسازیش کردم و خواستم بلند شم، همه اش داشتم به بی جی اس فحش میدادم که چرا همچین سیاره و اتمسفر خفنی کلیییییی فعالیت خفن و باحال نداره که من حالا حالا ها توش بمونم؟ و غرق شم؟ چرابه جای شنا تو یک استخر بزرگ، غوطه ور شدن تو اب و حس کردن سطح اب رو پوست و عشق و حال، باید همه اش از این حوض با نردبون بیام بیرون برم تو اون یکی حوض؟ چرا اینقدر جلوی غوطه ور شدن تو بازی رو گرفتید؟

که یهو یادم اومد، میتونی اینجا اوت پست بزنی، تا به شکل بی نهایت کار برای انجام دادن داشته باشی، میتونی با یک مجموعه اوت پست، تبدیل به فرمانروای فضا شی، طوری که هیچ بازی دیگه ای نتونه همچین امکاناتی با این همه جزئیات و کیفیت، در اختیارت قرار بده.... میتونی ده ها سیاره و اتمسفر خفن و یونیک رو در اختیار بگیری و تمدن خودت رو بسازی (دیگه دوباره بازی رو شروع کردم و این دفعه دارم میترکونمش)

خلاصه، استارفیلد اون جهان باز عادی و با کیفیت خاص که فکر میکردیم نیست، اما بازی خوبیه، بازی خاصیه و شخصیت خودش رو داره.. میشه اینجوری بهش نگاه کرد، یک تجربه خاص و خفن و یونیک و نه لزوما گرند دفت اوتو مانند یا اسکایریم مانند.. استارفیلد خودشه... این با ارزشه، نمره منم بهش همین حدود 85.. چون در نهایت، شنای ازاد تو یک استخر بزرگ >>>>> 1000 تا استخر کوچولو و یونیک

با این حال کم کم دارم با بازی اشتی میکنم و دوسش میدارم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر