امتیازات STARFIELD

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• +98

رای‌ها: 10 2.8%
  • 95-98

رای‌ها: 42 11.6%
  • 92-94

رای‌ها: 124 34.3%
  • 90-91

رای‌ها: 90 24.9%
  • 87-89

رای‌ها: 71 19.7%
  • 84-86

رای‌ها: 19 5.3%
  • 83-

رای‌ها: 5 1.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    361
  • نظرسنجی بسته شده است .

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,735
1692284586133.jpeg

release date: September 6, 2023
Engine: Creation Engine 2
Platforms: Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows
Developer: Bethesda Game Studios
Genres: Action role-playing game

تاریخ و ساعت برداشته شدن امبارگوی نقد بازی

پنجشنبه ۳۱ آگوست (۹ شهریور)
ساعت ۷:۳۰ عصر به وقت ایران

metacritic

Screenshot (2032).png
Screenshot (2031).png

opencritic

Screenshot (1908).png

Attachments

• 1693510278170.jpeg
    1693510278170.jpeg
    1.8 MB · مشاهده: 950
  • F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    798.3 KB · مشاهده: 409
آخرین ویرایش:

marco dest

کاربر سایت
May 24, 2021
696
حقیقتا با هیچ معیاری نمیشه استارفیلد رو موفق دونست .
حالا یه نفر ۲۰۰خط متن بنویسه و از این تعریف کنه که میشه تو بازی سیب زمینی جمع کرد و جزییات و ...
خودم هم حدود ۶۰ ساعت بازی کردم.بدون شک به هیچ وجه چیزی نبود که قرار بود باشه.
اگه نبود لطف بعضی از سایت ها بدون شک بازی حتی تا زیر ۸۰ هم میومد.بازی که قرار بود goty باشه حتی امکانش هست تو لیست کاندیدا ها هم نباشه.

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
حقیقتا با هیچ معیاری نمیشه استارفیلد رو موفق دونست .
حالا یه نفر ۲۰۰خط متن بنویسه و از این تعریف کنه که میشه تو بازی سیب زمینی جمع کرد و جزییات و ...
خودم هم حدود ۶۰ ساعت بازی کردم.بدون شک به هیچ وجه چیزی نبود که قرار بود باشه.
اگه نبود لطف بعضی از سایت ها بدون شک بازی حتی تا زیر ۸۰ هم میومد.بازی که قرار بود goty باشه حتی امکانش هست تو لیست کاندیدا ها هم نباشه.
چرا، همونطور که شما با معیار شخصیت میگی موفق نبوده، یکی دیگه هم میتونه بگه موفق بوده. چی این موضوع مشکله؟

چرا فکر میکنید اگه به هر دلیلی شما یه بازی رو دوست ندارید، بقیه هم حق اینکه دوست داشته باشن رو ندارن؟ کلا تلاش میکنید تو ذهن افراد تاثیر بزارید. حس میکنم اومدم مسجد و قراره مارو از گمراهی نجات بدید. خوشبختانه در دسترسه و افراد میتونن خودشون بازی کنن.

لذا فکت صادر نکنید.

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,456
چرا، همونطور که شما با معیار شخصیت میگی موفق نبوده، یکی دیگه هم میتونه بگه موفق بوده. چی این موضوع مشکله؟

چرا فکر میکنید اگه به هر دلیلی شما یه بازی رو دوست ندارید، بقیه هم حق اینکه دوست داشته باشن رو ندارن؟ کلا تلاش میکنید تو ذهن افراد تاثیر بزارید. حس میکنم اومدم مسجد و قراره مارو از گمراهی نجات بدید. خوشبختانه در دسترسه و افراد میتونن خودشون بازی کنن.

لذا فکت صادر نکنید.
خیلی داری بی انصافی می‌کنی. این بنده خدا داره میگه ۶۰ ساعت بازی کرده. قطعا کسی که بازی رو خوشش نمیاد ۶۰ ساعت براش وقت نمیذاره. الانم داره نظرشو میگه و برای ترول نیومده.
نکته کلیدیش اینجاست که میگه بازی چیزی قرار نبود که باید باشه و اینجا مقصر شما فن های مایکرو هستید که بازیو اورهایپ کردید. حتی فورتزا هم همین اتفاق براش افتاده اونم اورهایپ کردید و توقع متای خیلی بالاتر از اینی که الان هست داشتید. پروژه های بعدی اکسباکس مثل هلبلید ، Avowed ،پرفکت دارک و فیبل همشون قطعا از نظر بزرگی و هزینه کوچیکتر از استارفیلد هستن. دو تا آس بزرگ اکسباکس تو این نسل همین استارفیلد و فورتزا بودن . این یه درسی بشه واسه همه حتی فنای سونی که یه بازیو قبل ریلیزش و اومدن نمراتش نباید اورهایپ کرد. هایپ خوبه ولی نه هایپ کاذب . الان همه بگن اسپایدرمن نمرش ۹۵ میشه یا گوتی میگیره این بعدا نتیجه ای جز ضایع شدن براشون نداره.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,936
ولی خودمونیم، Death Stranding هم هایپ داشت (البته به نظرم کمتر از این-هر چه نمایشها جلوتر میرفت به ریلیز نزدیک میشدیم فنهاش کمتر میشدن) متای ۸۲ هم گرفت ولی خیلیا باهاش حال کردن مثل خودم و از نظرمونم بازی موفقی بود. اینم امشب تازه دانلودش کردم وقت گیر اوردم فردا نصبش میکنم. ولی از بازیش چه خوشم بیاد چه بدم بیاد، کلیت حرف اون دوستمونو تایید میکنم. و صد البته حرف اونایی که میگن هایپ بالا کارو خراب کرد انتظار متای فضایی و گیم ۲ و اینها، هایپ و زمین خوردن تبدیلش میکنه به عنوان ناامیدکننده... نه این، DS هم متاسفانه ناامیدکننده بود، بازی ای که خودم دوستش داشتم.
بازی قبل ریلیز حکم هندونه دربسته رو داره خصوصا تو این دوره زمونه با این مصائبی که سازنده ها دارن... نباید به هیچ بازی ای انقدر امیدوار باشیم

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
ولی همیشه این سوال اگر اینا نبودن متا چند میشد بی پاسخ میمونه ...

XBOXAdiccit 10/10
Genertion XBOX 9.9/10
Somos XBOX 9.8/10
Mondo XBOX 9.7/10
XBOX era 9.7/10
Xbox tavern : 9.7/10
Pure XBOX 9/10
The XBOX Hub 9/10
اتفاقا امثال اینا باید باشن تا نمره اون روانی ای که ۴ داده به بازی (و ظاهرا شما مشکلی با اون ندارید) رو جبران بکنن:D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
مقصر شما فن های مایکرو هستید که بازیو اورهایپ کردید.
شما نمیتونی یک گروهی از افراد رو بخاطر هایپ بودن سرزنش کنی. هایپ بودن و هیجان داشتن برای یک بازی جزوی از دنیای ویدئوگیمه و کاملا یک چیز نرمال هستش و شما حق این رو نداری کسی رو به خاطر هایپ بودن "مقصر" خطاب کنی.

بتزدا یک دولوپر نرمال نبوده و نیست، کما اینکه واسه این بازی خیلی از هم قطاری هات هم هایپ میکردن و فقط مربوط به فن های اکس باکس نیستش (کلا شماها تو هایپ کردن هنوز استاد هستید):

Screenshot_20231005_221033_Samsung Internet.jpg Screenshot_20231005_221154_Samsung Internet.jpg Screenshot_20231005_221204_Samsung Internet.jpg Screenshot_20231005_221305_Samsung Internet.jpg Screenshot_20231005_221342_Samsung Internet.jpg

و هیچ ایرادی هم نداره که بابت یک بازی هایپ بود. ولی اینکه بیای ملت رو بخاطر این موضوع سرزنش کنی و بگی مقصر هستید (؟!) بیشتر از همه نشون دهنده دنیای کوچیکیه که توش زندگی میکنی.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,034
نام
نیما
شما نمیتونی یک گروهی از افراد رو بخاطر هایپ بودن سرزنش کنی. هایپ بودن و هیجان داشتن برای یک بازی جزوی از دنیای ویدئوگیمه و کاملا یک چیز نرمال هستش و شما حق این رو نداری کسی رو به خاطر هایپ بودن "مقصر" خطاب کنی.

بتزدا یک دولوپر نرمال نبوده و نیست، کما اینکه واسه این بازی خیلی از هم قطاری هات هم هایپ میکردن و فقط مربوط به فن های اکس باکس نیستش (کلا شماها تو هایپ کردن هنوز استاد هستید):

View attachment 313048View attachment 313049View attachment 313050View attachment 313051View attachment 313052

و هیچ ایرادی هم نداره که بابت یک بازی هایپ بود. ولی اینکه بیای ملت رو بخاطر این موضوع سرزنش کنی و بگی مقصر هستید (؟!) بیشتر از همه نشون دهنده دنیای کوچیکیه که توش زندگی میکنی.

من یه بار دیگه هم بهت گفتم، قطعا اون نمایش فوق العاده بود و هر کسی هایپ شده کاملا طبیعیه. ولی فرقش اینه که حداقل الان که مشخص شده اون صرفا یک نمایش بوده و واقعیتش یه بازی معمولیه باهاش کنار بیایم.
ما کنار اومدیم ... ولی تو کنار نیومدی متاسفانه ...
اگر هم کنار اومدی باید پذیرفته باشی که با توجه به شرایط اکسباکس و انتظاری که از این بازی میرفت، الان واقعا اوضاع خیلی خیطه ... قبلتُ ؟

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
من یه بار دیگه هم بهت گفتم، قطعا اون نمایش فوق العاده بود و هر کسی هایپ شده کاملا طبیعیه. ولی فرقش اینه که حداقل الان که مشخص شده اون صرفا یک نمایش بوده و واقعیتش یه بازی معمولیه باهاش کنار بیایم.
ما کنار اومدیم ... ولی تو کنار نیومدی متاسفانه ...
اگر هم کنار اومدی باید پذیرفته باشی که با توجه به شرایط اکسباکس و انتظاری که از این بازی میرفت، الان واقعا اوضاع خیلی خیطه ... قبلتُ ؟
این جملات رو n بار تو این تاپیک تکرار کردی.
اما متاسفانه به موضوع بحث و پستی که نقل قول کردم بی ربط بود و طبق معمول جاده خاکی زدی:D دوباره برو بالا بخون چی بود و چی نوشتم.

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
796
نام
behrooz
بزرگترین مشکل بازی عدم امکان سفر فضایی درست و حسابی هست، سفر فضایی هست ولی در کات سین های حوصله سر بر
یعنی یه بازی با تم فضایی و البته اپن ورلد که همه چی اون هم در نسل جدید داره با فست تراول انجام میشه
نمیدونم والله من خودم میخواستم برای این بازی و فورتزا یه کنسول سری s بگیرم که فکر میکنم چیزی رو از دست ندادم ، البته همچنان فورتزاها منو وسوسه میکنن لعنتی های خوش ساخت ،ولی آخه همچنان فقط برای دو تا بازی ریسینگ خریدن کنسول عاقلانه نیست

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,362
نام
مــاکــان
بزرگترین مشکل بازی عدم امکان سفر فضایی درست و حسابی هست، سفر فضایی هست ولی در کات سین های حوصله سر بر
یعنی یه بازی با تم فضایی و البته اپن ورلد که همه چی اون هم در نسل جدید داره با فست تراول انجام میشه
نمیدونم والله من خودم میخواستم برای این بازی و فورتزا یه کنسول سری s بگیرم که فکر میکنم چیزی رو از دست ندادم ، البته همچنان فورتزاها منو وسوسه میکنن لعنتی های خوش ساخت ،ولی آخه همچنان فقط برای دو تا بازی ریسینگ خریدن کنسول عاقلانه نیست
نمیدونم بحثهای قبلی رو پیگیری کردی یا نه.
ولی تو همین دو جمله خلاصه میکنم که اگه با دید یک بازی فضایی که ویژگیهای سفرهای بین سیاره ای و... رو شبیه سازی کنه میخوای بیای سمت بازی کلا بیخیال شو که با سر میکوبدت زمین.
اما اگه به یک بازی RPG از نوع بتسدایی که تم فضا هم درش وجود داره برات جذابه ، خب نونت تو روغنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر