امتیازات Star Wars: The Old Republic

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
u2sxgs5rolckhfm4h41j.png

2bexaqepmyl74vrdy4k.png

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
KoTOR که تنها چیزی که از Star Wars داشت یک Forceـه و Light Sabre. بقیش مثل داستانهای Extended Universe میمونه. با این فیلمهای بد اندر بد لوکاس هم علاقه ی مردم به Star Wars کم شده.

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
هه یه جور میگی انگار wow میانگینش چند شده!!! میانگین wow تو متا 93 شده و جنگ ستارگان 88!!! حالا اینم در نظر بگیر که wow سال 2004 اومده که اون موقعه نقد ها اصلا مثله الان سختگیرانه نبود.

معیارها اونقدر فرق نکرده اما کاملا برعکس میگید، دست منتقدها خیلی بازتر شده نسبت به سال 2004. امسال IGN دوتا 10 داده. سال 2008 بعد از 5-6 سال خیلی از سایتها اولین 10ـشون رو به GTA IV دادن.

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
نمیدونم چرا با این بازی حال نکردم :|
بازیشم کردی اون وخ ؟ احتمالا ؟
خوبه ولی فکر نکنم در حد wow سال 2004 باشه
WoW هنوزشم که هنوزه قابلیت انتخاب دیالوگ و Voice رو به طور جدی نداره ، این فقط 1 پوینت .

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
هه یه جور میگی انگار wow میانگینش چند شده!!! میانگین wow تو متا 93 شده و جنگ ستارگان 88!!! حالا اینم در نظر بگیر که wow سال 2004 اومده که اون موقعه نقد ها اصلا مثله الان سختگیرانه نبود.
تا جایی که من یادمه قبلا نقد ها خیلی سختگیرانه بود.الان دیگه همه سایت ها 10 دادنش روان شده.تازه تعداد نقد های wow فعلا خیلی خیلی بیشتر از swtor هست.
من خودم به شخصه از این بازی خوشم میاد ولی خوب طول میکشه تا به بالانس بودن wow ّرسه.خیلی بازی ها تو این سال ها اومدن تا wow رو شکست بدن ولی همه شکست خوردن.
البته با این گندی که بلیزارد جدیدا داره به Wow میزنه بعید هم نیست که swtor پرطرفداری بشه.

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
البته با این گندی که بلیزارد جدیدا داره به Wow میزنه بعید هم نیست که swtor پرطرفداری بشه.
همچین میگی انگار کسی نمیدونسته تابحال استار وارز چی هست ! :d
میانگین امتیازاشم که بالاتر از WoW ـه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر