امتیازات Sonic Superstars

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• مجموع رای دهنده‌ها
    35
  • نظرسنجی بسته شده است .

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
20a06bf1886558538728f46bf4b3bae2875e7d371d3b0d2b3bbf6ea2302f7668

Initial release date: October 16, 2023
Platforms:Nintendo Switch, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows
Developers:Sega, Arzest, Sonic Team
Genre:Platform game
Composers:Jun Senoue, Tee Lopes
Mode:Multiplayer video game
Publishers:Sega, SEGA of America

1697851018742.png

آخرین ویرایش:

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,563
خوب دی وی دی یک بخشش سونی بوده فیلیپس با توشیبا اینا هم بودن بعدم نینتندو با ماکروسافت هم ازش استفاده کردن دلیلش چیز دیگه ای هست
کی گفته بازی نداشت دریم کست اکثر بازی هاش با ps2 مشترک بود شما برو سرچ کن ببین با عمر کوتاهش چقدر هم بازی داشته اتفاقا
خود سگا کلی بازی براش ساخت
مشکل اینجاست برخی فکر می کنن فقط سونیک داشت کلی بازی عالی دیگه هم داشت
اتفاقا سگا نباید کنار می رفت چون به راحتی می تونست فروشش توی نسل از ایکس باکس با گیم کیوب بیشتر کنه چون با کمی تغییر سیاست می تونست درستش کنه
2 تا کنسول توی تاریخ زود کنار کشیدن با اینکه عالی بودن یکی دریم کست بود یکی هم ویتا جفتشون به پست مدیرای نالایق خورد چون با کمی تغییرات می تونستن بازی رو عوض کنن
دریم کست قطعا حرف ps2 نمی شد اما حرف 2 تای دیگه راحت می شد گفتم اشتباهاتشم کجاها بودن
درسته, نمیدونستم دی وی دی سال 1997 اومد و کمپانی های دیگه هم داشتنش, حق با شماست
اما در مورد بقیش, دریمکست کنسول خوبی بود و حقیقتا برای سه سال بازی های بدی نداشت, اما بنظرم هیچ کدومش برای نگه داشتن سگا کافی نبود, و چیزایی که براش تو راه بودم چنگی به دل نمیزد, اینجوری بگم که خیلی ژاپنی و خیلی آرکیدی بود بازیاش, و حقیقتا بازارهای بزرگ تر اون زمان علاقه کمتری نسبت به این بازی ها داشتن, آرکید که عملا مرده بود.

بازی های غرب پسندش انگشت شمار بود, از یه طرف دیگه هرچی داشتن بازی میدادن پلترفم دیگه بهترش رو داشت
خود پیتر مور بهشون گفت که بازیاشون زیادی شرقیه, مدیریت به کنار سگا دیگه پولی نداشت که بخواد پای این کنسول بریزه, چه برسه به اینکه تغییر سیاست بده و البته میدونیم که اینکار رو نمیکرد.

ویتا شکستش تقصیر سونی بود, ولی حتی اگه اشتباه نمیکردن باز هم شکست میخورد, چون موبایل داشت جای کنسول دستی رو میگرفت
حتی 3ds هم به همین دلیل در مقایسه با ds شکست خورده به حساب میاد.

من الان فهمیدم چرا نمرات این شکلی هستن بازی 60 دلاری هست و انصافا 60 دلار نمی ارزه چه فکری کرده سگا
منطقیه, تهش 40$ می ارزه
ولی تا جایی که من دیدم ایرادات رو از چیزای دیگه گرفتن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر