امتیازات Sonic Superstars

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• مجموع رای دهنده‌ها
    35
  • نظرسنجی بسته شده است .

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
20a06bf1886558538728f46bf4b3bae2875e7d371d3b0d2b3bbf6ea2302f7668

Initial release date: October 16, 2023
Platforms:Nintendo Switch, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows
Developers:Sega, Arzest, Sonic Team
Genre:Platform game
Composers:Jun Senoue, Tee Lopes
Mode:Multiplayer video game
Publishers:Sega, SEGA of America

1697851018742.png

آخرین ویرایش:

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,247
یه سری ویدئو گیم پلی دیدم این چند وقت... بنظر در حد اوکی بود. اون مجیکی که Mania تونست سونیک رو دوباره باهاش زنده کنه رو زیاد نداره متاسفانه. یکم دست بالا نظرسنجی رو زدم. این همزمانی با ماریو هم نکته جالبیه:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
یه سری ویدئو گیم پلی دیدم این چند وقت... بنظر در حد اوکی بود. اون مجیکی که Mania تونست سونیک رو دوباره باهاش زنده کنه رو زیاد نداره متاسفانه. یکم دست بالا نظرسنجی رو زدم. این همزمانی با ماریو هم نکته جالبیه:D

نظر منم همینه تقریبا
اگه مانیا شد 90 اینا
این میخوره در حد 83 اینا باشه.
اگه کو اپ شاخی داشته باشه که قطعا خیلی خوب میشه ولی بعید میدونم منتقدها اهمیتی به این بخش بازی بدن

در کل بازی خیلی بوی Nostalgia Bait میده.
مانیا هم همین بود. ولی اون لعنتی سر موقع خوبش اومد و این که خیلی هم ایده جدید تو لول دیزاینش داشت
حالا ببینیم این چی میشه
خدا کنه خفن دربیاد. کلا به نظرم سونیک بعد سراشیبی ترسناکی که با Sonic Forces زد الان تو سربالاییه و این میتونه یه موفقیت دیگه باشه برای سری.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
اونور گفتم خیلی با استایل گرافیکی بازی حال نمیکنم. نمایش های بازی هم همون سبک کلاسیکه تقریبا، با یک سری نوآوری های محدود. کاش اینام یکم مثل ماریو ریسک بیشتری بکنن یک سری تغییرات اساسی بدن.

در کل 78-80 اینا به زور بشه :D

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,563
تا اونجا که دیدم مشکل بازی از کوآپ و قدرت های جدیدشه, از چندتا باس هم ایراد گرفتن
بقیش ولی خوبه, با باگ طرف نیستیم, همین که سونیک باگ نداره خودش خیلیه :D.

• Like
Reactions: Persia Tech

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,563
هم 9 داره هم 5 چه وضع نمره دادنه
سونیک همیشه همین داستانو داره, خوب باشه یا بد جورنالیستا دوست دارن بکوبنش
چراشم نفهمیدیم, فکر کنم از بد جلوه دادنش و بازگشت به دوران سونیک 06 ویو میگیرن, این کارشونم دیگه قدیمی و خسته کننده شده.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
1697850916914.png

متای بازی از 47 نقد 75

امتیاز کاربرها به بازی 9.0

می تونید با شبیه ساز سوییچ بازیش کنید فریم بازی 60 هست اما می تونید به 120 هم انلاکش کنید
من کمی بازیش کردم واقعا بازی خوبی هست و نواوری های خوبی هم توش داره گیم پلی بالانسی هم داره و به شدت هم لذت بخشه به نظرم منتقدها در حقش کم لطفی کردن

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,563
View attachment 315559

متای بازی از 47 نقد 75

امتیاز کاربرها به بازی 9.0

می تونید با شبیه ساز سوییچ بازیش کنید فریم بازی 60 هست اما می تونید به 120 هم انلاکش کنید
من کمی بازیش کردم واقعا بازی خوبی هست و نواوری های خوبی هم توش داره گیم پلی بالانسی هم داره و به شدت هم لذت بخشه به نظرم منتقدها در حقش کم لطفی کردن
یوزر اسکور خودش همه چی رو مشخص کرده
گفتم که این منتقدا یاد گرفتن بگن بازی های سونیک ضعیفه, در صورتی که بعضی وقت ها اصلا اینجوری نیست.

بزرگ ترین ایرادی که من دیدم ازش گرفته بشه کوآپش هست که ظاهرا تو لانچ داغون بوده, بعد میگن باس های بازی چون برای کوآپ طراحی شدن جونشون زیاده برای یک نفر, از سخت بودنشونم ایراد گرفته شده, ولی فکر نمیکنم نمره چنین ایراداتی 6 باشه!

من که منتظرم کرک نسخه pc بیاد, شبیه ساز رو pc ضعیف جوابگو نیست :D.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
یوزر اسکور خودش همه چی رو مشخص کرده
گفتم که این منتقدا یاد گرفتن بگن بازی های سونیک ضعیفه, در صورتی که بعضی وقت ها اصلا اینجوری نیست.

بزرگ ترین ایرادی که من دیدم ازش گرفته بشه کوآپش هست که ظاهرا تو لانچ داغون بوده, بعد میگن باس های بازی چون برای کوآپ طراحی شدن جونشون زیاده برای یک نفر, از سخت بودنشونم ایراد گرفته شده, ولی فکر نمیکنم نمره چنین ایراداتی 6 باشه!

من که منتظرم کرک نسخه pc بیاد, شبیه ساز رو pc ضعیف جوابگو نیست :D.
من بدون فن بازی می گم حقش بیشتر از این حرفاست درسته که جای کار بیشتر داشت و خلاقیت توش کمه
اما کلی قسمت های فان داره و کلی باس فایت خوب داره
کلا این سگا بدبخت از اول اقبال خوبی نداشت با این دستگاه بهتری از نینتدو داد بازی هاشم بهتر بود اما بازم به محبوبیتش نرسید
در نهایتم سر دریم کست که واقعا دستگاه خوبی بود و فروش طوفانی در شروعش داشت که تمامی رکوردها رو هم جا به جا کرد بازم ورشکست شد اما حماقت و اشتباهات خودشم بود از نبود انالوگ دوم روی دسته تا نبود فیفا با پس با اون مموری کارت گرون قیمتش یا نذاشتن dvd برای دستگاه همگی به شکستش دامن زدن
اگه سگا سر دستگاه قبلی مضخرفش سترن شکست می خورد اینقدر هیچ کس ناراحت نمی شد دریم کست واقعا دستگاه خوبی بود کلیم بازی خوب داشت اما شکست خورد
هنوز که هنوزه انقلاب تریگر دسته ش و خوش دستی دسته ش که بعدا ماکروسافت ازش استفاده کرد محبوبه

این اتفاق و حماقت سر ps vita هم افتاد یک دستگاه عالی با کلی حماقت که باد رفت و الا الان شاهد psp 4 برای معرفی بودیم

• Like
Reactions: Ali.jangi

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,563
من بدون فن بازی می گم حقش بیشتر از این حرفاست درسته که جای کار بیشتر داشت و خلاقیت توش کمه
اما کلی قسمت های فان داره و کلی باس فایت خوب داره
کلا این سگا بدبخت از اول اقبال خوبی نداشت با این دستگاه بهتری از نینتدو داد بازی هاشم بهتر بود اما بازم به محبوبیتش نرسید
در نهایتم سر دریم کست که واقعا دستگاه خوبی بود و فروش طوفانی در شروعش داشت که تمامی رکوردها رو هم جا به جا کرد بازم ورشکست شد اما حماقت و اشتباهات خودشم بود از نبود انالوگ دوم روی دسته تا نبود فیفا با پس با اون مموری کارت گرون قیمتش یا نذاشتن dvd برای دستگاه همگی به شکستش دامن زدن
اگه سگا سر دستگاه قبلی مضخرفش سترن شکست می خورد اینقدر هیچ کس ناراحت نمی شد دریم کست واقعا دستگاه خوبی بود کلیم بازی خوب داشت اما شکست خورد
هنوز که هنوزه انقلاب تریگر دسته ش و خوش دستی دسته ش که بعدا ماکروسافت ازش استفاده کرد محبوبه

این اتفاق و حماقت سر ps vita هم افتاد یک دستگاه عالی با کلی حماقت که باد رفت و الا الان شاهد psp 4 برای معرفی بودیم
منم نگفتم پرفکته, اگه بعد از این همه سال خلاقیتی توش بود تعجب میکردم :D
منظورم اینه که بازیه خوبیه, نه باگ داره, نه مکانیک های بیخود داره, حقیقتا حقش این نمره نیست.

تنها چیزی که سگا رو نابود کرد حماقت خودش و غرور بخش ژاپنیش بود
همون دو سه سالی که با جنسیس موفق بودن بخاطر این بود که دست بخش آمریکا رو باز گذاشته بودن, اونا هم مدیرشون کار بلد بود و همه چی رو ردیف کرده بود
بعدش بحث قدرت و منم منم شد که داستان سترن پیش اومد, این کنسول همه چیزش اشتباه بود.

سگا اولین کمپانی ای بود که بازی آرکید با پلی گان ساخت, ولی به صورت احمقانه ای تصمیم گرفت که کنسول بعدیش براساس 2 بعدی باشه
از طرفی قیمتشم فضایی بود, آماده لانچ شدن نبود و همه رو ناامید کرد.

برای دریمکست انقدر پول سوزونده بودن که دیگه دیر شده بود, DVD که مال سونی بود هیچی, ولی اگه تک استیک بودن کنترلر رو هم در نظر نگیریم دریمکست بازی ای نداشته که کسی بخاطرش کنسول بخره, مخصوصا تو غرب, سونیک خوب بود ولی بقیش یا تک دمو مثل شنمو بود یا بازی آرکید.

همون موقع که بنیان گذارشون دیوید روزن گفت از بیزنس کنسول بریم بیرون باید گوش میکردن.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
منم نگفتم پرفکته, اگه بعد از این همه سال خلاقیتی توش بود تعجب میکردم :D
منظورم اینه که بازیه خوبیه, نه باگ داره, نه مکانیک های بیخود داره, حقیقتا حقش این نمره نیست.

تنها چیزی که سگا رو نابود کرد حماقت خودش و غرور بخش ژاپنیش بود
همون دو سه سالی که با جنسیس موفق بودن بخاطر این بود که دست بخش آمریکا رو باز گذاشته بودن, اونا هم مدیرشون کار بلد بود و همه چی رو ردیف کرده بود
بعدش بحث قدرت و منم منم شد که داستان سترن پیش اومد, این کنسول همه چیزش اشتباه بود.

سگا اولین کمپانی ای بود که بازی آرکید با پلی گان ساخت, ولی به صورت احمقانه ای تصمیم گرفت که کنسول بعدیش براساس 2 بعدی باشه
از طرفی قیمتشم فضایی بود, آماده لانچ شدن نبود و همه رو ناامید کرد.

برای دریمکست انقدر پول سوزونده بودن که دیگه دیر شده بود, DVD که مال سونی بود هیچی, ولی اگه تک استیک بودن کنترلر رو هم در نظر نگیریم دریمکست بازی ای نداشته که کسی بخاطرش کنسول بخره, مخصوصا تو غرب, سونیک خوب بود ولی بقیش یا تک دمو مثل شنمو بود یا بازی آرکید.

همون موقع که بنیان گذارشون دیوید روزن گفت از بیزنس کنسول بریم بیرون باید گوش میکردن.
خوب دی وی دی یک بخشش سونی بوده فیلیپس با توشیبا اینا هم بودن بعدم نینتندو با ماکروسافت هم ازش استفاده کردن دلیلش چیز دیگه ای هست
کی گفته بازی نداشت دریم کست اکثر بازی هاش با ps2 مشترک بود شما برو سرچ کن ببین با عمر کوتاهش چقدر هم بازی داشته اتفاقا
خود سگا کلی بازی براش ساخت
مشکل اینجاست برخی فکر می کنن فقط سونیک داشت کلی بازی عالی دیگه هم داشت
اتفاقا سگا نباید کنار می رفت چون به راحتی می تونست فروشش توی نسل از ایکس باکس با گیم کیوب بیشتر کنه چون با کمی تغییر سیاست می تونست درستش کنه
2 تا کنسول توی تاریخ زود کنار کشیدن با اینکه عالی بودن یکی دریم کست بود یکی هم ویتا جفتشون به پست مدیرای نالایق خورد چون با کمی تغییرات می تونستن بازی رو عوض کنن
دریم کست قطعا حرف ps2 نمی شد اما حرف 2 تای دیگه راحت می شد گفتم اشتباهاتشم کجاها بودن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر