امتیازات Sonic Fontiers

پیشبینی شما از امتیازات این بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    82
  • نظرسنجی بسته شده است .

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,259
sonic-frontiers.large.jpg

TITLE: Sonic Frontiers
GENRE: Action, Adventure
DEVELOPER: Sonic Team
PUBLISHER: SEGA
FRANCHISE: Sonic the Hedgehog
RELEASE DATE: 7 Nov, 2022
1668436302327.png

Attachments

• 1667857849604.png
    1667857849604.png
    278 KB · مشاهده: 108
آخرین ویرایش:

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,259
به شخصه امیدوارم نسخه های سونیک زمین بخورن که برگردن به سری کلاسیک
یکی از سخت ترین پیشبینی های متا همین بازی هست کلا سبکش عوضش شده مبارزتش تغییر کردن اپگرید هم بهش اضافه شده باید صبر کرد تا فهمید

• Like
Reactions: darkworld

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,410
نام
ماکان
من مثل خیلی از دوستان بعد دیدن اولین نمایش بازی فکر میکردم یکی از مزخرف ترین بازی های سونیکه، یه چیز بی سر و ته، محیط های خالی از جزییات و به شدت زباله، گیم پلی گنگ و به شدت سر در گم، اما به مرور با نمایش های بیشتر بازی و وقتی تونستن کامل تر و بهتر توضیح بدن دارن چی کار میکنن و چی میسازن، یه جورایی خوشم امد ازش. فکر میکنم پتانسیل تبدیل شدن به یه سونیک خیلی خوب رو داره. اینجا هم پیش بینی کردم 83 تا 85. امیدوارم بازی خوبی در بیاد.

پ.ن: تمام شخصیت ها و ورژن های مختلف سونیک ضمن چرخش تو ماتحت رییس EA.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,420
نام
سید محمد حسین
من از وقتی شنیدم بازی رو کلا 80 نفر ساختن دلم خیلی سوخت
کی میده بازی اوپن ورلد رو 80 نفر بسازن تو سال 2022؟

دلم به بازی یخورده روشنه ولی نه خیلی
به نظرم مشکل تنوع محیطی تو نقدها بیشترین چیزیه که پدر بازی رو در میاره

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,410
نام
ماکان
ایده و ساختار بازی بدک نیست. ولی گرافیک هنری تو دیواره. نمیدونم چقدر میتونن اجراش کنن ولی اصولا نباید به Sonic Team اعتماد کرد.

خیلی هم بد نیست، بیشتر خالی از جزییات محیط هاش. انگار تو انجین یه پلین رو انداختی چهار تا آشغال ول دادی توش شده لول. ولی در کل امیدوارم بازی خوبی بشه.

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,583
کلیت بازی جالبه ولی بالاتر از 78 تا 80 نمیبینم امتیازش رو
چون محیط بخش جهان بازش خیلی بی روحه و پر از پاپ این و صد در صد تاثیر میزاره روش, از طرف دیگه با اینکه جهان بازش باس فایت ها و کمبت خوبی داره ولی کی فعالیت هاش تکراری و خسته کننده بشه معلوم نیست
تازه مشخصه که بعضی از مراحل سایبر اسپیس ریمیکس لول های قدیمین.

به هرحال سونیک تیم تو مصاحبه ها به این بازی اطمینان زیادی داشته, ما هم خوشحال میشیم اگه بازی خوب باشه
خیلی از پیش نمایش ها هم نظر مثبتی نسبت به بازی داشتن.

• Like
Reactions: Persia Tech

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,543
نام
Nightwing
پیش بینی من ۷۸ تا ۸۰
خیلی تغییر کرده بازی. گرافیک بد نیست نمیتونیم گرافیک real تر ازین انتظار داشته باشیم

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,267
نام
امیرحسین
تو این همه سال یعنی حتی دو سه نفر هم از نینتندو جدا نشدن که سگا جذبشون کنه تیم سونیک از این فلاکت تاریخی دربیاد؟ Origins بازی خوبی بود ولی فقط بازسازی گذشته‌ی سونیک بود اما وقتی با SM odyssey مقایسه می کنی وضعیت سگا رو انگار نه انگار که دوتا تیم مال یه کشورن، انگار اودیسی رو فوررانر ها ساختن و بازی های سونیک دست یه تیم از گرانت های انتحاری کاوننت بوده :D

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,259
حقیقت من همین 70-75 می خواستم بزنم اما برای سونیک دستم به این نمره ها نمی ره چون فن دو اتیشه ش هستم

همین که متاش بالای 70 بشه خوبه اگر بازی مشابه RECORE متاش زیر 70 شد اونقدر بهم چسبید اینم نباید بازی بدی باشه متای بالای 70 برای سونیک و کلا پلتفرم ها خوب محسوب می شه

• Smile
Reactions: SleepyTurtel

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر