امتیازات Ryse: Son of Rome

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
29825041398818016683.jpg
سازنده: Crytek
ناشر: Microsoft
پلتفرم: Xbox One
//
////////////////خوب////////////////
Venturebeat - 8.6/10
Xbox360achievements - 8/10
EGNNow.com - 7.5/10
Gameswelt - 7.5/10
EveryEye.it - 7.5/10
Kotaku - Yes

////////////////متوسط////////////////
GameTrailers - 7/10
polygon - 6/10
Destructoid - 5/10
ShackNews - 5/10
Gamereactor.eu - 5/10
Joystiq - 5/10
CVG - 5/10

////////////////ضعیف////////////////
Gameplanet - 4.5/10
Gamespot - 4/10
metro - 3/10

میانگین امتیازات: 61

نکات مثبت و منفی از دیدگاه برخی از منتقدین:
IGN
36401239245808632600.png

Kotaku
75099544533077231462.png

Gamespot
60363495487331551308.png

Gameinformer
71616964275600729367.png

oxm.co.uk
56259760954970269953.png

آخرین ویرایش:

alucard

کاربر سایت
Nov 22, 2008
352
یوروگیمر (DF) گرافیک رایز رو با فیلم مقایسه کرده یه چیز قشنگم از قول تیموتی لوتس که قبلا تو nvidia بوده نوشته که گفته الان همه تو صنعت دنبال رزولوشن بالا و تکسچر کیفیت بالا و شارپنس هستن ولی به نظر اون بهتره نسل بعد معیار این باشه که یه انجین روی یه ultra high-end PC بازی رو 720p رندر کنه ولی همون کیفیت فیلمو داشته باشه.خلاصه گفته رایز به همون کیفیت تازه با رزولوشن بالاتر دست پیدا کرده!
آخرشم گفته با اینکه سخته بازی ای رو که نمیشه از گیم پلیش لذت برد به کسی توصیه کرد اما توصیه کرده که کیفیت بصری این بازی چیزیه که باید تجربه کرد!

All of which makes Ryse perfect material as the latest subject for our Next Gen Now series,

Next-Gen Now: Ryse: Son of Rome • Articles • Eurogamer.net

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
یعنی اگر کرایتک دو تا بازی درست و حسابی خلق کرده باشه فقط نسخه اول IP هاش زیبا بود و پر از جذابیت که اونم Crysis 1 و Farcry 1 بود که واقعن دوران اوج کرایتک بود...بعدش فقط تو بازیهاش گرافیک دیدیم،هیف این گرافیک که دست یه استودیوی کار کشته نیوفتاده تا به بازی گیم پلی عالی و تکرار نشدنی ببخشه

بد نیست جای اینکه همش روی CryEngine کار کنن و هر روز یه نسخه ازش بدن بسیاری از کارکنانش در زمینه گیم پلی رو هم اخراج کنه و یه سری که تمرکزشون بر روی گیم پلی هست استخدام کنه،استودیوی خیلی خوبی بود اما به گند کشیده شد از عرضه Crysis 2 به بعد،اگر بازی انحصاری برای PC عرضه کنه شاید باز هم دنیا رو متحول کنه با بازیهاش وگرنه می شه کسی چون THQ بد بخت...

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
یعنی اگر کرایتک دو تا بازی درست و حسابی خلق کرده باشه فقط نسخه اول IP هاش زیبا بود و پر از جذابیت که اونم Crysis 1 و Farcry 1 بود که واقعن دوران اوج کرایتک بود...بعدش فقط تو بازیهاش گرافیک دیدیم،هیف این گرافیک که دست یه استودیوی کار کشته نیوفتاده تا به بازی گیم پلی عالی و تکرار نشدنی ببخشه

بد نیست جای اینکه همش روی CryEngine کار کنن و هر روز یه نسخه ازش بدن بسیاری از کارکنانش در زمینه گیم پلی رو هم اخراج کنه و یه سری که تمرکزشون بر روی گیم پلی هست استخدام کنه،استودیوی خیلی خوبی بود اما به گند کشیده شد از عرضه Crysis 2 به بعد،اگر بازی انحصاری برای PC عرضه کنه شاید باز هم دنیا رو متحول کنه با بازیهاش وگرنه می شه کسی چون THQ بد بخت...

اخه گرافیک به چه قیمتی . کرایتک میاد یه گرافیک بسیار بالا با کلی تکنیک و تاکتیک عرضه می کنه بدون اینکه در نظر بگیره چند درصد از pc ها میتونن اینو اجرا کنن .این که هنر نیست. مثلا تفاوت کرایسیس 2 رو PC و کنسولا که رو کنسولا به لعنت خدا نمی ارزید . هنر اینه که بیای با یه سخت افزار قدیمی و محدود که هیچ رقمه جای ارتقاع نداره یه گرافیک عالی تحویل بدی . حالا نمیگم TLOU که رگ گردن یه عده باد کنه ولی همین GTA V رو در نظر بگیرید که گرافیکش نسبت به نسخه قبلی چقدر پیشرفته بود . هر وقت کرایتک تونست با سخت افزار محدود کنسول ها گرافیک ( نسل قبل ) درست حسابی تحویل بده بیاد ادعا کنه و گرنه رو PC ای که هیچ حد و مرزی نداره گرافیک بالا درست کردن خیلی هنر نیست :bighug:

gtkiller

کاربر سایت
Jan 9, 2008
473
نام
سروش
اخه گرافیک به چه قیمتی . کرایتک میاد یه گرافیک بسیار بالا با کلی تکنیک و تاکتیک عرضه می کنه بدون اینکه در نظر بگیره چند درصد از pc ها میتونن اینو اجرا کنن .این که هنر نیست. مثلا تفاوت کرایسیس 2 رو PC و کنسولا که رو کنسولا به لعنت خدا نمی ارزید . هنر اینه که بیای با یه سخت افزار قدیمی و محدود که هیچ رقمه جای ارتقاع نداره یه گرافیک عالی تحویل بدی . حالا نمیگم TLOU که رگ گردن یه عده باد کنه ولی همین GTA V رو در نظر بگیرید که گرافیکش نسبت به نسخه قبلی چقدر پیشرفته بود . هر وقت کرایتک تونست با سخت افزار محدود کنسول ها گرافیک ( نسل قبل ) درست حسابی تحویل بده بیاد ادعا کنه و گرنه رو PC ای که هیچ حد و مرزی نداره گرافیک بالا درست کردن خیلی هنر نیست :bighug:
من فکر نمیکنم گرافیک کرایسیس 2و3 رو کنسول بد بود نسبت به قدرت بسیار ضعیفیکه نسبت به پی سی داشتند باز هم خیلی عالی بود کافیه که crysis3 روبا cod ghost مقایسه کنی گیم پلی شون هم اونقدرا که شما میگی بد نبود کلا هر چیزی که خوشگل باشه رو ما ایرانی ها عادت داریم محکومش کنیم اگر مثلا بازیگری خیلی خوش قیافه باشه هر چقدر هم خوب بازی کنه همه میگند فقط قیافه داره نمرات گیم پلی کرایسیس ها هم تا اونجا که یادمه خیلی پایین نبود البته در مورد ryse ظاهرا گیم پلی رو خیلی بد دراوردن که امیدوارم تو شماره دوم جبران کنند

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
خداوکیلی از کرایتک انتظار چی داشتین؟! :D قبل از اومدنش کاملا معلوم بود که فقط محض استفاده ی تجاری از بازی استفاده میشه نه چیز دیگه...خوددم گفتم که از کرایتک با توجه به سابقش کسی انتظار داستان و گیم پلی نداره , چون اصن در این زمینه ها نه سر رشته داره نه میتونه درست درشون بیاره پس انتظار تو این 2 مورد بیجا ئه...تو زمینه ی گرافیک خوب بوده , که الانشم هست ... از این بیشتر نمیشه ازش انتظار داشت...
متای خیلی پایینی ام نگرفته که , متوسط ئه ... بنظر ارزش 1 بار امتحان کردن رو داره چون حداقل میشه تفاوت گرافیکی رو توش حس کرد , بفهمیم نسل عوض شده :D

در کل چیز خیلی شگفت آوری نبود حتی از قبل نقد گیم اینفورمر و از نمایش E3 و مابقی نمایشهاش میشد حدس زد که با عنوان شاخصی روبرو نیستیم... فقط محض هایپ شدن واسه کنسول میخواد بیاد !

ویرایش : متا 61 :| متوسط رو به پایین حساب میشه با ارفاق :D ولی هنوز ام دوست دارم بازی کنم ببینم چیه :D

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
نمی تونستن اینا در ساخت این بازی از Crytek USA بهره ببرن؟Crytek USA به واقع بخش عمده ی تیم Vigil Games هست که در ساخت عناوین H&S و AA توانایی بالایی داره.همه ی ما هم می دونیم 1 عنوان مثل Darksiders 2 میدادن فقط گرافیکش رو نسل بعدی می کردن می تونست تبدیل بشه به بهترین عنوان لانچ نسل بعد.بعضی وقت ها ادم همچین اتفاقاتی رو می بینه برای صنعت بازی دلش می سوزه.استدیویی مثل Vigil Games (که الان تبدیل شده به Crytek USA )با اون کیفیت کاری رو میذارن کار های کوچیک انجام بده بعد عنوانی مثل Ryse رو می دن دست کسایی که اصلا تعریف درستی از گیم پلی ندارند.

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
من خودم به شخصه خیلی دوست دارم بازی رو امتحان کنم. ولی چیزی که الان واقعا جای تعجب داره متا 61 نیست . اون User Score 4.1 هست !!!!!!!!!

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
ولی هنوز ام دوست دارم بازی کنم ببینم چیه
:biggrin1:
خب میتونی بری یوتوب walkthrough ـش رو ببینی ... اونم مجانی :d

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
گیم اسپات به گرشاسپ 5 داد. به این بازی داده 4 !!
فکر کنم بازی لانچ Xbox تا آخر نسل عنوان ضعیفترین متا رو یدک بکشه :d

V4I-I!D

کاربر سایت
Jun 1, 2013
252
ایشالا دیگه با این متای ضعیف , مایکروسافت خر نشه و اینو فقط تو انحصار x1 نگهش داره

ایشالا برا پی سی هم پورتش کنن مثه بازی alan wake

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
اقا عجیب جا خوردم :D فک میکردم متاش پایین باشه ولی نه دیگه 60 !

عجب لانچ داغونی بود لانچ های نسل جدید ، اصن فکرش رو نمیکردم بازی های PS4 و One اینقد داغون دربیان .

SPRADA

کاربر سایت
Jan 13, 2012
2,885
نام
علی
اقا عجیب جا خوردم :D فک میکردم متاش پایین باشه ولی نه دیگه 60 !

عجب لانچ داغونی بود لانچ های نسل جدید ، اصن فکرش رو نمیکردم بازی های PS4 و One اینقد داغون دربیان .
این اواخر اصلا نرسیدم اخبار و امتیاز های جدید رو دنبال کنم،مالای PS4 کدوماشون خراب کردن؟:biggrin1:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر