امتیازات Resident Evil 4 Remake

پیش بینی شما از امتیازات Resident Evil 4 Remake

• مجموع رای دهنده‌ها
    282
  • نظرسنجی بسته شده است .

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,544
پیش بینی من 91 - 92 هست که با توجه به سابقه درخشانم در امر پیش بینی و اصل 10 امتیاز اختلاف، فکر میکنم در نهایت متا بازی رو عدد 81 - 82 بایسته.
ایندفعه خیر، در همین حدود یا بالاتر می ایسته :D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,544
امتیاز ویلیج با 60هزار رای تو استیم 95 هست . ببینیم میتونه از نمره نسخه قبلیش بالاتر بگیره

View attachment 286948
چیزی که عموم مردم متاسفانه می پسندن ایول نیست و برای همینم هست که طی مدتی مسیر ایول کاملا عوض شد، اگر مبنا رو بخوایم نمرات استیم بذاریم، خیلی از بازی هایی که متاشون زرد شده اینجا نمراتشون بالاست. Village نه از نظر من، از نظر خیلی از فن ها به هیچ عنوان در حدواندازه نام ایول نبود و یک آش شله قلم کار بود ، ایول 4 درسته که ریمیکه و برخی عناصر اکشن رو حفظ کرده ولی از همین دمو می شه متوجه شد مرز بین اکشن و حس تعلیق و ترس رو بسیار خوب برقرار کردن و برخی موارد در دمو حتی بهتر از نسخه اورجینال بنظر میاد، Village رو من درکنار نسخه 6 قرار می دم بخاطر اینکه هر چیزی بود جز ایول

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
575
چیزی که عموم مردم متاسفانه می پسندن ایول نیست و برای همینم هست که طی مدتی مسیر ایول کاملا عوض شد، اگر مبنا رو بخوایم نمرات استیم بذاریم، خیلی از بازی هایی که متاشون زرد شده اینجا نمراتشون بالاست. Village نه از نظر من، از نظر خیلی از فن ها به هیچ عنوان در حدواندازه نام ایول نبود و یک آش شله قلم کار بود ، ایول 4 درسته که ریمیکه و برخی عناصر اکشن رو حفظ کرده ولی از همین دمو می شه متوجه شد مرز بین اکشن و حس تعلیق و ترس رو بسیار خوب برقرار کردن و برخی موارد در دمو حتی بهتر از نسخه اورجینال بنظر میاد، Village رو من درکنار نسخه 6 قرار می دم بخاطر اینکه هر چیزی بود جز ایول
برعکس شما از نظر من و خیلی از فن های سری رزیدنت ایول 8 در حد نام رزیدنت ایول کاملا بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر