امتیازات Persona 5: The Royal

پیش بینی نمرات بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    46
  • نظرسنجی بسته شده است .

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,378
نام
محمد
سونی تازگیا اصلا اعصاب نداره ، تا دید رقیب یه بازی در حد مرز ۹۰ رو کرده یهو رفت رو ۹۶ :D چه خبره اقا ، با این وضع نت و گرونی و اینا چه جوری تهیش کنیم:D
بازیه اتلوسه:|

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,378
نام
محمد
من که از این بازی‌ها سر درنمیارم، ولی اگه می‌خواستم جدی رأی بدم نهایتش می‌زدم ۸۹ اینا، نه ۹۶! خیلی عجیبه این میانگین امتیاز! :D
اومدم بگم چرا Persona 5 رو توی PS Now نمی‌ذارن که حداقل این طوری برم سراغش، ولی سرچ کردم دیدم همین چند وقت پیش گذاشتن و تا فوریه هم بوده و بعدش برداشتنش. :| یه ماه زودتر می‌رسیدم می‌تونستم بفهمم این مجموعه چی داره که انقدر تحویلش می‌گیرن. :|
حالا مشکلی نداره این همون پرسونا اصلیه ولی نصف دوم بازی رو کلا کوبوندن با کلی محتویات جدید تحویل دادن:D

• Like
Reactions: Z-fan and Dinosaur

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
GEEZ...
بیخود نبود دو هفته قبل عرضه اش امبارگو رو ول دادن
خااار اعتماد به نفس :D

Meristation 100
GAMINGbible 100
PlayStation LifeStyle 100
Gameblog.fr 100
RPG Site 100
Slant Magazine 100
TheSixthAxis 100
Vandal 100
God is a Geek 100
Noisy Pixel 100
Attack of the Fanboy 100
Everyeye.it 98
Hobby Consolas 97
SpazioGames 96
Multiplayer.it 96
IGN Italia 95
PlayStation Universe 95
GamePro Germany 92
We Got This Covered 90
Hardcore Gamer 90
Press Start Australia 90
Stevivor 90
Twinfinite 90
DualShockers 90
Eurogamer Italy 90
CGMagazine 90
Digitally Downloaded 90
IGN Japan 89

همیشه معتبر بود :D ... ادا درمیارن :D

View attachment 132392

طو ی که این پشمام رو تفت داد، آتیش چهار شنبه سوری نتونست

• Like
Reactions: Z-fan

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
@Phantom Thief صاحب تاپیک بیا یک سخنی بگو!:-">:D<
والا حرف خاصي ندارم:D
انتظار داشتم كه متاش بالا باشه ولي اين كه سر شروعش از ٩٥ يا ٩٦ شروع كرده انتظارش نداشتم اصلا.البته الان فقط ٢٩ نفده. نقد هاي بيشتري براش بعدا بياد متاش احتمال زياد مي افته پايين(در حد ٩٣ يحتمل) ولي خب براي شروع عالي بود
خدا رو شكر هم بنده برخلاف پرسونا ٥ اقاي اسپويل نشدم و حداقل اين دفعه Salty نيستم سرش و با اين متا و نقد ها من يكي هايپم دوباره بازي:D
پ.ن: حرف تاپيك شدش
من اين مدت سرم شلوغ بود كلي ولي اخر هفته سرم خلوت ميشه.هفته بعد ميتونم تاپيك Persona 5 Royal رو اپديت كنم تا كسايي كه نميدونند جريان اين نسخه چيه راحت تر باهاش آشنا بشن

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
*اتلوس
انحصاری PS4 ـه ولی ناشرش سونی نیست :D
اقا به والله می دونیم‌ همه :D منظور انحصاری بودن برای پلتفرم سونیه ! خوب نینتندو با یه ۹۱ واقعا خوب اومد جلو ، از اونطرف مایکرو بعد مدت ها یه ۹۰ رو کرده :D یهو این ۹۶ جالب بود !

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
میشه توضیح بدید ربط این بازی به سونی چیه :|

کل ربطش به سونی اینه که وظیفه تبلیغاتش تو ژاپن دست سونی ـه... همین! :D و دیگر هیچ :D
(اگه تو ریجن های دیگه هم تبلیغ می کرد می گفتم همه دنیا، ولی خب این طور نیستش :D)

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
اقا به والله می دونیم‌ همه :D منظور انحصاری بودن برای پلتفرم سونیه ! خوب نینتندو با یه ۹۱ واقعا خوب اومد جلو ، از اونطرف مایکرو بعد مدت ها یه ۹۰ رو کرده :D یهو این ۹۶ جالب بود !
زیاد دلتو خوش نکن یهو دیدی فیل اسپنسر کبیر همه سری رو آورد رو گیم پس:D:D:D ... از ما گفتن یهو رکب نخورید :-h:-h:-h

• Like
Reactions: pbgame

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
زیاد دلتو خوش نکن یهو دیدی فیل اسپنسر کبیر همه سری رو آورد رو گیم پس:D:D:D ... از ما گفتن یهو رکب نخورید :-h:-h:-h

بعیده... این یکی خیلی بعیده... درسته سونی به صورت جهانی خیلی واسه پرسونا تره نمیتراشه
ولی سونی ژاپن ناجور به این یکی سری چسبیده
قدرت فیل اسپنسر تو ژاپن هم اثبات شده است... ما این جا یه ساله داریم زور میزنیم بیاد رو سوییچ، موفقیت چندانی حاصل نشده :D :-h:-h

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
اتفاقا با احتمال بسیار بالا بازی برا PC عرضه خواهد شد. از عملکرد کترین pc، سگا راضی بوده و تنها یک انتقاد بهش شد که چرا در حالی که قرار بود کترین فول بادی عرضه بشه اینا نسخه کلاسیک را آوردن روی pc. برای همین احتمالا منتظر این نسخه بودن که بیارنش روی pc و ایکس باکس. بازی هم اصلا ارتباطی به سونی به لحاظ مالی نداره و تماما امتیاز و حقش مال آتلوس و سگاست.

از این نکته بگذریم باید بگم نزدیک 80 ساعت گذاشتم پای نسخه اصلی و یکی از بهترین بازی های نسلمه. ولی خب دیگه جدا حسش نیست برم سراغ این. :D

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
والا ما که فن نیستیم :D ولی سونی فن ها اینقدر دل خوشی دارن یکی دوتا نیست اخه :D ip بالای ۹۰ و انحصاری زیاده حاجی:D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,378
نام
محمد
اتفاقا با احتمال بسیار بالا بازی برا PC عرضه خواهد شد. از عملکرد کترین pc، سگا راضی بوده و تنها یک انتقاد بهش شد که چرا در حالی که قرار بود کترین فول بادی عرضه بشه اینا نسخه کلاسیک را آوردن روی pc. برای همین احتمالا منتظر این نسخه بودن که بیارنش روی pc و ایکس باکس. بازی هم اصلا ارتباطی به سونی به لحاظ مالی نداره و تماما امتیاز و حقش مال آتلوس و سگاست.

از این نکته بگذریم باید بگم نزدیک 80 ساعت گذاشتم پای نسخه اصلی و یکی از بهترین بازی های نسلمه. ولی خب دیگه جدا حسش نیست برم سراغ این. :D
والا خبرش اومده بود که فول بادی به احتمال زیاد برای سوییچ پورت میشه! اتلوس اینقدر کله خره روی همین سوییچ هم بیاد معجزه هست.
فک کن به قدری اوضاع خرابه که برای نسخه سوییچ پرسونا اتلوس امریکا رسما میگه برید یقه اتلوس ژاپن رو بگیرید ما کاره ایی نیستیم!:D:))

توی 80 ساعت تمومش کردی؟ والا بنده 150 ساعت طول کشید!:|:D

• Like
Reactions: Soheil and Z-fan

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
عجب! عجب! :|
فکر میکردم امتیازش 88 بشه و به 90 نرسه کلا(با اینکه نسخه اصلی +90 بوده) ... اونم به هاطر نوع عرضه ش و تکراری بودن بخش زیادی لز بازی و قیمت بالاش:-"
ولی 96 ؟ :| حتی 1% هم احتمال نمیدادم:|
ولی فکر نکنم تعداد نقدهاش زیاد بره بالا ، احتمالا همین حدود بمونه متاش!

من که از این بازی‌ها سر درنمیارم، ولی اگه می‌خواستم جدی رأی بدم نهایتش می‌زدم ۸۹ اینا، نه ۹۶! خیلی عجیبه این میانگین امتیاز! :D
اومدم بگم چرا Persona 5 رو توی PS Now نمی‌ذارن که حداقل این طوری برم سراغش، ولی سرچ کردم دیدم همین چند وقت پیش گذاشتن و تا فوریه هم بوده و بعدش برداشتنش. :| یه ماه زودتر می‌رسیدم می‌تونستم بفهمم این مجموعه چی داره که انقدر تحویلش می‌گیرن. :|
منم آشناییتی با بازی نداشتم، یه چند قسمت انیمه پرسونا4 دیده بودم که زیرنویسش دراپ شد و منم دیگه ادامه ندادم:)) ، خود اینم فقط در حد عکس کاراکترها و پرسوناهاشون(اونم نه همه ی کاراکترها) میشناختم:-"
ولی فرصت شد و رفتم سراغش... و فقط اینو بهت بگم، همون چند لحظه ی اول گیم پلی و با دیدن UI بازی عاشقش میشی:D

+برای من این حس پوکمونی بازی که جک و جونورهای مختلف(پرسوناهای مختلف) جمع میکنی و با اونا میجنگی هم بی تاثیر نبود البته:D جمع کردن این چیزا و Evolve کردنشون و ... رو خیلی دوست میدارم:D ( پ.ن: لعنت به اون احمقی که گفت سبک NnK2 رو عوض کنیم:| )

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
کل ربطش به سونی اینه که وظیفه تبلیغاتش تو ژاپن دست سونی ـه... همین! :D و دیگر هیچ :D
(اگه تو ریجن های دیگه هم تبلیغ می کرد می گفتم همه دنیا، ولی خب این طور نیستش :D)
یعنی اتلوس محض رضای خدا یه سری رو انحصاری یه پلتفرم میکنه؟؟؟

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,378
نام
محمد
عجب! عجب! :|
فکر میکردم امتیازش 88 بشه و به 90 نرسه کلا(با اینکه نسخه اصلی +90 بوده) ... اونم به هاطر نوع عرضه ش و تکراری بودن بخش زیادی لز بازی و قیمت بالاش:-"
ولی 96 ؟ :| حتی 1% هم احتمال نمیدادم:|
ولی فکر نکنم تعداد نقدهاش زیاد بره بالا ، احتمالا همین حدود بمونه متاش!

منم آشناییتی با بازی نداشتم، یه چند قسمت انیمه پرسونا4 دیده بودم که زیرنویسش دراپ شد و منم دیگه ادامه ندادم:)) ، خود اینم فقط در حد عکس کاراکترها و پرسوناهاشون(اونم نه همه ی کاراکترها) میشناختم:-"
ولی فرصت شد و رفتم سراغش... و فقط اینو بهت بگم، همون چند لحظه ی اول گیم پلی و با دیدن UI بازی عاشقش میشی:D

+برای من این حس پوکمونی بازی که جک و جونورهای مختلف(پرسوناهای مختلف) جمع میکنی و با اونا میجنگی هم بی تاثیر نبود البته:D جمع کردن این چیزا و Evolve کردنشون و ... رو خیلی دوست میدارم:D ( پ.ن: لعنت به اون احمقی که گفت سبک NnK2 رو عوض کنیم:| )
پس بگو چرا اصلا از NnK2 و کمبت اش خوشم نیومد نگو تغییرش دادن:|

• Like
Reactions: 33505775

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر