امتیازات Ori & the Will of Wisps

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
Forza horizon 4 ——-edge score 9

نسل قبل
Gearsof war 2 ———-edge score 9
اینا که بازم کمتر از متاشونه:D
گیر چرت :D
به دو تا Halo (نسخه اول و سوم) مستقیم ده داده، به یه سری هم 9 داده قشنگ
دردت چیه؟ :D نمره هایی که به بازی های نینتندو میده؟ اون یه مشکل پایه ای دیگه است جدی :D بگذریم که به امثال Metroid Prime 3 هم نمره زرد داده EDGE...
حرف منم نمرات چرته دیگه 1 دفعه نمره چرند ول می ده برای همینم معروف شده نگو نه
متروید هم حتما مورد علاقت نیست دیگه:D اتفاقا من با متروید 3 عشق کردم تمومشم کردم روی وی
به نینتندو کاری ندارم سخت گیری 1 چیزه نمره چرت 1 چیزه دیگه
من تو رو می شناسم به زلدات یا ماریوت کسی 7 بده بیای ازش دفاع کنی؟:D اعتراف کن لعنتی:D
من فن این بازیم نیستا اما کلا به بازی هنری کسی نمره پایین بده قاطی می کنم چون تعدادشون خیلی کمه کلا بازی خلاقانه خیلی کم شده

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
اینا که بازم کمتر از متاشونه:D

حرف منم نمرات چرته دیگه 1 دفعه نمره چرند ول می ده برای همینم معروف شده نگو نه
متروید هم حتما مورد علاقت نیست دیگه:D اتفاقا من با متروید 3 عشق کردم تمومشم کردم روی وی
به نینتندو کاری ندارم سخت گیری 1 چیزه نمره چرت 1 چیزه دیگه
من تو رو می شناسم به زلدات یا ماریوت کسی 7 بده بیای ازش دفاع کنی؟:D اعتراف کن لعنتی:D
من فن این بازیم نیستا اما کلا به بازی هنری کسی نمره پایین بده قاطی می کنم چون تعدادشون خیلی کمه کلا بازی خلاقانه خیلی کم شده

این نمرات "چرت" خیلی کم اند تو پرونده EDGE، مخصوصا سر بازی های خاص تر و کلاسیک تر.
وقتی از یه حد کیفی ای بازی ها میاد پایین، دیگه با 7 و 8 پرونده اش رو نمی بنده :D، یهو کلفت 5 و 6 و 4 میده :D
بازی های متای 88 به بالا اصولا ندیدم زیاد این جوری نمره بده... برو خودت پروفایل متاکریتیک اش رو چک کن... همش هست

زلدا و ماریو... این بلا اصولا سر ماریو نمیاد... ولی همیشه نمرات شیرین برا زلدا داشتیم، خیالت تخت... اگه یادم باشه Zelda:BotW سه تا نمره زرد داره :-"
مابقی شونم که همیشه این بساط پهنه :D

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
گیر چرت :D
به دو تا Halo (نسخه اول و سوم) مستقیم ده داده، به یه سری هم 9 داده قشنگ
بعد از اون ور به هیلو 4 و هیلو 5 اومده 8 داده ، رو چه حسابی آخه هیلو پنج باید یکسان با هیلو 4 باشه امتیازش؟ :|

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
بعد از اون ور به هیلو 4 و هیلو 5 اومده 8 داده ، رو چه حسابی آخه هیلو پنج باید یکسان با هیلو 4 باشه امتیازش؟ :|
Halo 5 بهترین شوتر انلاین نسله به نظرم، اج هم بخاطر همین ازش خیلی تعریف کرده بود هرچند بخش کمپین رو شلنگ گرفته بود روش. دقیقا برعکس Halo 4. :|

• Like
Reactions: Tolkien and Z-fan

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
Halo 5 بهترین شوتر انلاین نسله به نظرم، اج هم بخاطر همین ازش خیلی تعریف کرده بود هرچند بخش کمپین رو شلنگ گرفته بود روش. دقیقا برعکس Halo 4. :|
درسته بخش آنلاین هیلو 4 اون چیزی که 343 می خواست نشد و مشکلاتی داشت ولی انصافا همراه با کمپین فوق‌العاده بازی پکیج بهتری هست نسبت به جمع مولتی عالی هیلو 5 و کمپین ضعیفش .

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
نمرات خوبی گرفته
اول ابن سبک بازی رو دیدم گفتم حتما گیمپلیش راحته و زیاد نمیخواد فسفر بسوزانم ولی واقعا رو مخ آدم راه میره و حتی رو درجه ایزی هم نمی تونی به راحتی بازی جلو بری

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
خب نمره EDGE روی پلتفرم PC ثبت شد و متای نسخه XONE(دارای بیشترین نقد) همون 90 موند :D
خدا لعنتشون نکنه ، خوابو ازمون گرفته بودن #:-S:D

من الان اینو بگم ترور میشم ولی شدید با استایل نمره دادن EDGE حال می کنم
اول این که، نیم، میم و اینا نداره... IGN نزدیک 20 و اندی سال طول کشید تا بفهمه و همچین سیستمی پیاده کنه 8-|
دوم این که خیلی پخش نمره میدن. یه مشکلی که یه عده مثل من با اکثر سایت های نقد داریم اینه که عملا به هشتاد درصد ریلیزهای مهم بالای 8 نمره میدن Like WTF :[
مسلما همه ریلیزهای گنده در حد 8 به بالا نیستن، و این که بعضی موقع ها آدم فکر می کنه IGN نمره زیر 8 نمی تونه بده اصن مگه این که مطمئن شه کسی عصبانی نمیشه. باز گیم اسپات همون 2011 به زلدا SS به 7 کلفت داد که داد خیلی ها رو درآورد. ولی الان خیلی از انتقاداتی که به بازر وارده تو اون نقد گیم اسپات هست. مشکل این جاست حتی اکثر این نقدها اثری از "نقد" ندارن، آدم خنده اش می گیره. یاد اون 2 تا ویدیوی دانکی در مورد منتقدها می افتم... همش توضیحات Overview بازیه.
و سوم این که مجله اند :D هر چیز مربوط به ویدیو گیم که فرم مجله دارند امتیاز مثبت داره بای دیفالت برام...
>:D<
حتی اگه خارجی باشه و من دستم بهشون نرسه

من خودم موافق نمره 7 واسه Ori نیستم، و نقدشو هم نخوندم که بگم داغونه نقدشون یا نه، شاید نقدشون افتضاح باشه و هیچی از بازی نفهمیده باشن. ولی اساسا با این جور نمره دادن بیشتر حال می کنم

یه چی بگم ، این منتقدایی که به همچین بازی هایی متای زرد میدن رو اگه بخوام به تصویر بکشم میشه همچین چیزی ...

693406_407.jpg
143032

:D:D:D:D:D:D:D

آخرین ویرایش:

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,602
نام
حمیدرضا
من خیلی اهل غرغر کردن نیستمو معمولا بازی که میخرم چه بد از آب در بیاد و چه خوب باهاش سر میکنمو خیلی اهل اعتراض نیستمو نهایت با یه خط توصیف از بازی نظرمو میدمو میرم :D ( مدلمه دیگه :D ) . در رابطه با این بازی اما با وجود فوق العاده بودن داستان و گیم پلی ش اما حتی اگه منتقدا ۴ و ۵ هم بهش میدادن تعجبی نمیکردم و کاملا برام ملموس و قابل درک بود! سوال من اینه که چرا بازی که تو ماه مارچ Preorder کردم رو باید بعد گذشت ۲ ماه بتونم تمومش کنم ؟ اونم بخاطر یه باگ و گلیچ مسخره که تازه ۱ هفته پیش تونستن فیکسش کنن ؟ فک کن بیش از ۹۰٪ بازی رو تموم کردی و منتظر دیدار با Kwolok هستی اما کل بازی رو شخم میزنی بهر امیدی اما خبری نمیشه که نمیشه ! و تازه سازنده بعد ۲ ماه با عرضه ی یه پچ مشکل من و خیلیای دیگه رو حل میکنه ! مشابه این اتفاقا برام تو بازیای دیگه پیش اومده بود . اما تو side mission ها . نه میشن اصلی :D به هر حال داستان بازی و آخرش فوق العاده گیرا و جذاب و در عین حال غم انگیز و احساسی بود . اما وقفه ی ۲ ماهه برای منی که با این مشکل که شاید بصورت رندوم برای گیمرا پیش اومده تا حدود زیادی بازی رو برام از اون ریتم انداخت و عطش ادامه ی کار رو نداشتم که خب طبیعی ام بود . چون خیلی چیزی از داستانش یادم نمونده بود :D

143046

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
هنوز خیلی نقد نیومده چون واقعا یهو دراپ شد واسه همین نمره اش سریع میتونه بالا پایین شه
ولی ظاهرا با پورت وااااقعا خوبی طرفیم رو سوییچ :x

View attachment 169399
والا خود بازی هم نباید زیر ۹۴ میشد.
حیف مشکلات عدیده فنی موقع عرضه اثر خودشو گزاشت و تا ۹۰ کشید پایین وگرنه از هر نظر شاهکار بود. لول دیزاینش جزو بهترینای این نسل بود برای من.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر