امتیازات Ori & the Will of Wisps

Code:888

کاربر سایت
Jul 3, 2013
604
مشکلات تکنیکی داشته باشه که با پچ روز اول رفع میشه
ولی انگار نسخه نقد از مشکلان رنج میبرده.
خلاصه بعید نیست تا ۹۰ یا ۸۹ هم بیاد پایین ولی خب مهم نیست برا من.
بازی قطعا شاهکاره
131572

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
به به :love::x
چیم ساختن!! واقعا تبریک.
وقتی با این وسواس و عشق و علاقه و هدف بهترین شدن بازی میسازن نتیجشم همین میشه :D فقط کاشکی این مشکلات تکنیکی نبود و گند بزنه به تلاش چند ساله اینا! حداقل امیدوارم منتقدا نمرشونو بروز کنن با پچ روز اول!

پ.ن. الان با 22 نقد متا رفته رو 91. فکر کنم پایینتر هم بیاد تا 90. ولی امیدوارم زیر 90 نیاد :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
امتیازات خیلی عالیه و امیدوارم کمتر از ۹۰ نشه :D یه جا مایکروسافت کار درست کرد و ۵-۴ سال به سازنده فرصت داد و ازش حمایت کرد و الان داره نتیجه رو میبینه.

تنها ایراد همون دیر رسوندن پچ بوده که واقعا بعید بود این حرکت و رو یه سری از نقدها تاثیر گذاشته. ولی مثل اینکه به سایت ها اطلاع دادن و یه سری هم نقدشون رو به تاخیر انداختن تا نسخه نهایی رو امتحان کنن.

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,134
نام
امیر
خوب خداروشکر بازی همون چیزی شد که انتظارشو داشتیم(از اولم معلوم بوده میشه:D)
بریم ک به دور از دردسر ها و مشکلات پیش اومده یه لذته نابو تجربه کنیم...
راستی تو نقدا اشاره نشده محتوی بازی حدودا چند ساعته؟

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
خوب خداروشکر بازی همون چیزی شد که انتظارشو داشتیم(از اولم معلوم بوده میشه:D)
بریم ک به دور از دردسر ها و مشکلات پیش اومده یه لذته نابو تجربه کنیم...

اونجوری که توماس مالر گفته بازی نسبت به نسخه اول تقریبا ۲ برابر شده ولی از طرفی جابه جایی هم سریع تر شده. واس ۱۰۰٪ کردن بازی رو نرمال، ۱۵ ساعت تقریبا اعلام شده.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

Howlongtobeat.com
یه مدت که از عرضه بازی بگذره میشه روش حساب کرد، اطلاعاتش اصولا به صورت میانگینی درستن
من فعلا نقدا رو وقت نکردم بخونم ببینم چخبره ولی یحتمل حول و حوش همون 15-20 ساعت طول بکشه

• Like
Reactions: Capitan_shepard

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
اتفاقا یکی از بزرگترین ایرادات نقد امروز همینه که کمتر منتقدی حاضر میشه نقدش رو آپدیت کنه. الان نمراتی برای خیلی از بازیا ثبت شدن که واقعا نمایانگر کیفیت بازی نیستن. الان با دوران کنسولای 16 بیتی خیلی متفاوته بازیا در طول زمان ممکنه خیلی بهتر بشن ولی نمراتشون تغییری نمیکنه

-----------------------------------------

متاسفانه من سیو نسخه ی اول بازیم مونده بیشتر از یک ساعت بازی نکردم. کلا هم یادم رفته بود. فکر کنم الان تو شرایط قرنطینه خودخواسته وقت خوبیه نسخه ی اول و دوم رو پشت سر هم بازی کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر