امتیازات No Man's Sky

..ROC..

کاربر سایت
Jul 4, 2012
143
vm9q_no_mans_sky.jpg

اولین بررسی بازی چند ساعت پیش منتشر شد و وبسایت Pure PlayStation به این عنوان امتیاز 80 را دارد. با وجود این که سازنده گفته بود منتقدها و بازیکن ها صبر کنند اپدیت روز اول انتشار یافته و بعد دست به تجربه No Man's Sky بزنند، ولی منتقد Pure PlayStation این کار رو نکرد. بنابراین نقدی که می بینید بدون پچ بازی هست.

TPReview - 90
PlayStation LifeStyle - 90
IGN Spain - 90
Twinfinite - 90
Time - 90
Pure PlayStation - 80
GameCrate - 80
Everyeye.it - 80
Guardian - 80
Cheat Code Central - 78
Vandal Online - 75
LaPS4 - 75
3DJuegos - 75
GamePro Germany - 73
Eurogamer Poland - 70
GameSpot - 70
LevelUp - 70
Gameblog.fr - 70
Destructoid - 70
We Got This Covered - 70
Metro GameCentral - 60
High-Def Digest - 60
VideoGamer - 60
Polygon - 60
Attack of the Fanboy - 60
4Players.de - 59
Gamer.no - 50
The Jimquisition - 50

آخرین ویرایش:

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
کاری میکنین که ادم فکر کنه چه خوب بود تاپیک امتیازات نسخه pc و ps4 جدا بود8-|
میایم نقد بخونیم فقط با تراوشات ذهنی و عصبیه pc gamer های عزیز مواجه میشیم. طرف داره منفجر میشه که بازی را خراب کنه. اقا از نظر شما چیزی نداره برای گفتن؟ 100 بار نیاز نیست اینو اعلام کنی. باور کن نظر شما برای کسی ارزشی نداره جز احترام که ایک پست در میون میاید بازی رو میکوبید و میرید. مگه داریم ادم از هایپ بازی که نمیخواد بخره عصبانی باشه؟:| ملت خودشون عقل دارند و میفهمند بازی متا -75 چه وضعیتی داره. حالا اگر مارکتینگ با سونی نبود مطمئنا داستان این تاپیک هم متفاوت بود.
---
متاسفانه این وضعیت "مشارکت با pc gamer" ها با چند بازی دیگه هم وجود داره. خدا صبر بده.
اینا توهین محسوب نمی شه؟ بعد می گن چرا تو فلان مسابقه PC Gamer ها شرکت نکردن، واقعا چه دلیلی داره تو این جو مسمومی که درست کردین PC Gamerـی هم باشه؟:)) طرف اوضاعش طوری شده بهش بگی Pancreatic Cancer به خاطر مخففش به این حالت در میاد:
triggered.png

بعد دم از طراوشات ذهنی و عصبی می زنه:))

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,369
نام
Mehrdad
اینا توهین محسوب نمی شه؟ بعد می گن چرا تو فلان مسابقه PC Gamer ها شرکت نکردن، واقعا چه دلیلی داره تو این جو مسمومی که درست کردین PC Gamerـی هم باشه؟:)) طرف اوضاعش طوری شده بهش بگی Pancreatic Cancer به خاطر مخففش به این حالت در میاد:
triggered.png

بعد دم از طراوشات ذهنی و عصبی می زنه:))
باشه. عاقلان دانند. تو فکر کن من pc میبینم اینطوری میشم:D بیشتر از تو با pc بازی و استفاده کرده باشم کمتر نکردم و نمیکنم.
---
جو مسموم اینه که نظرات شخصی را تو سر مردم بزنی. همانطور که شما یک پست را در فلان تاپیک میچسبونی به سونی فن ها. منم به ناچار 2 3 پست این تاپیک را میچسبونم به pc فن ها. الانم خودت داری مسمومش میکنی. چون فکر سالم توهین به pc gamer در پست من نمیبینه. دوست pc gamer هم تو این سایت کم ندارم خدا رو شکر که مارو pc hater کنی.
پ ن: به صورت کاملا اتفاقی منظور من از پست های قبلیم این دفعه استثنا شما نبودی:D چون من ندیدم تو این تاپیک نطرات شخصیت را بزنی تو سر ملت. بهتره به خودت و pc نگیری.

خوشبختانه pc gamer ها نمیشینن تا هر کی هر بازیه گندی دوست داشت بسازه و به خوردشون بده و اونا هم به به چه چه کنن این جماعت بلدن اعتراض کنن چون کیفیت براشون مهمه و برای خودشون ارزش قائلند و هیچ بازی براشون علی السویه نیست
بازم باشه:D شما بازی های خفن ال استار بازی میکنی ما بازی های درپیت و فلان:D اینگونه فکر کنید. شاید ارام بگیرید. در مورد به خورد دادن هم چشم پوشی میکنم. احترام خودت را حفظ کن.

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
باشه. عاقلان دانند. تو فکر کن من pc میبینم اینطوری میشم:D بیشتر از تو با pc بازی و استفاده کرده باشم کمتر نکردم و نمیکنم.
---
جو مسموم اینه که نظرات شخصی را تو سر مردم بزنی. همانطور که شما یک پست را در فلان تاپیک میچسبونی به سونی فن ها. منم به ناچار 2 3 پست این تاپیک را میچسبونم به pc فن ها. الانم خودت داری مسمومش میکنی. چون فکر سالم توهین به pc gamer در پست من نمیبینه. دوست pc gamer هم تو این سایت کم ندارم خدا رو شکر که مارو pc hater کنی.
پ ن: به صورت کاملا اتفاقی منظور من از پست های قبلیم این دفعه استثنا شما نبودی:D چون من ندیدم تو این تاپیک نطرات شخصیت را بزنی تو سر ملت. بهتره به خودت و pc نگیری.
SSS.png

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
من خندم میگیره از سونی که ده دقیقه از وقت کنفرانسش رو اختصاص میده به همچین بازیی .... بعد کلی بازی فوق العاده و شاهکار و تازه کاملا انحصاری که تو دست و بااش داره ۲ ثانیه هم وقت نمیده ...

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
من خندم میگیره از سونی که ده دقیقه از وقت کنفرانسش رو اختصاص میده به همچین بازیی .... بعد کلی بازی فوق العاده و شاهکار و تازه کاملا انحصاری که تو دست و بااش داره ۲ ثانیه هم وقت نمیده ...
فروشش رو برو ببین میفهمی

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
فروشش رو برو ببین میفهمی
خوب برای همین کفرم در اومده دیگه .. این همه تبلیغ دور یه قوطی نوشابه مچاله شده هم باشه کلی میفرشن ازش و این همه هایپ کاذب ایجاد کردن ثمرشم دارن میخورن .. حالا به جای این بازی این هزینه و تبلیغات پشت سر بازی هایی مثل persona 5 یا گراویتی راش یا بازی های دیگه میشد ... مطمینا فروش اونها رو خیلی بیشتر میکرد

• Like
Reactions: Squidward

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
فروشش رو برو ببین میفهمی
والله هایپی که با این حجم تبلیغ و شرکت تو کنفرانسا برا بازی راه انداختن فک کنم Halflife3 هم در این حد نباشه:Dدر نتیجه بایدم اینهمه بفروشه
+
این اعتراض یا انتقاد به بازی هم حق هر کسیه که میاد این تاپیک....یعنی چی چون نخریدی اعتراض نکن یا ایراد نگیر و ....؟؟
تاپیک طرفداران بازی نیس که.....تاپیک امتیازات بازیه......باز متاشم ۹۵ میشد یه چیزی....متاش شده ۶۹ میگن ایراد نگیرین و انتقاد نکنید.:D

خوبه والله

.

mehdiek

کاربر سایت
Jul 20, 2009
239
من موندم 15 نفر آدم یه PC واسه تست نداشتن این فاجعه رو روی خود PC هم تست کنن
آخه این چه نسخه مضخرفیه روی PC اینا دادن

خوبه بازی Indie اه و پابلیشر بازی هم خودشونن
یعنی این بازی اصلا از لحاظ تکنیکی یه وضعیه روی PC
یعنی من موندم PC ای که بهشت Indie هاست رو چه طور می شه همچین بازی ای روش تحویل داد

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
برادر اینجا بحث در مورد امتیاز بازیه خوب برو تو خود تاپیکش حرف بزن، اگر هم دارن اونجا هم غر غر می کنن خوب برو اونجا گوشزد کن نه اینور.
بابا ماراجعبه هرچی حرف میزنیم میگین خفه خون بگیرید...:D
میایم میگیم بازیش جالب نمیزنه میگید شماکه بازی نکردید.
میام میگیم امتیازا اینجوریه میگین بازی سلیقه ایه....
میگیم تو pc داغونه میگین بماربطی نداره...
من نمیدونم پس چرا این تاپیکو زدن؟:D
کاربرای یوتیوبم که راضین دیگه چی میخواین؟:D

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
خوب برای همین کفرم در اومده دیگه .. این همه تبلیغ دور یه قوطی نوشابه مچاله شده هم باشه کلی میفرشن ازش و این همه هایپ کاذب ایجاد کردن ثمرشم دارن میخورن .. حالا به جای این بازی این هزینه و تبلیغات پشت سر بازی هایی مثل persona 5 یا گراویتی راش یا بازی های دیگه میشد ... مطمینا فروش اونها رو خیلی بیشتر میکرد
مسله اینجاس که این بازی در ظاهر متفارت می زد و شد باهاش راحت ملت رو یه جورایی سر کار گذاشت و گول زد، ولی بقیه بازی ها خوب ، ولی بدون چیز خیلی گیرا هستن. الان شما Persona 5 رو نمی تونی چیزی بیشتر از اونی که هست نشون بدی هر چقدر هم که بازیش خوب باشه.
فکر کردید چرا هر چی ازشون می پرسیدن بازی چیه قضیه اش هی رو هوا جواب می دادن؟ روز اول ریلیز 200 هزار نفر بازی کن داشت، تقریبا میشه گفت فقط رو PC یه چیزی حدود 500 هزار تا فروش کرده، همینقدر هم روی PS4 بفروشه شاید بیشتر چیزی حدود 60 70 ملیون دلار در اوردن، خرج بازی هم به زور به 5 ملیون دلار برسه. حالا ببین چه پولی به جیب زدن. خدایی میره تو تاریخ به عنوان ناامید کننده ترین بازی تاریخ.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
من موندم 15 نفر آدم یه PC واسه تست نداشتن این فاجعه رو روی خود PC هم تست کنن
آخه این چه نسخه مضخرفیه روی PC اینا دادن

خوبه بازی Indie اه و پابلیشر بازی هم خودشونن
یعنی این بازی اصلا از لحاظ تکنیکی یه وضعیه روی PC
یعنی من موندم PC ای که بهشت Indie هاست رو چه طور می شه همچین بازی ای روش تحویل داد
مهم این بوده که رو PS4 بهتر اجرا شه تمام زورشون رو زدن روی PS4 ردیف باشه تابلو هست.

• Like
Reactions: IMANOKA

rockstar 69

کاربر سایت
Aug 11, 2011
784
نام
علی محمد
والا ادم بعضی وقتا بعضی از بازیا رو میبینه با این سطح بهینه شدگی رو PC ترجیح میده که کلا بازی نمیومد.
من بعد Dead Rising 3 و Arkham Knight تو این بازی این احساسو دارم.
بازی تو PC مشکلاتی داره که راحت با یه چنتا تستر حل میشد اما حالا وضعیتی شده که با این وضع تکسچرایه بازی فریم تقریبا برای همه تا ۱۰ رو PC پایین میاد.
دوستانی که میگن قرار بوده رو PS4 خوب باشه خواهشا برن بازی رو تست کنن .
تو کنسولم اصلا جالب نیس!
بازیم خودش که رسما طبل تو خالیه .
فقط بی دلیل بزرگه و سازندش فقط به کمیت اهمیت داده و کیفیت رو قربانی کرده.

• Like
Reactions: HalfLife G

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
از اول هم مشخص بود چی از آب درمیاد منتها می ترسیدیم تو تاپیک های مرتبط با بازی حرفی بزنیم، الان که نمرات درخشان بازی هم منتشر شده بازم نباید حرفی بزنیم چون بازی رو نخریدیم و قصد خریدش رو نداریم لول!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر